Etiket: “online alışveriş”

Doğumdan Önce Alınabilecek Anne ve Bebek Ürünleri İçin Çözüm

Fırsatlar, Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Doğumdan Önce Alınabilecek Anne ve Bebek Ürünleri İçin Çözüm için yorumlar kapalı...

anne bebek alışverişinde indirim kuponu kullanmak

Çok yakında bir editörümüzün kızı olacak! Yeni bebek heyecanıyla tüm boş vakitlerini annelikle ilgili bilgiler veren ve anne bebek ürünleri satan sitelerde geçirdiğinden bu hafta da bu konuyu ele alalım istedik! Günümüzün genç annelerinin çoğu bir elleri sosyal medyada diğer elleri ev işlerinde olan annelerden oluşuyor. Öyle ki sosyal medya ve internet her genç için vazgeçilmez bir hale gelmiş bulunuyor. Yeni anneler gebelik dönemlerinde dahi ihtiyaç duydukları tüm eşyaları, giysileri ve bebek ürünlerini internet üzerinden araştırarak çok uygun fiyatlar ile satın alabiliyor. İnternet, aradığınız herhangi bir şey için çarşı pazar yeri; bütün şehri gezerek nereden alsam diye düşünmek yerine onlarca farklı çeşidi tek bir sayfada görebilmenize ve istediğinizi satın alabilmenize imkan tanıyor.

Bugün internet üzerinde hem yeni anneler için hem de bebekler için onlarca farklı ürün satışı gerçekleştiren internet siteleri, alışveriş için çok kolay çözümler sunuyor. İstediğiniz ürünü, renk ve beden seçeneği ile tercih ediyorsunuz, ödeme noktasında kredi kartı, havale ödeme veya kapıda ödeme yöntemi kullanabiliyorsunuz, istediğiniz kargo şirketini seçerek istediğiniz şekilde hediye paketi veya normal olarak istediğiniz adrese gönderilmesi sağlayabiliyorsunuz. O kadar çok farklı avantaj sağlıyorlar ki internet üzerinden her şeyi almak için tereddüt etmeden online alışveriş sitelerini kullanabiliyorsunuz.

bebek alışverişi indirim kodu ile daha ucuz

Doğumdan Sonra da Alışverişler İnternetten

Yeni doğum yapmış annelerin birçoğu, ülkemizde 40 günlük lohusa dönemini tamamlayana kadar sokağa çıkmaz ve evlerinde misafir kabul ederler. Bu süreç boyunca farklı birçok ihtiyaçlarını karşılamak için AVM’lerde gezemeyecek anneler ihtiyaç duydukları ürünleri veya bebekleri için lazım olan eşyaları internet üzerinden satın almayı tercih ediyorlar. Çünkü internetten yapılan online alışverişlerde çok hızlı bir şekilde ödeme yapıldığında sadece birkaç gün içerisinde aldığımız ürünler elimizde ulaşabiliyor. Örnek olarak bebeğiniz için çok basit bir şekilde emzik veya tulum almak istediğinizde 40 tane mağaza gezerek acaba hangisinden alsam diye düşünmek yerine internet üzerinde tek bir online alışveriş sitesinde yüzlerce farklı modeli görebiliyorsunuz. Bu nedenle online alışveriş yöntemleri çok daha pratik bir hale geliyor. Yeni bir bebek dünyaya getirecek olan editörümüz özellikle Koton’un internet sitesinden birçok ürün aldığını söyledi. Markanın bebek ve çocuk giysilerinin çok başarılı ve uygun fiyatlı olduğunu söyledi. Hatta alışverişlerde o da  koton promosyon kodu kullanıyor ve istediği her şeyi ekstra indirimli alıyormuş.

kupon kodu ile indirimli yeni doğan bebek hediyeleri

Bebeklerin özellikle giyim noktasında sürekli bir şekilde duydukları ihtiyaçları karşılayabilmek için çok fazla alışveriş yapılması gerekebilir. Sık sık mağazaları gezerek istenildiği gibi elbiseler aranması yerine internet üzerinden sadece birkaç siteyi gezerek istediğiniz şekilde renk ve özelliklere sahip bebek elbiselerini bulabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız kentte satışını bulamadığınız ve günlük olarak kullanılan birçok bebek ihtiyacı içinde internet üzerinde İstediğiniz şekilde ürünleri bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bebekler inanılmaz bir hızla büyüdüğünden aldığınız bazı ürünleri sadece bir kere giydirebiliyorsunuz. Hatta bazen hiç giydirmeden küçülen elbiseler bile olabiliyor. Bu yüzden bebek eşyaları için çok para harcamak pek mantıklı değil. Bunun için de çözüm internet ve indirim kuponu kullanımı gibi görünüyor.

Kişiye Özel Ayakkabılarla Tarzınızı Yansıtın!

Fırsatlar, İndirimler, Kampanyalar

Kişiye Özel Ayakkabılarla Tarzınızı Yansıtın! için yorumlar kapalı...

indirim kuponu ile ucuz ayabbabılar

Günlük hayattaki giysilerden özel davetlerdeki modellere ve hatta çok önemsiz görülen spor antrenmanlarındaki giyim anlayışına kadar pek çok noktada kişinin taşıdığı ürünler kendi zevkleri hakkında bilgi veren noktalardır. Bu sebeple pek çok kişi üst baş giyiminde olduğu kadar ayakkabıya da önem vererek kendi tarzını ortaya koyar. Özellikle resmi günlerde ön plana çıkan ayakkabıların düzenli ve temiz olmasını gerektiren sözsüz kural günümüzde artık hemen hemen her alanda insanların kendine gösterdiği saygının bir ölçüsü olarak kendini buluyor. Ne demişler, “dost başa, düşman ayağa!!”

