Store RSS

Getir indirim kuponu ve indirim kodu

Getir indirim kuponu arayanlar için hazırlamış olduğumuz sayfaya hoşgeldiniz! Aşağıda Getir indirim kodu ve hediye çeklerini bulabilir, alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

https://getir.com

İndirim Kuponları

En son gelen 1 kupon

Getir kampanya: 20 TL indirim

Getir 'den vereceğiniz ilk 25 TL üzeri siparişinize özel 20 TL indirim kazanacaksınız.... daha ››

başarılı 100%
 

Daha Önceki Kuponlar

5 adet indirim kodu

Getir İndirim Kampanyası ile 20TL Az Ödeyin

Getir indirim kampanyası kapsamında BKM Express ile yapılan 40TL ve üzeri alışverişler 20TL ucuzlayacak.... daha ››

başarılı 100%

Getir Kampanyası ile Siparişlerde 10TL İndirim

Getir uygulamasını ilk kez kullanacaklar bkm express ile 30TL ve üzeri alışverişte 10TL indirim elde ediyor.... daha ››

başarılı 100%

Axess’e Özel %50 Getir Kampanya Kodu

Axess Mobil'den alınacak getir kampanya kodu ile Futbol Keyfi kategorisinde %50 indiriminiz var.... daha ››

başarılı 100%

Getir kampanya: 20 TL iade

Getir 'den vereceğiniz 30 TL üstü harcamalarda 20 TL iade fırsatını kaçırmayın.... daha ››

başarılı 100%

Getir kampanya: Anında 20 TL

BKM Express ile Getir 'den yapacağınız 21 TL ve üstü işlemlerinizde ilk alışverişe özel anında 20 TL indirim sistem tarafından sepetinize uygulanacaktır.... daha ››

başarılı 100%

 
Store RSS

Getir indirim kodu

Market alışverişlerinizi ayağınıza getiren getir promosyon kodu ve kampanyalarının yayınlandığı bu sayfamızı tercih etmekle çok doğru bir karar aldınız! Geçmişte çok fazla popüler olmayan online alışveriş kavramı günümüzde hemen her bireyin tercih noktası haline gelmiştir. İnternet alışverişi kavramı çok fazla popülerleştiğinden, bu alana yapılan yatırımlar da artmaktadır. 5 yıl öncesinde internet alışverişi gerçekleştirilen site sayısı ile bugünkü site sayısı kıyaslandığında fark somut bir şekilde gözler önüne serilecektir. Site sayılarındaki artış rekabeti doğurmaktadır. Bu rekabette fiyatların aşağı çekilmesini, kullanıcılara yönelik tasarımlar yapılmasına, kalitenin yükseltilmesine sebep olmaktadır. Yani internet alışverişlerinde her şey müşterinin yanındadır. Kişiler diledikleri ürünleri sorunsuz şekilde satın alabilirler. Üstelik daha uygun fiyatlara!

 

getir promosyon kodu

 

Bu gelişmelere paralel olarak akıllı telefonlar için oldukça kullanışlı uygulamalar da geliştiriliyor. Şu sıralar en çok ilgi gören uygulamalardan biri de getir application olarak gösteriliyor. Bu uygulama ile market ihtiyaçlarınız dakikalar içinde kapınızda! Miktarı önemli olmadan cep telefonunuzdan vereceğiniz siparişlerin böyle kısa süre içinde ayağınıza gelmesi gerçekten de heyecan verici. Sizler de getir indirim kodu ve fırsat kampanyalarının tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Getir kupon kodu

Getir indirim kodu kullanarak alışverişlerinizi zahmetsizce ucuzlatabilirsiniz. Sitemizdeki dilediğiniz mağazaya giderek beğendiğiniz kupona girin. Yukarıda göreceğiniz "İNDİRİM KODUNU GÖSTER" butonuna tıkladığınızda indirim kuponu kodu bilgisayarlarınıza kopyalanacak ve ilgili online alışveriş sitesine yönlendirileceksiniz. Sitede satınalmak istediğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, o sayfada yer alan indirim kuponu / indirim kodu / promosyon kodu / kupon kodu alanına, bilgisayarınıza kopyalanmış olan bu kuponu yapıştırın (Ctrl+V). Alışveriş tutarınız o anda belirtilen oranda ucuzlayacak ve indirimli fiyat üzerinden ödemenizi sonlandıracaksınız!

https://getir.com