Store RSS

Analytics Akademi indirim kuponu ve indirim kodu

Analytics Akademi indirim kuponu arayanlar için hazırlamış olduğumuz sayfaya hoşgeldiniz! Aşağıda Analytics Akademi indirim kodu ve hediye çeklerini bulabilir, alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

https://analyticsakademi.com

İndirim Kuponları

En son gelen 1 kupon

Analytics Akademi Kupon Kodu ile %10 İndirim

Analytics Akademi kupon kodu daha önce eğitim almış katılımcılara özel olup ekstra %10 indirim sağlamaktadır.... daha ››

başarılı 100%
 

Daha Önceki Kuponlar

2 adet indirim kodu

Analytics Akademi 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

Temmuz ayına özel Analytics Akademi'den 1 eğitim aldığınızda farklı bir eğitimi de bedava alabiliyorsunuz.... daha ››

başarılı 100%

Analytics Akademi indirim kodu %40 Ucuzlatıyor

Analytics Akademi indirim kodu ile satın alacağınız eğitimler %40 ucuzluyor.... daha ››

başarılı 100%

 
Store RSS

Analytics Akademi indirim kodu

Dijital pazarlama dünyasının hızına yetişmek oldukça zor. Çünkü Dünya’nın en dinamik sektörlerinden biri. Bu hıza yetişmek isteyenler için analytics akademi kupon kodu indirimleri adeta bir kurtarıcı rolünde. Bunun nedeni basit. Öncelikle online pazarlamanın rolü nedir ona bakmak gerek. Bir internet sitesi yönetiyorsanız asıl amaç dönüşümleri artırmaktır. Bu dönüşüm satış, form doldurma, trafik, kayıt olma veya hedefiniz ne ise odur. Dönüşüm optimizasyonu için de sitenizin trafik aldığı tüm pazarlama kanallarını tek tek incelemelisiniz. Genel olarak organik, paid search, sosyal medya, email gibi pazarlama kanalları kullanırsınız.

Tüm bu kanalları incelemek için özel tool kullanılır. SEO trafiği için deepcrawl, ahrefs, semrush, seo monitör, similarweb gibi araçlar kullanılırken, Google’ın adwords, analytics, optimize gibi kendi araçları da var. Ayrıca Facebook Business Manager ile sosyal medya reklamlarınızı araştırmanız gerekir. Tüm bu araçlar düzenli olarak gelişiyor ve güncelleniyor. Bu araçlardan alacağınız sonuçları analiz etmek için de dijital pazarlama uzmanı rolündeki kişinin gerekli bilgi ve donanıma sahip olması gerekir. Tabi snaliz sonuçlarını raporlamak için de kullandığınız farklı araçlar var.

 

analytics akademi kupon kodu indirimleri

 

Hal böyle olunca bu araçlar, analizler ve raporlar arasında kaybolmamak adına sürekli kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. İşte analytics akademi indirim kodu ve kampanyalarının değeri burada ortaya çıkıyor. Dijital pazarlama eğitimi veren firma sayısı epey fazla, fakat bunların içinde hangisini seçeceksiniz? Dijital pazarlama uzmanı olarak çalışanların karşılaştığı önemli bir soru bu. Mantıklı olan size en güncel bilgileri veren, sektörden profesyonellerin, örnek vakalarla verdiği, sadece pratik değil teorik uygulamalarında yapıldığı eğitimi almaktır. Analytics Akademi farkı bu noktada daha anlam kazanıyor.

Tüm eğitmenler sektördeki önemli markaların dijital pazarlama ekiplerinin başında ve size en güncel bilgileri aktarıyorlar. Akademinin kurucusu da bu işi sadece para kazanma amaçlı değil, sektörün gelişmesi için adeta bir sorumluluk olarak görüyor. Google Analytics, Dönüşüm Optimizasyonu, Adwords, Facebook Reklamcılığı gibi işinize yarayacak birçok kapsamlı eğitim var. Bu eğitimleri analytics akademi indirim kodu ile ucuza almanız için de sizlere en güncel kuponları bu sayfada sunuyoruz. Siz de online pazarlama alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız Analytics Akademi tam size göre.

Analytics Akademi kupon kodu

Analytics Akademi indirim kodu kullanarak alışverişlerinizi zahmetsizce ucuzlatabilirsiniz. Sitemizdeki dilediğiniz mağazaya giderek beğendiğiniz kupona girin. Yukarıda göreceğiniz "İNDİRİM KODUNU GÖSTER" butonuna tıkladığınızda indirim kuponu kodu bilgisayarlarınıza kopyalanacak ve ilgili online alışveriş sitesine yönlendirileceksiniz. Sitede satınalmak istediğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, o sayfada yer alan indirim kuponu / indirim kodu / promosyon kodu / kupon kodu alanına, bilgisayarınıza kopyalanmış olan bu kuponu yapıştırın (Ctrl+V). Alışveriş tutarınız o anda belirtilen oranda ucuzlayacak ve indirimli fiyat üzerinden ödemenizi sonlandıracaksınız!

https://analyticsakademi.com