Etiket: “indirim kodu”

Kişiye Özel Ayakkabılarla Tarzınızı Yansıtın!

Fırsatlar, İndirimler, Kampanyalar

Kişiye Özel Ayakkabılarla Tarzınızı Yansıtın! için yorumlar kapalı...

indirim kuponu ile ucuz ayabbabılar

Günlük hayattaki giysilerden özel davetlerdeki modellere ve hatta çok önemsiz görülen spor antrenmanlarındaki giyim anlayışına kadar pek çok noktada kişinin taşıdığı ürünler kendi zevkleri hakkında bilgi veren noktalardır. Bu sebeple pek çok kişi üst baş giyiminde olduğu kadar ayakkabıya da önem vererek kendi tarzını ortaya koyar. Özellikle resmi günlerde ön plana çıkan ayakkabıların düzenli ve temiz olmasını gerektiren sözsüz kural günümüzde artık hemen hemen her alanda insanların kendine gösterdiği saygının bir ölçüsü olarak kendini buluyor. Ne demişler, “dost başa, düşman ayağa!!”

Ayakkabıların bu denli önemli olduğu bir dönemde insanın kendi zevkini yansıtabileceği, kıyafetleriyle uyum sağlayacak şekilde taşıyabileceği modeller için alışveriş yapmaları ihtiyacı da ortaya çıkıyor. Bütün bu taleplerin sonucunda son yıllarda kişiye özel (customized) olarak üretilen ayakkabıların sayısında hızla bir artış meydana geldi. Tüketicilerin kendi talepleri doğrultusunda tasarlanmış olan ayakkabıların gerçeğe dönüştürüldüğü bu tür hizmetler sayesinde internet üzerinden herkes çok basit işlemler yaparak kendilerine özel ürünlere sahip olabiliyorlar. Kişiye özel üretim yapıldığı için bu türden ayakkabılarda estetik ve şıklık kadar aynı zamanda konfor ve rahatlık da en üst seviyede oluyor.

indirim kodu kalabalıktan uzak alışveriş sunar

Ayakkabı için Kendinizi Heba Etmeyin!

Pek çok kişinin tişört, pantolon, mont veya ceket gibi ürünleri alırken tercih edeceği mağazaları belirlemede zaten hali hazırda daha önce alışveriş yaptığı yerlere gitme yönünde bir eğilimi bulunur. Bunun dışında birbirine benzer ürünler olduğu için bu tür giyim eşyalarında hangi mağazaya gidilirse gidilsin kısıtlı seçenekler arasından tercih yapılabiliyor. Ancak söz konusu ayakkabı olduğunda hem mağaza çeşitliliği hem de buralarda bulunan ürün çeşitliliği sebebiyle kişinin istediği özelliklere sahip olan ayakkabıyı bulabilmesi için mağazalarda heba olması söz konusu olabiliyor. Teknolojinin sunduğu nimetler sayesinde artık buna da gerek kalmadı.

İnternetten satış desteği vermekte olan siteler sayesinde artık herkes ayakkabı alırken e-ticaret sitelerinde gezerek buradaki modelleri inceleyip kendi beğendiklerini satın alabiliyorlar. Hiçbir AVM’yi gezmeden, yorulmadan sadece oturduğu yerden web sayfalarındaki ürünlere bakarak artık her şeyi almak mümkün. Online alışverişin değişim ve iade konusunda sağladığı avantajlar da bu konuda sektörü destekliyor. İnternet sitelerinden ayakkabı bakarken tıpkı birçok mağazada geziyormuş gibi aynı anda farklı markaların ürünlerini de karşılaştırarak incelemek mümkün. Böylece kişiler satın aldıkları ayakkabılarda en iyi tercihi yapmış olduklarından da emin olabiliyorlar.

yeniyıl hediyesi alternatifleri

Üstelik Çok daha Ucuz!

Hafta sonu hava kötü ve siz de en yakın AVM’ye gitmeye karar verdiniz. Otoparka yaklaşırken zaten evlere şenlik bir trafik sizi bekler. Kontrol noktasını geçip içeri girdiğinizde park yeri bulabilmek için sekiz tur atarsınız. Orada başka bir aracın çıkmasını bekleyen kaplan misali rakipleriniz vardır J En nihayetinde bir yer bulup park edersiniz. Sonra yukarı çıkıp sel gibi insanlar arasında yürüyerek bir mağazaya kendinizi atarsınız. Mağaza da inanılmaz kalabalık ve siz beğendiğiniz ayakkabıyı denemek için oturacak yerin sırasını beklersiniz. Hadi oturdunuz, denediniz ve almaya karar verdiniz. Şimdiki sınav kasa sırası! Kasanın önünde ip gibi dizilmiş insanların oluşturduğu sıraya girip yarım saatte orada bekledikten sonra ödemenizi yapar çıkarsınız. Sonra bir iki yere daha bakıp eve dönme işi var. Aracınıza atlayıp evinize döndünüz ve bir de bakmışsınız ki akşam olmuş. Sonuç, 1 gün geçti ve elde bir ayakkabı var! Yılbaşına günler kaldığı şu sıralarda bir AVM’ye gidip bunu test edebilirsiniz. Bu kargaşaya girmeden, üstelik daha ucuz alışveriş alternatifi de var. Elinize kahvenizi alıp bilgisayarı açar, arama motoruna istediğiniz ayakkabı markasını yazar, çıkan birkaç siteye bakılır. En uygun fiyatlı site seçilip ayakkabı sepete atılır. Sonra indirimvekuponu sitesine girilir ve ilgili markanın indirim kuponu bulunur. İndirim kodlarından size en fayda sağlayacak olan alınır ve alışveriş yapacağınız sitenin ödeme sayfasına girilir. O anda alışveriş tutarı ucuzlar ve daha uyguna alışveriş tamamlanır. Dakikalar içinde bu işlem son bulur ve günün geri kalanında istediğinizi yaparsınız! Hem pratik, hem de daha ucuz alışveriş için indirim kuponları ilaç gibi geliyor! İşte bir örnek:

Flo kuponları: https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/flo-indirim-kodlari/

Online Alışverişle Zurna da Alınır Turna da

Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Online Alışverişle Zurna da Alınır Turna da için yorumlar kapalı...

İnsan hayatı ihtiyaçları karşılama üzerine kurulmuş olduğu için yaşam boyunca tüm ihtiyaçların karşılanması amacıyla çalışmak, kazanmak ve alışveriş yapmak gibi ana noktalar belirlenmiştir. Alışverişler, gündelik olarak temel ihtiyaçları karşılama amacıyla rutin bir hale gelse de bazı noktalarda farklı alışveriş yöntemlerine ihtiyaç duyulur. Gündelik olarak yaşam alanlarında temin edilmesi mümkün olmayan veya satın alınacak ürünlerin alternatifinin bulunmadığı durumlarda çağımızın en büyük imkanlarından biri olan online alışveriş yöntemi kullanılır. Mesleki anlamda veya diğer insan ihtiyaçlarının karşılanması için internet dünyası akla hayale sığmayacak kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunar.

Bir müzisyen tarafından ihtiyaç duyulan müzik aleti veya bahçe dekorasyonunda kullanılmak istenen bir seramik heykel için bulunulan bölgede çok fazla alternatif sahibi olunmadığında internet alışverişi ile daha kaliteli ve indirim kuponu kodlarıyla ekonomik ürünlere ulaşılabilir. Örnek olarak bir müzisyen ihtiyaç duyduğu zurna modelini internet üzerinden satış yapan onlarca müzik aleti firmasından temin edebilir. Bu sayede sanatını icra ederken daha kaliteli sonuçlar ortaya koyabilir. Yine diğer bir noktada bahçe dekorasyonu ile ilgilenen bir kişi kullanmak istediği seramik bir turna heykelini internet üzerinden sipariş ederek zevkle kullanabilir.

