İnternetten Gelinlik Siparişi: Hayaldi Gerçek Oldu!

Haberler

İnternetten Gelinlik Siparişi: Hayaldi Gerçek Oldu! için yorumlar kapalı

gelinlik modeleri prenses

Her genç kızın hayali nedir diye yoldan geçen yüz kişiye sorsak büyük çoğunluğunun cevabı tahmin edeceğiniz üzere gelinlik olacaktır. Araştırmalarda rüyada gelinlik giymek isteyen binlerce kişi olduğu sonucuna varılmış. Gelinlikle ilgili hayal kurmaya çok erken yaşta başlansa da hayaller ile gerçekler zaman zaman uyuşmuyor ne yazık ki. Özellikle küçük yerlerde yaşayanlar için seçenekler bazı durumlarda tek mağaza ve çok az miktarda gelinlik modelleri ile sınırlı oluyor ya da kasabanın tek gelinlik terzisi X Teyzenin dikişinin ve hayal gücünün insafına kalıyor çoğu kişi.

Eski yıllarda yaşasaydık mevcuda razı olmak ve olanaklar arasından içimize sinmese de bir tercih yapmak durumundaydık. Ancak günümüzde gelinleri düğünde daha fazla mutlu etmek için her detay düşünülüyor. Artık hoşlanmadığınız bir gelinlikle hayatınızın en önemli gününü geçirmek zorunda değilsiniz. Yaşadığınız yerdeki koşullar uygun olmasa da en ücra köşelere dahi ulaşabilen internet sayesinde dilediğiniz markanın dilediğiniz gelinliğini giyebilirsiniz. Eski yıllarda moda olmuş sevdiğiniz bir modeli ya da son yılın modası olan bir parçayı online alışverişle kolayca temin edebilirsiniz.

Online satın alabileceğiniz o kadar fazla gelinlik seçeneği var ki karar vermekte zorlanmayasınız diye filtreleme seçeneği dahi düşünülmüş. Gelinliğiniz için hayal ettiğiniz bir yaka tipi ya da kumaş varsa veya aklınızda belirli bir tarz varsa seçenekleri bunlarla sınırlayarak daha kolay bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Üstelik özel olarak diktireceğiniz gelinliğin hayal ettiğiniz gibi olup olmayacağı konusunda bir endişe taşımanıza gerek kalmadığı gibi uygun gelinlik fiyatları ile daha az ödeme yaparak satın alma olanağına sahip olursunuz.

rüyada gelinlik giymek

Damatlar Üzülmesin, Onlara Da Kolaylık Var

Teknolojinin avantajlı dünyası yalnızca gelin adayları için geçerli değil. Düğün koşturmacası içinde pek çok sorumluluk üstlenmesi gereken ve yoğun stres altındaki damatlar da yeni nesil alışveriş olanakları sayesinde artık düğüne daha kolay hazır olabiliyor. Farklı marka ve modellerde takım elbiseleri uygun fiyatlarla almak ve tarz sahibi, modaya uygun giyinmiş bir damat olmak mümkün.

Erkeklerin işi aslında daha kolay. Çünkü internette takım elbise ve smokin alınabilecek onlarca marka var. Network, Altınyıldız, Beymen, Koton, Boyner ve daha yüzlerce markanın online alışveriş sitelerinden diledikleri damatlığı indirim kuponu da kullanarak oldukça uygun fiyatlara satın alabilirler. Hata birçok kişi önce mağazada bir modeli deneyip beğeniyor ve sonrasında daha ucuz olduğu için internetten satın alıyor. Artık çoğu site online satın alınan bir ürünü mağazadan teslim edebiliyor. Buna ek olarak ücretsiz tadilat olanağı sunanlar da var.

takım elbise modelleri 2018

Düğünün yıldızının gelin olduğunu herkes kabul ediyor ama damadın da parlaması gerekli. Bedeninize en uygun ölçüde ve size yakışacak ürünleri online alışverişle çok sayıda seçenek arasından belirleyebilirsiniz. Damadın giyeceği nasıl olsa bir takım elbise almak kolay diye düşünmeyin. Yeni moda akımlarının etkisini görebileceğiniz farklı model ve renklerde oldukça fazla seçenek bulunuyor. Damadın arkadaşları aynı kıyafeti giymek ve fark yaratmak istiyorsa onlar için de internetteki moda dünyası avantajlı kapılarını açıyor.

Düğün sonrası ikinci heyecan da şüphesiz balayıdır. Balayı tatilinizi ortak zevk ve kafa yapınıza göre belirlersiniz. İster sıcak bir yerler, ister şehir tatil. Tercihiniz ne olursa olsun balayı için giyeceklerinizi de önceden planlamanız ve valizinizi hazırlamanız gerekiyor. Balayında size giyim önerisi oluşturması için Boyner İndirim Kuponu ile Vintage Tasarımlar yazımızı inceleyebilirsiniz.