Kategori: “Haberler”

İndirim Kuponu Pazarında Rekabet Kızışıyor

Haberler

İndirim Kuponu Pazarında Rekabet Kızışıyor için yorumlar kapalı...

Dünyada online indirim kuponları on yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürüyor. Amerika’da ortaya çıkan bu akım yıllar içinde tüm dünyaya yayıldı. O günlerden bu yana, global çaptaki en büyük temsilcilerinden biri Amerikan retailmenot sitesidir. Hala dünya kupon kodu sektörünün lideri konumundadır.

Türkiye’de kuponla alışveriş 2012 yılında boy gösterdi. O sene birkaç firmanın uyguladığı bu sistem 2020 yılına geldiğimizde neredeyse her web sitesi tarafından kullanılıyor. Online alışveriş siteleri, kullanıcılarına ekstra indirimler kazandıracak bu kod girme alanını genellikle sepet sayfalarına yerleştiriyorlar. Orada indirim kuponu kullanabileceğinin farkına varan kullanıcılar dönüşüm gerçekleştirmeye teşvik ediliyor. Böylece sepeti terk etme oranlarında da ciddi bir düşüş görülüyor.

Ülkemizde kurulan ilk indirim kodu sitelerinden biri tikokupon şu an aktif değil. Sonrasında indirimkodu.com ve birkaç Türk kupon sitesi daha kuruldu. 2014 yılının başlarında Hollanda, Almanya, Hindistan, Rusya ve Polonya menşeli indirim kuponu siteleri geldi. Şu an Polonyalı Picodi ve oncecouponatime dışında hiçbiri faaliyetlerini devam ettirmiyor. Bu siteler kendi ülkelerinde kurulup, sonrasında dünyanın birçok ülkesine yayılıyorlar.

İndirim kuponu pazarında artık birçok oyuncu var ve rekabet oldukça kızıştı. Web siteleri birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içindeler. Bu pazara en son katılan kupon.net ise farklı bir stratejiyi benimsemiş. Aynı yurt dışı menşeli firmaların yaptığı gibi o da öncelikle Türkiye’de büyüyecek ve sonrasında dünyaya açılacak. Rekabet güzeldir, herkesi diri ve çalışkan tutar diyen kupon.net yöneticileri, bu sitenin yurt dışında çok büyük işler yapacağını ve ülkeye döviz girişi konusunda çorbaya bir tuz ekleyeceğini söylüyor. Biz de kendilerine bu önemli yolda başarılar diliyoruz.

Glovo Türkiye Tutar mı?

Haberler

Glovo Türkiye Tutar mı? için yorumlar kapalı...

glovo türkiye yorum

Glovo 2015 yılında İspanya’nın Barselona şehrinde kuruldu. Yaklaşık 3 yıl gibi bir sürede 15 ülkede 60’dan fazla şehre yayıldı. Bir mobil sipariş uygulaması olan Glovo, aynı zamanda bir pazar yeri gibi de çalışıyor. Kullanıcılar bulundukları şehirde istedikleri ürünleri sipariş edebiliyor veya başkalarına gönderebiliyor. Şu anda market ve restoranlar ana kategorileri oluşturuyor. Uygulamada ayrıca “Ne İstersin?” butonu da bulunuyor. Bu butona tıklayıp ihtiyacınız olan, fakat uygulamada bulunmayan bir ürünü de sipariş edebiliyorsunuz. Bunların dışında uygulama kurye hizmeti de veriyor. Yani paketlerinizi aynı şehirdeki farklı bir adrese gönderebiliyorsunuz. Glovo Türkiye ise geçen ay İstanbul ofisini açarak faaliyetlerine başladı. İstanbul’un çeşitli noktalarındaki billboard ve reklam panolarında glovo promosyon kodu içeren reklamlarını görmüşsünüzdür.

Glovo Nedir ve Nasıl Çalışır?

Glovo mobil cihazlara yüklenen bir sipariş uygulamasıdır. Uygulamayı yüklediğinizde lokasyonunuzu alıyor ve çevrenizdeki restoran veya marketlerden sipariş verebileceğiniz ürünleri gösteriyor. Siz de bu ürünler içinden istediklerinizi seçiyorsunuz. Eğer varsa glovo promosyon kodu girip kredi kartı bilgilerinizi veriyorsunuz. Sipariş ver dediğinizde size en yakın motokurye haritada beliriyor ve onun saniye saniye nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Kurye siparişinizi alıyor ve kapınıza getiriyor. Kurye geldiğinde siparişinizi kontrol ediyor ve size göstereceği cihazın ekranına imzanızı atıyorsunuz. İşte Glovo İstanbul ofisi o anda kredi kartınızdan belirtilen ücreti çekiyor.  Ürünlerin fiyatının üzerine 4,9TL’lik kurye ücreti geldiğini de hatırlatalım. Eğer sipariş aşamasında uygun bir glovo indirim kodu kullanırsanız toplam ücret markete gidip kendinizin almasına göre daha ucuza gelebiliyor bile.

