Store RSS

Ulusoy indirim kuponu ve indirim kodu

Ulusoy indirim kuponu arayanlar için hazırlamış olduğumuz sayfaya hoşgeldiniz! Aşağıda Ulusoy indirim kodu ve hediye çeklerini bulabilir, alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

http://www.ulusoy.com.tr

İndirim Kuponları

En son gelen 1 kupon

Ulusoy indirim kodu: %5 indirim

Ulusoy 'a üye olarak elde edeceğiniz U Card ile %5 indirim ve %10 para puan kazanma şansına sahip olacaksınız.... daha ››

başarılı 100%
 

Daha Önceki Kuponlar

0 adet indirim kodu

Şimdilik kupon bulunmamaktadır.

 
Store RSS

Ulusoy indirim kodu

Otobüs ile seyahat etmeyle alakalı olarak en iyisi ve en kalitesi olan Ulusoy otobüs firması daima sizlere hizmet etmeyi ve sizleri ayrıldığınız yerden gideceğiniz yere güvenle taşımayı amaç edinmiş vaziyettedir. Firma sizlerin konforunu sağlamak açısından son model otobüsleri seyahate çıkarmakta ve sizlere sektördeki en kaliteli araçlar ile hizmet etmektedir. Ayrıca otobüs içindeki çalışan personeli (şoför ve otobüs muavinleri)ile de sizlere daima en güler yüzlü ve en güzel hizmeti aktarma amacını gütmektedir.
Firma olarak ülkemizin birçok yerine en cüzi fiyatlarla siz değerli yolcularını taşımaktadır. Yolculuğunuz esnasında gerçekleşebilecek yol ve hava bozuklukları dışında oluşabilecek her türlü zaman kaybından firmayı sorumlu tutabilir ve gereken şikâyetleri firmaya anında bildirebilirsiniz. Ancak otobüs şoförlerini alanındaki en iyilerinden seçtiği ve işe aldığı için, son yıllarda böyle şikâyetlerle karşılaşılmadığını da bilmenizde yarar görmekteyiz. Bu da firmanın ivmesinin olumlu yönde ne kadar arttığının sizlere bariz bir göstergesidir.
Siz de Ulusoy otobüs firmamızın kalitesi ile tanışmak ve yolculuk etmek istiyorsanız hemen firma ile irtibata geçebilir, güncel ulusay kampanya haberleri için sitemizi takip edebilirsiniz!

Ulusoy kupon kodu

Ulusoy indirim kodu kullanarak alışverişlerinizi zahmetsizce ucuzlatabilirsiniz. Sitemizdeki dilediğiniz mağazaya giderek beğendiğiniz kupona girin. Yukarıda göreceğiniz "İNDİRİM KODUNU GÖSTER" butonuna tıkladığınızda indirim kuponu kodu bilgisayarlarınıza kopyalanacak ve ilgili online alışveriş sitesine yönlendirileceksiniz. Sitede satınalmak istediğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, o sayfada yer alan indirim kuponu / indirim kodu / promosyon kodu / kupon kodu alanına, bilgisayarınıza kopyalanmış olan bu kuponu yapıştırın (Ctrl+V). Alışveriş tutarınız o anda belirtilen oranda ucuzlayacak ve indirimli fiyat üzerinden ödemenizi sonlandıracaksınız!

http://www.ulusoy.com.tr