Ayakkabıların bu denli önemli olduğu bir dönemde insanın kendi zevkini yansıtabileceği, kıyafetleriyle uyum sağlayacak şekilde taşıyabileceği modeller için alışveriş yapmaları ihtiyacı da ortaya çıkıyor. Bütün bu taleplerin sonucunda son yıllarda kişiye özel (customized) olarak üretilen ayakkabıların sayısında hızla bir artış meydana geldi. Tüketicilerin kendi talepleri doğrultusunda tasarlanmış olan ayakkabıların gerçeğe dönüştürüldüğü bu tür hizmetler sayesinde internet üzerinden herkes çok basit işlemler yaparak kendilerine özel ürünlere sahip olabiliyorlar. Kişiye özel üretim yapıldığı için bu türden ayakkabılarda estetik ve şıklık kadar aynı zamanda konfor ve rahatlık da en üst seviyede oluyor.

indirim kodu kalabalıktan uzak alışveriş sunar

Ayakkabı için Kendinizi Heba Etmeyin!

Pek çok kişinin tişört, pantolon, mont veya ceket gibi ürünleri alırken tercih edeceği mağazaları belirlemede zaten hali hazırda daha önce alışveriş yaptığı yerlere gitme yönünde bir eğilimi bulunur. Bunun dışında birbirine benzer ürünler olduğu için bu tür giyim eşyalarında hangi mağazaya gidilirse gidilsin kısıtlı seçenekler arasından tercih yapılabiliyor. Ancak söz konusu ayakkabı olduğunda hem mağaza çeşitliliği hem de buralarda bulunan ürün çeşitliliği sebebiyle kişinin istediği özelliklere sahip olan ayakkabıyı bulabilmesi için mağazalarda heba olması söz konusu olabiliyor. Teknolojinin sunduğu nimetler sayesinde artık buna da gerek kalmadı.

İnternetten satış desteği vermekte olan siteler sayesinde artık herkes ayakkabı alırken e-ticaret sitelerinde gezerek buradaki modelleri inceleyip kendi beğendiklerini satın alabiliyorlar. Hiçbir AVM’yi gezmeden, yorulmadan sadece oturduğu yerden web sayfalarındaki ürünlere bakarak artık her şeyi almak mümkün. Online alışverişin değişim ve iade konusunda sağladığı avantajlar da bu konuda sektörü destekliyor. İnternet sitelerinden ayakkabı bakarken tıpkı birçok mağazada geziyormuş gibi aynı anda farklı markaların ürünlerini de karşılaştırarak incelemek mümkün. Böylece kişiler satın aldıkları ayakkabılarda en iyi tercihi yapmış olduklarından da emin olabiliyorlar.

yeniyıl hediyesi alternatifleri

Üstelik Çok daha Ucuz!

Hafta sonu hava kötü ve siz de en yakın AVM’ye gitmeye karar verdiniz. Otoparka yaklaşırken zaten evlere şenlik bir trafik sizi bekler. Kontrol noktasını geçip içeri girdiğinizde park yeri bulabilmek için sekiz tur atarsınız. Orada başka bir aracın çıkmasını bekleyen kaplan misali rakipleriniz vardır J En nihayetinde bir yer bulup park edersiniz. Sonra yukarı çıkıp sel gibi insanlar arasında yürüyerek bir mağazaya kendinizi atarsınız. Mağaza da inanılmaz kalabalık ve siz beğendiğiniz ayakkabıyı denemek için oturacak yerin sırasını beklersiniz. Hadi oturdunuz, denediniz ve almaya karar verdiniz. Şimdiki sınav kasa sırası! Kasanın önünde ip gibi dizilmiş insanların oluşturduğu sıraya girip yarım saatte orada bekledikten sonra ödemenizi yapar çıkarsınız. Sonra bir iki yere daha bakıp eve dönme işi var. Aracınıza atlayıp evinize döndünüz ve bir de bakmışsınız ki akşam olmuş. Sonuç, 1 gün geçti ve elde bir ayakkabı var! Yılbaşına günler kaldığı şu sıralarda bir AVM’ye gidip bunu test edebilirsiniz. Bu kargaşaya girmeden, üstelik daha ucuz alışveriş alternatifi de var. Elinize kahvenizi alıp bilgisayarı açar, arama motoruna istediğiniz ayakkabı markasını yazar, çıkan birkaç siteye bakılır. En uygun fiyatlı site seçilip ayakkabı sepete atılır. Sonra indirimvekuponu sitesine girilir ve ilgili markanın indirim kuponu bulunur. İndirim kodlarından size en fayda sağlayacak olan alınır ve alışveriş yapacağınız sitenin ödeme sayfasına girilir. O anda alışveriş tutarı ucuzlar ve daha uyguna alışveriş tamamlanır. Dakikalar içinde bu işlem son bulur ve günün geri kalanında istediğinizi yaparsınız! Hem pratik, hem de daha ucuz alışveriş için indirim kuponları ilaç gibi geliyor! İşte bir örnek:

Flo kuponları: https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/flo-indirim-kodlari/

Online Alışverişle Zurna da Alınır Turna da

Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Online Alışverişle Zurna da Alınır Turna da için yorumlar kapalı...

İnsan hayatı ihtiyaçları karşılama üzerine kurulmuş olduğu için yaşam boyunca tüm ihtiyaçların karşılanması amacıyla çalışmak, kazanmak ve alışveriş yapmak gibi ana noktalar belirlenmiştir. Alışverişler, gündelik olarak temel ihtiyaçları karşılama amacıyla rutin bir hale gelse de bazı noktalarda farklı alışveriş yöntemlerine ihtiyaç duyulur. Gündelik olarak yaşam alanlarında temin edilmesi mümkün olmayan veya satın alınacak ürünlerin alternatifinin bulunmadığı durumlarda çağımızın en büyük imkanlarından biri olan online alışveriş yöntemi kullanılır. Mesleki anlamda veya diğer insan ihtiyaçlarının karşılanması için internet dünyası akla hayale sığmayacak kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunar.

