Store RSS

eÇift indirim kuponu ve indirim kodu

eÇift indirim kuponu arayanlar için hazırlamış olduğumuz sayfaya hoşgeldiniz! Aşağıda eÇift indirim kodu ve hediye çeklerini bulabilir, alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

http://www.ecift.com

İndirim Kuponları

En son gelen 3 kupon

Eçift %30 İndirimli Üyelik Fırsatı

Siz de %30'a varan eçift indirim fırsatlarından haberdar olmak için siteye üye olmalısınız. Farklı zamanlarda bu indirimler email ile sizlere gönderilir.... daha ››

başarılı 100%

Eçift indirim kodu %30 Ucuzlatıyor

Eçift indirim kodu ile Premium üyelikler fazladan %30 ucuzluyor. Ödeme yapmadan önce kodu siteye girmeyi unutmayın. Sınırlı sayıda kullanım için geçerlidir.... daha ››

başarılı 100%

Herkese %5 Eçift indirim kuponu

Eçift indirim kuponu kullanarak premiüm üyeliğinizi %5 ucuza başlatabilirsiniz.... daha ››

başarılı 100%
 

Daha Önceki Kuponlar

0 adet indirim kodu

Şimdilik kupon bulunmamaktadır.

 
Store RSS

eÇift indirim kodu

Günümüz yaşamı git gide insanları yalnızlığa itiyor. İş güç koşuşturma derken insanlar sosyalleşecek fırsat bulamıyor. Tabi ki hayatımızı devam ettirebilmek için çalışmak şart. İş hayatının giderek zorlaşması ve rekabet insanların çalışma saatlerinin artmasına neden oluyor. Hal böyle olunca arkadaşlık kuracak bir ortamı bulmak da zorlaşıyor. Bunu düşünen girişimciler ise arkadaşlık siteleri açarak duruma çözüm getirmeyi hedefliyor. Burada sorun şu. Piyasada birçok arkadaşlık sitesi var. Seviyeli bir arkadaşlığı hangi sitede bulacağını bilemiyor insan. Bu sitelerin pek çoğu sahte kimliklerle oluşturulmuş profillerden ibaret. E tabi insanlar da böyle sitelere para harcamak istemediğinden bu sektöre şüphe ile bakıyor. Sadece eğlence amaçlı değil, gerçek ve ciddi bir beraberlik kurmak isteyenler için popüler bir site var neyse ki.

 

eçift indirim kodu ve kampanyalar

 

Eçift tam da bu amaçla kurulmuş bir arkadaşlık sitesi. Binlerce üyesi ile ciddi ilişki arayanların buluştuğu bir platform. Siteye üye olduğunuzda sizden bazı soruları cevaplamanız isteniyor. Yaşınız, görünümünüz, oturduğunuz yer, işiniz, geliriniz gibi özellikleri giriyorsunuz. Ayrıca birlikte olmayı düşündüğünüz insanlarda da ne gibi özellikler aradığınızı işaretliyorsunuz. Böylece site size uygun adayların profillerini önerebiliyor. Standart üyelik ile birçok hakkınız var. Fakat eçift Premium üye olursanız mesajlaşma ve daha birçok özellik ekleniyor. Çok fazla olmayan premium üyelik fiyatlarını eçift indirim kuponu ve kampanyaları ile ucuza almanız da mümkün olabilir. Bunun için öncelikle siteye üye olmalı ve bir profil oluşturmalısınız. Eçift size zaman zaman eposta ile bu tip promosyon kampanyaları sunar. Sizler istediğiniz zaman bu kampanyalardan yararlanarak Premium üyeliğe daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Çevrenizde ilişki kurabileceğiniz yeteri kadar insan yoksa veya bunun için yeteri kadar zamanınız yoksa eçift tam da size göre bir online arkadaşlık sitesi. Belki de aradığınız ve hayalinizi süsleyen partnerinizi orada bulabilirsiniz. Bunu denemekte fayda olabilir. Üyelik işlemi sadece birkaç dakikanızı alacak. Üyelik ücretsiz ve bunun için herhangi bir ücret de ödemeyeceksiniz. Bir girip bakın, eğer beğenirseniz Premium üyeliğe geçin. Beğenmezseniz de eçift hesabını kapatmak çok kolay. Siz de eğer bu deneyini yaşamak istiyorsanız bir an önce siteye üye olmakta yarar var.

eÇift kupon kodu

eÇift indirim kodu kullanarak alışverişlerinizi zahmetsizce ucuzlatabilirsiniz. Sitemizdeki dilediğiniz mağazaya giderek beğendiğiniz kupona girin. Yukarıda göreceğiniz "İNDİRİM KODUNU GÖSTER" butonuna tıkladığınızda indirim kuponu kodu bilgisayarlarınıza kopyalanacak ve ilgili online alışveriş sitesine yönlendirileceksiniz. Sitede satınalmak istediğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, o sayfada yer alan indirim kuponu / indirim kodu / promosyon kodu / kupon kodu alanına, bilgisayarınıza kopyalanmış olan bu kuponu yapıştırın (Ctrl+V). Alışveriş tutarınız o anda belirtilen oranda ucuzlayacak ve indirimli fiyat üzerinden ödemenizi sonlandıracaksınız!

http://www.ecift.com