Dünyanın Öbür Ucunda Acaba Neler Var?

İnternet insan hayatının en önemli parçalarından biri olarak vazgeçilmez bir hal almıştır. Sosyalleşmek, eğlenmek, okumak ve çalışmak amacıyla kullanılan internet, alışveriş amacıyla da kullanılabilen bir ortam oluşturdu. İhtiyaçlar sadece mecburiyetten dolayı oluşan olgular olmadığından dolayı kimi zaman alışveriş tutkusu veya merak amacıyla da farklı ihtiyaçlar karşılanabilir. Bu durumda dünya üzerinde mutlak bir İhtiyaç olmasa da her gün milyonlarca çeşit ürün internetten satın alınıyor. Her gün milyonlarca indirim kuponu kullanılıyor. Bu ürünler binlerce kilometrelik mesafelerden kargo yoluyla alıcılara gönderilerek ürünün daha geniş bir kullanım alanına sahip olması amaçlanır.

Bu ürünler arasında kimi zaman zayıflamak için kullanılan doğal bitkiler olabildiği gibi kimi zaman da teknolojinin sunduğu ve Türkiye’de mevcut bulunmayan alternatif ürünler olabilir. Türkiye’de bulunmamasına karşın internet üzerinden satın alınarak kullanımına başlanan bu gibi ürünler toplum içerisinde hızlı bir şekilde yayılarak kullanılır hale gelirler. Örneğin; Türkiye’de bulunan onlarca farklı kalitede bal ürünlerine rağmen Brezilya’dan farklı bir bal ürünü satın alınması mümkündür. Çoğu insan her gün sırf merak amacıyla internet üzerinden satın alınabilecek daha ilginç ve alternatif ürünleri araştırır. Özellikle Çin merkezli siteler hem inanılmaz ürün çeşitliliği, hem de uygun fiyatları ile yoğun talep görüyor. Bu sitelerde indirim kodu kullanarak daha az ödemek de mümkün.

Yurt dışından alışveriş yapacaklar için birkaç indirim kodu alternatifleri:

Aliexpress indirim kodu için >> https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/aliexpress-indirim-kodlari/

Amazon promosyon kodu için >> https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/amazon-indirim-kodlari/

Banggood kupon kodu için >> https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/banggood-indirim-kodlari/

Ebay indirim kodu için >> https://indirimvekuponu.com/indirim-kuponu-kodu/ebay-indirim-kodlari/

O Parfüm Bu Sitede Olabilir

Çekilişler, Fırsatlar, İndirimler, Kampanyalar

O Parfüm Bu Sitede Olabilir için yorumlar kapalı...

Parfüm, yüzyıllardır kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında olmuştur. Parfümler, hem daha temiz bir cilde sahip olmak hem de çevreye daha etkili bir şekilde yaklaşabilmek için kullanılan bakım ürünler. Eski dönemlerde Avrupa üzerinden dünyaya doğru yayılan parfüm kullanımı özellikle Fransa topraklarında çok daha yoğun ve etkili bir hal almıştı. Ülkede çok büyük ün kazanan parfüm üreticileri büyük bir sanatçı olarak görülmüş ve şöhret elde etmişlerdi. İlerleyen dönemlerinde Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye doğru uzanan parfüm, Türkiye’de farklı şekillerde kullanılan esans ve kokuların yerini de geçme başlamış ve Türkiye’de de bir popülerlik kazandı.

Kadınlar için en önemli konulardan biri olan parfüm büyük hassasiyetler gösterilerek seçilen bir ürün. Parfüm seçiminde en önemli noktalardan birisi kokusunun test edilmesi olsa da günümüzde online alışveriş noktasında parfüm ve kozmetik ürünlerinin satışları çok yüksek noktalara ulaştı. Özellikle bayan müşteriler tarafından internet üzerinden ithal parfüm markalarının ürünleri sıklıkla satın alınıyor. Bu durum sanal alışveriş metotlarının farklı bir kullanım yolu olarak ülkemizde daha yoğun hale gelmesini sağlıyor. Ülkemiz piyasasında var olmayan veya orijinal olduğuna güvenilmeyen parfüm ürünleri için internet üzerinden güvenilir ürünler sunan ve en sık tercih edilen siteler kullanılıyor.

İndirim Kuponları ile Piyasadan Çok Daha Uygun Fiyatlar

Dijital ortamda kullanılabilen indirim kuponları, fiziksel mağazalarda bulunan ürünlerin çok daha uygun fiyatlarla alınabilmesini sağlıyor. Türkiye genelinde onlarca yerli ve yabancı marka tarafından üretilen parfüm ve kozmetik ürünleri toplu stoklamalar sayesinde internet üzerinde çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Bu sayede hem toplu alımlar yapabilen müşteriler hem de peşin veya kredi kartıyla ödeme gibi kolaylıklara da sahip olarak alışveriş yapılabiliyor.

Kozmetik ürünleri arasında olan güzellik maskeleri, kremler, makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ve bebek kozmetiği ürünleri kapsamında onlarca farklı markanın satışa sunmuş olduğu ürünler için online alışverişler ile düzenlenen kampanyalar ve indirim kodları müşteriler için büyük bir avantaj oluşturuyor. Bu avantajların elde edilmesi için e-ticaret siteleri tarafından sunulan telefon uygulamaları, bilgisayar uygulamaları ve gerçekleştirilen reklamlar günümüzde Türkiye genelinde tüm insanların faydalandığı olanaklar arasında. Kimi zaman marketlerde ve mağazalarda satılan bir ürünün %50 gibi bir indirimler online olarak satılması yoğun talepler oluştururken kullanıcılar bu gibi kampanyalar ve indirim kuponu kodlarıyla güncel bir şekilde sanal alışveriş işlemlerini sağlıyorlar.

Black Friday Yaklaşırken Trendler Neler?

Fırsatlar, Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Black Friday Yaklaşırken Trendler Neler? için yorumlar kapalı...

Amerika ve Kanada’da başlayan Black Friday artık dünyanın her tarafından ilgiyle takip edilen bir gelenek olarak uygulanmaya başlandı. Noel kutlamalarının öncesinde Amerikalıların ve Kanadalıların yapmış oldukları hasatlar için şükür etmesini sembolize eden bu etkinlikler başta bu ülkeler olmak üzere zaman içerisinde İngiltere’nin de dahil olduğu geniş bir katılımla kutlanmaya devam ediyor. Etkinliklerin temel konseptinin ucuz alışveriş yapma olanağının sağlanması olduğu dikkate alınırsa pek çok kişinin Black Friday etkinliklerini, indirim kuponu ve kampanyalarını kendi satın alacağı ürünler için de beklemesine sebep oldu.

