Kategori: “Kampanyalar”

Bebek Ürünlerinde İndirim için Ebebek Promosyon Kodu!

Kampanyalar

Bebek Ürünlerinde İndirim için Ebebek Promosyon Kodu! için yorumlar kapalı...

ebebek promosyon kodu

Eskiden bebekleri dışarı çok fazla çıkarmama durumu vardı. Bebeğin dışarı çıkarıldığında hasta olacağı gibi bir korku olduğundan dolayı çoğu anne bebeğinin 40’ının dolmasını evde beklerdi. Günümüzde ise bu durum anne bebek ürünlerinin yardıma koşması ile de değişti. Önceden tanınmayan çoğu imkân şuanda tüm bebeklere ve annelere tanınıyor durumda. Üstelik ebebek promosyon kodu ile indirimli fiyata. Özelikle de bebeğinizi taşımaya yarayan birbirinden farklı taşıma eşyaları bu durumda anne ve bebeğin ihtiyacını büyük ölçüde karşılıyor. Aynı zamanda battaniye ve polar giysiler gibi bebek giysilerin üretimi ile de bebekler dışarıda artık üşümüyor ve doya doya doğanın tadını çıkartabiliyor. Tüm bu saydığımız eşyalara ulaşmak, almakta ebebek indirim kodu kullanımıyla çok kolay. Artık internet üzerinden dahi anne bebek ürünlerinin alışverişini yapabilir ve en ekonomik fiyatlarla bu eşyalara kavuşabilirsiniz.

Ebeveynler bebeklerinin ve kendilerinin ihtiyacı olabilecek her türlü eşyayı artık onlar doğmadan önce hazırlamaya özen gösteriyorlar. Özellikle de bu eşyaları tamamlamak için en uygun fiyatlı ama en kaliteli olan ürünleri araştırıyor ve bunun sonucunda ebebek promosyon kodu indirimleriyle eksikliklerini tamamlıyorlar. Peki, en uygun anne bebek ürünlerini nereden bulabilirler? Evet, bu soruyu birden fazla ebeveyn kendisine ve çevresine soruyor durumda. Eskiden mağaza mağaza dolaşılarak yapılan alışverişlerin yerini artık online alışveriş siteleri aldı. Anne bebek ürünlerinde de ebebek sitesi kendilerini gösteriyor ve ebeveynlere en uygun fiyat garantisi ile en kaliteli ürünleri ulaştırıyor. Online alışveriş konusunda artan bilinçlenme ile birlikte ebeveynler artık online alışveriş yapmaya korkmuyor ve doya doya isteklerini, ihtiyaçlarını alabiliyorlar. Üstelik ebebek bilinenin aksine tek bir ödeme seçeneği de sunmuyor. Dilerseniz kredi veya banka kartı kullanabilir, dilerseniz de kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik ebebek indirim kodu ve kredi kartına taksitlendirme avantajları bile bulunduğundan dolayı en hesaplı anne bebek ürünlerini buralardan temin edebiliyorsunuz.

ebebek indirim kodu

Üstelik Geri İadesi ve Değişimi de Mümkün!

Anne bebek ürünlerini aldınız, peki gelen ürün hoşunuza gitmedi veya bebeğinize uygun olduğunu düşünmüyorsunuz, ne yapacaksınız? Hiç boşuna dert etmenize gerek yok. Ebebek sitesinin sizlere sağlamış olduğu güzelliklerden biri de ücretsiz ürün iade etme özelliği olmaktadır. Bu sayede ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde iade edebilir, değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Üstelik anne bebek ürünleri konusunda online alışveriş sitelerinde, mağaza da bulamayacağınız binlerce ürünü de bulabilirsiniz. Ebebek belirli bir limitin üzerinde sizlere bedava kargo hizmetini de sunduklarından dolayı avantajları asla bitmemektedir.

Penti indirim kodu ile Tatil Alışverişlerinizi Ucuzlatın

Kampanyalar

Penti indirim kodu ile Tatil Alışverişlerinizi Ucuzlatın için yorumlar kapalı...

penti indirim kodu

Konu mayo, bikini ve iç giyim olduğunda ilk akla gelen markalardan biridir Penti. Kurulmuş olduğu 1984 yılında sadece kadın çorabı üreten marka, yıllar içinde iç giyim, ev ve plaj giyimi alanında da kendini geliştirerek çok konuşulan kreasyonlar hazırladı. Online satışları penti indirim kodu ile gelişti. Plaj grubunda penti mayo ve bikinileri çok tutuluyor. Özellikle penti bikini modellerinin alt ve üstlerinin değiştirilerek farklı modellerle kombin yapılabilmesi hayatımızda bir ilkti. Fiyat politikasının tüm gelir düzeyindeki çalışanlar tarafından ulaşılabilir olması ve üzerine penti kupon kodu indirimleri, markanın ürünlerinin çok geniş kitleler tarafından tercih edilmesini sağladı. Bu fırsatları değerlendirenler alışverişlerinden ettikleri tasarrufu tatil harcamalarında kullanabiliyor.

penti bikini modelleri

Tatil Yapmanın Daha Uygun Yolu

Tatil sezonu geldi, soğuk ve yorucu geçen kışın ardından çoğu kişinin tatile çıktığını, çıkmayanların da planlarını çoktan yaptığını görüyoruz. Ülkemizde genelde 3 aylık bir zaman diliminin içinde kendine yer bulan tatil dönemi için neredeyse yılın diğer tüm ayları plan yaparak geçiyor. Yaklaşan yaz mevsimi ile birlikte çalışanların kendilerini deniz ve doğa ile iç içe bir ortama atma isteği de artıyor. Tatil denince de akla ilk gelen genelde deniz turizmidir. Doğa gezintileri, egzotik seyahatler ve kültür gezileri de yapılabilir. Ancak yılın yorgunluğunu denize girmeyen atamayanlar için tatil demek deniz demektir. Tatil öncesi birtakım ihtiyaçların da giderilmesi gerekir. Denize girerken ihtiyaç duyulabilecek her şeyin önceden temin edilmesi beklenir. Haftalar öncesinden alışverişler ve tüm hazırlıklar tamamlanır. Mayo, terlik, çanta, şapka, güneş kremi ve diğer aksesuar ve eşyalar önceden hazır bulundurulur. Plaj modası anlamında tüm ailenin ihtiyaç duyduğu ürünleri penti indirim kodu avantajıyla tek adreste bulmak isteyenlerin vazgeçilmezi ise markanın online alışveriş sitesidir.

penti mayo modelleri

Tatil Ürünlerinde Online Alışveriş Seçeneği

Tatile gitmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz hazırda bulundurmanız gerekir. Bu size ne sağlar? Gittiğiniz yerin satış fiyatları bulunduğunuz ortamdan, internet sitesinden veya piyasa değerinden daha yüksek olabilir. Ayrıca aradığınız her şeyi ihtiyacınız olduğu anda bulamayabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi ve ilki mayo ve plaj eşyalarıdır. Tatil gününe kadar çalışıyor ve alışveriş yapma şansı bulamıyorsanız kendinizi zorlamanıza gerek yok. Penti’nin online alışveriş sitesini açıp mayo ve plaj eşyaları satın alabilirsiniz. Üstelik site üzerinden alışveriş yapmanın penti kupon kodu kullanabilme gibi bir avantajını da yakalamış olacaksınız. Yılın trendlerini iş koşuşturmacası içinde takip edemeyebilirsiniz. Penti size bu ürünleri yeni ürün kategorisinde sunacağı için tatilde trend out olmaktan kurtulmuş olacaksınız.

Sitenin “fırsat köşesi” kategorisini takip edebilirsiniz. Böylece Penti’nin kendine özel ve uygun fiyatlı ürünleri ile bir stil oluşturabilirsiniz. Site üzerinden beğendiğiniz tüm ürünleri takip edebilir kendinize bir tarz yaratabilirsiniz. Online alışveriş için yapmanız gereken tek şey penti.com’a üye olmaktır. Üyelik sonrası kategoriler arasında gezinmeye başlayabilirsiniz. Plaj kategorisini tıkladığınızda tüm tatil ürünleri karşınıza çıkacaktır. İç giyim gibi diğer kategorilerin altında aradığınız daha özel eşyaları bulabilirsiniz.

Vatan İndirim Kodu Elektronik Ürün Taleplerini Şekillendirdi!