Bir müzisyen tarafından ihtiyaç duyulan müzik aleti veya bahçe dekorasyonunda kullanılmak istenen bir seramik heykel için bulunulan bölgede çok fazla alternatif sahibi olunmadığında internet alışverişi ile daha kaliteli ve indirim kuponu kodlarıyla ekonomik ürünlere ulaşılabilir. Örnek olarak bir müzisyen ihtiyaç duyduğu zurna modelini internet üzerinden satış yapan onlarca müzik aleti firmasından temin edebilir. Bu sayede sanatını icra ederken daha kaliteli sonuçlar ortaya koyabilir. Yine diğer bir noktada bahçe dekorasyonu ile ilgilenen bir kişi kullanmak istediği seramik bir turna heykelini internet üzerinden sipariş ederek zevkle kullanabilir.

Dünyanın Öbür Ucunda Acaba Neler Var?

İnternet insan hayatının en önemli parçalarından biri olarak vazgeçilmez bir hal almıştır. Sosyalleşmek, eğlenmek, okumak ve çalışmak amacıyla kullanılan internet, alışveriş amacıyla da kullanılabilen bir ortam oluşturdu. İhtiyaçlar sadece mecburiyetten dolayı oluşan olgular olmadığından dolayı kimi zaman alışveriş tutkusu veya merak amacıyla da farklı ihtiyaçlar karşılanabilir. Bu durumda dünya üzerinde mutlak bir İhtiyaç olmasa da her gün milyonlarca çeşit ürün internetten satın alınıyor. Her gün milyonlarca indirim kuponu kullanılıyor. Bu ürünler binlerce kilometrelik mesafelerden kargo yoluyla alıcılara gönderilerek ürünün daha geniş bir kullanım alanına sahip olması amaçlanır.

Bu ürünler arasında kimi zaman zayıflamak için kullanılan doğal bitkiler olabildiği gibi kimi zaman da teknolojinin sunduğu ve Türkiye’de mevcut bulunmayan alternatif ürünler olabilir. Türkiye’de bulunmamasına karşın internet üzerinden satın alınarak kullanımına başlanan bu gibi ürünler toplum içerisinde hızlı bir şekilde yayılarak kullanılır hale gelirler. Örneğin; Türkiye’de bulunan onlarca farklı kalitede bal ürünlerine rağmen Brezilya’dan farklı bir bal ürünü satın alınması mümkündür. Çoğu insan her gün sırf merak amacıyla internet üzerinden satın alınabilecek daha ilginç ve alternatif ürünleri araştırır. Özellikle Çin merkezli siteler hem inanılmaz ürün çeşitliliği, hem de uygun fiyatları ile yoğun talep görüyor. Bu sitelerde indirim kodu kullanarak daha az ödemek de mümkün.

Yurt dışından alışveriş yapacaklar için birkaç indirim kodu alternatifleri:

Aliexpress indirim kodu için >> https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/aliexpress-indirim-kodlari/

Amazon promosyon kodu için >> https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/amazon-indirim-kodlari/

Banggood kupon kodu için >> https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/banggood-indirim-kodlari/

Ebay indirim kodu için >> https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/ebay-indirim-kodlari/

O Parfüm Bu Sitede Olabilir

Çekilişler, Fırsatlar, İndirimler, Kampanyalar

O Parfüm Bu Sitede Olabilir için yorumlar kapalı...

Parfüm, yüzyıllardır kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında olmuştur. Parfümler, hem daha temiz bir cilde sahip olmak hem de çevreye daha etkili bir şekilde yaklaşabilmek için kullanılan bakım ürünler. Eski dönemlerde Avrupa üzerinden dünyaya doğru yayılan parfüm kullanımı özellikle Fransa topraklarında çok daha yoğun ve etkili bir hal almıştı. Ülkede çok büyük ün kazanan parfüm üreticileri büyük bir sanatçı olarak görülmüş ve şöhret elde etmişlerdi. İlerleyen dönemlerinde Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye doğru uzanan parfüm, Türkiye’de farklı şekillerde kullanılan esans ve kokuların yerini de geçme başlamış ve Türkiye’de de bir popülerlik kazandı.

Kadınlar için en önemli konulardan biri olan parfüm büyük hassasiyetler gösterilerek seçilen bir ürün. Parfüm seçiminde en önemli noktalardan birisi kokusunun test edilmesi olsa da günümüzde online alışveriş noktasında parfüm ve kozmetik ürünlerinin satışları çok yüksek noktalara ulaştı. Özellikle bayan müşteriler tarafından internet üzerinden ithal parfüm markalarının ürünleri sıklıkla satın alınıyor. Bu durum sanal alışveriş metotlarının farklı bir kullanım yolu olarak ülkemizde daha yoğun hale gelmesini sağlıyor. Ülkemiz piyasasında var olmayan veya orijinal olduğuna güvenilmeyen parfüm ürünleri için internet üzerinden güvenilir ürünler sunan ve en sık tercih edilen siteler kullanılıyor.

İndirim Kuponları ile Piyasadan Çok Daha Uygun Fiyatlar

Dijital ortamda kullanılabilen indirim kuponları, fiziksel mağazalarda bulunan ürünlerin çok daha uygun fiyatlarla alınabilmesini sağlıyor. Türkiye genelinde onlarca yerli ve yabancı marka tarafından üretilen parfüm ve kozmetik ürünleri toplu stoklamalar sayesinde internet üzerinde çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Bu sayede hem toplu alımlar yapabilen müşteriler hem de peşin veya kredi kartıyla ödeme gibi kolaylıklara da sahip olarak alışveriş yapılabiliyor.

Kozmetik ürünleri arasında olan güzellik maskeleri, kremler, makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ve bebek kozmetiği ürünleri kapsamında onlarca farklı markanın satışa sunmuş olduğu ürünler için online alışverişler ile düzenlenen kampanyalar ve indirim kodları müşteriler için büyük bir avantaj oluşturuyor. Bu avantajların elde edilmesi için e-ticaret siteleri tarafından sunulan telefon uygulamaları, bilgisayar uygulamaları ve gerçekleştirilen reklamlar günümüzde Türkiye genelinde tüm insanların faydalandığı olanaklar arasında. Kimi zaman marketlerde ve mağazalarda satılan bir ürünün %50 gibi bir indirimler online olarak satılması yoğun talepler oluştururken kullanıcılar bu gibi kampanyalar ve indirim kuponu kodlarıyla güncel bir şekilde sanal alışveriş işlemlerini sağlıyorlar.