Alışveriş dünyasının en çok hareketli olduğu alan olan moda dünyasında da Black Friday günleri merakla bekleniyor. Dünyaca ünlü marka ikonlarının trend ürünlerine yer verilecek olan bu satışlarda yılın en iyi ürünlerini bir arada bulmak da mümkün olabilecek. Yılsonuna doğru gerçekleşmesiyle birlikte tüm sezon ürünlerini bir arada inceleme fırsatı sunması bu özel günün sağladığı en büyük kolaylıklardan biri olacak. Giyim alışverişlerini yapmak üzere Black Friday’i bekleyen kişiler Türkiye’den yapacakları alışverişlerde 24 Kasım Cuma gününü bekleyecek. Dünyadaki farklı saatlere göre belirlenen Kara Cuma başlangıcını insanlar alışveriş yapmak istedikleri sitelerden takip ederek bu dönemi avantajlı şekilde geçirebiliyor.

İnternette İzdihama Kapılmadan Alışveriş Yapın!

Black Friday ile ilgili bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri de ismidir. 1961 yılında kabul edilmiş olan bu isim Türkçede Kara Cuma olarak biliniyor. İndirim oranlarının yüksek olması sebebiyle alışveriş yapmak için bekleyen insanların promosyonların başlaması sonucu bir anda mağazalara akın etmesiyle başlayan izdihamlarda ciddi yaralanmalara ve ölümlere kadar tehlikeli sonuçlar elde edildiği için bu isim kullanılmaya devam edilmiş. Günümüzde de hala Black Friday fırsatlarını yakalamak için dünyanın en ünlü moda markalarının önünde gece geç saatlerden itibaren kuyruklar oluşmaktadır.

Mağazalara giderek alışveriş yaparken izdihamla karşılaşma tehlikesi bulunan kişiler için tüm bu sürece dahil olmadan güvenli şekilde alışveriş yapılabilecek yerlerden biri de e-ticaret siteleri. Hemen hemen tüm moda markalarının sanal alışveriş yapmaya uygun platformları bulunması sebebiyle Black Friday indirim kodu avantajlarından yararlanarak alışveriş yapmak için internet siteleri kullanılabilir. Bu sayede hiç sıra beklemeden, ürünleri detaylı şekilde inceleyerek evinizin konforunu sürdürmek mümkün. Moda üzerine satış yapan online alışveriş sitelerinin özellikle Black Friday için daha büyük indirim kuponu yayınlayıp kampanyalar yapıyor olması bu mecrayı tercih etmek için iyi bir seçenek sunmaktadır.

Online Alışverişte Yeni Bir Dönem!

Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Online Alışverişte Yeni Bir Dönem! için yorumlar kapalı...

kredi kartı kampanyaları

Artık kredi kartlarının internette kullanımı müşteri onayına dayalı olarak geçekleştirilecek. BDDK’nın (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu) aldığı karar doğrultusunda 17 Ağustosta bitecek olan onay işlemi uzatıldı. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben önemli bir açıklamada bulundu. Banka kartları ile artık online alışveriş gerçekleştirebilmek için kart sahibinin talebinin alınması şartı getirildi ve 17 Ağustos tarihine kadar onayın yapılmasının gerektiğini söyleyen Akben, ‘’e-ticarette bir yavaşlamaya neden olmamak için hem gelen talepleri hem de bankalarımızın görüşlerini aldık ve kurulca bu süre zarfını 31 Aralık 2017’ye kadar uzattık’’ dedi. BBDK’nın önceden yapmış olduğu 17 Ağustosa kadar onay verilmesi gerekliliği tüketiciyi korumak için alınan bir karar olup, kartını internet alışverişlerinde kullanmak istemeyen veya kullanmayan kart hamillerine, kartını online alışverişlere kapatma veya ama imkanı sunuyor.

kredi kartı başvuru

Uzatılmanın amacı şu nedenlere dayandırıldı;

  • Kart hamillerinin mağduriyet yaşamadan taleplerinin alınması
  • Bankaların talep toplayabilmesi için
  • Taleplerin alınabilmesi için gerekli olan altyapının kurulabilmesi

Bu nedenler ışığında alınan uzatılma karar ile bankalara şubat ayından bu zamana kadar 6 ay bir süre verilmişti. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, “Türkiye’de bütün kartlar sayıldığında 175 milyona yakın kart bulunduğunu” bildirmişti. Bu sayılar oldukça fazla olduğundan bankalarında kartlarla ilgili birimlerine ciddi bir yük bindiğini söyleyen Akben, herhangi bir mağduriyeti önlemek amacı ile böyle bir uzatma kararını aldı. Aynı zamanda Akben, 98 milyon kartın da internet üzerinden alışveriş yaptığını belirterek ‘’Bu kartların büyük bir çoğunluğu bu karara onay veya ret vermiş. Ama hala önemli bir kısmında hala eksiklikler var. Bu nedenle kimsenin mağdur olmasını istemediğimiz için süreyi uzattık dedi.’’

online alışveriş sitesi

Bu Uygulama İle Sahtekarlar Önleniyor

Bu uygulamanın asıl amacı insanlara online alışverişte daha güvenli bir ortam oluşturmak. Bu sayede dolandırıcıların tuzağına daha az düşeceksiniz. İnternet alışverişlerine tamamen kapalı olan kartınız ile internet üzerinden herhangi bir yanlış işlem yapmanız durumunda dahi kartınızdan para çekilmeyecektir. Üstelik her kartınız içinde ayrı ayrı onay veya ret mesajı göndermeniz gerekiyor. TBM onursal başkanı Aydın Ağaoğlu, hayatında hiç internet üzerinden alışveriş yapmamış insanların bile kredi kartları yüzünden dolandırıcıların kurbanı olduğuna dair vurgulamalar yaptı. ‘’Yıllardır yapılan bir yanlıştan dönülüyor. Kredi kartı bilgilerine bir şekilde ulaşan sahtekarlar hukuka aykırı olarak yaptıkları harcamalar ile tüketicileri mağdur ediyordu. Bunun önlenmesi çok güzel olacak’’ dedi.

En Trend Ürünleri ilk Siz Deneyimleyin!

Fırsatlar, İndirimler, Kampanyalar

En Trend Ürünleri ilk Siz Deneyimleyin! için yorumlar kapalı...

indirim kodu

Günümüz alışveriş yapma alışkanlıklarının değişmesinin en büyük nedeni online alışverişin yaygın hale gelmesi. Sanal alışverişle birçok avantaj elde ederek en uygun ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. Fiyatın yanı sıra mağaza, AVM dolaşarak zaman ve enerji kaybetmeden oturduğunuz yerden alışveriş yapma imkanı sağlar. Dünyaca ünlü markaların bir arada bulunduğu alışveriş siteleri yahut markaların ve şirketlerin kendi resmi sitesi sayesinde alışveriş yapmak zahmetten çok bir keyfe dönüştü.

Öte yandan beden bulamama, stok tükenmişliği gibi sorunlarla da karşı karşıya kalınmıyor. Online alışveriş giyimden kozmetiğe, teknolojiden market alışverişine, mobilyadan ev tekstiline kadar pek çok sektörde kendine yer edindi. Bu sayede aradığınız her şeyi tek bir tıkla satın alma özgürlüğünüz başladı. Dijital alışverişin sunduğu avantajlardan birisi de sürekli düzenlenen internete özel kampanya, indirim kodu ve promosyonlardır. Birkaç saniyenizi alacak indirim kuponu kullanımı ödemenizi daha düşük fiyatla yapmanızı sağlar. Öte yandan e-ticaret siteleri sayesinde tüm bunları kolaylıkla takip ederek hesaplı alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

indirimler

Alışverişin Özgür Hali

İnternette günün her saati ve haftanın her günü zaman farketmeksizin alışveriş yapılabiliyor. Ürünlerin tüm özelliklerinin belirlendiği fotoğraf ve grafiklerle desteklenmiş kaliteli websiteleri ile tanışabilirsiniz. Son derece güvenli ve hızlı bir yöntem olan bu yöntem, evde, ofiste, okulda farketmeksizin alışverişin keyfini yaşama imkanı sunar. Ürünlerin hazırlanmasından kargolanmasına kadar özenle yürütülen teslimat işlemlerinde ürünler muntazam bir şekilde paketlenerek alıcı adrese 3-7 iş günü içerisinde ulaştırılır.

kampanyalar

Size Özel Promosyon Ve Kampanyaları Online Takip Edin!