Kampanyalar

Vatan İndirim Kodu Elektronik Ürün Taleplerini Şekillendirdi! için yorumlar kapalı...

vatan bilgisayar indirim kodu

Hayatımızın her alanında yoğun bir şekilde kullanmakta olduğumuz ürünler için online alışveriş olanaklarını değerlendirirken özellikle bazı sektörlerde, sektöre yönelik olarak etkilerinin büyük oranda etkileşime sahip olarak şekillendiği görülmeye başlandı. Vatan indirim kodu kullanarak uygun fiyata elektronik ürünler almak bunlardan biri. Araştırmalara göre daha önce internetten alışverişin ilk yaygınlaşmaya başladığı yıllarda alışveriş yapan kişilerin fiyatların daha uygun olmasını birinci sıraya koyarak sanal alışveriş platformlarını daha fazla deneyimlemesi söz konusu olurken artık online alışverişin sağladığı diğer kolaylıkların da burada etkili olduğu ortaya kondu. Özellikle söz konusu elektronik ve teknolojik ürünler olduğunda tüketicilere son derece rahat ve kolay bir şekilde deneyimleme fırsatı veren online alışveriş büyük bir avantaj sağlıyor. Mesela bir laptop alacaksınız. Bunun için birçok site gezdiniz ve sununda Vatan Bilgisayar size en uygun modeli sundu. Öncelikle sitenin garantili ürünler satması büyük avantaj. Ardından fiziksel mağazalarının da olması gerektiğinde mağazaya gidip yüz yüze konuşabilme avantajı da sağlıyor. Satın alma aşamasında vatan indirim kodu ile mevcut fiyatın altında bir ücret ödeme fırsatı var. Satış sonrasında ise müşteri hizmetleri ile memnuniyetin devamı sağlanıyor. Taksitli ödeme imkanı da bulununca ihtiyacınız olan pc veya notebooku Vatan’dan rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Türkiye’nin e-ticaret pazarında etkin rol oynayan firmaların hemen hemen hepsi tarafından gözlenen indirim kuponları online alışveriş alışkanlıklarına hitap eden bir çizgiyi de ortaya koyuyor. Elektronik ve teknolojik ürünlere olan talep davranışlarının değişmesindeki en büyük farklılığın ise e-ticaret sitelerinin bu tür ürünlere karşı geliştirmiş oldukları projelerin olumlu etkilerinin yansımalarının görülmesinden söz ediliyor. e-ticaret verilerine bakıldığında toplamda 19 milyon rakamlarında seyir eden kayıtlı kullanıcı sayısının 2018 sonu itibarıyla 20 milyonu bulması ve şu anda bu rakamın da üzerine çıkması çok farklı sektörde online alışverişin ilk sırada tercih edildiğini ortaya koyuyor.

vatan bilgisayar kampanya kodu

Online Alışveriş Siteleri Büyümeye Devam Edecek!

Geliştirilen projelerle birlikte elektronik ve teknolojik ürünlerin üstünlüğü ortadan kalkmadan yapı market, cep telefonu ve aksesuarları, evcil hayvan ürünleri gibi ürünlerde yüksek satış rakamlarına ulaşılan e-ticarette ilerleyen dönemde müşterilerin beklentilerine göre bu ortamın tepki şekillerinin de değişeceği belirtiliyor. Tüketiciler için artık iyi bir alternatif olmasının önüne geçerek alışveriş yapmanın ilk adresi olarak görülmeye başlanan internet, artık sadece vatan bilgisayar indirim kodu ile uygun fiyatla alışveriş yapmak isteyenlerin değil aynı zamanda kaliteli ürünlere ulaştığından emin olmak isteyenler tarafından da kullanılmak isteniyor. Her ne kadar yapılan araştırmalar Türkiye’deki tüketim alışkanlıklarında e-Ticaret sitelerinin seçilmesinde ürünlerin fiyatlarının uygun olması sebebiyle alışveriş yapmayı ilk sırada gösteriyor olsa da ürünlere karşı beslenen kalite beklentisinin de bu sıralamada hızla yukarılara tırmandığı görülüyor.

Göstergelerin hızla olumlu yönde ilerlemesine devam edilmesi beklenen sektör içinde hem e-Ticaret firmalarının hem de bunları tercih eden kişilerin sayısının artması beklenerek online alışveriş sitelerinin büyümeye devam etmesi bekleniyor. Tüketicilerin ürünleri ayrıntılı inceleyebilmek, ürünleri daha önce kullanan kullanıcıların yorumlarını değerlendirmek ve ürünler arasında karşılaştırma yapmak için e-ticarete rağbet göstermesi daha hızlı bir şekilde gerçekleşecek.

Bakımlı Görünmek Artık Çok Daha Kolay

Kampanyalar

Bakımlı Görünmek Artık Çok Daha Kolay için yorumlar kapalı...

kişisel bakım ürünleri

Kadınların birçoğunun en büyük korkularından biri yaşlanmak. Yaşın ilerlemesi kaçınılmaz olsa da, kadınlar bunu saklayabilmenin yollarını arıyor ve belirtileri gizlemek mümkün olursa yaşlanmayacaklarını, yalnızca yaş alacaklarını düşünüyorlar. Bunu sağlamak için de sağlık ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların bir dizi bakım ürünü bulunuyor. Eski dönemlerde bakım denilince belki temizlik kokan bir sabun yeterliydi. Ancak bugün her ihtiyacımız için ayrı bir ürün bulmak mümkün. Kişisel temizlik için ayrı, nemlendirme için ayrı, yaşlanma izlerini önlemek ya da gizlemek için ayrı ürünler piyasaya sürülüyor. Kadınların daha bakımlı ve havalı görünmek amacıyla başvurdukları makyaj ürünleri ise farklı bir kategoriyi oluşturuyor.

Bazı durumlarda bu ürünlerin hepsi için farklı mağazalara gitmeniz gerekebilir. Zira her bir ihtiyacınız için farklı bir markanın ürünü sizin için daha yararlı olabilir. Üstelik her geçen gün yeni bir madde keşfedilerek kozmetik ürünlerde bu maddenin olumlu etkilerinden yararlanılarak üretilen yeni ürünler çıkarılması da söz konusu. Bu durumda en son çıkan ürünleri takip etmek ve cildinizin ya da vücudunuzun ihtiyacı olan ürünleri almak için özel bir zaman ayırmanıza ve mağazaları gezerek vakit kaybedip yorulmanıza gerek yok. Online alışveriş kolaylıklarından kişisel bakım sektörü ürünleri için de yararlanabilirsiniz. Hediyesiyle birlikte satılan ya da internet alışverişine özel indirim kuponları ile daha uygun fiyattan satılan ürünleri alarak bütçenize de olumlu etkide bulunabilirsiniz.

erkek kozmetik setleri fiyat

Yalnızca Tıraş Olmak Bakımlı Olmaya Yetmiyor

Eskiden bakım ve kozmetik denilince yalnızca kadınlar akla gelirdi. Erkeklerin tıraşlı olması ve temiz kıyafetler giymesi yeterli görülürdü. Oysa bugün, temiz, gidilen yere uygun ve bedenle uyumlu kıyafetler giymek önemini halen korusa da işler farklı. Erkekler de en az kadınlar kadar bakımına özen gösteriyor ve bunun için kozmetik ürünler kullanmaktan çekinmiyor. İnternet üzerinden erkeklere özel nemlendirme ve koruma sağlayan ürünlere kolayca ulaşılabiliyor. Tıraş malzemeleri, ağız bakımı için diş macununa ek olarak temizlik ve güzel koku ile ferahlık veren ürünler, cildi nemli ve canlı tutacak losyon ve kremler, saç bakımı için çeşitli sorunları gidermek üzere özel olarak üretilen şampuanlar, erkeklerin satın alabileceği bakım ürünleri arasında yer alıyor. Bakım ürünü olarak çeşitli teknolojik aletlere de online alışveriş fırsatları ile ulaşılabiliyor. Bakımlı erkekte aranan bir başka özellik de güzel kokması. Değişik markaların parfümlerine de internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede girdiğiniz ortamda hoş kokunuzla akıllarda yer edebilirsiniz.

2018-2019 Moda Trendleri Şekillendi

Kampanyalar

2018-2019 Moda Trendleri Şekillendi için yorumlar kapalı...

maskülen giyim modası

2018 ile beraber yeni bir yıla girdik. 2018 yepyeni bir yıl ve yepyeni trendler ile karşımıza çıkıyor. Bu yılda, her yıl olduğu gibi yeni tasarımlar ve eğilimler ortaya çıktı. En çarpıcı tasarımlar, farklı modeller ve efsane renkler bu seneyi canlandırmaya geliyor. Bu sene ki yönelimlerin daha çok kürklü tasarımlar, bohem tarzı kıyafetler ve rahatlık üzerine olduğunu görüyoruz. Peki bu senenin modası ne olacak? Hangi renkler yoğunlukta olacak? 2018-2019 sonbahar-kış, ilkbahar-yaz koleksiyonları neler? Bizi neler bekliyor öğrenmeye hazır mısınız? Hadi başlayalım o halde.

