Store RSS

İsfanbul indirim kuponu ve indirim kodu

İsfanbul indirim kuponu arayanlar için hazırlamış olduğumuz sayfaya hoşgeldiniz! Aşağıda İsfanbul indirim kodu ve hediye çeklerini bulabilir, alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

http://www.isfanbul.com

İndirim Kuponları

En son gelen 2 kupon

İsfanbul Promosyon Kodu ile Biletlerde %40 İndirim

Digiturk üyeleri isfanbul indirim kodu ile giriş biletlerini %40 ucuza alıyor! Kupon butonuna tıkladığınızda açılan kodu 3555'e sms olarak gönderdiğinizde indirim kuponunuz cep telefonunuza gelecek.... daha ››

başarılı 100%

Jungle İstanbul 3’lü Macera Sadece 24TL

İsfanbul promosyon kampanyası kapsamında JunglePark + Safari + Zindan girişi online özelinde sadece 24TL'dir.... daha ››

başarılı 100%
 

Daha Önceki Kuponlar

1 adet indirim kodu

İsfanbul indirim kodu %10 Ucuzlatıyor

İsfanbul indirim kodu yıllık kart alımlarını ekstra %10 ucuzlatıyor. Ödeme yapmadan önce kodu ilgili alana girmeniz gerekiyor.... daha ››

başarılı 100%

 
Store RSS

İsfanbul indirim kodu

İsfanbul tema park ülkemizdeki en büyük eğlence parklarından biri. Eski adıyla Vialand olarak bilinen İsfanbul, ziyaretçilerine sınırsız eğlence vadediyor. Bu eğlencenin kapılarını isfanbul promosyon kodu ile indirimli satın almak da mümkün. Yenilenmenin ardından daha geniş kapsamlı bir merkez olduğu kesin. AVM tarafında, restoranlar, mağazalar, sinema ve fitness merkezi bulunuyor. Tema park tarafında etkinlikler, üniteler ve yeme içme mekanları var. Üniteler arasında en popüler olanları Nefeskesen, 360, Adalet Kulesi, Viking ve Çılgın Nehir. İsfanbul çocukları da unutmuyor ve onlar için de Cesur Sürücüler, Çarpışan Arabalar ve Kahraman İtfaiyeciler gibi birçok ünite bulunduruyor. Böylece her yaştan insanları eğlenmeye davet ediyor.

Giriş biletlerini isterseniz online isterseniz de gişeden alabilirsiniz. Online alımlarda isfanbul indirim kodu size avantaj sağlayabilir.  Sipariş esnasında gireceğiniz bir kodla biletlerinizi anında ucuzlatabilirsiniz. İsterseniz yıllık kart alıp, yıl buyunca bu eğlenceden istediğiniz kadar yararlanabiliyorsunuz. Yıllık kart alımlarında da isfanbul promosyon kodu indirimlerinden yararlanılabilir.

 

isfanbul promosyon kodu indirimleri

 

İsfanbul sadece bir tema park ve avm değil elbette. Bunun yanı sıra Jungle İstanbul sizlere farklı deneyimler de sunuyor. Jungle park yüzlerce egzotik hayvanı bir arada görebileceğiniz bir yer. Zindan korkunun sınırlarını zorlayan bir korku tüneli. Safari ise karanlık bir yolculuğun adresi.  Her şey bu kadar da değil aslında.

İsfanbul Açıkhava Konserleri birçok ünlü ismi ağırlayan ve sizlere müzik ziyafeti sunacak bir alternatif. Konserlerde sevdiğiniz sanatçının şarkılarıyla kendinizden geçebilirsiniz. Ruhun gıdası olan müziği İstanbullularla buluşturan bu konserleri herkes çok beğeniyor. Siz de bu eğlencenin kapılarını aralamak istiyorsanız isfanbul nerede diye aramanıza gerek yok. İstanbul’ un Eyüp ilçesinde yer alıyor. Ulaşım çok kolay. İsterseniz özel aracınızla, isterseniz toplu taşıma veya ücretsiz müşteri seferleri ile İsfanbul’a ulaşabilirsiniz.

Çocuklarınızı inanılmaz bir hediye olarak alıp isfanbul tema park dünyasına götürdüğünüzde hayatlarının en güzel günlerinden biri geçirecekler. Sadece onlar değil, siz de eğlencenin tadına varacak ve tekrar gelmek isteyeceksiniz. Sabahtan akşama kadar eğlence dolu bir gün geçirmek için İstanbul’daki en iyi adreslerden biri olarak gösterilebilir. Siz de hala bu dünyaya adımınızı atmadıysanız artık vakit geldi demektir.

İsfanbul kupon kodu

İsfanbul indirim kodu kullanarak alışverişlerinizi zahmetsizce ucuzlatabilirsiniz. Sitemizdeki dilediğiniz mağazaya giderek beğendiğiniz kupona girin. Yukarıda göreceğiniz "İNDİRİM KODUNU GÖSTER" butonuna tıkladığınızda indirim kuponu kodu bilgisayarlarınıza kopyalanacak ve ilgili online alışveriş sitesine yönlendirileceksiniz. Sitede satınalmak istediğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, o sayfada yer alan indirim kuponu / indirim kodu / promosyon kodu / kupon kodu alanına, bilgisayarınıza kopyalanmış olan bu kuponu yapıştırın (Ctrl+V). Alışveriş tutarınız o anda belirtilen oranda ucuzlayacak ve indirimli fiyat üzerinden ödemenizi sonlandıracaksınız!

http://www.isfanbul.com