Glovo İstanbul Sipariş Tecrübemiz

Biz de ülkemize gelen bu yeni uygulamayı deneyelim ve tecrübelerimizi kullanıcılarımızla paylaşalım istedik ve ilk siparişimizi verdik. İstanbul’un Levent bölgesine uygulamayı açtık ve Market butonuna tıkladık. Ekranımıza sadece Carrefour ve altında da kategoriler çıktı. Daha çok yeni olduğu için diğer marketlerin olmaması kabul edilebilir bir durum. Kişisel Bakım kategorisi altında 2 farklı markanın birer erkek deodorant modelini sepete attık. Yaklaşık fiyatları birinin 14TL, diğerinin 18TL, toplam 32TL’ydi. İlk siparişlerde geçerli, 30TL ve üzeri alışverişleri 20TL ucuzlatan glovo indirim kuponu olan “SELAM” kodunu da girdik. Siparişimize 4,9TL’lik kurye ücreti de eklenince 36,5TL’lik toplam ücretten 20TL’lik kupon indirimi düştü ve yaklaşık 16,50TL’lik bir tutar erkana geldi. Biz de bu tutarı onayladık ve siparişi verdik.

Siparişi vermemizin ardından motosikletli kuryenin her an nerede olduğunu gördük. Yarım saat içinde siparişimiz geldi. Gelen kurye 2 üründen sadece 14TL değerindeki 1 adedini bulabildiğini ve Glovo tarafından sadece bu ürünün ücretinin çekileceğini söyledi. Bu durumda:

  • Normal şartlar altında o siparişi teslim almaz ve geri gönderirdik. Çünkü 30TL ve üzeri alışverişlerde geçerli glovo promosyon kodu indiriminden yararlanmak için toplam tutarı 30TL’nin üzerinde tutmuştuk ve ürünlerden biri geldiği için kupondan yararlanamayacaktık.
  • Kuryenin getirdiği o ürün de yanlıştı! Erkek modeli sipariş etmemize rağmen kadın modeli gelmişti.
  • Sipariş ettiğimiz ürünlerden herhangi birinin bulunamaması ve siparişimizin eksik geleceği durumlarda Glovo’nun bunu bize önceden bildirmesi gerekir. Yoksa kapıdan geri çevrilen çok sipariş olacaktır.

Bu bir deneme alışverişi olduğu için hiç itiraz etmeden hem eksik, hem de yanlış gelen o siparişi teslim aldık. Kurye gider gitmez cep telefonuna bankadan bir mesaj geldi ve kredi kartımızdan 32TL çekildiği yazıyordu. Bu çok saçmaydı, çünkü:

  • 1 ürün gelmesine rağmen 2 ürün bedeli 32TL çekildi.
  • İndirim kuponu kullandığımız için, 2 ürün bedeli bile çekilseydi 16,50TL olması gerekirdi. Zaten o bedele onay vermiştik.

Sonrasında bu durumu Glovo müşteri hizmetlerini arayıp bildirelim dedik. Uygulamaya girdik ve “Bize Ulaşın” butonuna tıkladık fakat Glovo telefonu bulamadık. İnternet sitelerine girdik, Google araması yaptık ama hiçbir yerde telefon numarası yazmıyordu. Sosyal medya hesaplarına da girdik ve orada telefonlarının olmaması ile ilgili şikayetleri gördük ve anladık ki gerçekten de Glovo’nun arayabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası yok! Buna şaşırdık, çünkü bu devirde mahalledeki kombi tamircisi bile kendisine bir müşteri hizmetleri numarası açıp başına birini oturtuyor. Global bir markanın nasıl bir müşteri hizmetleri telefonu olmaz diyerek uygulamanın “Bize Ulaşın” bölümünden onlara bu sorunla ilgili mesaj yazdık.

Konu ile ilgili bir mesaj gelir diye bekledik fakat o gün hiç mesaj gelmedi. Ertesi gün oldu ve öğlene kadar bekledik fakat hala bir yanıt alamadık. Biz de Glovo Facebook adresine girdik ve oradan durumu anlatan bir mesaj ve faturanın resmini gönderdik. Çok kısa bir zaman içinde Facebook üzerinden yolladığımız mesaja bir cevap geldi. Yazan arkadaş bizden mail adresimizi istedi ve siparişi kontrol edeceğini söyledi. Bir süre sonra şöyle bir cevap yazdı:

“Siparişinle ilgili yaşadığın olumsuz deneyimden dolayı çok üzgünüz.