Her yıl farklı bir moda akımı hayatımıza girmektedir ve moda sever birçok kadın bu akımların peşinden gitmekte, bu akıntıya ayak uydurmaktadır. Rüzgar gibi geçen New York Moda Haftası başta olmak üzere, modanın önde gelen markaları tasarımlarını podyumlara serince bu sene ki fırtınanın yönü belli oldu. Son yıllarda sıkça karşımıza çıkan geçmiş yıllara dönüş modası bu yılda hayatımızda olacak. Her yıl karşımıza çıkan akımlarda çevremizdekilerden mutlaka ”bizim zamanımızda da vardı bu etekler, bu pantolon bende de vardı, tekrar mı moda olmuş?” tarzı cümleler duymuşuzdur. İşte geçmiş yıllara dönme modasının etkisiyle, modada da bir dejavu hissi yaratılıyor. Bu akımın izinden giden bir diğer akım ise maskülen modası. Bu trendi bu sene en çok takım elbiselerde göreceğiz

renkli çorap modası ve aksesuar

Maskülen tarzın en fazla ön planda olan kıyafetleri blazer ceket takımı ve pantolon kombinleridir. Bu sene de geçen senelerde olduğu gibi hakim olan renk nude renklerdir.

Bu yılın trend renklerine gelirsek. Bu kış diğer senelere göre çok daha canlı ve renkli geçecek gibi görünüyor. Bizi böyle düşündüren şey tutkunun rengi kırmızı. Koyu renklere bu sene ara veriyoruz ama kırmızının modası hiç bitmiyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kırmızı podyumlarda olacak. Bunlar dışında hardal sarı, pembe, mor gibi renklerde kırmızının peşinden gidecek.

Renkli çorap modası! Özellikle açık topuklu ayakkabılar ile giyilen renkli çoraplar bu sene de ve uzun yıllar hayatımızda olacak gibi. Bu yılın çorap modasında da renk renk, taşlı ve simli çoraplar var. Bu çorapları neyle kombinlerseniz kombinleyin, size şık ve farklı bir hava katacaktır. Birde çorap demişken file çoraplardan bahsetmeden geçmek olmaz. Bu senenin olmazsa olmazı file çoraplar. İster kot pantolonlarınız altına, ister elbiselerinizle match edin. Her türlü harika görüneceksiniz!

oversize kaban modelleri

Ve tabi ki üste 5 beden büyükmüş gibi görünen oversized kazaklardan bahsetmeden geçmek olmaz. Oversized üst modası bu sene bizlerle. Mağazalarda gördüğünüz kazaklar da ya da sizin bedeniniz de bir problem yok. Olay tamamen kazaklarda. Depresyon kazağı diyebileceğimiz ama aslında dünyanın en rahat kazaklarından olan bu kazaklar ile hem rahat hem tarz görünebilirsiniz.

Son olarak tabi ki kadife modasından da bahsetmemek olmazdı. Geçen yıl hayatımıza giren bu akımın, bu yılda izlerini göreceğiz. Hem spor tarzı, hem şık tarzı ile bu senenin vazgeçilmez parçalarından olacak.

Unutulmaz Tatiller İçin Online Tatil Paketleri

Fırsatlar, Kampanyalar

Unutulmaz Tatiller İçin Online Tatil Paketleri için yorumlar kapalı...

online tatil paketleri indirimler

Bütün bir yıl çalışıp yılın yorgunluğunu atmak isteyen pek çok kişi tatil planları yapmaya başladı bile. Ülkemizde tatil denilince genellikle akla yaz tatili gelse de aslında çok farklı alternatif tatil programları yer alıyor. Sadece deniz ve kumsal arasında sıkışıp kalmak istemeyen pek çok kişi alternatif tatil planları için internete müracaat eder. Neredeyse bütün turizm firmaları ve tatil organizatörleri internette hizmet veriyor. İnternet platformunda farklı ve alternatif olan tatil programlarını indirim kuponu kullanarak uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Özellikle yaz tatili için kış döneminde yapacak olduğunuz rezervasyonlarda ekstra indirimler de size sunulacaktır. Aynı şekilde kış tatili adına sonbaharda rezervasyon yaptırırsanız çok daha uygun fiyatlara yurtdışında bile tatil yapabilirsiniz. Üzerine bir de indirim kodu eklendi mi seyahatinizi çok ucuza getirebilirsiniz. Zaten yurtiçindeki tatil programlarında gezilecek ve görülecek olan yerler az çok bellidir. Ancak tatil programını ekonomik fiyatlarla yurt dışında yapmak isteyen birçok kişinin internette iyi bir araştırma yapması gerekir. Böylece neredeyse yurt içinde yapılacak olan fiyatlarla yurtdışı tatili gerçekleştirilebilir.

egzotik tatil turları ve kampanyalar

Uygun Fiyatlı Egzotik Tatil Programları

Özellikle yurt dışında tatil yapmak istiyorsanız size paket programlar halinde hizmet verecek olan tatil.com, Tatil Sepeti, ETS Tur, Pronto Tur gibi firmalar internette bulunuyor. Tatil yapacak olduğunuz yerin belirlenmesi için geniş alternatifler sunulmaktadır. Dünyanın uzak ucundaki coğrafyalar, egzotik ülkeler, farklı ekstrem tatil programları bu firmalar tarafından paket olarak sunulacaktır. Üstelik bir çoğunda indirim kuponu fırsatları da var. Bu şekilde bir tatil organizasyon firması ile iletişime geçmek en makul olan fikir. Çünkü tatil paketleri satın aldığınızda gidiş dönüş seyahati ücreti, barınma alanı, yemek ücretleri dahi seyahate çıkmadan önce programlanmış halde size sunulur. Böylece alanında deneyimli, kaliteli organizatörlerin sunmuş olduğu tatil paket programları ile birlikte dünyanın dört bir tarafında farklı ülkeleri görme şansına erişmiş olacaksınız. Ayrıca internetten mutlaka tatil kararınızı vermeden önce bu gibi sitelerdeki kullanıcı yorumlarına da göz atmanız gerekir. Kullanıcı yorumları birinci ağızdan tatilin konseptini, tatil mekanını, konaklama alanını ve yemekleri değerlendireceğinden dolayı size fikir verecektir.

avrupa tatili fiyatları

Bu sebeple henüz gitmemiş olduğunuz bir coğrafyayla, ülkeyle, tatil beldesi ile ilgili fikirleri edinerek kendinize ve ailenize uygun olan tatil konseptini belirleyebilirsiniz. Ayrıca tatil formatı noktasında da çok farklı alternatifler yer almaktadır. Tarih turizmi, din turizmi, ekstrem sporlar turizmi gibi çeşitli alternatif tatil konseptleri internette yer alıyor. Safari turlarının bulunduğu tatiller olduğu gibi kuzey ışıklarını izleyebileceğiniz ekstrem tatil programları da uygun fiyatlarla sunulabilmektedir. Bu sebeple tatil programı yapmayı düşünüyorsanız mutlaka internette hizmet veren tatil firmalarını incelemeli, indirim kuponu kullanmalı ve alternatif tatil programlarına açık olmalısınız. İşte uygun tatillerin ve tabi ki cüzdanınızın akıllı anahtarları bunlar.

Korayspor İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İndirimler, Kampanyalar

Korayspor İndirim Kodu Nasıl Kullanılır? için yorumlar kapalı...

korayspor indirim kodu

Spor ayakkabı alacak kişilerin birçoğu ülkemizde korayspor sitesini kullanıyor. Sadece ayakkabılarla kalmayıp, giyim, aksesuar, çanta ve ekipman kategorisinden de binlerce ürün bu sitede bulunabiliyor. Bu durumda akıllara korayspor indirim kodu nasıl kullanılır sorusu geliyor. Nasıl gelmesin ki, bu kuponlar bir harika ve alışverişin anında ucuzlamasını sağlıyor. Hatta koray spor outlet bölümündeki indirimli ürünlerde bile kullanılabilenleri var. Spor ayakkabı fiyatları ülkemizde çok pahalı olduğu için de bu kodlara talep çok fazla.