Black Friday Yaklaşırken Trendler Neler?

Fırsatlar, Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Black Friday Yaklaşırken Trendler Neler? için yorumlar kapalı...

Amerika ve Kanada’da başlayan Black Friday artık dünyanın her tarafından ilgiyle takip edilen bir gelenek olarak uygulanmaya başlandı. Noel kutlamalarının öncesinde Amerikalıların ve Kanadalıların yapmış oldukları hasatlar için şükür etmesini sembolize eden bu etkinlikler başta bu ülkeler olmak üzere zaman içerisinde İngiltere’nin de dahil olduğu geniş bir katılımla kutlanmaya devam ediyor. Etkinliklerin temel konseptinin ucuz alışveriş yapma olanağının sağlanması olduğu dikkate alınırsa pek çok kişinin Black Friday etkinliklerini, indirim kuponu ve kampanyalarını kendi satın alacağı ürünler için de beklemesine sebep oldu.

Alışveriş dünyasının en çok hareketli olduğu alan olan moda dünyasında da Black Friday günleri merakla bekleniyor. Dünyaca ünlü marka ikonlarının trend ürünlerine yer verilecek olan bu satışlarda yılın en iyi ürünlerini bir arada bulmak da mümkün olabilecek. Yılsonuna doğru gerçekleşmesiyle birlikte tüm sezon ürünlerini bir arada inceleme fırsatı sunması bu özel günün sağladığı en büyük kolaylıklardan biri olacak. Giyim alışverişlerini yapmak üzere Black Friday’i bekleyen kişiler Türkiye’den yapacakları alışverişlerde 24 Kasım Cuma gününü bekleyecek. Dünyadaki farklı saatlere göre belirlenen Kara Cuma başlangıcını insanlar alışveriş yapmak istedikleri sitelerden takip ederek bu dönemi avantajlı şekilde geçirebiliyor.

İnternette İzdihama Kapılmadan Alışveriş Yapın!

Black Friday ile ilgili bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri de ismidir. 1961 yılında kabul edilmiş olan bu isim Türkçede Kara Cuma olarak biliniyor. İndirim oranlarının yüksek olması sebebiyle alışveriş yapmak için bekleyen insanların promosyonların başlaması sonucu bir anda mağazalara akın etmesiyle başlayan izdihamlarda ciddi yaralanmalara ve ölümlere kadar tehlikeli sonuçlar elde edildiği için bu isim kullanılmaya devam edilmiş. Günümüzde de hala Black Friday fırsatlarını yakalamak için dünyanın en ünlü moda markalarının önünde gece geç saatlerden itibaren kuyruklar oluşmaktadır.

Mağazalara giderek alışveriş yaparken izdihamla karşılaşma tehlikesi bulunan kişiler için tüm bu sürece dahil olmadan güvenli şekilde alışveriş yapılabilecek yerlerden biri de e-ticaret siteleri. Hemen hemen tüm moda markalarının sanal alışveriş yapmaya uygun platformları bulunması sebebiyle Black Friday indirim kodu avantajlarından yararlanarak alışveriş yapmak için internet siteleri kullanılabilir. Bu sayede hiç sıra beklemeden, ürünleri detaylı şekilde inceleyerek evinizin konforunu sürdürmek mümkün. Moda üzerine satış yapan online alışveriş sitelerinin özellikle Black Friday için daha büyük indirim kuponu yayınlayıp kampanyalar yapıyor olması bu mecrayı tercih etmek için iyi bir seçenek sunmaktadır.

N11 indirim kuponu ile Bekarlar Günü Fırsatları

Çekilişler, Fırsatlar, İndirimler

N11 indirim kuponu ile Bekarlar Günü Fırsatları için yorumlar kapalı...

n11 indirim kuponu

Çin’de Single’s Day olarak adlandırılan Bekarlar Günü her yıl 11 Kasım tarihinde kutlanıyor. Online alışverişler açısından yılın en önemli günü kabul edilen bu özel 24 saat içinde geçen sene yaklaşık 18 Milyar USD tutarında alışveriş yapılmış. Bu tutarın ortalama 12 Milyar civarı ise Alibaba sitesinden gerçekleşmiş. Amerika’dan dünyaya yayılan Black Friday çılgınlığı ise her sene 24 Kasım’da yaşanıyor. Bir süre öncesine kadar e-ticaret sektöründe yılın en önemli günü kabul edilen Black Friday artık bu ünvanını kaybetmeye başladı. Çin’de ortaya çıkan bekarlar günü tüm dünyaya hızla yayılıyor ve bu yıl Kara Cuma’yı sollayacağa benziyor.  Bu ay sonu raporlarından sonuçları inceleyeceğiz fakat ülkemizde durum ne gelin ona bakalım.

Türkiye de globalleşen dünya düzeninde bu özel günlerin furyasına uydu ve böyle dönemlerde birçok marka büyük indirim kuponu, kampanya ve promosyonlar düzenliyor. 11 Kasım gününe özel bu fırsatlar günler öncesinden reklamlarda dönmeye başlıyor. Bunun en iyi örneğini n11.com gösterdi. Neredeyse 1 aydır 11.11’e özel indirim kuponu dağıtan sitede o gün uygun fiyata otomobil bile alabileceksiniz. Neredeyse her kategoriden ürünün ucuza alınabileceği bu tarihte, daha önceden hesabınıza yüklediğiniz n11 indirim kuponu kullanılabilecek ve almayı düşündüğünüz ürün daha da ucuzlayacak. Alışverişlerin tavan yapmasının beklenildiği n11 sitesi belli ki bunun için yüksek bir reklam bütçesi ayırmış.