Glovo için bu kabul edilemez bir durumdur. Bu nedenle ödemiş olduğun ücretin tamamının geri ödemesinin yapıldığını belirtmek isteriz. Bankana bağlı olarak geri ödemenin 5-10 iş günü içinde hesabına yansıyacağını belirtmek isteriz.

Hizmetimizi geliştirmek ve bunun tekrarlanmasını önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsin!”

Bu gerçekten de Global çapta faaliyet gösteren Avrupa merkezli bir markanın vermesi gereken bir cevap. Türkiye’ deki birçok firmada bunu göremesek de, Avrupa’lı markalar kullanıcılarını herhangi bir sorunla karşı karşıya bıraktıklarında, hemen özür dilemenin yanında ya o ürün veya hizmetin bedelini almıyorlar, ya da kullanıcılarına bedava ürün/hizmet hakkı tanıyorlar. İyi yönetilen Türk markalarının bazılarında da son dönemde bu yapılıyor.

Glovo Yorumlarımız ve Sonuçlar

1) Glovo uygulamasında bazı yapısal sorunlar olduğunu gördük.

– Girdiğimiz kuponun uygulanmaması,

– Siparişimizdeki ürünlerin bazılarının tedarik edilememesi durumunda haber verilmemesi,

– Siparişin eksik gelmesine rağmen tam ücret çekilmesi gibi.

2) Uygulamanın operasyonel sorunları olduğunu gördük.

– Kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaştıklarında dertlerini dinleyecek ve sorunlarını çözecek yetkili kişilerin bulunduğu bir müşteri hizmetleri hattının bulunmaması büyük eksiklik.

– Mevcut müşteri hizmetleri mesaj hattı sorunlara hızlı bir şekilde dönüş yapamıyor.

Bu sorunların dışında Facebook’tan bize hızlı dönüş yapılması çok başarılıydı. Fakat global bir markanın facebook müşteri desteğini, mükemmel çalışan bir müşteri hizmetleri hattının ve mesaj servisinin yanında ek bir hizmet olarak sunması gerekir. Firma ile tek iletişim yolu facebook olmamalı.

Sonuç olarak Glovo Türk halkına, yemek siparişlerinde Yemeksepeti uygulamasını, market siparişlerinde Getir uygulamasını değil de, kendilerini tercih etmeleri için bir fayda vadetmeli. Bunu ya daha ucuz ya da daha kaliteli hizmet sunarak başarması gerekiyor. Uzun vadede fiyat konusunda bu daha köklü markalarla rekabet edebilmesi zor görünüyor. O yüzden pazarda tutunabilmesi için hem hizmet kalitesini, hem de uygulama içindeki firma sayısını artırması gerektiğine inanıyoruz.

Aradığınız Kişisel Bakım Ürünleri İndirim Kuponları ile Daha Ucuz!

Haberler

Aradığınız Kişisel Bakım Ürünleri İndirim Kuponları ile Daha Ucuz! için yorumlar kapalı...

ucuz kozmetik alışverişleri

Kişisel bakımın hem görünüş hem de sağlık açısından önemli olduğunu biliyorsunuz öyle değil mi? Öyle ki bay bayan herkesin kişisel bakımına özen göstermesi gerekir. Durum böyle olunca takdir edersiniz ki bu konuda birçok ürüne ihtiyaç duyulacaktır. Vücut bakımı için ayrı ağız bakımı için ayrı olan ürün gereksinimlerine uygun fiyata sahip olmanın yolu ise indirim kuponlarının kendisi olacaktır. Nemlendiriciler, duş jelleri, en hoş kokuları bünyesinde barındıran şampuanlar, diş macunu ile fırçaları tabi bir de diş ipleri kişisel bakım çerçevesinde indirim kodlarıyla ucuza alınabiliyor. Peki, sizleri bekleyen sadece söz konusu ürünler midir? Tabi ki değildir. Bakıldığında makyaj ürünlerine yönelik birçok ürün de güzelliğiniz ve kişisel bakımınız için ihtiyaç duyacaklarınız arasında yer alacaktır. Öyleyse kişisel bakımınıza dair ihtiyaçlarınızı belirleme ve indirim kuponu kullanarak kapınıza çağırma vakti.

doğal güzellik sırları

Online Alışverişlerle İhtiyaçları Ertelemeye Artık Gerek Yok!