Diyelim ki korayspor nike markasının ürünlerini inceliyorsunuz. Birini beğendiniz ve hemen sepete attınız. İşte işiniz buradan sonra başlıyor. Sepete git butonuna tıklayınca alışveriş sepetinize yönlendiriliyorsunuz. Ödeme yapmadan önce bir daha düşünün. Çünkü korayspor indirim kodu diye bir alan var orada. E var da ne oluyor? Çok basit, o alan sizin o gün tasarruf etmenizi sağlıyor. Durumu karmaşık bir hale getirmeye gerek yok, aslında. Sizin için korayspor promosyon kodu indirimlerini yayınlıyoruz ve siz de bu kuponları kullanıp alışverişleri ucuzlatıyorsunuz. İndirim kuponlarının detaylarını okumayı unutmayın. Her kuponun belirli kullanım şartları var. Her biri belirli alışveriş limitlerinin üzerinde geçerli. Tabi koşulsuz indirim sağlayan kodlar da var. İşinize geleni seçin. Sonra o kodu kopyalayıp alın.

Sıradaki işlem en basiti. Aldığınız kodu korayspor indirim kodu kutusunun içine yapıştırarak uygula butonuna tıklayın. Bir de bakacaksınız az önceki sepet tutarı yerini daha ucuz bir tutara bırakmış. Bundan sonra yapılacak ek bir işlem yok. Yani alışverişinizi her zaman nasıl yapıyorsanız aynı şekilde tamamlayın. Bu saydığımız işlemler sadece bir dakikanızı alır. Bunun karşılığında ise çok iyi indirim alırsınız. Bu devirde bunu kimse kimseye bedava yapmaz. Ama işin güzelliği de bu. Sizin için bu kuponların hepsi bedava. İstediğinizi alın ve yolunuza devam edin. Böylece korayspor promosyon kodu ile satın alacağınız ayakkabıda ek indirimlerden yararlanın. Biz sizin için pazarlık kısmını hallederiz.

korayspor promosyon kodu

İnternetten Ayakkabı Alınır Mı?

Geçmişte alışveriş sadece mağazalar üstünden yapılırken günümüzde artık internet mağazacılığı dediğimiz kavram hayatımızın merkezine oturmuş durumda. Özellikle 20 ve 40 yaş arasındaki kesim tarafından tercih edilmekte olan internet alışverişi giderek yaygınlaşmaktadır. İnternet neredeyse her türlü alışverişin yapılabileceği bir platform haline geldi. Bu noktada giyim unsurlarının internetten satın alınması da yaygınlaşan bir alışkanlık oldu. Ancak hala pek çok kişinin tereddüt ettiği noktalardan birisi ayakkabı gibi ürünlerin internetten alınamayacağı fikridir. Hâlbuki internette satış yapmakta olan yüzlerce farklı ayakkabı mağazası bulunuyor. Hatta ülkemizdeki bütün ayakkabı mağazalarının mutlaka internet siteleri yer almaktadır. Bu sebeple internet alışveriş konseptinde ayakkabının satın alınması da giderek yaygınlaşmaktadır. Güvenilir bir şekilde ayakkabının alınması için internet sitelerinde ayak ölçüsü hazırlayan çeşitli robotlar bulunur. Böylece siz ayak ölçülerinizi girdiğinizde ayakkabı numaranızı daha iyi ölçen robotlar sayesinde sıfır hata payıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ola ki yine de ayağınıza olmadı. O zaman ücretsiz değişim veya iade hakkınızı kullanırsınız. Eğer korayspor indirim kodu kullanarak ürünün gerçek fiyatından daha az ödediyseniz iade aşamasında ödediğiniz gerçek tutar size geri ödenir.

koray spor outlet nike

İnternetten Ayakkabı Almanın Avantajları Nelerdir?

Alışveriş merkezindeki ayakkabı mağazalarına gittiğinizde sınırlı sayıda seçenek sizi karşılayacaktır. Ayrıca ayakkabı satın almak için bir ayakkabıcıya girdiğinizde sadece o mağazanın ürünleri ile karşılaşacaksınız. Hâlbuki internet platformunda ayakkabı almak istediğinizde sınırsız marka seçeneği içerisinde aradığınız ürünü daha kolay bir şekilde bulabileceksiniz. İnternetten ayakkabı almanın diğer bir avantajı ise numara noktasında zorlanıyorsanız en iyi ve kolay tercihler yine internet mağazacılığında yerini almış olacaktır. Özellikle büyük numaralı olan ayaklar için veya yetişkin olup da küçük numaralı ayakkabı almak isteyen bireyler için standart olan mağazalarda çok büyük sorunlar yaşanabiliyor. Ancak internette aranan bütün ayakkabı numaraları karşınızda sıralanır. Renk bakımından da daha geniş alternatifler internette daha kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Özellikle marjinal renklerden hoşlanıyorsanız sıra dışı tasarımları ayağınızda görmek istiyorsanız kesinlikle online alışverişe yönelmelisiniz. Çünkü marjinal olan ve farklı tasarımlara yer veren ayakkabılara standart olan mağazalarda arz ve talep sebebiyle pek fazla yer verilemiyor. Ancak internet mağazacılığında böyle bir problem olmayacağından dolayı ayakkabı alternatifleri çok daha geniş tutulmaktadır. Standart olan mağazalar belirli periyotlarda kampanya düzenleyebilirken internette her zaman seri sonu satışlar, kampanyalar ve korayspor promosyon kodu gibi indirimler yer almaktadır. Hatta bazı noktalarda eposta ve SMS ile birlikte kampanyalar başladığında bildirimler de alabilirsiniz. Böylece beğenmiş olduğunuz markaların ayakkabılarına hem daha uygun fiyatlarla sahip olabilir hem de faturalı ve garantili satış opsiyonları ile beraber güven içerisinde satın alma keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

ETS Tur İndirim Kodu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Fırsatlar, Kampanyalar

ETS Tur İndirim Kodu Kullanmanın Avantajları Nelerdir? için yorumlar kapalı...

ets tur indirim kodu

Tatil yapmanın lüks değil, hak ve önemli bir dinlenme aracı olduğu son yıllarda daha net bir şekilde ortaya çıkmıştır. Özellikle kolay ulaşılabilir olması sebebiyle pek çok kişi artık tatil planlarını internette hizmet vermekte olan siteler üstünden yapıyor. İnternetten ets tur indirim kodu kullanarak tatil planı yapmanın pek çok avantajı bulunuyor. Bunların en başında ets sitesinden tatil planı yaptığınızda daha ekonomik fiyatlara tatilinizi gerçekleştirebilmeniz gelir. Çünkü öncelikle erken rezervasyon imkânları size sunulacaktır. Yaz tatili için kış döneminde veya kışın yapacak olduğunuz bir tatil için yazdan rezervasyon yaptığınızda bazen yarı fiyatına bile tatil imkânına ulaşabilmektesiniz. Ayrıca rezervasyon sırasında ets indirim kodu ile fiyatları daha da ucuzlatabiliyorsunuz. Bu çok basit bir işlem. Siteye girip tatilinizi yapacağınız lokasyon veya oteli, sonra da planladığınız tarih aralığını girdiğinizde sizin için en ucuz otel fiyatları listeleniyor. Bir otele tıkladığınızda ona ait tüm odların fiyatları karşınıza çıkar. Dilediğiniz odayı seçtiğinizde toplam tutarı görürsünüz. Tutarın hemen altında ets tur indirim kuponu alanı yer alır. İşte o alana girilen bir kod toplam tutarın anında ucuzlamasını sağlar. Siz indirimli güncel fiyatı aynı ekranda görür ve o fiyat üzerinden ödemenizi yaparsınız. Yani online pazarlık edip ekstra indirim almak gibi bir şey.

ets indirim kodu ve erken rezervasyon

İnternet ortamında tatil planları yapmanın önemli bir avantajı ise tematik anlamda daha geniş alternatiflere ulaşabilmenizdir. Kış turizminde kayak yapmaktan hoşlananlar için internette pek çok kış turizm merkezi yer alır. İnternette otellerin sportif etkinlikleri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Eğer yaz turizminden hoşlanıyorsanız sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir tarafında tatil yapabileceğiniz egzotik ülkeleri dahi tatil firmalarının konseptinde yer almaktadır. Ayrıca sizin için tatil spor demekse ekstrem sporların yer aldığı, dağcılık organizasyonlarının bulunduğu, bungee jumping, trekking gibi sporlara yer verilen değişik konseptlerdeki tatile internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Konaklama Alanıyla İlgili Detaylı Bilgiler İnternette

