Store RSS

FLO İndirim Kuponu Kodları

FLO indirim kuponu arayanlar için hazırlamış olduğumuz sayfaya hoşgeldiniz! Aşağıda FLO indirim kodu ve hediye çeklerini bulabilir, alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

http://www.flo.com.tr

İndirim Kuponları

En son gelen 11 kupon

Flo kampanya kodu: Anında 20 TL

Anında 20 TL indirim kazandıran Flo kampanya kodu 100 TL üzeri siparişlerinizde kullanılabilir.... daha ››

başarılı 100%

FLO Kampanya Kodu: Bayrama Özel 15TL

Flo kampanya kodu bu bayrama özel 75TL ya da daha yüksek tutarlı tüm alışverişlerinizde ekstra 15TL indirim sağlar.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya: Ek %20 indirim fırsatı

Erkek terlik ve sandaletlerinde ek %20 indirim fırsatını kaçırmamanızı öneriyoruz.... daha ››

başarılı 100%

Flo indirim kodu: İlave 20 TL indirim

100 TL üstü alışverişlerinizde ilave 20 TL indirim Flo indirim kodu ile sadece bir tık uzağınızda...... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: 25 TL kaçmaz

150 TL üstü siparişlerinizde Flo kampanya kodu ile 25 TL indirim fırsatı kaçmaz.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: 5 TL net indirim

5 TL tutarındaki Flo kampanya kodu 75 TL üzeri işlemlerinizde kullanılabilir.... daha ››

başarılı 100%

Flo indirim kodu: Sepette 5 TL

Sepette 5 TL indirim fırsatı Flo indirim kodu ile 75 TL üstü indirimsiz ürün alımlarınızda geçerlidir.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: 20 TL net indirim

Flo kampanya kodu 125 TL üzeri siparişlerinizde 20 TL net indirim sağlıyor.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: 10 TL anında

Anında 10 TL indirim sağlayan Flo kampanya kodu 100 TL ile 125 TL aralığındaki alışverişlerinizde kullanılabilir.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: Anında 15 TL

125 ile 149 TL aralığındaki işlemlerinizde geçerli Flo kampanya kodu ile anında 15 TL indirim elde edebilirsiniz.... daha ››

başarılı 100%
Page 1 of 21 2
 

Daha Önceki Kuponlar

291 adet indirim kodu

Flo kampanya kodu: Bayrama özel 20 TL

Bayrama özel Flo kampanya kodu ile 100 TL üzeri yeni sezon ürün alımlarınızda ek 20 TL indirim fırsatını kaçırmayın.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: Bugüne özel 21 TL

Bugüne özel Flo kampanya kodu ile 121 TL üzeri yeni sezon ürünlerde 21 TL indirim elde edeceksiniz.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya: 1 alana 1 hediye

Flo 'da outlet kategorisinden yapacağınız alışverişlerde 1 alana 1 hediye fırsatını kaçırmayın.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: Kadın ürünlerinde ek 30 TL

Yeni sezon kadın ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde ek 30 TL indirim Flo kampanya kodu ile sizlerle...... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya: Ünlü markalarda sepetin yarısı

Flo 'da outlet kategorisinde yer alan seçili ayakkabılarda mevcut indirime ek sepetin yarısı kadar indirim fırsatı çok kısa bir süre için geçerli...... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: 20 TL indirim avantajı

100 TL ve üzeri işlemlerinizde Flo kampanya kodu kullanarak 20 TL indirim avantajını kaçırmayın.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya: 1 alana 1 hediye

Flo 'da seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 1 alana 1 hediye kampanyası kısa bir süre için sizleri bekliyor.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: Anında 25 TL

Flo kampanya kodu ile 125 TL üzeri siparişlerinizde anında 25 TL indirim elde edeceksiniz.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya: 3 alın 2 ödeyin