Alışverişlerinizi güven çerçevesinde yaparken aradığınız ürünleri hiç zorluk yaşamadan kapınızda bulmak sizce de mükemmel bir rahatlık değil mi? O halde özetle online alışverişleri tarif ettiğimizi söyleyebiliriz. İnternet alışverişleri söz konusu olunca indirim kuponlarından bahsetmemek olmaz tabi ki.  Kupon kodu kullanarak ihtiyacınız olan şeyleri indirimli fiyata satın alabilirsiniz. Kozmetik dünyasının içerisinde yer alan tüm ürünler e-ticaret sitelerinin sunduğu çeşitlilik ve ekonomik fiyat farklılıkları ile yanınızda oluyor. Öyleyse kişisel bakım içerisinde söz konusu olabilecek ürün ihtiyaçlarınız için endişelenmeyin; aksine hemen şimdi alışverişe başlayın ne dersiniz? Yumuşacık dokusuyla dikkat çeken göz farlarınızdan banyo ürünlerinize, liflerinizden hoş kokulu sabunlarınıza ve aslında sayılabilecek daha birçok ürüne ulaşmanız çok kolay olacakken sizler neden kişisel bakımlarınızı erteleyesiniz ki?

Cildinizin daha sağlıklı daha bakımlı dolayısıyla da daha canlı görünebilmesi kişisel bakımınızla mümkün olacakken aranızda solgun ve bakımsız bir görünüme sahip olmak isteyen yoktur değil mi? Hayat enerjinizi tamamen değiştirebilecek olan güzellik ürünleri ile aynaya bakıp kendinize olan güveni tazelemek istemez misiniz? Öyleyse cildinize zararı olmayan yüz temizleyicilere, besleyicilere, gözenek açıcılara, aknelerin önüne geçen dolayısıyla da cilt bozukluklarını ekarte eden ürünlere bir an önce sahip olun. Zira vücudunuzdaki nem dengesinin korunabileceği, olası kırışıklıkların önleyiciliği, pürüzsüzlüğün ilacı ve dahası, kişisel bakım ürünlerinde karşınıza çıkacaktır. Düşünsenize bakımınız için bu kadar kolaylık tarafınıza sunulmuşken sizler nasıl bakım yapacağım diye düşünmeyecek ve sadece istediğiniz ürünü beğenip bir tık yardımıyla kapınıza getirtebileceksiniz. Sizce de bu kadar rahatlık yanınızda olurken bu rahatlığın tadını çıkarmak gerekmez mi? O halde indirim kuponlarıyla kişisel bakım alışverişlerini artık ertelemeyin.

Ev Dekorasyonunda Son Moda

Haberler

Ev Dekorasyonunda Son Moda için yorumlar kapalı...

ev dekorasyonu modelleri

Yeni yılın dekorasyon modasına göz atarak eviniz en modern ve şık bir hale kolaylıkla getirebilirsiniz. İç mekan trendlerini inceleyerek evinizde değişim yapmak için acele edin. Yeni sezonda özellikle kısa ayaklı mobilyalar ön plana çıkıyor. Ev dekorasyon mobilya malzemelerinde boyalı cam, mermer, lake ve ahşap beraber kullanılmaktadır. Farklı malzemelerin uyumuna bayılacaksınız. Aynı renkler farklı malzemelerden oluşan mobilyalar sayesinde evinizde huzurla oturacaksınız. Sezonda özellikle gri tonlarının ön plana çıktığı görülüyor. Güncel mobilya seçimleri için sizler de gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Siyah ve parlak renk tonlarını da tercih ederek iddialı dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Koyu renkleri tercih etmiyorsanız beyaz ve bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Işıklı aydınlatmalar vazgeçilmez parçalardan biridir. Ayaklı lambalar oldukça beğenilmektedir. Mermerle tasarlanmış sarkıt aydınlatmalar fazlasıyla beğenilmektedir. Kişiliğinizi gösteren sıcak ve şık mobilya seçimleri yapabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli mobilya tercihi yaparak uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