Tatil programlarında en çok dikkat edilmesi gereken meselelerin başında konaklama alanlarının kalitesi gelir. ETS Tur platformunda kullanıcı yorumları, müşteri memnuniyet puanlamaları gibi birtakım ölçütler yer almaktadır. Bunları okuyarak rezervasyon yapmayı düşündüğünüz otel veya pansiyon ile ilgili detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak otellerin tanıtım videoları ve detaylı resimleri de yer alır. Bunun da avantajı çok büyük. Mesela siz kum plajı olan bir otel arıyorsunuz diyelim. Birçok otel tanıtım sitesi öyle açılardan resimler gösteriyor ki plajın kum mu yoksa çakıl mı olduğunu anlayamıyorsunuz. Telefon açıp tek tek sormak da vakit kaybı. Oysa ki ETS Tur size otellerin yalın ve anlaşılır görüntülerini sunar. Siz de böylece aklınızdaki otelle ilgili daha gitmeden birçok fikir edinmiş olursunuz.

ets tur kampanyaları ile ucuz tatil

Ayrıca ETS en fazla sayıda otel alternatifinin bulunduğu sitelerden biri. Mavi bayraklı plajlardan hoşlananlar için özel tercihler bulunurken bebek dostu, çevre dostu, çocuk dostu gibi önemli olan etiketlere sahip olan otellerde rezervasyon yaptırma fırsatı size tanınacaktır. Hatta gençlerin kafa kafaya verip tatil yapmak için genç dostu oteller devreye girerken golf, voleybol, tenis gibi sporlardan hoşlananlar için de farklı temalara yer veren konaklama alanları bulunmaktadır. Sağlık turizmi altında özellikle termal tesisler, spor tesisleri ön plana çıkarken ileri yaş dostu oteller diye anılmakta olan farklı tatil konseptleri de yine ETS sitesinde size sunulacaktır. Böylece ets tur indirim kodu ile tatil rezervasyonu yaptırdığınızda hem daha ekonomik fiyatlarla tatilinizi yapabilirsiniz hem de her zevke ve her yaşa hitap eden farklı çözümlerle tematik uygulamalara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Evmanya İndirim Kodu ile Dekorasyon Önerileri

Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Evmanya İndirim Kodu ile Dekorasyon Önerileri için yorumlar kapalı...

evmanya indirim kodu

Günümüzde insanlar sadece kendi giyimlerine önem vermiyorlar. Refahın artmasıyla birlikte artık yaşadıkları yerlerin de güzel ve özenli görünmesi için çaba sarf ediyorlar. Bu da mobilya sektörünü ve ev dekorasyonunun gelişmesini sağladı. Böylece evmanya indirim kodu kullanımının da önemi artmış oldu. Moda evlerimize de sirayet ederek birbirinden farklı akımların oluşmasını sağlamakta. Her dönem değişen dekorasyon akımlarına takılmaktan ziyade, insanlar kendi evinin artılarını ve eksilerini bilerek kendi tercihlerine göre bir ev dizayn ettiğinde, evler modern, ferah ve fresh gözükecektir. Bunun için bizlere ev dekorasyonu hakkında birtakım önerilerde bulunuluyor. Bunlar neler mi?

evmanya kampanya koduÖncelikle evinizi tanıyın. Modaya ayak uydurmanın ve giydiklerimizin bizde güzel durmasını sağlamanın en önemli adımı nasıl kendi bedenimizi tanımaksa, ev dekorasyonunda evin ferah ve modern görünebilmesi için kişi öncelikle evini tanımalı ve evinin avantajları ile dezavantajlarını oldukça iyi tanımalıdır. Örneğin küçük ve dar pencereleri olan evlerde nasıl uzun perdeler kullanılmamalıysa, oturma odası dar ve küçük olan yerlerde de dekorasyonun tamamlanması için seçilecek biblo gibi parçalar büyük ve çok fazla tercih edilmemelidir. Burada evmanya indirim kodu kullanarak doğru tercihler uygun fiyata yapılabilir. Bu iki durumda da bireyler aksini gerçekleştirdiğinde ev yahut oda boğucu bir havaya sahip olacaktır ve enerjisi kaybolacaktır.

Evini tanıyan kişiler dezavantajları avantajlara dönüştürebilir. Örneğin güneş görmeyen bir oda kapalı bir renk yerine daha açık ve göz yormayan renklerle boyanmalı ve aydınlatması büyük olup göz yorucu olmamalıdır. Elbette ki dekorasyon parçaları da evin tamamlanması için oldukça önemli olacaktır. Bunların tercihinde evmanya sitesindeki modellerle de insanlar doğru seçimler yapabilir.

Doğru Parçalarla Fresh Evler

İfade ettiğimiz üzere doğru parçalar evi ferah ve modern gösterecektir. Fakat kişilerin yanlış tercihleri en güzel evi evmanya tablo ve halıdahi yorucu ve çekilmez bir hale getirebilir. Evimizi tanıdıktan ve asıl eşyaları doğru tercih ettikten sonra sıra dekorasyonun tamamlanması için alınması gereken ürünlere gelir. Bunlar tablo, vazo, biblolar, çerçevelikler olabilir. Evmanya’ da birbirinden farklı birçok çeşit ve model bulunmaktadır. Tercihimizi nasıl yapmalıyız?

Fiyat konusunu ele aldığımızda evmanya indirim kodu bize yardımcı olacaktır. Şöyle ki, sitede bu bahsedilen tamamlayıcı ürünler piyasadan daha uygun fiyata bulunabiliyor. Üzerine satın alma aşamasında kullanacağınız evmanya indirim kuponu ile alışverişinizi daha ucuza tamamlayarak ekstra tasarruf etmiş olacaksınız. Gelelim uyum konusuna. Ana hatlarını belirlediğimiz evimizde çeşitli dekorasyon ürünlerini tercih ederken kullanılacak odayı ve içerisindeki eşyaları baz almalıyız.  Örneğin odada canlı renkler kullanmışsak yahut yoğun desen bulunmaktaysa bu durumda odamızda çok fazla aksesuara gerek yoktur. İlle bulunmasını istiyorsak bir çerçeve veya küçük bir vazo yeterlidir. Odamız genişse ve minimalize bir haldeyse bu durumda büyük parçalar tercih ederek görünümün güzelleşmesini sağlayabiliriz. Evin takıları olarak adlandıracağımız bu parçaları tercih ederken elbette ki renk uyumuna dikkat etmeyi de unutmamalıyız.

1v1y İndirim Kodu ile En Tarz Ayakkabı Modelleri

İndirimler, Kampanyalar

1v1y İndirim Kodu ile En Tarz Ayakkabı Modelleri için yorumlar kapalı...

1v1y indirim kodu

Ayakkabı seçimi hemen hemen herkes için büyük önem taşır. En tarz kombinleri yaratmak için de ayakkabı seçimi ve modeli oldukça önemlidir. Modaya önem veriyorsanız çıkan yeni ayakkabı modellerine göz atarak en şık ve en güncel tarzlardaki ayakkabılara 1v1y indirim kodu ile uygun fiyata sahip olabilir ve bu sayede harika kombinleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Beyaz spor ayakkabı modelleri düz ve sade tercih edenler tarafından oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. 1v1y sitesinde bu yaz beyaz ve altın sarısından oluşan ayakkabı modellerinin de oldukça ön plana çıktığı görünüyor. Taşlı babet modelleri de özelikle siyah ve sarı renklerinde öne çıkmaktadır. Hem spor hem de klasik tarzın birleştiği modeller de bu sezon oldukça ilgi görecek. Sizler de bu tarz ayakkabılardan yana seçimler yaparak tarzınızdan söz ettirebilirsiniz. Üstelik artık 1v1y indirim kodu kullanarak bunun için çok fazla para harcamanıza da gerek kalmayacak.

1y1v indirim kuponu

Kelebek desenli modelleri sezona damgasını vuran ayakkabılar arasında yer alıyor. Pudra renginde topuklu modeller birçok kadın tarafından bu sezon eteklerle kombinlenecek. Ayrıca sezon bitiminde 1v1y indirim kuponu ve ek kampanyalarla öne çıkan sivri topuklu çizmeleri de ucuza alabilirsiniz. 2017 yışında çokça gördüğümğz  şık ve kibar tasarımlarda olan çizme ve bot modellerini de tercih edebilirsiniz.