111 Volkwagen’de Büyük İndirim

Sitenin ortaklarından biri herkesin bildiği gibi Doğuş Grubu. Grup aynı zamanda Volkswagen’in Türkiye genel distribütörü olunca çapraz satış gibi kampanyalarında birçok farklı kategoriye ait ürünleri kullanabiliyor. Mesela 11 Kasım’da 111 adet Volkswagen Golf’ü çok büyük bir indirimle satacaklarını duyurdular. Bu tarz bir e-ticaret sitesinde otomobil satışı yapılması konusunda n11 ülkemizde bir ilk oldu. Türkiye’nin en çok kullanılan alışveriş sitelerinden biri olduğu düşünüldüğünde, bu kampanyasının kulaktan kulağa hızla artarak herkesin dilinde olması da şaşırılacak bir sonuç değil.

Site neredeyse 1 aydır belirli günlerde indirim kuponları yayınlıyor. Bu kuponları üye hesaplarına tanımlayanlar ayın 11’inde istediklerini kullanabilecek. Kupon kodları farklı alışveriş limitlerinde farklı oranlarda indirim sunuyor. Almayı düşündüğünüz şeylerin yaklaşık fiyatlarını biliyorsanız ona yaklaşık olan limitlerdeki indirim kodlarını hesaplarınıza tanımlamanızı öneririz. Bu şekilde gün gelip çattığında maksimim indirimi alabilirsiniz.

Online Alışverişte Yeni Bir Dönem!

Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Online Alışverişte Yeni Bir Dönem! için yorumlar kapalı...

kredi kartı kampanyaları

Artık kredi kartlarının internette kullanımı müşteri onayına dayalı olarak geçekleştirilecek. BDDK’nın (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu) aldığı karar doğrultusunda 17 Ağustosta bitecek olan onay işlemi uzatıldı. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben önemli bir açıklamada bulundu. Banka kartları ile artık online alışveriş gerçekleştirebilmek için kart sahibinin talebinin alınması şartı getirildi ve 17 Ağustos tarihine kadar onayın yapılmasının gerektiğini söyleyen Akben, ‘’e-ticarette bir yavaşlamaya neden olmamak için hem gelen talepleri hem de bankalarımızın görüşlerini aldık ve kurulca bu süre zarfını 31 Aralık 2017’ye kadar uzattık’’ dedi. BBDK’nın önceden yapmış olduğu 17 Ağustosa kadar onay verilmesi gerekliliği tüketiciyi korumak için alınan bir karar olup, kartını internet alışverişlerinde kullanmak istemeyen veya kullanmayan kart hamillerine, kartını online alışverişlere kapatma veya ama imkanı sunuyor.

kredi kartı başvuru

Uzatılmanın amacı şu nedenlere dayandırıldı;

  • Kart hamillerinin mağduriyet yaşamadan taleplerinin alınması
  • Bankaların talep toplayabilmesi için
  • Taleplerin alınabilmesi için gerekli olan altyapının kurulabilmesi

Bu nedenler ışığında alınan uzatılma karar ile bankalara şubat ayından bu zamana kadar 6 ay bir süre verilmişti. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, “Türkiye’de bütün kartlar sayıldığında 175 milyona yakın kart bulunduğunu” bildirmişti. Bu sayılar oldukça fazla olduğundan bankalarında kartlarla ilgili birimlerine ciddi bir yük bindiğini söyleyen Akben, herhangi bir mağduriyeti önlemek amacı ile böyle bir uzatma kararını aldı. Aynı zamanda Akben, 98 milyon kartın da internet üzerinden alışveriş yaptığını belirterek ‘’Bu kartların büyük bir çoğunluğu bu karara onay veya ret vermiş. Ama hala önemli bir kısmında hala eksiklikler var. Bu nedenle kimsenin mağdur olmasını istemediğimiz için süreyi uzattık dedi.’’

online alışveriş sitesi

Bu Uygulama İle Sahtekarlar Önleniyor

Bu uygulamanın asıl amacı insanlara online alışverişte daha güvenli bir ortam oluşturmak. Bu sayede dolandırıcıların tuzağına daha az düşeceksiniz. İnternet alışverişlerine tamamen kapalı olan kartınız ile internet üzerinden herhangi bir yanlış işlem yapmanız durumunda dahi kartınızdan para çekilmeyecektir. Üstelik her kartınız içinde ayrı ayrı onay veya ret mesajı göndermeniz gerekiyor. TBM onursal başkanı Aydın Ağaoğlu, hayatında hiç internet üzerinden alışveriş yapmamış insanların bile kredi kartları yüzünden dolandırıcıların kurbanı olduğuna dair vurgulamalar yaptı. ‘’Yıllardır yapılan bir yanlıştan dönülüyor. Kredi kartı bilgilerine bir şekilde ulaşan sahtekarlar hukuka aykırı olarak yaptıkları harcamalar ile tüketicileri mağdur ediyordu. Bunun önlenmesi çok güzel olacak’’ dedi.

En Trend Ürünleri ilk Siz Deneyimleyin!

Fırsatlar, İndirimler, Kampanyalar

En Trend Ürünleri ilk Siz Deneyimleyin! için yorumlar kapalı...

indirim kodu

Günümüz alışveriş yapma alışkanlıklarının değişmesinin en büyük nedeni online alışverişin yaygın hale gelmesi. Sanal alışverişle birçok avantaj elde ederek en uygun ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. Fiyatın yanı sıra mağaza, AVM dolaşarak zaman ve enerji kaybetmeden oturduğunuz yerden alışveriş yapma imkanı sağlar. Dünyaca ünlü markaların bir arada bulunduğu alışveriş siteleri yahut markaların ve şirketlerin kendi resmi sitesi sayesinde alışveriş yapmak zahmetten çok bir keyfe dönüştü.