aydınlatma ürünleri ve indirimler

Ev Dekorasyonu İçin Mobilya Seçimi

Ev dekorasyonu oluştururken abajur seçimine özen göstermelisiniz. Sanatsal yorumlar sayesinde dekorasyonda mükemmel bir şıklık oluşturulmaktadır. 3d baskı yöntemleri de tercih edebilir ve istediğiniz desenleri derinin üzerine bastırabilirsiniz. Bu sayede çarpıcı tarzlar elde edebilirsiniz. Farklı dokulara sahip mobilyalardan yana seçimler yapmalısınız. Metal tonlarını mobilyalarda bu sezon sık sık görebilirsiniz. Popüler tercih yapmak istiyorsanız sizler de grilerin yanına sıcak renklerde tamamlamalar düşünebilirsiniz. Grinin yanı sıra gold renk tonlarını da popüler olmakta. Sıcak tonları seviyorsanız özel tasarımlar tercih edebilirsiniz. Klasik, modern, avangarde, country gibi birçok farklı tasarımda tarzınızı yansıtan modellerden yana seçimler yapabilirsiniz. Evin tüm odalarını isterseniz uyumlu isterseniz de birbirinden farklı şekillerde dekore edebilirsiniz. Halı ve perde seçimi de doğru dekorasyon için büyük önem taşır. Renk uyumu yakalamanız gerekir. Mutfak dolaplarına kadar bir evin dekorasyonunda seçimler oldukça önemlidir. Işık alamayan yerler için açık renk tonları tercih etmelisiniz.

Tablo detayı her eve ayrı bir görünüm kazandırmaktadır. Modern tablolar tercih ederek salon dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Evinizi dekore etmek için gerekli zamanı ayırmalısınız. Bu sayede kusursuz görüntüler kolaylıkla ortaya çıkarılmaktadır. Sade ve klasik tasarım seviyorsanız beyaz mobilyalardan yana seçim yapabilirsiniz. Aynı tonlara yakın ya da kahve tonlarında kitaplık tercihi yaparak sadeliği koruyabilirsiniz. Ayrıca son dönemlerde vintage ahşap mobilyalar yoğun ilgi görmeye başladı. Farklı tasarımlar yaratmak istiyorsanız vintage parçaları kullanabilirsiniz. Şık dekorasyonları oldukça uygun fiyatlara gerçekleştirmek için vakit kaybetmeyin.

Akıllı Telefon Alacaksanız E-Ticaret Mağazalarını Kullanın

Haberler

Akıllı Telefon Alacaksanız E-Ticaret Mağazalarını Kullanın için yorumlar kapalı...

cep telefonu fiyatları ve kampanyalar

Günümüzün vazgeçilmezi olan akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra adeta ihtiyaç listesinde ilk sıralara tırmanmış durumda. Pek çok kişi için seyahate çıkarken hatta evden dışarı çıkarken yanında götürmeyi düşündüğü ilk şey büyük ihtimalle cep telefonudur. Artık onlar yanımızda olmadan kendimizi çıplak gibi hissediyoruz. İnternet teknolojilerini merkezine almış olan akıllı telefonlar yüzlerce farklı teknoloji firması tarafından onlarca modelle üretilmektedir. Pek çok marka her sene modellerini güncelleyerek yeni teknolojik gelişmeleri telefonlara entegre ediyor. Bu sebeple bir akıllı telefonun stabil bir şekilde kullanılabilme ömrü ortalama olarak 2 veya 3 sene olduğu göz önüne alındığında pek çok kişinin yoğun bir şekilde cep telefonu satın alma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Örneğin Apple yeni bir model çıkaracağını duyurduğunda bir gün öncesinden mağaza önlerinde kuyruklar oluyor ve o kalabalık sabaha kadar orada mağazanın açılmasını bekliyor. Fiyatları her geçen gün artış göstermekte olan akıllı telefonların ekonomik ve uygun fiyatlarla alınabilmesi için e-ticaret platformları çok daha makul rakamlarla müşterilere hitap etmektedir. Standart mağazalarla kıyaslandığında internette satışa sunulmakta olan akıllı telefonların çok daha ucuz olduğu görülmektedir. Diğer avantaj ise online indirim kuponu kullanımının var olması. Özellikle fiziki mağazalarda kira, personel, elektrik sarfiyatı, vergi gibi pek çok problem ve gider devreye girmekte olduğu için sadece internet satışı ile yetinmekte olan sanal mağazalar bu konularda sağlamış oldukları tasarrufu fiyat indirimine giderek müşteriye yansıtabilmektedir. Kimi zaman indirim kodu, kimi zaman hediye çeki sunarak alışverişleri daha avantajlı hale dönüştürüyorlar.