Kredi kartı, banka kartı, BKM Express, kartlı işlem platformları ve kapıda ödeme dahil olmak üzere taksit avantajları da alışveriş tutkunlarına sunulmakta. Online alışverişler ürünlerin kıyaslanmasına, fiyat karşılaştırılmasının yapılmasına da olanak tanıyor. Öte yandan hediye gönderimlerinde de son derece pratik ve hızlıdır. Dünyaca ünlü dev markalar en popüler ve en yeni ürünlerini ilk olarak internet sitelerinde görücüye çıkarıyor. Yani Milano, New York veya Tokyo’daki defilelere gitmeye gerek yok J Online alışveriş sayesinde tüm bunları yakından takip ederek moda, teknoloji ve yaşam stilinizi en hızlı şekilde yenileyebilirsiniz.

İnternetin olduğu her yerde üye olarak sepetinize ekleyeceğiniz ürünleri kolaylıkla satın almanız mümkün. Bununla beraber web siteleri bilgisayarların yanı sıra mobil uyumluluğu ve mobil uygulamalarıyla da alışveriş zamanınızı kısıtlamadan her an her yerde yanınızda.

Kalemi de Kağıdı da İnternetten Alabilirsiniz

Çekilişler, Fırsatlar, Haberler

Kalemi de Kağıdı da İnternetten Alabilirsiniz için yorumlar kapalı...

ofis malzemeleri

Ofisler, işletmelerin veya bireysel çalışan uzmanların tüm işlerini yürüttükleri en uygun çalışma alanları. Bu ortamlarda kullanılan mobilyalar ve makineler kadar önemli olan diğer ayrıntılardan biri de ofis gereçleri. Bu eşyalar yazma, çizme, not alma, dosyalama, zarflama ve bölümlendirme gibi birçok işleve sahip ürünlerdir. Genel olarak ofis ürünleri satışı yapan mağazalardan veya kırtasiyelerden temin edilen bu gereçler belirli alternatiflere sahip ve fiyatları belirlenmiş ürünlerdir. Alternatifler arasında bulunan Türkiye’nin sayılı markaları ile anlaşmalı olan yerel işletmeler müşterilerine çok daha farklı kullanım sunabilecek ve değer oluşturabilecek ürünler sunamayabilirler. Bu nedenle bu ürünlerin satın alınması noktasında tercih edilecek yöntem online alışveriş yöntemidir.

ofis sandalyesi

Günümüzde internet üzerinden yoğurttan elbiseye kadar her şey alınabildiği gibi ofisler için ihtiyaç duyulan tüm malzemeler de satın alınabilir. Çünkü yerli veya yabancı olarak ofis ürünleri üreten firmalar internet üzerinden denizaşırı ülkelere dahi ulaşabildiklerini bildiklerinden dolayı bu yöntemle ürünlerini pazarlamayı seçiyorlar. Sadece ofis ihtiyaçlarına odaklanmış avansas ve ofix gibi siteler de mevcut. Bu sitelerde tüm ürünler piyasadan daha uygun fiyata satın alınabilir. Bir hesap açarak firma ismi, vergi numarası gibi alanları doldurduktan sonra her siparişiniz için sepetinizdeki ürünler en kısa sürede faturanızla birlikte adresinize teslim ediliyor. İhtiyaçlar gün geçtikçe artan ve değişen bir özelliğe sahip olduğundan dolayı ülkemizde üretilmeyen ve çok uzak ülkeler tarafından satışa sunulan ürünler de internet üzerinden online alışveriş ile temin edilebiliyor.

ofis mobilyaları

Rengarenk ve Farklı Tasarımlarıyla Ofis Gereçleri

İşletmelerde veya bireysel kullanımlarda ihtiyaç duyulan tüm ofis gereçleri için klasik çizgilerle üretilmiş eşyalar kullanılması bazı kişiler için çalışma noktasında verimliliğin düşmesine neden olur. Özellikle tasarımcılık veya hayal gücüne bağlı olan diğer iş kollarında alternatif tasarımlara sahip ürünlerin kullanılması yaratıcılığı arttırdığından dolayı önemli bir yer tutmaktadır. Çok basit bir örnek olarak herhangi bir kalem modelinin klasik türleri yerine farklı renkler ve tasarımlarla üretilmiş çeşidi bir tasarımcı için çok değerli olabilir. Türkiye piyasasında alternatif bir şekilde temin edilemeyen bu ürünler online alışveriş sayesinde yurtdışı üzerinden de kolayca bulunabiliyor.

Bazı küçük kentlerde yerel işletmeler tarafından müşterilere sunulmayan alternatif ofis ihtiyaçları amacıyla da internet üzerinden daha fazla ürüne ulaşmak mümkündür. Binlerce çeşit ürünü stoklarında barındıran online alışveriş siteleri sayesinde bu gibi kentlerde bulunamayacak ofis ihtiyaçları kolay ödeme yöntemleri sayesinde de satın alınabiliyor.

E-Ticaret Sayesinde Artık Herkes Sporcu

Fırsatlar, Haberler, Kampanyalar

E-Ticaret Sayesinde Artık Herkes Sporcu için yorumlar kapalı...

bisiklet fiyatlarıSpor yapan ve sporla ilgilenen bireylerin en çok gerensinim duyduğu şeyler spor giyim ekipmanları ve spor aletleri gibi aksesuarlardır. Bu noktada spor yapmak için gerekli olan malzemelerin temini konusunu karşımıza çıkıyor. Günümüz itibariyle pek çok farklı alternatif seçenek sporcuların karşısına çıkmaktadır. Bu alternatif seçeneklerden en önemlisi ise; online olarak internet ortamından bu spor gereçlerini satın almak. Esasında internetten spor gereçlerinin satın alınabiliyor olması beraberinde önemli kazanımları da getirdi. Zira bu sayede hem çok kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak spor gereçlerine ulaşmak çok basite indirgendi.

Spor için ihtiyacınız olan şeyleri satın almak için, sporcular internettentenis raketi yararlanır. Çünkü internet üzerinden çok sayıda marka ve modellere oldukça hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün. Ayrıca çok sayıda marka ve modelin fiyatlarının karşılaştırılıyor olmasına müsait olan internet, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak spor gereçlerini satın almanın kapılarını müşterilere açar. Bu bağlamda hem zamandan tasarruf sağlaması, hem de maliyet olarak tasarruflu fiyatları sunması dijital ortamlara yönelimi artırmakta. Ayrıca ev konforunda spor malzemeleri alma konusunda bir hizmeti sunması da internetten alışveriş yapmayı cazip hale getirmektedir.

En İhtiyaç Duyulan Tüm Malzemeler Dijital Ortamda

basketbol topuHemen herkes ucuza alışveriş yapmayı ister. Günümüzde ucuz alışveriş yapmak internet ve online indirim kuponları ile kolaylaştı. Özellikle spor gereçleri konusunda çok farklı fiyat seçenekleri sporcuların karşısına çıkıyor. Bu bağlamda gerek yerli markalar gerekse uluslararası markalara internet üzerinden ulaşmak daha mantıklı gibi görünüyor.