Öte yandan beden bulamama, stok tükenmişliği gibi sorunlarla da karşı karşıya kalınmıyor. Online alışveriş giyimden kozmetiğe, teknolojiden market alışverişine, mobilyadan ev tekstiline kadar pek çok sektörde kendine yer edindi. Bu sayede aradığınız her şeyi tek bir tıkla satın alma özgürlüğünüz başladı. Dijital alışverişin sunduğu avantajlardan birisi de sürekli düzenlenen internete özel kampanya, indirim kodu ve promosyonlardır. Birkaç saniyenizi alacak indirim kuponu kullanımı ödemenizi daha düşük fiyatla yapmanızı sağlar. Öte yandan e-ticaret siteleri sayesinde tüm bunları kolaylıkla takip ederek hesaplı alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

indirimler

Alışverişin Özgür Hali

İnternette günün her saati ve haftanın her günü zaman farketmeksizin alışveriş yapılabiliyor. Ürünlerin tüm özelliklerinin belirlendiği fotoğraf ve grafiklerle desteklenmiş kaliteli websiteleri ile tanışabilirsiniz. Son derece güvenli ve hızlı bir yöntem olan bu yöntem, evde, ofiste, okulda farketmeksizin alışverişin keyfini yaşama imkanı sunar. Ürünlerin hazırlanmasından kargolanmasına kadar özenle yürütülen teslimat işlemlerinde ürünler muntazam bir şekilde paketlenerek alıcı adrese 3-7 iş günü içerisinde ulaştırılır.

kampanyalar

Size Özel Promosyon Ve Kampanyaları Online Takip Edin!

Kredi kartı, banka kartı, BKM Express, kartlı işlem platformları ve kapıda ödeme dahil olmak üzere taksit avantajları da alışveriş tutkunlarına sunulmakta. Online alışverişler ürünlerin kıyaslanmasına, fiyat karşılaştırılmasının yapılmasına da olanak tanıyor. Öte yandan hediye gönderimlerinde de son derece pratik ve hızlıdır. Dünyaca ünlü dev markalar en popüler ve en yeni ürünlerini ilk olarak internet sitelerinde görücüye çıkarıyor. Yani Milano, New York veya Tokyo’daki defilelere gitmeye gerek yok J Online alışveriş sayesinde tüm bunları yakından takip ederek moda, teknoloji ve yaşam stilinizi en hızlı şekilde yenileyebilirsiniz.

İnternetin olduğu her yerde üye olarak sepetinize ekleyeceğiniz ürünleri kolaylıkla satın almanız mümkün. Bununla beraber web siteleri bilgisayarların yanı sıra mobil uyumluluğu ve mobil uygulamalarıyla da alışveriş zamanınızı kısıtlamadan her an her yerde yanınızda.

E-Ticaret Sayesinde Artık Herkes Sporcu

Fırsatlar, Haberler, Kampanyalar

E-Ticaret Sayesinde Artık Herkes Sporcu için yorumlar kapalı...

bisiklet fiyatlarıSpor yapan ve sporla ilgilenen bireylerin en çok gerensinim duyduğu şeyler spor giyim ekipmanları ve spor aletleri gibi aksesuarlardır. Bu noktada spor yapmak için gerekli olan malzemelerin temini konusunu karşımıza çıkıyor. Günümüz itibariyle pek çok farklı alternatif seçenek sporcuların karşısına çıkmaktadır. Bu alternatif seçeneklerden en önemlisi ise; online olarak internet ortamından bu spor gereçlerini satın almak. Esasında internetten spor gereçlerinin satın alınabiliyor olması beraberinde önemli kazanımları da getirdi. Zira bu sayede hem çok kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak spor gereçlerine ulaşmak çok basite indirgendi.

Spor için ihtiyacınız olan şeyleri satın almak için, sporcular internettentenis raketi yararlanır. Çünkü internet üzerinden çok sayıda marka ve modellere oldukça hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün. Ayrıca çok sayıda marka ve modelin fiyatlarının karşılaştırılıyor olmasına müsait olan internet, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak spor gereçlerini satın almanın kapılarını müşterilere açar. Bu bağlamda hem zamandan tasarruf sağlaması, hem de maliyet olarak tasarruflu fiyatları sunması dijital ortamlara yönelimi artırmakta. Ayrıca ev konforunda spor malzemeleri alma konusunda bir hizmeti sunması da internetten alışveriş yapmayı cazip hale getirmektedir.

En İhtiyaç Duyulan Tüm Malzemeler Dijital Ortamda

basketbol topuHemen herkes ucuza alışveriş yapmayı ister. Günümüzde ucuz alışveriş yapmak internet ve online indirim kuponları ile kolaylaştı. Özellikle spor gereçleri konusunda çok farklı fiyat seçenekleri sporcuların karşısına çıkıyor. Bu bağlamda gerek yerli markalar gerekse uluslararası markalara internet üzerinden ulaşmak daha mantıklı gibi görünüyor.

Örneğin fitness ve vücut geliştirme ile uğraşanlar birkaç yıl öncesine kadar supplement olarak bilinen besin takviyelerine ulaşmakta zorlanıyorlardı. Whey protein, amino asit, carnitine ve daha birçok ürünü üreten global markaların modelleri Türkiye’de satılmıyordu. Yurt dışından bu ürünleri getirirken de gümrük problemleri ortaya çıkabiliyordu. Geçmişte bu büyük problemdi. Çünkü vücut geliştiren birinin kas kütlesini sadece et, balık, tavuk ve yumurta yiyerek artırması çok güç. Aminoasitler proteinin temel yapıtaşıdır. Kasların büyüyebilmesi için ihtiyacı sorf tahtasıolan proteini almak için de kilolarca yemek yemeye ihtiyaç var. Bu da pratikte mümkün olmadığı için bu besin takviyeleri oldukça faydalı. Eskiden bu ürünlere ulaşılamadığından onlarca yumurta yemek gerekebiliyordu.