akıllı telefon kampanyaları

İnternetten Cep Telefonu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer siz de akıllı telefonu uygun fiyatlara satın almayı düşünüyorsanız büyük bir ihtimalle internet mağazacılığını tercih edeceksiniz. İnternetten cep telefonu alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bunların en başında telefonun menşei geliyor. Günümüzde dünyanın farklı yerlerinde üretilebilmekte olan telefonlar mutlaka teknoloji merkezi olan ülkelerin patentini taşımalıdır. Dikkat etmeniz gereken diğer önemli husussa telefonun garanti durumu. Günümüzde elektronik eşyalar için sunulmakta olan iki farklı tip garanti bulunmaktadır. Bunlardan birincisi distribütör firma garantisi olurken diğeri ithalatçı firma garantisidir. Genellikle akıllı telefonların daha uygun fiyatlara satılmasına olanak tanıyan ithalatçı firma garantisinde mutlaka güvenilir ve yoğun müşteri portföyüne sahip olan ithalatçı firmalar tercih edilmelidir. Ayrıca cep telefonu satın alırken kutu içeriği de internetteki firmalarda değişiklik gösterebileceğinden dolayı sizin için en uygun ve dolu olan kutu içeriğine sahip olan telefon markasına yönelmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca akıllı telefonu daha ucuza satın alabilmek için kurumsal kimlikle satış yapmakta olan e-ticaret firmalarının sunmuş olduğu indirim kuponu ve outlet satış da iyi bir fırsattır. Teşhir ürünlerinin veya kutusu zarar görmüş ancak kendisi sağlam olan telefonların bu şekilde çok ciddi anlamda indirimlerle satın alınması mümkün olacaktır.

Ofisinizi İnternet Üzerinden Düzenleyin

Haberler

Ofisinizi İnternet Üzerinden Düzenleyin için yorumlar kapalı...

ofis ekipmanları indirimleri

Ofislerin insanların mesleklerine göre uygun bir şekilde düzenlenmiş olması, gerçekleştirdikleri çalışmalardan daha verimli ve pozitif sonuçlar ortaya çıkan bir şekilde hareket etmelerini sağlıyor. Bu nedenle oluşturulan ergonomik ve konforlu bir ofis ortamı tüm mesleklerde önemli bir yer kazanmıştır. Ofisin rahat bir kullanıma sahip olması için ofis mobilyalarından duvar renklerine, ışıklandırmadan teknolojik imkanlara ve ofis gereçlerine kadar her şey özenle seçilmiş ve birbirine uygun olmalıdır. Bu amaçla yapılabilecek tüm uygulamalar ve kullanılacak eşyaların alışverişi, alternatif ve daha ekonomik ürünlere ulaşmak amacıyla indirim kuponu kullanılarak internet üzerinden yapılabilir. Online alışveriş metoduyla satın alınan her şeyin çok rahat bir şekilde alternatifler arasında seçilebilmesi ve daha uygun fiyatlı olması aynı zamanda bireysel ve kurumsal işletmeler için de ekonomik ve zevkli bir durum oluşturuyor.

İnternet üzerinden yapılan alışverişler günümüzde birçok insan tarafından en çok tercih edilen alışveriş modeli olmaktadır. Ofisler için ihtiyaç duyulabilecek tüm kırtasiye malzemeleri, düzenleyici malzemeler ve yardımcı malzemeler Avansas veya Ofix gibi siteler üzerinden satın alınabilirken çok kolay sipariş yöntemleri ile temin edilebiliyor. İşletmelerin A’dan Z’ye ofiste ihtiyaç duydukları tüm gereçler için her markanın farklı modellerdeki ürünleri arasında rahat bir şekilde seçim yapılabilmesi ve tüm siparişlerin bir arada temin edebilmesi de büyük bir avantaj sağlıyor. Bu sitelerden sadece kırtasiye ve elektronik ürünler değil, ofisinizde ihtiyaç duyabileceğiniz temizlik malzemelerine ve çay şekerine kadar her şey bulunabilir. Tüm ihtiyaçların tek fatura ile satın alınabilmesi muhasebe departmanları için de bir kolaylık.

uygun fiyatlı ofis gereçleri

Sınırsız İmkanlar İle Online Alışveriş

Ofislerde ihtiyaç duyulan onlarca farklı eşya arasında kimi zaman olmazsa olmaz ürünler var olduğu gibi kimi zaman da bulunduğunda fayda gösterebilecek ürünler vardır. Alternatifler arasında bulunan geniş kapsamlı ürünler sayesinde herhangi bir ofis gereci noktasında çok klasik ve sıklıkla kullanılan bir ürünün temin edilebilmesi gibi bu gerecin çok daha farklı tasarıma sahip ve alternatif bir türü de temin edilebiliyor. Örnek olarak mimarlık ofislerinde bayan mimarlar için yaratıcılıklarını daha geniş çerçevelere ulaştırmak ve daha zevkli bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla çok farklı tasarımlara sahip kalemlikler, makaslar, bant kesiciler, zımbalar ve kartlıklar gibi birçok ürün bulunuyor. Ya da bir yazıcı markasının kartuşuna alternatif olarak o yazıcı ile uyumlu daha ucuz markasız bir model alınabiliyor.