Örneğin fitness ve vücut geliştirme ile uğraşanlar birkaç yıl öncesine kadar supplement olarak bilinen besin takviyelerine ulaşmakta zorlanıyorlardı. Whey protein, amino asit, carnitine ve daha birçok ürünü üreten global markaların modelleri Türkiye’de satılmıyordu. Yurt dışından bu ürünleri getirirken de gümrük problemleri ortaya çıkabiliyordu. Geçmişte bu büyük problemdi. Çünkü vücut geliştiren birinin kas kütlesini sadece et, balık, tavuk ve yumurta yiyerek artırması çok güç. Aminoasitler proteinin temel yapıtaşıdır. Kasların büyüyebilmesi için ihtiyacı sorf tahtasıolan proteini almak için de kilolarca yemek yemeye ihtiyaç var. Bu da pratikte mümkün olmadığı için bu besin takviyeleri oldukça faydalı. Eskiden bu ürünlere ulaşılamadığından onlarca yumurta yemek gerekebiliyordu.

Halbuki şimdi dünyadaki popüler markalar artık ürünlerini ülkemizde de satıyor. Tüm spor branşlarından sporcular ihtiyaç duydukları giyim, aksesuar, gıda takviyelerini kolayca temin edebiliyor. Bu da hem spor kalitesinin artmasını, hem de ülkemizin bu alanda ileri gitmesini sağlamaktadır.

Hayalinizdeki Ayakkabıya İnternetle Kavuşun

Çekilişler, Fırsatlar, Kampanyalar

Hayalinizdeki Ayakkabıya İnternetle Kavuşun için yorumlar kapalı...

ayakkabı indirim

Özellikle kadınların çok severek yaptığı alışverişlerden biri olan ayakkabılar artık sizlere daha kolay bir yoldan ulaşmanın imkânını buldu. İnternet siteleri üzerinden birbirinden çeşitli ayakkabıya hiç zahmet çekmeden ulaşabilirsiniz. İnternetten ayakkabı mı alınırmış! Demeyin. Tüm online alışveriş siteleri ayakkabıların numara bilgilerini, malzeme bilgilerini, esneklik veya açma paylarını dahi sitelerine ekleyebiliyorlar. Üstelik online siteler üzerinden yaptığınız alışverişlerde gelen üründen memnun kalmadığınız takdirde ürünü geri iade edebiliyor veya ürün değiştirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu nedenle ‘’internetten ayakkabı mı alınırmış’’ diyenlere siz hiç aldırmayın garantili ve faturalı olan alışverişinizi devam ettirin.

ayakkabı modelleri

İnternetten Ayakkabı Alınırmış mıymış?

Üstelik internet üzerinden mağazalarda bulamayacağınız kadar fazla çeşide rastlayabilirsiniz. Bu sayede seçim yapmanız zor gibi görünse de aslında hayallinizde canlandırdığınız ayakkabıların modeline de ulaşmanız bir o kadar kolaylaşacaktır. Mağazalardan elde edemeyeceğiniz indirimdeki ayakkabıları, e-ticaret sitelerinde ayakkabı numaranıza uygun bir şekilde bulabilirsiniz. Örnek mi? Trendyol ve Morhipo gibi birçok markayı bünyesinde bulunduran sitelere bir göz atın. O beğendiğiniz pahalı markaların modellerini trendyol indirim kodu ile piyasadan çok daha ucuza alabilirsiniz. Üstelik çoğu zaman kargo ücreti de ödemeden. Yine aynı şekilde Boyner’in iştiraki olan morhipo.com sitesinin kampanyalarını incelemekte yerer var. Orada da büyük indirimler ve morhipo hediye çeki fırsatları var. Burada tüm bu sitelerin ve daha yüzlercesinin indirim kodları sizin için bedava yayınlanır.

ayakkabı kampanya

Ayakkabıların seçimi yapılırken eklemlerin genişliği, kemik yapısı ve eklem dolgunluğu gibi nedenler büyük rol oynar. Ayağınızın tabanı, üst kısmı ve parmaklarınızın ayakkabıyı giydiğinizde hiçbir şekilde baskı görmemesi gerekir. Bu ayağınızdan daha büyük bir beden seçmeniz anlamına da gelmez. Özellikle gençlerde yetişme çağında ayaklar büyümekte ve bu büyüme ayakkabılar ile ayak arasında sürtünmelere neden olmakta ve ayakta nasırlaşmalara yol açmaktadır. Bu nedenle ayakkabılarınızın seçiminizi ergenlik döneminde biraz daha rahat modellerden yana kullanabilirsiniz. Her zaman ayaklarınızı sıkmayan fakat bolda bırakmayan, tam olarak ayağınızda uygun ayakkabıları seçmelisiniz. Alışveriş sitelerinde ayak numaraları da genel standartlara uygun numaralar olduğundan (aksi takdirde siteler ayakkabıların açıklamasında ‘’bir beden büyük alınmasını’’, ‘’bir beden küçük alınmasını’’ tavsiye etmektedir) ayakkabılarınızın ayağınıza uyum sağlaması %90 dolaylarındadır. Aksi takdirde ister ayakkabınızı geri gönderip ayağınıza uygun olan bedenini isteyebilir veya mağazanın kendi işletmesine giderek değişim veya iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ucuz ayakkabı

Yazlık sandalet alışverişlerinizden kışlık bot alışverişlerinize kadar geniş ve zengin bir yelpaze ile sizlere sunulan modellerle hayalinizin ayakkabısı ile karşılaşmanız işten bile değil. Günümüzde artık Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden de oldukça fazla e-ticaret işlemleri gerçekleştiriliyor. Yalnız bu gibi sosyal medya sitelerinin hepsine güvenilmemelidir. Özellikle fazla takipçisi var diye alışveriş yapmanızı sağlayan ve kredi kartı bilgilerinize ulaşan hesaplarda bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle işletme hesabı olan ve yasal fatura kesen, güvenilir gözüken Instagram hesaplarını tercih etmelisiniz.

Aral İthalat Soruşturması Neleri Değiştirecek?

Çekilişler, Haberler

Aral İthalat Soruşturması Neleri Değiştirecek? için yorumlar kapalı...

bilgisayar oyunları

PC, PlayStation, Xbox gibi farklı platformlarda en fazla oynanan oyunların üretimini ve dağıtımını yapmakta olan en büyük firmaların Türkiye’deki dağıtımcısı konumunda bulunan Aral İthalat’a karşı geçtiğimiz dönemde Rekabet Kurumu tarafından bir soruşturma açılmıştı. Aralarında popüler müzik ve elektronik marketlerinde yer aldığı büyük mağazaların içinde yer aldığı bu soruşturma mağazaların dağıtımcı Aral İthalat ile arasındaki oyun ve benzeri ürünlerin satış fiyatlarının belirlemesi noktasındaki hukuk dışı uygulamaları içeriyordu. Rekabet Kurumu mağazalarda satılmakta olan oyunlarla ilgili olarak Aral İthalat ile birlikte mağazalara da belirli oranlarda ceza verilmesine karar verdi. Fiyat rekabetini ortadan kaldıran uygulamalarından dolayı ceza alan mağazalara karşı uygulanan yaptırımlar beraberinde başka durumları da ortaya çıkarması şüphesiz bekleniyor.

