Store RSS

Kodris indirim kuponu ve indirim kodu

Kodris indirim kuponu arayanlar için hazırlamış olduğumuz sayfaya hoşgeldiniz! Aşağıda Kodris indirim kodu ve hediye çeklerini bulabilir, alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

https://kodris.com

İndirim Kuponları

En son gelen 1 kupon
başarılı 100%
 

Daha Önceki Kuponlar

4 adet indirim kodu

Kodris indirim kodu: Ekstra 30TL

Bu hafta Kodris indirim kodu ile bir yıllık üyelik bedeli 129TL yerine sadece 99TL!... daha ››

başarılı 100%

Kodris indirim kodu: Tam 30TL

Siteden verilen siparişleri fazladan 30TL ucuzlatan kodris indirim kodu kullanıma hazır!... daha ››

başarılı 100%

Kodris indirim kuponu: Net %10

Kodris indirim kuponu sizin için alışverişinizi %10 daha ucuzlatacak!... daha ››

başarılı 100%

Kodris indirim kodu: İlk Alımda %15

Kodris indirim kodu kullanarak satın alacağınız ilk ürün için %15 daha az ödeyeceksiniz!... daha ››

başarılı 100%

 
Store RSS

Kodris indirim kodu

Çocukların kodlama öğrenebilmesi için kodris indirim kodu daha ucuz bir alternatif sunuyor. Kodlama tüm dünyanın üzerinde çokça durduğu bir konu. Bilgisayar dönemine damgasını vuran bir bilim. Çocuk yaşta öğrenilen kodlama ile çok daha gelişmiş bir topluma ulaşılacağı kesin. Bunun için kordis indirim kodu kullanmak ise çok akıllıca bir çözüm. Yurt dışında kodlama eğitimi ilkokul çağında başlıyor. Böylece analitik düşünebilen, matematik zekası gelişmiş bireyler oluşuyor. Ülkemizde de artık bazı okulların eğitimine aldığı kodlama ile sayısal zeka ve problem çözme yeteneği artıyor.

Kodris çocuklara oyun oynama ortamında, eğlenceli bir şekilde kodlama öğreten oldukça başarılı bir site. Hem eğlenerek, hem de kodlama dili olan Python öğretilerek çocuklar eğitimde yeni bir boyut kazanıyor. Eğitimi almak için kodris indirim kodu kullananlar ise tabi ki daha az ödeyerek bu ürüne sahip olacak. Çağımız teknoloji çağıdır. Attığımız her adımda teknolojinin bir dokunuşunu hissetmekteyiz. Elimizdeki telefondan kapımızın elektronik kilidine kadar her adımımızda teknoloji var artık. Buna engel olmak mümkün değildir ve hatta teknolojinin hayatımıza getirdiği yeniliklerin artmasını istiyoruz. Her yenilik hayatımıza biraz renk biraz da konfor demektir. Yenilik, teknoloji, elektronik dediğimizde akla geçmiş değil hep gelecek gelmektedir. Bu da bu kelimelerin hep ilerleme ve geleceği yaşama anlamına geldiğinin göstergesidir.

 

kodris indirim kuponu

 

Gelecekte yapılabilecek teknolojik buluşları düşünüp daha neler olabilirin hayali kurulur. Örneğin televizyonlar o kadar gelişti ki insan zihni daha fazla ne olabilir kısmını şu an almayabilir. Ama zamanla bu da olabilirmiş dediğimiz yenilikler ortaya çıkmaktadır bu yeniliklerin her biri bir şekilde insanoğlunun hayatına dokunacak. Kimse yapılan yeniliklerden bana ne beni ilgilendirmez diyemez çünkü er ya da geç bu yenilikler bir şekilde bizim de hayatımıza girmektedir. İnternetten özellikle yurt dışında Japonya’da yapılan yenilikleri takip edince insan kendini farklı bir çağda ve farklı bir dünyada hissettiriyor. İnsanlar tüm evi, tüm ofisi tek bir kumanda ile istedikleri şekilde değiştirip yeni şeklini oluşturabilir. İnternet üzerinden de uzaktan evimize erişip evde istediğimiz şeyi yapabiliyoruz.

Son dönemlerde yapılan yeniliklerden biri de beyin dalgalarının yönlendirdiği robotlar. Bu felçli insanların bu robotlarla hareket etmesi demektir ki insanlık adına çok büyük bir gelişmedir. Aynı fikir beyin dalgaları ile araba kullanma olayında da bu mantık kullanıldı.  Tüm bu yenilikler teknolojik ürünler biz insanların geleceği ve yeni yaşantımızdır.

 

kodris indirim kodu

 

Alışverişe çıktığımızda elektronik ürünler alacaksak öncesinde bunu bir ön araştırmasını yaparız. Alacağımız ürünün özellikleri nelerdir, en son model mi, değeri nedir gibi birçok meseleyi öncelikle halledip ondan sonra alışverişe gitmek gerekir. Çünkü teknoloji çok hızlı değişmektedir, bizim yeni diye tanıdığımız birçok ürün aslında çok önceleri üretilmiş olup bizim gündemimize daha yeni girmiştir. Bu konuda çok uzak olmadığımız ama aynı zamanda da çok bilgimizin olduğu söylenemez. Bu sebeple ön bilgi ile alışverişe çıkmak her zaman işe yarar. Aslında mağazadan değil de internetten alışveriş yapmak bizler için daha mantıklı çünkü hem tüm kampanya dönemleri burada görülebilmekte hem de aldığımız ürünün tüm özelliklerini bize internette anlatmaktadır.  Bu durumda yapacağımız şey internetten güvenli bir alışveriş sitesi bulup ön incelemede bulunmamız sonra kararımızı verip duruma bakmamız. Teknolojiyi geliştirecek çocuklara kodlama dilini öğretebilmek için kodris indirim kodu kullanmak kaçınılmaz bir çözüm olabilir.

Kodris kupon kodu

Kodris indirim kodu kullanarak alışverişlerinizi zahmetsizce ucuzlatabilirsiniz. Sitemizdeki dilediğiniz mağazaya giderek beğendiğiniz kupona girin. Yukarıda göreceğiniz "İNDİRİM KODUNU GÖSTER" butonuna tıkladığınızda indirim kuponu kodu bilgisayarlarınıza kopyalanacak ve ilgili online alışveriş sitesine yönlendirileceksiniz. Sitede satınalmak istediğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, o sayfada yer alan indirim kuponu / indirim kodu / promosyon kodu / kupon kodu alanına, bilgisayarınıza kopyalanmış olan bu kuponu yapıştırın (Ctrl+V). Alışveriş tutarınız o anda belirtilen oranda ucuzlayacak ve indirimli fiyat üzerinden ödemenizi sonlandıracaksınız!

https://kodris.com