Online Alışverişin Gözdesi İdefix İndirim Kuponu

İndirimler

Online Alışverişin Gözdesi İdefix İndirim Kuponu için yorumlar kapalı

idefix indirim kuponu

Bilgisayar ve internetin hayatımıza girmesi ile birlikte ülkemizde ticaret anlayışı başta olmak üzere pek çok şey değişti. Öyle ki, nüfusun önemli bir oranı alışveriş için e-ticaret sitelerini tercih ediyor. Bunun arkasında ürüne daha hızlı ulaşma, ekonomik olma, internet üzerinden yapılan alışverişlerin giderek daha güvenli hale gelmesi gibi pek çok husus yatıyor ancak konumuz bu değil. Konumuz online alışverişlerde yurdum insanının hangi ürünlere ilgi gösterdiği ve idefix indirim kuponu kodlarının alışverişleri nasıl ucuzlattığı. E-ticaret sitelerinin alışveriş istatistiklerine bakılacak olursa, ülke olarak teknolojik ürünlere ilgimiz büyük. Örneğin daha çok bir kitap satış sitesi olarak bilinen idefix bile kitaplardan sonra en çok elektronik kategorisinde ürün satıyor. Bu kategoride hangi ürünlere daha çok talep olduğu konusu ise bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin talep noktasında diğer bölgeleri geride bıraktığını söyleyebiliriz. Toplam talep değerlendirildiğinde ise Marmara’nın ardından İç Anadolu ve Ege Bölgeleri geliyor. Bu noktada idefix indirim kuponu kullanımı bölgesel bir farklılık göstermiyor. Yani her bölgeden müşteriler bu kuponları kullanıyor. Peki, en çok hangi ürünler internet üzerinden satın alınıyor. Bu kategoride online alışverişin öne çıkan ürünü sinema filmleri. Filmler her bölgede ortak talep gören ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Satın alınan film türleri tabi ki çok çeşitli. Bazı kullanıcılar bilim kurgu filmleri tercih ederken, bazı kullanıcılar ise komedi filmlere yönelebiliyor. İstanbul, Ankara ve Bursa gibi illerde özellikle filmlere ilgi büyük.

idefix kitap kampanyaları

Oyun Dünyasına Girenler Talebi Artırıyor

Elektronik ürünler denilince bir zamanlar aklımıza yalnızca televizyon ve bilgisayar geliyordu. Ancak bu ürünlerle ilişkili yan ürünler de online alışverişte günümüzde sıkça talep edilen kategoriler arasında yerlerini almış. Bu konuda üzerinde en fazla durulması gereken kategori ise oyunlar. Zira dünya geneliyle paralel olarak ülkemizde de oyun pazarının büyümesi ve gelişmesi ile birlikte, oyun aksesuarları da büyük ölçüde internet üzerinden temin edilmeye başlandı. Oyun severler de aynı şekilde idefix indirim kodu vasıtasıyla beğendikleri oyunu teknoloji marketlere göre daha ucuza alabiliyor. Profesyonel oyuncular için bu iş biraz daha masraflı.

Sıradan bir bilgisayarla her oyunu oynamak mümkün olmadığından oyun kurmaya ve oynamaya olanak veren bir bilgisayar temin ediliyor ya da mevcut bilgisayarın özellikleri oyuna uyacak şekilde yükseltiliyor. Oyun bilgisayarı olarak adlandırılan modelleri üreten Monster Notebook ve MSI gibi markalar var. Diğer popüler markalar da yine oyun bilgisayarları üretiyor. Oyun dünyası ile ilişkili olarak satın alınan ürünler arasında mouse ilk sırada yer alır. Bu ürünü de klavye ve diskler ile işlemci, ekran kartı ve ram çeşitleri izliyor. Zira gelişmiş bir ekran kartınız yoksa diğer özellikler yetersiz kalabilir. Çünkü yeni nesil oyunların gelişmiş grafikleri güçlü ekran kartları istiyor. Gaming bilgisayarları ile aksesuarlarının oyun maliyetini aşıyor olması, kullanıcıların ihtiyaç duydukları ürünleri parçalar halinde internet üzerinden uygun fiyata satın almaya yöneltiyor.