Flo 'da seçili ürünlerde 3 al 2 öde fırsatı kısa bir süre için sizleri bekliyor.... daha ››

başarılı 100%

Flo kampanya kodu: 20 TL ek indirim

20 TL tutarındaki Flo kampanya kodu 100 TL üzeri işlemlerinizde ek indirim fırsatı oluşturuyor.... daha ››

başarılı 100%

Page 1 of 301 2 3 30
 
Store RSS

FLO indirim kodu

Türkiye ayakkabı zincirinin kurucularından biri ve de öncüsü olan FLO, 2011’de başlayarak bu güne kadar oldukça başarı elde etmiştir. Türkiye sınırları içerisinde 168 şubesi olup, her yaştan, her zevke uygun ayakkabı satışı yapmaktadır. Mağaza da sadece ayakkabı değil, çanta ve aksesuar(saat, gözlük) satışı da yapılmaktadır.
FLO mağazalarında birçok farklı marka bulunmaktadır. Sadece bayanlara değil, her türlü kesime hitap etmektedir. Fiyatlar olarak da her kesime uygundur. 5 binden fazla ürün ile tüketicilere ulaşmaktadır. Ürünlerin fiyatları uygun olması ile birlikte kalitesi de fazlası ile iyidir. FLO, mağazalar zinciri ile birlikte, ayrıca bir de online alışveriş sitesine sahiptir. Alışveriş sitesinde de uygun fiyatları bulunur, ayrıca avantajlı kampanyaları vardır. FLO mağazalar zincirinin yanı sıra bulunan online alışveriş sitesinde de ayakkabı, spor giyim ve aksesuarları, çanta ve giyim kategorileri ile 3 bini aşkın ürün çeşitleri ile hizmet sunmaktadır.
Evinizden çıkmadan da FLO’nun online alışveriş sitesi sayesinde, internet üzerinden alışverişlerinizi yapıp, seçtiğiniz ürünü alabilirsiniz. Artık sadece yapmanız gereken, FLO’nun online alışveriş sitesine üye olmaktadır. Flo indirim kodu, flo indirim kuponu, flo hediye çeki ve kampanyaları da buradadır! Keyifli alışverişler!

flo kampanya kodu indirim

Özellikle kadınların daha çok önemsediği takı ve aksesuarlar dış görünüşümüz ile daha güzel ve etkileyici bir izlemin bırakmamızda büyük rol oynamakta ve tam bir tamamlayıcı görevi göstermektedir. Kadın ve erkekler için birçok farklı olanak sunmakta olan aksesuarlar giymiş olduğumuz tüm kıyafetlere göre kimiz zaman sade kimi zamanda gösterişli tercihlerde bulunmamızı gerektirmektedir.

Takı ve aksesuarlar kadın ve erkekler için belirgin farklılıklar ve zevklere göre değişim göstermektedir. Kabul etmemiz gerektedir ki kadınlar için tercih yapmanın daha zor olduğu bir alan olmakta, bulunan birçok seçenek arasından en uygun seçimi yapmak zorluklar çıkarmaktadır. Ancak sade duru bir gece elbisesinin üzerine boynunuza takacağınız bir inci kolyenin üzerinizde bıraktığı etki çok büyük olacaktır. Giyim tarzınıza göre doğru çanta ve takı kombinasyonları yapmak bulunduğunuz ortamlarda bıraktığınız etkileri inanılmaz boyutlara getirme imkanları sunmaktadır. Sizler de flo kampanya kodu kullanarak ayakkabı ve çantaları çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

Kadınlarımızda olduğu gibi erkek giyiminde de büyük bir rol oynamakta olan aksesuar seçimleri doğru yapıldığında şık ve daha güzel bir görünüme kavuşmada tamamlayıcı bir rol oynamaktadır. Tarzınıza ve kıyafetlerinize uygun bir saat veya takım elbisenizin şıklığını tamamlamakta kullanacağınız etkileyici birer kol düğmeleri ile dış görünümünüzde büyük etkiler yaratmak çok önemli unsurlardandır.