Yeni sezona geçtiğimiz şu günlerde şık giyinmeye özen gösteriyorsanız 1v1y’ deki taşlı ayakkabı modellerinden yana da seçim yapabilirsiniz. Özellikle 2018 yılında taşlı modeller oldukça ön plana çıkacak. Dilerseniz jakarlı ya da kadife modellerden yana tercihler yaparak ayakkabı şıklığına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunlar ve çok daha fazlası için 1v1y.com sizi bekliyor.

ayakkabı modelleri 2018

Yeni Sezonda Öne Çıkanlar

Önümüzdeki yaz trendleri hakkında bilgilenmek için birçok kişinin 1y1v olarak telaffuz ettiği ama aslında doğrusunun 1v1y olduğu o meşhur siteye göz attık. 1v1y sitesini incelediğimizde karşılaştığımız birkaç nokta şunlar. Eski yılların esintilerinin görüldüğü ayakkabılarda yaz sezonunda birbirinden farklı tasarımlar sezonda ön plana çıkıyor. Blok topuklar sezona adeta damgasını vuruyor. Renkli topukların kullanımı renklerden hoşlananların oldukça beğenisini alacak. Taşlı ve parlak çizmeler mat tarz sevmeyenler için oldukça uygun olacak. Sarı ve altın renkli ayakkabılar oldukça ön plana çıkıyor. Püskül seviyorsanız bu sezonda püsküllü çizmelerden yana tercihler yapabilirsiniz. Yine bunun için de 1v1y indirim kodu alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Klasik renklerin yerine 1v1y sitesinde bu sezonda neon renkler ayakkabı modasında ön planda. Bu nedenle ışık gibi yanan ayakkabılardan yana seçimler yapmayı düşünebilirsiniz. Böylece oldukça tarz ve modaya uygun görünümler elde edebilirsiniz. Neon renkleri tercih etmek istemeyenler siyah beyaz klasik ayakkabıları da seçebilir. 2018 sezonu için çorap çizmeler de ön planda olacağa benziyor. Jakarlı çizmeler de sezona damgasını vuracak. Eğimli topuklar bu sezon da trend olarak karşımıza çıkıyor. Sivri burun ve yüksek topuklar birçok kişinin vazgeçilmezi olacak. Parlaklığın ve çiçek desenlerinin ön plana çıktığı ayakkabı modasına ayak uydurarak etkileyici görünmek için vakit kaybetmeyin.

Oto Aksesuarlarında Online Alışveriş Kolaylığı

Kampanyalar

Oto Aksesuarlarında Online Alışveriş Kolaylığı için yorumlar kapalı...

oto aksesuar market

Araçlarınızın günlük hayatınızın en önemli parçalarından birisi olduğunu biliyoruz. Onlara ne kadar değer verdiğinizi de tahmin ediyoruz. Öyle ki araçlar artık her türlü donanıma müsait hale geldi. Yüzlerce aksesuar araçlarınızı donatmak, daha kullanışlı hale getirmek, sürüş keyfini ve yolculuk keyfini daha da arttırmak için sizleri beklemektedir. Üstelik artık araçlarınız için aksesuar ihtiyaçlarınız sizlere online olarak sunuluyor. Bu sayede bulunduğunuz bütün ortamlardan yüzlerce ürünü inceleyerek kolay biçimde sipariş verebiliyorsunuz. Araçlarınızın markasına, modeline, yılına ve daha birçok detayına kadar aramalarınızı filtreleyip dilediğiniz aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Aksesuar seçenekleri arasında en yenilerini görebilir, en çok satılanları inceleyebilir, indirimde olanlara göz atabilirsiniz. Araçlarınızla %100 uyum garantisi olan aksesuarlarınızı ülkemizin her köşesine hızlı kargo seçeneğiyle talep edebilir, kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bakım ve temizlik ürünleri ile otomobil bakımını dilediğiniz zaman yapabilir, her türlü temizlik ihtiyacına en hızlı biçimde çözüm üretebilirsiniz. Araç buzdolapları, su ısıtıcıları gibi farklı elektronik aksesuarlar ile seyahatlerinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve zevkli paspas çeşitleri içerisinden aracınıza uyumlu olanı tercih edebilir, araçlarınızın şıklığını arttırırken farklı desen ve renk seçimleriyle değişik tasarımlara imza atabilirsiniz. Otomobiller birçok erkeğin çocuğu gibidir. Arabalarının üzerine titrerler. Onlara bir çizik dahi gelse içleri acır. Bu kadar sevilen araçlara da en kaliteli aksesuar ve yedek parçaları almak gerekir. Mümkünse en sağlıklısı orijinal parça kullanmaktır.

oto yedek parça fiyatları indirim

Oto Yedek Parçalarına Ulaşmanın Kolay Yolu

Araçlarınızın tek ihtiyacı aksesuarlar değildir. Bunun yanında ses ve görüntü sistemleri, lastikler, jantlar, yedek parçalar da ihtiyacınız dahilindedir. Online olarak bütün bu ihtiyaçlarınızı da hizmetinize sunan, oto yedek parça fiyatları çok uygun olan siteler var. Tabi bu sitelere ait kupon kodu indirimlerini de unutmamak gerek. En kaliteli ürünlere, en avantajlı fiyatlarla, zahmetsiz ve kusursuz biçimde ulaşmanızı sağlıyoruz. Birbirinden şık ve kullanışlı navigasyon cihazları ile yabancısı olduğunuz yerlere kolayca seyahat etme şansı elde edebilirsiniz. Üstün donanımlı görüntü sistemleri ile araçlarınızın konforunu ve estetiğini çok daha üst düzeye çekebilir, seyahatlerinizi çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Üstelik park kamerası gibi ekstralarla kabalık şehir trafiğinde, dar park alanlarında çok daha pratik park etme imkanına erişebilirsiniz. Son sistem hoparlör ve cd çalarlar ile araçlarınızı birer müzik kutusu şölenine çevirebilir, adeta canlı müzik sefası sürebilirsiniz. Araç içi ve araç dışı kameralar ile hem araçlarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz hem de seyahatlerinizi kayıt altına alarak ölümsüzleştirmiş olursunuz. Aynı şekilde araçlarınıza ihtiyacınız olan lastikleri, jantları da kolayca temin edebilir, her ebatta, dilediğiniz mevsim koşullarına uygun araç lastiklerinde adresinize teslimat avantajından yararlanarak zahmetsiz alışverişin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sizlere modern teknolojinin imkanlarını sonuna kadar sunan, online alışveriş yapmanın ayrıcalıklarını sağlayan bu sitelere göz atmadan karar vermeyin.

Morhipo İndirim Kodu Nasıl Kazanılır?

İndirimler, Kampanyalar

Morhipo İndirim Kodu Nasıl Kazanılır? için yorumlar kapalı...

morhipo indirim kodu ve kampanyalar

Üzerinden çok da geçmedi; 2011 yılında Boyner Holding’in çatısı altında kurulan Morhipo o dönem bir ilki yaşattı bizlere. Outlet veya eski sezonun değil, yeni sezon ürünleri büyük indirimlerle satışa sunduğu kampanyalarıyla geldi. Bu yetmezmiş gibi bir de morhipo indirim kodu ve hediye çekleriyle alışverişleri daha da ucuzlatma fırsatı tanıdı. Zaten ülkemizdeki popüler birçok giyim markasının sahibi Boyner. O yüzden tüm Boyner markalarını daha ucuz alabileceğimiz bir site gördüğümüzde biz de doğal olarak kullanmaya başladık. Sonra sitenin kullanıcıları git gide arttı ve bunu gören diğer markalar da ürünlerini morhipo üzerinden satmaya başladı. Site git gide büyüdü ve şu an alanında en çok tercih edilenlerden biri haline geldi.

Morhipo’da giyim, iç giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta, spor, ev ve yaşam, kozmetik gibi ana kategoriler var. Erkek, kadın ve çocuklar için milyonlarca ürün bir arada. Adidas, Koton, Camper, Mavi, Lacoste, Calvin Klein, Network, New Balance, Skechers, Clinique, Lancome ve daha burada yazamadığımız yüzlerce markanın ürünlerini morhipo indirim kodu ile uygun fiyata almak sizce de zekice bir fikir değil mi? Boyner Grubu’da bunu zeki bir düşünce olarak görmüş olmalı ki bu projeyi hayata geçirmiş. Peki sürekli bahsi geçen morhipo indirim kodu nasıl kazanılır da alışverişler ucuzlatılır? Aslında çok karmaşık değil; bunun birkaç yolu var.

morhipo hediye çeki kodları ile indirimli alışveriş

Morhipo üyesi olanlar zaman zaman email ile bilgilendirilerek hesaplarına yeni indirim kodları tanımlandığı bilgisini alıyorlar. Hesaba giriş yapıldığında indirim kuponlarım bölümünden kupon detayları incelenerek uygun alışverişlerde kullanılabiliyor. Bir diğer morhipo hediye çeki kazanma yolu ise sosyal medya. Site sosyal medya takipçileriyle de belirli dönemlerde hediye çekleri paylaşıyor. Sosyal medyayı düzenli takip edenler bu kuponları kopyalayıp bir kenara kaydederek istediklerinde kullanabiliyorlar. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta şu: Sosyal paylaşımlarda çoğu zaman kuponun son kullanım süresi belirtilmiyor. Kodu kopyalayıp birkaç gün sonra kullanmak isteyenler “indirim kuponu geçerliliğini kaybetmiştir gibi bir uyarı ile karşılaşabiliyor. Dolayısıyla eğer sosyal medyadan bir morhipo hediye çeki kodu paylaşıldıysa ve geçerlilik süresi de yazmıyorsa, en doğrusu onu biran önce kullanmaktır.