Activision’dan Codemasters’a, Disney’den EA’ya, KONAMI’den SEGA’ya, Warner Bros’tan UBISOFT’a kadar çok sayıda oyun üreticisinin Türkiye’deki dağıtımcısı olan Aral İthalat’ın soruşturmasının detaylarının internet siteleri aracılığı ile açık bir şekilde paylaşılmasının ardından pek çok kullanıcı söz konusu dağıtımcı ve mağazalara karşı tavır alma noktasında birleşmiş görünüyor.

konsol oyunları

Soruşturmaya Tüketicilerin Tepkisi Ne Olacak?

Soruşturma içinde yer verilen mağazalar ile dağıtımcı Aral İthalat arasındaki yazışmaların açık bir şekilde tüketicilerin aldatılmasına yönelik bilgiler içermesi ve hatta oyunların olması gereken fiyatlarının bir anda karşılıklı anlaşmalar sonucunda iki katına kadar gelebilecek rakamlara çıkması tüketicilerin dağıtımcıdan ve mağazalardan uzaklaşmasına sebep olacak. Başka satın alma alternatifleri üzerinde tüketicilerin gidebileceği çok sayıda yer bulunmuyor. Bu noktada ilk akla gelen yerler online alışveriş siteleri oldu.

Soruşturmanın detaylarında görüldüğü kadarı ile dağıtımcı ile mağazalar arasındaki fiyat rekabetinin önüne geçen durumların daha çok oyunların mağaza satışı ile ilgili olduğu ortaya çıkmıştı. Bu yönüyle tüketiciler oyun satın almak için online alışveriş sitelerini kullanarak kendileri için ideal rakamlarda satış yapmakta olan firmaları tercih edebilir durumdalar. Ancak unutulmaması gereken noktalardan biri de ithalatçıların Steam ve benzeri platformlara da fiyatlar konusunda çeşitli baskılar yapması. Yani tüketiciler ilerde alternatif bir satın alma platformu olarak gördükleri yerden de beklentilerini karşılayan fiyatları göremeyebilirler. Yine de yurtdışı kaynaklı satış yapan online alışveriş siteleri bile bu noktada tüketicilerin alternatif olarak değerlendirebileceği yerlerden olacak. Özellikle alternatif satış sitelerinin birkaç oyunu paket halinde satışa sunduğu kampanyalı fiyatlarını tüketiciye sunması dağıtımcıların etkisinin daha da azalmasının önünü açabilecek.

Parfümlerin Dünyası!

Çekilişler, Fırsatlar, Kampanyalar

Parfümlerin Dünyası! için yorumlar kapalı...

kozmetik ürünleri

İşe giderken, okula giderken, bir misafir geldiğinde, özel günlerde ve aslında her dışarı çıktığınızda sıklıkla kullandığınız mis gibi kokuları ile etrafınızdaki herkesi etkilediğiniz parfüm seçenekleri günümüzde online alışveriş siteleri ile daha uygun fiyatlara sunuluyor. Örneğin en ucuz kozmetik ürünleri n11 kupon indirimleriyle satın alınabilir.

Parfümler önce içerisinde bulunduğu şişeleri ile sonra da kokuları ile sizleri etkiler. Kokusu güzel olsa da şişesini beğenmeyip satın almayan çok sayıda insan var. Aynı şekilde şişesinin güzel olup kokusunun beğenilmediği parfümleri de kimse satın almaz. Ama tabi ki parfüm seçiminde en önemli faktör kokudur. Bu kişiden kişiye değişir. Çünkü her koku her ciltte aynı etkiyi yaratmaz. İster çiçeksi kokusu olan kendinizi çiçek bahçesinde hissedeceğiniz parfümler, isterseniz odunsu kokulardaki parfümlerle doğa ile iç içe olduğunuzu hissedin. Dilerseniz de meyveli kokuları ile içinize çekmeye doyamayacağınız modelleri seçin, tercih tamamen sizin.

kozmetik indirim

Eğer alacağınız parfümün marka ve modelini belirlediyseniz artık önemli olan onu en uygun fiyata bulabilmektir. Bunun için de en uygun ortam internet. Şunu özellikle belirtelim ki bakacağınız online alışveriş siteleri için 1. kural güvenilir olmalarıdır. Daha az para vermek için sahte parfüm satanların tuzağına düşmeyin. Popüler ve güçlü siteler arasından bir tercih yapmanızda fayda var. Eğer hepsiburada veya gittigidiyor gibi büyük siteleri tercih ederseniz işinizi garantiye almış olursunuz. Ucuza getirmek için yine gittigidiyor indirim kuponu kullanılabilir. Böylece hem uygun fiyata, hem de orijinalliği garanti ürün alırsınız. Kozmetik alışverişlerinde mizu, lidyana, gibi güvenilir siteler de kullanılabilir.

ucuz parfüm

Sevdiklerinizi Mutlu Etmek İster Misiniz?

Hediye almak sanıldığı kadar kolay bir şey değildir. Öyle ki hediye alacağınız kişiler her zaman çok iyi tanıdığınız kişiler olmayabilir. Ya da tanıdığınız fakat hediye konusunda kararsız kalabileceğiniz kişiler de olabilir. Tabi önemli olan alacağınız kişiden ziyade hediyeliğin niteliğidir.

Seçimlerinizde hediyeyi alacağınız kişiyi iyi tanımaktan ziyade kaliteli, görünümü ile şık, içerik olarak da etkileyici olan ürünleri tercih etmelisiniz. Tüm bu özelliklere uyum sağlayan, birbirinden şık şişeleri ile çekiciliği yakalayabildiği gibi, kokusuyla da büyüleyebilen parfümler hediye için biçilmiş kaftandır. Hem bakıldığında parfümü de sevmeyen yoktur zaten öyle değil mi? Ne kadar dış görünüme önem vermem diyenler olsa da işin aslı tüm insanların kendini beğendirme arzusuna sahip olduğudur. Yani alacağınız parfüm hediyesini beğenmeyen kimse olmaz. Öyleyse sevdiklerinizi mutlu etmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Sezonun İlgi Çeken Takı Trendleri

Fırsatlar, Kampanyalar

Sezonun İlgi Çeken Takı Trendleri için yorumlar kapalı...

takı indirim kodu

Bahar aylarında rengarenk pantolonlar, püsküllü elbiseler, dantel detaylı bluzlar ve triko hırkalar ile mükemmel uyum yakalayacak olan takı seçimleri de oldukça önemli. Özellikle bahar ve yaz aylarında renk renk aksesuarlar oldukça ilgi çekici oluyor. Sezonun modası vintage küpeler, sokak modasının zamansız parçası halka küpeler ve zarif görünümleri ile top küpeler şu sıralar son derece rağbet görüyor. Öte yandan takı modasında en çok ilgi çeken sezon parçalarından birisi de tasmalar. Çok çeşitli figürlere sahip tasmalar ince dantel kumaştan, kadife kumaştan yahut tül kumaştan tasarlanabiliyor. Sokak modasında şıklığı tamamlayacak en önemli dokunuşlardan birisi olan tasmalar daha genç ve dinamik gözükme isteyen kişiler için en ideal alternatiflerden birisi.

takı trendleri

Kolyelerde ise altın ve gümüşün yanı sıra paslanmaz materyalden üretilmiş olan zarif kolyeler, doğal taşlarla dizayn edilmiş kolyeler ve boncuk kolyeler ilgi odağı durumunda. İster uzun ister kısa zincirlere sahip kolyeleri hem gündüz hem de akşam şıklığına yakıştırabilirsiniz.