Gerçekleştirilen işe ve meslek dalına göre değişkenlik gösteren ofis gereçleri arasında sumen takımları, kalemlikler, masa saatleri, çöp kovaları, hesap makineleri, masaüstü düzenleyiciler, klasörlükler ve defterler gibi onlarca tür alternatif bulunuyor. İlginç ve zevkli tasarımlar arayan ofis personelleri veya sahipleri internet üzerinde araştırma yaparak bu gereçleri temin edip daha farklı ve zevkli ofis tasarımları gerçekleştiriyorlar. Tüm bu ürünlerin satın alınmasında gerek yerli gerek ithal ürünler arasından seçim yapılabilir.

Size En Uygun Parfümü Nasıl Seçebilirsiniz?

Haberler

Size En Uygun Parfümü Nasıl Seçebilirsiniz? için yorumlar kapalı...

parfüm seti fiyatları

Güzellik sırlarından biri de parfümlerdir. Sadece güzel giyinmeniz, cilt bakımı yapmanız ya da makyaj-saç stiliniz sizi güzel yapmaz. Hepsi bir bütündür ve bunlardan en etkilisi de parfüm seçiminizdir. Parfüm hem kadınlar hem de erkekler için her gün kullanmaktan vazgeçemedikleri bir ürün. Görünüşünüz her ne kadar etkili olsa da bilimsel olarak kanıtlanmıştır ki unutulamayan şeylerden biri de kişilerin kokusudur. Çok hassas olan insan burnu çiçek kokusu, anne kokusu ya da parfüm kokusu gibi güzel kokuları kaydediyor. Yani koku hafızanız göz hafızanız da çok daha gelişmiştir. Bu durumda hoş kokularla insanların karşısına çıkmak önemli.

Parfüm almada en kolay ve uygun yollardan birisi de online alışveriş siteleri. Online alışverişle aradığınız her marka ve kokuya ulaşabilirsiniz. Ürün detaylarıyla da ilgili önbilgilere ulaşmanızda sanal alışveriş çok yaralıdır. Ayrıca normal parfüm mağazalarından alacağınız fiyatın çok daha altında, bütçenize uygun indirim ve kapmayanlarda online alışverişle mümkün olmaktadır. Farklı fiyat aralılarıyla her bütçeden kişiye uygun seçenekleri karşılaştırmalar yaparak alma imkânına sahip olabilirsiniz.

Parfüm alırken size uygun olduğunu karar vermek için birkaç ipucuna dikkat etmelisiniz. Cilt tipiniz parfüm seçiminizi etkileyecektir. Örneğin yağlı bir cildi olan kişiler daha fazla koku salgılarlar. Bu nedenle böyle kişiler su bazlı parfümler tercih etmelidirler. Ağır kokular yerine daha hafif ve ferah kokular almalıdırlar.

parfüm markaları hangileri

Sigara içen kişilerde de parfüm seçimi çok önemli. Sigara ve nikotinden kaynaklı ağır bir koku olacağı için bunu dengelemek için hafif kokuları seçmelidirler. Bir diğer etki ise tükettiğimiz besinler. Et ya da baharat tükettiğimizde vücudumuz çok daha ağır kokular salgılamaktadırlar. Buna uygun olarak yine soft ve ferahlatıcı kokular ilk tercih olmalıdır. Örneğin okyanus kokusu içeren parfümler tercih edilebilir.

Her ne kadar bu sadece bir genelleme olsa da koyu tenli kişilerin daha yağlı bir cilde sahip olması nedeniyle daha yoğun kokular, açık ten rengi olan kişilerin ise daha hafif kokular tercih etmesi gerektiği düşüncesi hakim. Kişiliğiniz de parfüm seçiminizde etkilidir. Daha sakin, neşeli, gizemli gibi genel ruh haliniz seçiminizde etkili olacaktır. Önerilebilecek kokular; vanilya, yasemin, sandal, bergamot gibi kokular her ortamda kullanılabilirler. Gül, zambak, çikolata, tarçın, tütün, hindistan cevizi gibi kokular ise herkes tarafından hoşlanılmayacağı ağır kokular olduğu için ortama göre karar verebilirsiniz. Tüm bu parfümlerin seçimlerinde online alışverişte tüm seçeneklere ulaşıp karşılaştırarak en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Dior, Davidoff, Hugo Boss, Armani, Burberry, Tom Ford, Creed ve daha birçok markanın ürünlerine ulaşmanın en ucuz yolu internet. Yarım saatlik boş bir zamanınızda bile kısa bir araştırmayla kullandığınız parfümün hangi sitede daha ucuza olduğunu bulabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz tarihte teslim edilmek üzere anında siparişinizi de oluşturabilirsiniz. Bu da paranızın cüzdanınızda kalmasını sağlar.