Halbuki şimdi dünyadaki popüler markalar artık ürünlerini ülkemizde de satıyor. Tüm spor branşlarından sporcular ihtiyaç duydukları giyim, aksesuar, gıda takviyelerini kolayca temin edebiliyor. Bu da hem spor kalitesinin artmasını, hem de ülkemizin bu alanda ileri gitmesini sağlamaktadır.

İnternetten Ucuz Ev Dekorasyon Ürünleri Nasıl Alınır?

Fırsatlar, Haberler

İnternetten Ucuz Ev Dekorasyon Ürünleri Nasıl Alınır? için yorumlar kapalı...

dekorasyon ürünleri

Teknolojinin yaygınlaşması dijital ortamların kullanımını da arttırdı. Bu gelişim birçok farklı etki ile hayatımızı değiştiriyor. Bunlardan en önemlisi internet kullanımının çok daha fazla ve kolay bir şekilde yapılabilmesi. Yüksek hızdaki interneti mobil cihazlardan da rahatça kullanabiliyoruz. Bu şekilde çok daha fazla kişi internet kullanımı sağlayarak e-ticaret sitelerine giriyor ve siteler de varlığını daha kolay sürdürüyor. Bu durumda üreticilerin ürünlerini pazarlaması konusunda ciddi bir alan oluşmasına neden oluyor. Ürünlerin ve hizmetlerin tanıtılması yanında başarılı bir şekilde satın alınması da artık oldukça kolay. Birçok farklı ürün internet üzerinden oldukça kolay bir şekilde alınmakta ve tüketilmekte. Bu farklı kategoriler içerisinde bulunan ev dekorasyonu ürünlerine de internet üzerinden ulaşmak mümkün. Çok fazla model ve tasarımın olabileceği bu ürün grubunun büyük mağazalar dışında incelenmesi şüphesiz çok kolay değil. Ancak sanal ortamda çok farklı ve zengin ürün seçenekleri arasında ilginizi çekecek modelleri bulmak ve satın almak mümkün.

dekorasyon önerileri

Online Alışveriş Kazandırıyor!

Online alışverişin tercih edilmesinde birçok farklı etken rol oynar. Bunlardan birisi uygun fiyatın kolay bir şekilde bulunabilmesi. Fiziki olarak farklı mağazaların gezilmesi ile ciddi bir zaman ve efor sarfiyatı yaratıyor. Bunun yerine dijital ortamda kolayca en uygun fiyatlar bulunabiliyor. Bu durum da insanların daha kolay ulaşacağı uygun fiyatlı ürünleri almasını ve ulaştığı sitede bu alışverişi tamamlamasını sağlıyor. Artık tüm kategorilerde alışveriş yapanlar tarafından tercih edilen online alışveriş kanalı dekor ürünlerinde de tercih edilmeye başladı. Çok farklı model ve tasarımı olan bu ürünleri sanal ortamdan almak için insanlar çekinmiyor. Beğendiğimiz modeli ister demonte olarak alıp evde biz yapıyoruz, istersek de montajı üreticiye bırakıyoruz.

ev dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyon ürünleri konusunda herkesin farklı zevkleri ve tercihleri var. Bu farklı zevkler ve tercihlerde doğal olarak zengin bir içeriğin gerekli olduğunu ortaya çıkarıyor. Geniş bir ürün içeriğine sahip olan bazı siteler aynı zamanda uygun fiyatlar da vermesi durumunda, tüketicilerin çok fazla ilgisini çekiyor. Bu durumda da alışverişlerin online şekilde yapılması söz konusu oluyor. Günümüzde genel olarak yapılan alışverişler içerisinde sanal alışverişlerin payı sürekli olarak artış göstermektedir. Bu artış nedeni ile birçok firma ürünlerini dijital ortamda da pazarlamaya başladı. Dijital kanal için ayrı departmanlar kuruldu ve bu kanala özel indirim kuponu ve kampanyaları oluşturuldu. Amaç hep aynı; daha fazla ürün satabilmek. Üreticilerin bu amacı tüketicilere de kampanyalardan dolayı uygun fiyat olarak yansıyor ve alışverişler çok daha ucuza geliyor. Markaların oluşturdukları sanal indirim kuponları, puan toplamaya dayalı sadakat programları ve dijitale özel kampanyalar sayesinde herhangi bir markanın beğendiğiniz modelini internetten daha ucuza alabiliyorsunuz.

Sezonun İlgi Çeken Takı Trendleri

Fırsatlar, Kampanyalar

Sezonun İlgi Çeken Takı Trendleri için yorumlar kapalı...

takı indirim kodu

Bahar aylarında rengarenk pantolonlar, püsküllü elbiseler, dantel detaylı bluzlar ve triko hırkalar ile mükemmel uyum yakalayacak olan takı seçimleri de oldukça önemli. Özellikle bahar ve yaz aylarında renk renk aksesuarlar oldukça ilgi çekici oluyor. Sezonun modası vintage küpeler, sokak modasının zamansız parçası halka küpeler ve zarif görünümleri ile top küpeler şu sıralar son derece rağbet görüyor. Öte yandan takı modasında en çok ilgi çeken sezon parçalarından birisi de tasmalar. Çok çeşitli figürlere sahip tasmalar ince dantel kumaştan, kadife kumaştan yahut tül kumaştan tasarlanabiliyor. Sokak modasında şıklığı tamamlayacak en önemli dokunuşlardan birisi olan tasmalar daha genç ve dinamik gözükme isteyen kişiler için en ideal alternatiflerden birisi.

takı trendleri

Kolyelerde ise altın ve gümüşün yanı sıra paslanmaz materyalden üretilmiş olan zarif kolyeler, doğal taşlarla dizayn edilmiş kolyeler ve boncuk kolyeler ilgi odağı durumunda. İster uzun ister kısa zincirlere sahip kolyeleri hem gündüz hem de akşam şıklığına yakıştırabilirsiniz.