Takılar Stilde Başrolü Oynayacak

Takı tamamlayıcı unsur olarak görülse de çoğu zaman en ilgi çekici parça olarak da dikkat çekebilmekte. Sade ve tek renk kıyafetlerin üzerine oldukça dikkat çekici bir kolye veya küpe ile son derece alımlı ve asil görünmeniz mümkün. Takıların tasarımları konusunda ilginç ve yaratıcı fikirler de ön plana çıkabilir. Özellikle ilgi çeken figürler, doğal taş ve simgeler her daim özgün bir stil oluşturmak isteyen kişilere seçenek oluşturmakta.

indirim kuponu

Yüzüklerde ise geçen sezonun en ilgi çeken akımı olan eklem yüzüğü trendi bu yıl da son derece rağbet görmekte. Öte yandan şahmeranlar da hem yüzük hem de bilezik kullanmak isteyen kişiler için son derece kullanışlı bir parça. Yaz aylarında sandaletler ve terlikler ile kullanılabilecek en ideal takı ise halhaldır. Plajlarda ve yaz aylarında sokak modasında kullanılabilecek en salaş ve trend takılardan olan halhalların birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Bileziklerde ise şu sıralarda festival havasını yaratacak tak takıştır çoklu bilezikler, boncuk bilezikleri tek bir konseptte buluşturarak özensiz bir şıklık yakalamanız mümkün olabilir.

takı modelleri

Yüzük, küpe, kolye, bilezik, hal hal, tasma, şahmeran, saç tokaları ve saç küpelerini sezonda en ilgi çekici detayları ve modelleri ile birçok seçkin online takı sitesinde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri tek bir sepette toplayarak indirim kuponu da kullanıp en makul fiyatlara satın almanız oldukça kolay. Bunun için Boyner, Trendyol, Mizu, Koton, N11 ve Gittigidiyor gibi siteleri incelemekte fayda var. Eğer tercihinizi boyner.com.tr’den yana yapacaksanız ödeme sırasında boyner indirim kuponu kullanmayı da sakın unutmayın. Tabi diğer tüm online alışveriş sitelerinin kuponları da sitemizde mevcut. Yapacağınız zevkli seçimlerin yanı sıra hediyelik olarak tercih edebileceğiniz binlerce alternatif de takı modasında yerini aldı. Şimdi sıra sizde…

Gardrobunuzdaki Eteklerle Yaza Hazır Mısınız?

Fırsatlar, Haberler

Gardrobunuzdaki Eteklerle Yaza Hazır Mısınız? için yorumlar kapalı...

etek modelleriKadınların yaz ayları gelirken dolaplarında köklü bir değişim başlar. En çok kullanılan kıyafetler artık düzenlenerek kaldırılacak ve dolap tamamen yaza hazır hale getirilecektir. Standart olarak kullanılan hırkalar ise daha çok ilkbahar dengesizliğinin geçirildiği dönemde kullanılmak üzere bir köşede rafa kaldırılmayı bekler. Her iki mevsimde de kullanılan yegane kıyafetlerden bir tanesi şüphesiz etekler. Kadınlar etek kullanımını miniden uzun eteğe Mevlana etekten balon eteğe kadar çok sevmektedir. Belki de dişiliğin bir sembolü olarak gördükleri bu ürünleri kullanmak için havanın sıcak ya da soğuk olması aslında hiç de önemli değildir. Kışın çizmelerle çoraplarla desteklenen etekler yaz aylarında tamamen özgür bir biçimde tüm güzelliği ile bacaklarınızın kusursuzluğunu gözler önüne sermek için hazır beklemektedir.

Yaz geldi ve bu senenin modası etek modelleri de yavaş yavaş belli olmaya başladı. etek kombinleriHer şeyden önce eteklerde Mevlana tarz hakim olacak, boy olarak bu sene mini çok tercih edilmeyecek. Özellikle mevlana eteklerin midi boylarında çok fazla tercih olacağı açık. Genel olarak çiçekli ya da bahara yakışan kelebek figürlü kumaşlardan üretilen modeller şimdilerde yazın vermiş olduğu hafif esinti havasında kısa botlarla kombinleniyor. Üzerine genellikle beyaz ya da siyah tek renk tişört kullanılan etekler, hırkalarla da müthiş bir kombin yaratıyor. Bu modellerin kemer kısmını göbek üstünde ve tişört üzeri kullanmak daha çok tercih ediliyor. Ama midi boy etekleri kesinlikle yukarı çekerek kısaltmak hoş bir görüntü yaratmayacaktır. Aynı zamanda tişörtler her zaman etek altında kalmalı genellikle tek renk kullanılan tişörtlere bir de uzun kolyeler ile hareket katılmalıdır.

Eteklerin Gömleklerle Kullanımı

giyim indirim kuponuEteklerin tek renk olması yaz aylarının trendi değil. Bu nedenle seçim yapılırken her zaman desenli olması gerektiğini unutmayın. Bunun yanında eteğin bir de sade tişört ile kombinlenmesi gerekecek ve doğru görünüm bu sayede sağlanacaktır. Mevlana tarz eteklerde özellikle kemer üstü kullanımlarda kesinlikle gömlek kullanılması önerilmiyor. Gömleklerin bolluk ya da darlık ölçütü bu kuralı değiştirmeyeceği gibi tarz konusunda sıkıntı yaratmasının spora daha yakın oluşu ile alakalı olduğunu bilmeniz gerekir. Tabii ki bu etekler klasik bir kombinde de kullanılır ama gömlek bunun için doğru parça değil. Bunun yerine düz bluzlar ya da tişörtler çok kullanışlı olabilir. Her kombinin, üzerine uygun bir de hırkayı kaldırabileceğini de unutmayın.

Tatil Planlamak Zor İş Kardeşim

Fırsatlar, Haberler, Kampanyalar

Tatil Planlamak Zor İş Kardeşim için yorumlar kapalı...

Tatil yapmak stres ve yorgunlukları atmanın en güzel ve en eğlenceli yollarından biri. Yıl boyunca yorulan bünyemiz ve zihnimizi rahatlatmanın da anahtarıdır. Ancak tatil tercihi yapmak kolay olmayabilir. Yurt içinde mi yapılacak yoksa yurt dışında mı? Tatil yapılacak tarih aralığını belirlemek , nereye gidileceğine karar vermek gibi birçok karar noktası var. Bunlara karar verdikten sonra bile zorluklar bitmiyor. Bu tatilin her dakikasının dolu dolu geçmesi önemlidir. Bunun içinde tatil aktiviteleri olarak neler yapılacağının planlanması gerekir. Ulaşım seçeneklerini düşünmeniz de gerekir. Gideceğiniz yere karayolu ile mi yoksa havayolu ile mi gideceksiniz… Bin bir emekle kazanılan paranın boşa gitmesini kimse istemez. Tatil için harcayacağınız her kuruş paranın karşılığını sonuna kadar almak istemek sizin hakkınız. Bunun için de karar vermek ve plan yapmak biraz zorlayıcı olabiliyor.

en ucuz tatil

Yapmak istediğiniz tatil için bütün bunları kendiniz planlayabilirsiniz. Tek gidiyorsanız iş kolay, nereye isterseniz, nerede kalmak isterseniz keyif sizin zevk sizin. Fakat yanınızda partneriniz olacaksa buyrun işin içine ikinci bir keyif ve zevk girdi. Eğer çocuğunuz da varsa 3. ve 4. sesler de çıkmaya başlar. Bu noktada en doğrusu ortak bir müşterekte buluşabilmektir. Ne tavuk yansın ne de kaz. Herkes en çok istediği şeyleri o tatilde yaşayabilmeli. Mesela çocuk eğlence istiyorsa, kaydırakları ve aktiviteleri olan bir otel seçilebilir. Eşiniz güzel bir deniz istiyorsa Ege kıyıları denenebilir.