Peki sizin bunları takip edecek vaktiniz yok, alışveriş yapmanız gerekiyor ve güncel bir morhipo indirim kodu arıyorsunuz diyelim. O zaman ne yapacaksınız? Böyle zamanlar için de indirim kuponu siteleri var. İndirim kodu yayıncılığı yapan popüler bir siteye girerek güncel tüm morhipo indirim kodları incelenebilir, kampanyaların da yer aldığı bu sitelerin kullanımı da ücretsizdir. Alınan kupon her zamanki gibi yine morhipo ödeme sayfasına girilerek aktif hale getirilebilir.

 morhipo elbise modelleri

Morhipo Dünyası İnternet Alışverişini Sıçrattı

Tüm dünyayı birbirine bağlayan internet olgusunun artık cep telefonlarımıza da girerek yanı başımızda taşımamızla birlikte, modern yaşamda ulaşmak istediğimiz birçok kavrama da kolaylıkla ulaşabilir hale geldik. Özellikle son dönemlerde Morhipo gibi dijital platformlarda satış yapan markalar ve diğer ticari girişimlerin, e-ticaretin büyük bir sıçrayış yapan başarı grafiğinde büyük rolü olmuştur. İnsanların mağazalara giderek bin bir türlü zorlukla karşılaşmaları yerine tek bir tıkla istediği ürünü online alışveriş sitelerinden almayı tercih etmeleri, bu pazarı daha büyük bir oluşum haline getirdi. Büyüyen online alışveriş dünyası elektronik eşyalardan küçük ev aletlerine, emlak dünyasından takı ürünlerine kadar birbirinden farklı kategoriyi dijital ekrandan takip edip, kolaylık sağlayan ödeme seçenekleriyle alışveriş imkanını cazip noktaya taşımıştır. Bu durumu tüm organize kategorilerde olduğu gibi giyim ve moda alışverişinde de görmek mümkün hale geliyor. Online alışverişler için Morhipo dünyası, moda alanında bizlere satış imkanın yanında profesyonel moda fotoğrafları, olumlu eleştiriler ve cazip fiyat etiketleri eşliğinde geniş bir yelpaze de sunuyor.

morhipo ayakkabı modelleri

Yılın Trendlerini Sanal Ortamda Morhipo ile Yeniden Keşfedin

Morhipo, kullanıcıları için sorunsuz ve keyifli bir online alışveriş deneyimi sağlamak için çeşitli avantajları da beraberinde getiriyor. Müşterilerin optiumum bir satın alma kararı vermesine olanak tanıyan yılın moda trendleri, fotoğraflar, site içi içerikler, her yaşa ve mevsime uygun giyim tavsiyeleri ve geniş kombin tercihleri ile birçok fırsatı önümüze seriyor. İnternet alışverişi dünyasında lüks marka kategorisine de ulaşmak mümkün. Ayrıca, tüm giyim ürünlerinde indirimli fiyat sağlayan özel tekliflerden, morhipo indirim kodu ve hediye çeki kampanyalarından yararlanma avantajına da sahip olabiliyoruz. Ödeme kolaylıkları sağlayan bu platform sayesinde en kazançlı alışverişler her zaman elimizin altındadır.

Moda dünyasını cep telefonlarımıza kadar getiren morhipo, tutkunlarına kolay erişim de sağlıyor. Mağazaları teker teker dolanıp, farklı moda broşürlerine, dergilerine ve söz konusu konuyla ilgili televizyon programlarını takip etme zahmetine girmeye gerek bıraktırmadan tek bir noktadan tüm gelişmeleri takip edebiliyoruz. Güvenli alışveriş korumasıyla satın aldığımız ürünleri kısa sürede adrese veya herhangi bir anlaşmalı kargo firmasının en yakın şubesinden teslim alabiliyoruz. Farklı taksit seçeneklerinin sunulduğu satış ekranında tercihimize göre belirlediğimiz ödeme planıyla alışverişi tamamlamak mümkün. Satın alacağınız ürün hakkında kararsız kalırsanız, daha önce aynı ürünü satın alan diğer müşterilerin yorumlarını okumak da daha sağlıklı bir tercih yapmada faydalı olabilir. Kısacası internetten morhipo dünyasını takip edip, beğendiniz ürünlere sahip olmak artık çok daha kolay.

Vintage & Retro Giyim

Haberler, Kampanyalar

Vintage & Retro Giyim için yorumlar kapalı...

vintage giyim modelleri

Kökeni 19. yüzyıla dayanan vintage moda akımı, tarih boyunca yüzyıllara ait stil ve kombinleri yansıtan bir akımdır. Şuanda olduğu gibi eskiye dönüş modası tarih boyunca hep vardı ve sürekli kendini tekrarladı. Bu akımın bir farklı çeşidi ise Retro’dur. Retro kelimesinin latince anlamı ”eskiye doğru” yani ”geçmişe ait, geçmişe yönelik” demektir. Retro ile Vintage arasındaki fark ; Retro geçmişte moda olan bir akımın, daha sonra günümüzde tekrar moda olmasına denir. Vintage ise belli bir dönemi yansıtan özel geçmişten kalan tek parçalardır. Örnek olarak eskiden moda olan halka küpelerin tekrar moda olması ise retrodur. Ama o elimizde olan geçmişten kalan bir halka küpe olsaydı Vintage olurdu. 20. yüzyıl öncesinden kalan kıyafetler vintage olarak tanımlanır. Günümüzde orjinal vintage ürünler bulmak oldukça zordur. Çünkü bir kıyafetin yıpranmadan aynı kalabilmesi için çok kaliteli malzemeden üretilmesi ve çok iyi bakılması gereklidir. Üstelik bu üzerinden onlarca yıl geçmiş bir kıyafet ise ekstra bir özen ister. Bu nedenle orjinal vintage ürünler özenle muhafaza edilmiş, kaliteli kumaştan üretilmiş ürünlerdir. Mesela 1950’lerden sonra üretilen vintage ürünler, özellikle küpeler ve şapkalar en uygun fiyata bulunabilinecek ürünlerdir. Takılar ve süslemeler arasından ise vintage seven koleksiyonerlere kaptırılmamış ürünler hala bulunabilir. Örneğin binlerce dolar eden 1980’ lerden kalan Chanel bir çantayı düşünelim. Çok güzel korunmuş bu çantanın başarısının arkasında ki sır nedir sizce ?

retro giyim modelleri

Tabiki çok kaliteli ve standartların üzerinde malzemelerden yapılması. Chanel söz konusu sonuçta, daha aşağı bir şey bekleyemezdik. Peki bu vintage ürünleri nasıl tanıyabiliriz? Bir ürünün vintage olduğunu nasıl anlarız? Eğer bu işlere ilgi duyuyorsanız bu yazı tam size göre. Eğer siz de püf noktalarını bilirseniz gördüğünüzde büyülendiğiniz bir çantanın ilk görüşte hangi döneme ait olduğunu anlayabilirsiniz. Nasıl mı?  Hadi açıklayalım.

– 1910’ların modası hafif, yumuşak siluetler, büyük şapkalar ve kısa saçlarla tanımlanıyor. Elbise uzunluğu ayak bileğinden yukarıya doğru kısalmaya başladı. Etekler kalçalarda genişti ve ayak bileğine doğru daraldı. Ayakkabıların yüksek, topukları vardı. Kadınlar genellikle gün boyunca bot ve akşamları ayakkabı giyerlerdi. Şapka olarak geniş kenarlı ve büyük şapkalar tercih edilirdi.