Takılar Stilde Başrolü Oynayacak

Takı tamamlayıcı unsur olarak görülse de çoğu zaman en ilgi çekici parça olarak da dikkat çekebilmekte. Sade ve tek renk kıyafetlerin üzerine oldukça dikkat çekici bir kolye veya küpe ile son derece alımlı ve asil görünmeniz mümkün. Takıların tasarımları konusunda ilginç ve yaratıcı fikirler de ön plana çıkabilir. Özellikle ilgi çeken figürler, doğal taş ve simgeler her daim özgün bir stil oluşturmak isteyen kişilere seçenek oluşturmakta.

indirim kuponu

Yüzüklerde ise geçen sezonun en ilgi çeken akımı olan eklem yüzüğü trendi bu yıl da son derece rağbet görmekte. Öte yandan şahmeranlar da hem yüzük hem de bilezik kullanmak isteyen kişiler için son derece kullanışlı bir parça. Yaz aylarında sandaletler ve terlikler ile kullanılabilecek en ideal takı ise halhaldır. Plajlarda ve yaz aylarında sokak modasında kullanılabilecek en salaş ve trend takılardan olan halhalların birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Bileziklerde ise şu sıralarda festival havasını yaratacak tak takıştır çoklu bilezikler, boncuk bilezikleri tek bir konseptte buluşturarak özensiz bir şıklık yakalamanız mümkün olabilir.

takı modelleri

Yüzük, küpe, kolye, bilezik, hal hal, tasma, şahmeran, saç tokaları ve saç küpelerini sezonda en ilgi çekici detayları ve modelleri ile birçok seçkin online takı sitesinde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri tek bir sepette toplayarak indirim kuponu da kullanıp en makul fiyatlara satın almanız oldukça kolay. Bunun için Boyner, Trendyol, Mizu, Koton, N11 ve Gittigidiyor gibi siteleri incelemekte fayda var. Eğer tercihinizi boyner.com.tr’den yana yapacaksanız ödeme sırasında boyner indirim kuponu kullanmayı da sakın unutmayın. Tabi diğer tüm online alışveriş sitelerinin kuponları da sitemizde mevcut. Yapacağınız zevkli seçimlerin yanı sıra hediyelik olarak tercih edebileceğiniz binlerce alternatif de takı modasında yerini aldı. Şimdi sıra sizde…

Sıradan Bir Günde Sıradışı Online Alışveriş

Haberler

Sıradan Bir Günde Sıradışı Online Alışveriş için yorumlar kapalı...

İnsanoğlu ne kadar sıradan olmaya çalışsa da aslında hayatın getirdiklerine baktığımızda katlandığımız zorluklara bakıp daha bunun mümkün olmadığını görmekteyiz. Hayatımızın bir noktasından sonra artık yaşantımız, yiyip içtiklerimiz ve kıyafetlerimiz farklılaşmaya ve sıra dışı olmaya başlar. Evimize alacağımız biblodan dolabımızdaki kıyafete kadar her şeyimizi biraz farklı istiyoruz. Bunun temelinde dikkat çekmek de olabilir.

İnternette şöyle bir gezindiğimiz zaman o kadar farklı ürünler görmekteyiz ki bunları alıp odamızın bir kenarına koymak veya evimizde kullanıyor olmak oldukça çılgınca gelebilir ama insanlar bunları düşünüp tasarlayıp bir de üretmekte ve pazarlamasını yapıp insanların evlerine ulaştırmaktadırlar.

uçan çalar saat

Bu farklı ürünlerden renk değiştiren şemsiye, içinde karınca beslenen akvaryum, mısır ayıklamak için makine, sudoku desenli tuvalet kağıdı, ledli duş başlığı, usb şeklinde masa üstüne konan vantilatör, konuşan bardak, giyilebilir battaniye, buz şeklinde bardak, taşınabilir ısıtıcılar, müzik çalan kulaklık gibi daha binlerce sıra dışı ürün piyasada alıcılarını beklemektedir.

karınca akvaryumu

Bunlar içinde en çok alınanlara baktığımızda uçan çalar saat en farklılarından ve işlevi bakımından da en geçerli sebebi olan tasarım diyebiliriz. Saati ayarladığınız saat geldiğinde kapatıp uyumaya devam etmeyin diye saat çalmaya başlayınca aynı zamanda uçmaya başlıyor. Yakalayıp kapatana kadar uykunuz açılmış oluyor.

Online Alışverişte En farklı Eşyayı Ben Alacağım

Online alışveriş sitelerini şöyle bir dolaşıp bunlar içinde en sıra dışı tasarım nedir diye arayınca karşımıza çok farklı eşyalar çıkıyor. Renk değiştiren saat, öksüren küllük, dudak telefonu, fal bakan fincan gibi oldukça farklı ürünler bulunmakta. İçlerinden en farklı olan benimki dediğiniz ürün hangisi? Otomobil lastiği tasarımlı yastık, ledli disko topu, kalemtıraş şeklinde havuç rendeleyici, duvara monte edilmiş mini akvaryum, uzaktan kumandalı mum, erimiş duvar saati tasarımı, tava şeklinde duvar saati gibi tasarımlar da bulunuyor. Bütün bunların yapılması aslında insanın sıra dışı yönlerini ortaya koymak için yapılan bir projedir diyebiliriz.

lastik tasarım yastık

Sıra dışı nesneler insanların daha çok ilgilerini çekeceği şekilde farklı tasarlanmış ve insanların bu sıra dışı ve marjinal yönlerine hitap etmektedir. Bu şekilde olması ürünlerin pazarlanması açısından da oldukça kolaylık tanır. Ürün önce insanı şaşırtmakta daha sonra da bu ürün benim olmalı fikrini ortaya koymaktadır. Müşteri temelli düşünülen ve ortaya çıkarılan bu ürünlerin böylece müşterinin eline ulaşması da hiç zor olmamakta. Hepimizin evinin, odasının bir köşesinde farklı, ne olduğu ilk başta anlaşılmayan bir nesnemiz mutlaka vardır.