flo indirim kodu nasıl kullanilir

Takı ve aksesuar kullanımında birkaç unsura özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle kullandığımız takıların uyumundan emin olmamız gerekmekte, ayrı ayrıyken veya farklı kıyafetler ile yapılan kombinler de harikalar yaratmakta olan aksesuarlarımız yanlış kullanımlarda da olumsuz etkiler bırakmaktadır. Kullandığımız aksesuarların dış görünüşümüzü tamamlayacak bir seviyede tutmak ve aşırıya kaçmamak çevremize güzel bir etki bırakmak için önem göstermemiz gereken unsurlardandır. Tarzımızı belirlemede olduğu gibi takı ve aksesuar tercihlerimizde de günümüz modasını takip etmek vereceğimiz tercihlerde bizlere büyük faydalar sağlamakta olacaktır. Son çıkan akımları takip etmek tarzımız ile uyumlu aksesuar seçimleri yapmamızda önem arz etmekte aldığımız kararlarda bizlere yeni fikirler sunarak yardımcı olmaktadır.

Her alanda olduğu gibi takı ve aksesuarlarda kendilerini sürekli yenilemekte, her geçen gün artan fırsat ve seçenekler bizlere büyük olanaklar sunmaktadır. Artan tasarımlar arasından kendimize en uygun ve yakışan aksesuarları seçmek için moda akımlarından yaralanmak ve tarzımızla uyumlu kombinler yaratmak gerekmektedir. Çok iyi bir şekilde hazırlanılmış bir kombin üzerine kullandığımız doğru aksesuarlar seçimleri ile harikalar yaratabileceğimizi unutmamamız gerektiği gibi yapacağımız yanlış seçimlerin sonuçlarını da bilmemiz ve takı ve aksesuar seçimlerinde oldukça dikkatli davranmamız gerekmektedir. Online ayakkabı ihtiyaçlarınızı flo kampanya kodu indirimleriyle çok avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

flo kampanya kodu nasıl alınır

 

İnternette satılan her ayakkabı için tüketicilere özel kampanyalar sunulur. Bu kampanyaların yanı sıra indirim çekleri ve flo kampanya kodu da kullanabiliyorsunuz. Kullandığınız bu kuponlarla ayakkabıların daha ucuz olmasını sağlamaktadır. Bu flo indirim kodu alternatiflerini ise hem firmaların kendisinden hem de toplu halde sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca farklı bir ürün aldığınızda da yine size hediye çekleri verilir ve bu çekleri kullanarak yine aldığınız ayakkabılarda indirim kazanabilirsiniz. İşte bu nedenle ayakkabı satın almayı düşünüyorsanız sizde interneti tercih ederek tüm bu indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İnternetin en önemli avantajı alışveriş yaparken size zaman kazandırmasıdır. Ayakkabı satan mağazaları teker teker dolaşarak size uygun bir modeli bulmak onlarca vaktinizi alacaktır. İnternette ise yerinizden hiç kalmanıza bile gerek kalmadan sadece dakikalar içerisinde istediğiniz tüm ayakkabıları bulabiliyor ve beğendiklerinizi satın alabiliyorsunuz. Üstelik satın aldıktan sonrada bu ürünler kapınıza kadar getirilerek sizlere teslim edilmekte ve beğenmediğiniz modelleri geri iade edebilmektesiniz. İşte bu ve benzeri sebeplerden dolayı sizde ucuz ayakkabı satın almayı düşünüyorsanız interneti kullanabilir ve şık trendleri daha kolay bulabilirsiniz.

 

 

FLO indirim kuponları

FLO indirim kodu kullanarak alışverişlerinizi zahmetsizce ucuzlatabilirsiniz. Sitemizdeki dilediğiniz mağazaya giderek beğendiğiniz kupona girin. Yukarıda göreceğiniz "İNDİRİM KODUNU GÖSTER" butonuna tıkladığınızda indirim kuponu kodu bilgisayarlarınıza kopyalanacak ve ilgili online alışveriş sitesine yönlendirileceksiniz. Sitede satınalmak istediğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, o sayfada yer alan indirim kuponu / indirim kodu / promosyon kodu / kupon kodu alanına, bilgisayarınıza kopyalanmış olan bu kuponu yapıştırın (Ctrl+V). Alışveriş tutarınız o anda belirtilen oranda ucuzlayacak ve indirimli fiyat üzerinden ödemenizi sonlandıracaksınız!

http://www.flo.com.tr