– Moda tarihinin en şık dönemlerinden biri: 1920’ler. Great Gatsby dönemi olarak adlandırılıyor. En çok sevilen öykülerden Great Gatsby’nin muhteşem bir kadroyla sinemaya tekrar uyarlanması sayesinde bu seneler parlak geçiyor. Aksesuarlı dalgalı ve yapışık saçlar bu dönemi tam yansıtıyor. 20’ler demek ihtişam ve parıltı demek. Bu döneme kürk ve otrişleri eklemeden olmaz.

– Kadınların kim ne der diye düşünmedikleri o özgür ruhlu dönemler. 70’ler demek  uzun paçalı ispanyol pantolonlar demek, 90’lı yılların trendi olarak bilinen ama aslında kökeni 70’lere dayanan choker kolye demek. Uzun elbiselerin, tulumların, düğmeli eteklerin ve platform topuk ayakkabıları her şeyle kombinledikleri o güzel seneler demek.

70’li Yılların Efsanesi Kot Koton İndirim Kodu ile Geri Döndü

Haberler, Kampanyalar

70’li Yılların Efsanesi Kot Koton İndirim Kodu ile Geri Döndü için yorumlar kapalı...

koton indirim kodu ve promosyonlar

Özellikle son 10-15 yıldır kot pantolon giymek veya kot montları denemek adeta moda severler için utanılacak bir hale gelmiş durumdaydı. Hatta bazı hazır giyim ve konfeksiyon markaları kot üretmemeyi bir övünç meselesi saymaktaydı. Fakat son bir iki yıldır giderek artmakta olan kot trendi koton indirim kodu ile 2018 yılında adeta zirveye vurmuş durumda. Kot sadece pantolon formatında değil ceket mont ve daha pek çok giyim unsurunda beğenilmeye devam ediyor. 2018 yılı için tasarlanmış olan modellere göz atıldığında kot kumaşı tekrar trend hale gelecek gibi görünüyor. Bu noktada birbirinden farklı ve çarpıcı olan tasarımlar da ön plana çıkartılıyor.

koton mont modelleriKot denilince akla gelen ilk ürün tabii ki pantolondur. Kot pantolonlar bay ve bayan formatında 2018 yılında da sıra dışı tasarımlarla piyasada bulunacak. Bu tasarımları yeni sezon kreasyonunda oldukça sık kullanan Koton mont ve elbiseler, bizlere yüzlerce alternatif sunuyor. Online alışverişlerde de koton indirim kodu aracılığıyla daha ucuza satın alma fırsatı yarattı. Yırtık kot pantolon modasının devam edeceği 2018 yılı için üretilmekte olan modellerde renk alternatifi de oldukça geniş tutuluyor. Parçalı veya yamalı olan modeller bu yılın trendleri arasında yer alıyor. Özellikle şerit halinde yer alan yamaların kotun ana zeminiyle kontrast oluşturacak şekilde konuşlandırılması ile birlikte dikkat çeken bir tasarım ve salaş bir görünüm ortaya çıkartılıyor. Özellikle bayanların 2018 yılındaki kot tercihi daha çok geniş kesimli ve düşük belli olan kot pantolonlar olacak.

Sokaklarda Kot Ceket Modası

Özellikle seksenli yıllarda adeta vazgeçilmez olan kot ceket tekrar sokaklara geri dönüyor. Sadece erkekler için değil koton elbise modelleribayanlar için de birbirinden zarif tasarımların yer almış olduğu kot ceketler Koton’da daha çok slim fit formatında üretiliyor. Böylece vücudu saran kot ceketleriyle Koton,  şık bir sokak modasını da vadediyor. Ayrıca bayan giyiminde renk alternatifi oldukça geniş tutulurken beyaz renkli olan kot ceketler kış modası için oldukça sıra dışı tasarımlara imkân tanımış. Koton erkek kot pantolon ve kot ceketinde ise 2018 yılında daha çok siyah ve mat olan modeller ön plana çıkartılmış. Bu modellere özel koton promosyon kodu üretilmesi de bekleniyor. Ayrıca çeşitli taşlarla ve metal olan düğmelerle süslenmiş olan erkek kot ceketler bir taraftan kışkırtıcı ve güzel bir görünüme sahip olurken diğer taraftan da klasik bir havayı yansıtacak. Bu yıl kot pantolonların üstüne daha çok gri renkli olan sweat shirtler ve penyeler tercih ediliyor. Böylece kot pantolonun ve ceketin ortaya koymuş olduğu salaş ve sportif görünüm gri renk ile beraber tolere edilerek bir taraftan marjinal bir çizgi yakalanıyor diğer taraftan da sokak modasına farklı bir yorum katılıyor.

Boyner İndirim Kuponu ile Vintage Tasarımlar

Kampanyalar

Boyner İndirim Kuponu ile Vintage Tasarımlar için yorumlar kapalı...

boyner indirim kodu

Moda noktasında kadınların tercihleri sürekli olarak değişiklik göstermekte bu açıdan tekstil ve konfeksiyon firmaları da farklı ürünlerle kadın müşterilerini mutlu etmek için elinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar. Trendlerin her geçen gün değişim ve dönüşüm yaşadığı düşünüldüğünde günümüzde son dönemin en popüler olan ürünleri genellikle vintage tasarımlar. Bu ürümlere ulaşmanın en ucuz yolu da boyner indirim kuponu kullanmaktan geçiyor. Aslında 19. yüzyılın giyim tarzı olan vintage dediğimiz akım özellikle 1960’lı yıllarda kendisini tekrar göstermiş, çok şık ve zarif olan dekoratif tasarımlarla kadın modasında uzun bir süre trend halinde devam etmiştir. Daha sonra modern çizgilerin yansıtıldığı kıyafetlere yerini bırakmakta olan vintage son üç dört yıldır tekrar trend haline gelerek özellikle kadın giyim alanında kendisini hissettirmeye başladı.

boyner indirim kuponu

Bu akımın yaygınlaşmasına yardımcı olan etkenlerden biri de boyner indirim kuponu fırsatları. Bu tasarımın en dikkat çekici tarafı naturel olan dokunun sürdürülmesi ve renkler noktasındaki canlılık. Gerek sonbahar kış, gerekse ilkbahar yaz modasında kadın vintage tasarımlarında zarafet ön plana çıkartılıyor. Bu tarzın en önemli özelliklerinden birisi de farklı ve zıt renklerin kombine edilmesi. Dolayısıyla turkuaz olan bir bluzla beraber bir anda kırmızı ayakkabıları görebiliyoruz. Bu noktada internette çok geniş alternatifler bulunduğundan dolayı kadın vintage ürünlerinde tercih açısından geniş seçeneklere yer verilmektedir. Boyner her sezon tüm trendleri takip edebileceğiniz modelleri müşterilerine sunuyor. Yaygın mağaza ağının yanı sıra boyner.com.tr sitesinden de istediğiniz ürünü alabiliyorsunuz. Ayrıca müşterilerine düzenli olarak boyner indirim kodu sunarak alışverişleri canlandırmayı da başarıyor. Tüm bunların sonucu olarak da site her ay binlerce ziyaretçi topluyor.

boyner kelebek indirimi

Yeni Trend Asimetrik Doku

Kadınlar tarafından bu sezon oldukça beğenilmekte olan vintage ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi de asimetrik bir dokuyu bünyesinde taşımaları. Özellikle pantolon noktasında kısa tutulmakta olan paçalarla beraber bel ve basen kısmında daha geniş olan ürünlere yer veriliyor. Aynı uygulama etek kısmında da devam ettirilmekte ve genellikle diz altında tutulan eteklerde uzun olan bluzlar ön plana çıkartılmaktadır. Böylece bu tasarımlar genellikle bünyesinde güzel bir kontrastı barındırmaktadır. İlkbahar ve yaz modasında yine boyner indirim kuponu avantajlarıyla canlı renkler ön plana çıkartılırken çiçekli ve puantiyeli olan salaş giysilere yer verilecek. Ayrıca bel noktasında iri düğmeler ve her model için kuşak gibi bağlayıcı olan çözümler etek kombinlerinde tercih edilecek. Böylece alt ve üst giyimin birbirini bütünlemeyip zıt bir görünüm oluşturduğu ancak bu haliyle de son derece şık durduğu tartışılmaz bir gerçek. Gelecek sezonun öne çıkan unsurlarından birisi de tercih edilecek olan ayakkabıdır. Ayakkabı noktasında genellikle yüksek olan topuklar ön plana çıkartılırken tek renkli ve canlı dokulu olan stilettolar bu tasarımları bütünleyecek. Fiziksel giyim mağazalarında vintage ürünlerden birkaç tane bulunabilirken Boyner kampanya ve kelebek indirimlerinde sınırsız alternatif kadınlar için satın alınmayı bekliyor.