tatil indirim kuponu

Bunları bir araya getirip seyahatinizi kendiniz planlayabilirsiniz. Ya da tatille ilgili planlarınızı başkasına bırakabilirsiniz. Sizin için hazırlanmış olan tatil paketleri sizleri tüm bu tatil planlarını yapmaktan kurtarabilir. Size düşen sadece internet üzerinden sunulan tatil paketlerinden size uygun olanını seçmek. Gidip görmek istediğiniz tatil rotasını belirledikten sonra işiniz büyük ölçüde kolaylaşır. Otel tercihleri için müşteri yorumlarını okumak faydalı olacaktır. Eğer paket tur alırsanız tatilinizi geçireceğiniz otele ulaşımınız ve dönüşleriniz planlanacak ve sorunsuz şekilde sağlanacaktır. Bunun yanında tatilin en önemli noktalarından olan aktiviteler sizin tercihlerinizle bu paketlere eklenebilir. Size düşen şey katılmak istediğiniz aktiviteyi ve turları belirlemek ve her birinin tadını çıkartmaktır.

land of legends odalar

Fakat biraz uğraşır tüm seyahatimi ben planlarım diyorsanız internet siteleri büyük yardımcınız olur. Mesela bölge ve otel seçiminde tripadvisor yorumları ve ziyaretçi resimleri çok faydalı olabilir. Sonuçta kimse yoğurdum ekşi demez. Oteller kendilerini muhteşemlermiş gibi tanıtırlar. Ayrıca özel resim çekimleri ile mekanlar olduklarından çok daha güzel gözükür. Ama giden birinin tecrübelerinden ve gerçek resimlerinden daha doğru kararlar alınabilir. Daha sonra otelin bulunduğu noktaya Google haritalardan bakar, çevresinde neler var, gitmişken görmek istediğiniz diğer yerler ne kadar uzaklıkta, bunları da belirleyebilirsiniz. Sonra foursquare oraya yakın popüler mekanlar hakkında size bilgi verir. Bunları kısa bir Google araştırması ile birleştirince çok daha net bir karar oluşturabilirsiniz.

dubai atlantis aquapark

İnterneti Kullanarak Yükünüzü Hafifletin

Tatil planlarınız ve almak istediğiniz tatil paketleri ile ilgili yüzlerce alternatifi internette bulabilirsiniz. Hem seyahat acentelerinin online satış siteleri, hem de tatilsepeti gibi tatil platformları sayesinde fiyat karşılaştırması yapabilir, otellerin uygunluk durumlarını inceleyebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak yurtiçi ya da yurtdışı destinasyonlarını, yaz aylarına ya da kış aylarına uygun olan tatillerden birini seçebilirsiniz. Dilerseniz de balayınız için sizlere sunulan birçok tatil seçeneğini değerlendirebilirsiniz.  Bütün bu tatil alternatiflerine artık internet sayesinde pratik bir şekilde ulaşabiliyoruz.  Erken rezervasyon yapabilme kolaylığı ile tatillerinizi daha uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Hatta birçok sitenin kullandığı indirim kuponu kodları ile ekstra indirimlerden de yararlanırsınız. Taksit imkanı ile de internet üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparak en ucuz tatil fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Başlıkta da söylediğimiz gibi seyahatleri planlamak zor ama bir o kadar da eğlenceli bir iştir. Ufak tefek problemleri kafanıza takmayın, üç günlük dünya deyip eğlenmenize bakın…

Sıradan Bir Günde Sıradışı Online Alışveriş

Haberler

Sıradan Bir Günde Sıradışı Online Alışveriş için yorumlar kapalı...

İnsanoğlu ne kadar sıradan olmaya çalışsa da aslında hayatın getirdiklerine baktığımızda katlandığımız zorluklara bakıp daha bunun mümkün olmadığını görmekteyiz. Hayatımızın bir noktasından sonra artık yaşantımız, yiyip içtiklerimiz ve kıyafetlerimiz farklılaşmaya ve sıra dışı olmaya başlar. Evimize alacağımız biblodan dolabımızdaki kıyafete kadar her şeyimizi biraz farklı istiyoruz. Bunun temelinde dikkat çekmek de olabilir.

İnternette şöyle bir gezindiğimiz zaman o kadar farklı ürünler görmekteyiz ki bunları alıp odamızın bir kenarına koymak veya evimizde kullanıyor olmak oldukça çılgınca gelebilir ama insanlar bunları düşünüp tasarlayıp bir de üretmekte ve pazarlamasını yapıp insanların evlerine ulaştırmaktadırlar.

uçan çalar saat

Bu farklı ürünlerden renk değiştiren şemsiye, içinde karınca beslenen akvaryum, mısır ayıklamak için makine, sudoku desenli tuvalet kağıdı, ledli duş başlığı, usb şeklinde masa üstüne konan vantilatör, konuşan bardak, giyilebilir battaniye, buz şeklinde bardak, taşınabilir ısıtıcılar, müzik çalan kulaklık gibi daha binlerce sıra dışı ürün piyasada alıcılarını beklemektedir.

karınca akvaryumu

Bunlar içinde en çok alınanlara baktığımızda uçan çalar saat en farklılarından ve işlevi bakımından da en geçerli sebebi olan tasarım diyebiliriz. Saati ayarladığınız saat geldiğinde kapatıp uyumaya devam etmeyin diye saat çalmaya başlayınca aynı zamanda uçmaya başlıyor. Yakalayıp kapatana kadar uykunuz açılmış oluyor.

Online Alışverişte En farklı Eşyayı Ben Alacağım

Online alışveriş sitelerini şöyle bir dolaşıp bunlar içinde en sıra dışı tasarım nedir diye arayınca karşımıza çok farklı eşyalar çıkıyor. Renk değiştiren saat, öksüren küllük, dudak telefonu, fal bakan fincan gibi oldukça farklı ürünler bulunmakta. İçlerinden en farklı olan benimki dediğiniz ürün hangisi? Otomobil lastiği tasarımlı yastık, ledli disko topu, kalemtıraş şeklinde havuç rendeleyici, duvara monte edilmiş mini akvaryum, uzaktan kumandalı mum, erimiş duvar saati tasarımı, tava şeklinde duvar saati gibi tasarımlar da bulunuyor. Bütün bunların yapılması aslında insanın sıra dışı yönlerini ortaya koymak için yapılan bir projedir diyebiliriz.

lastik tasarım yastık

Sıra dışı nesneler insanların daha çok ilgilerini çekeceği şekilde farklı tasarlanmış ve insanların bu sıra dışı ve marjinal yönlerine hitap etmektedir. Bu şekilde olması ürünlerin pazarlanması açısından da oldukça kolaylık tanır. Ürün önce insanı şaşırtmakta daha sonra da bu ürün benim olmalı fikrini ortaya koymaktadır. Müşteri temelli düşünülen ve ortaya çıkarılan bu ürünlerin böylece müşterinin eline ulaşması da hiç zor olmamakta. Hepimizin evinin, odasının bir köşesinde farklı, ne olduğu ilk başta anlaşılmayan bir nesnemiz mutlaka vardır.