Etiket: “ayakkabı indirim kuponu”

Hayalinizdeki Ayakkabıya İnternetle Kavuşun

Çekilişler, Fırsatlar, Kampanyalar

Hayalinizdeki Ayakkabıya İnternetle Kavuşun için yorumlar kapalı...

ayakkabı indirim

Özellikle kadınların çok severek yaptığı alışverişlerden biri olan ayakkabılar artık sizlere daha kolay bir yoldan ulaşmanın imkânını buldu. İnternet siteleri üzerinden birbirinden çeşitli ayakkabıya hiç zahmet çekmeden ulaşabilirsiniz. İnternetten ayakkabı mı alınırmış! Demeyin. Tüm online alışveriş siteleri ayakkabıların numara bilgilerini, malzeme bilgilerini, esneklik veya açma paylarını dahi sitelerine ekleyebiliyorlar. Üstelik online siteler üzerinden yaptığınız alışverişlerde gelen üründen memnun kalmadığınız takdirde ürünü geri iade edebiliyor veya ürün değiştirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu nedenle ‘’internetten ayakkabı mı alınırmış’’ diyenlere siz hiç aldırmayın garantili ve faturalı olan alışverişinizi devam ettirin.

ayakkabı modelleri

İnternetten Ayakkabı Alınırmış mıymış?

Üstelik internet üzerinden mağazalarda bulamayacağınız kadar fazla çeşide rastlayabilirsiniz. Bu sayede seçim yapmanız zor gibi görünse de aslında hayallinizde canlandırdığınız ayakkabıların modeline de ulaşmanız bir o kadar kolaylaşacaktır. Mağazalardan elde edemeyeceğiniz indirimdeki ayakkabıları, e-ticaret sitelerinde ayakkabı numaranıza uygun bir şekilde bulabilirsiniz. Örnek mi? Trendyol ve Morhipo gibi birçok markayı bünyesinde bulunduran sitelere bir göz atın. O beğendiğiniz pahalı markaların modellerini trendyol indirim kodu ile piyasadan çok daha ucuza alabilirsiniz. Üstelik çoğu zaman kargo ücreti de ödemeden. Yine aynı şekilde Boyner’in iştiraki olan morhipo.com sitesinin kampanyalarını incelemekte yerer var. Orada da büyük indirimler ve morhipo hediye çeki fırsatları var. Burada tüm bu sitelerin ve daha yüzlercesinin indirim kodları sizin için bedava yayınlanır.

ayakkabı kampanya

Ayakkabıların seçimi yapılırken eklemlerin genişliği, kemik yapısı ve eklem dolgunluğu gibi nedenler büyük rol oynar. Ayağınızın tabanı, üst kısmı ve parmaklarınızın ayakkabıyı giydiğinizde hiçbir şekilde baskı görmemesi gerekir. Bu ayağınızdan daha büyük bir beden seçmeniz anlamına da gelmez. Özellikle gençlerde yetişme çağında ayaklar büyümekte ve bu büyüme ayakkabılar ile ayak arasında sürtünmelere neden olmakta ve ayakta nasırlaşmalara yol açmaktadır. Bu nedenle ayakkabılarınızın seçiminizi ergenlik döneminde biraz daha rahat modellerden yana kullanabilirsiniz. Her zaman ayaklarınızı sıkmayan fakat bolda bırakmayan, tam olarak ayağınızda uygun ayakkabıları seçmelisiniz. Alışveriş sitelerinde ayak numaraları da genel standartlara uygun numaralar olduğundan (aksi takdirde siteler ayakkabıların açıklamasında ‘’bir beden büyük alınmasını’’, ‘’bir beden küçük alınmasını’’ tavsiye etmektedir) ayakkabılarınızın ayağınıza uyum sağlaması %90 dolaylarındadır. Aksi takdirde ister ayakkabınızı geri gönderip ayağınıza uygun olan bedenini isteyebilir veya mağazanın kendi işletmesine giderek değişim veya iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ucuz ayakkabı

Yazlık sandalet alışverişlerinizden kışlık bot alışverişlerinize kadar geniş ve zengin bir yelpaze ile sizlere sunulan modellerle hayalinizin ayakkabısı ile karşılaşmanız işten bile değil. Günümüzde artık Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden de oldukça fazla e-ticaret işlemleri gerçekleştiriliyor. Yalnız bu gibi sosyal medya sitelerinin hepsine güvenilmemelidir. Özellikle fazla takipçisi var diye alışveriş yapmanızı sağlayan ve kredi kartı bilgilerinize ulaşan hesaplarda bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle işletme hesabı olan ve yasal fatura kesen, güvenilir gözüken Instagram hesaplarını tercih etmelisiniz.