Mutfaklar Teknoloji İle Daha Bir Lezzetli Hale Geliyor

Çekilişler, Fırsatlar, Haberler

Mutfaklar Teknoloji İle Daha Bir Lezzetli Hale Geliyor için yorumlar kapalı...

mutfak gereçleri için indirim kuponu

Türkiye’de geleneksel lezzetlerin oluşturulması için hanımların her gün saatlerini harcadığı mutfaklar, el yordamıyla ve mekanik olarak kullanılan ürünlerin tercih edildiği bölgeler olarak kullanılıyor. Örneğin, lezzetli bir salata yapabilmek için birçok sebzeyi, meyveyi ve otları karıştırarak michelin yıldızlı restoranlardaki gibi farklı bir tarif oluşturabilirsiniz. Bu tarifi gerçekleştirirken uzun bir süre boyunca her malzemeyi teker teker temizlemeniz, seçmeniz, yıkamanız ve doğramanız gerekebilir. Fakat günümüz teknolojisinin sunmuş olduğu apayrı imkanlar sayesinde mutfaklarınızda hazırladığınız lezzetleri daha pratik ve hızlı bir şekilde ortaya koyabiliyorsunuz. Çok basit olarak görülen doğrama robotları dahil olmak üzere mutfaklarda tahmin edilemeyecek kadar önemli kolaylıklar oluşturan cihazlar her gün yenilenerek sunuluyor.

Örneğin, Güneydoğu Anadolu mutfağının önemli bir lezzeti olan çiğ köfte, genellikle bölgede el yordamıyla yoğrulan ve hazırlanan bir lezzet olarak bilinir. Fakat günümüzde birçok elektronik ve elektrikli aletler üreten firmalar yeni sistemle piyasaya çıkardıkları çiğköfte yoğurma makinesi sayesinde Anadolu’nun her yerinde bu lezzetin mutfaklara girmesini sağlıyor. Online alışveriş yöntemleri sayesinde internet sitelerinde çok kolay bir şekilde ulaşabildiğiniz bu ürünü alternatif markalar arasından, taksitli ve garantili bir şekilde rahatlıkla satın alabiliyorsunuz.

ev aletleri için indirim kodu

Temizlik Yapmak İçin Önce Online Alışveriş

Mutfaklarda farklı lezzetlerin oluşturulması ve kolaylığın elde edilmesi için teknolojinin imkanlarından yararlanılması gibi bayanlar tarafından ev temizliğinde de aynı olanaklardan yararlanabiliyor. Mutfak teknolojileri gibi ev temizliği içinde üretilen teknolojiler, hanımlar için büyük bir kolaylık oluşturuyor. Örneğin yeni bir sistem olarak üretilmiş olan buharlı temizleyici makineler daha önceki yıllarda sanayi tesislerinde ve işletmelerde kullanılırken artık evlerde de çok basit bir şekilde kullanılabilir bir hale geliyor. Türkiye’de farklı beyaz eşya markalarının ürettiği bu makineler halı, parke zemin, ahşap zemin, mermer ve karo taş gibi birçok zeminde buharın etkisiyle temizlik sağlıyor.

Bu gibi makinelerin ev ortamında kullanılmasına farklı bir örnek olarak çok basit ve klasik olarak görülen ütüler içinde yeni teknolojilerle alternatifler üretiliyor. Anadolu’nun hangi şehrinde bulunursanız bulunun Türkiye genelinde üretilmiş tüm ürünlere online alışveriş üzerinden indirim kuponu kullanarak uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Bu sayede çok yüksek teknolojilerle üretilmiş olan bu kaliteli ütüler gibi ürünleri internet üzerinden satın alabiliyorsunuz. Kendini temizleme gibi özel teknolojilere sahip olan bu ütüler sizin sadece buhar teknolojisiyle bile elbiselerinizdeki en sert kırışıklıkları bile gidermenizi sağlayabiliyor. İnternet üzerinde n11, gittigidiyor veya hepsiburada gibi online alışveriş siteleri bu ürünlere çok kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Tabi sizlere de bu konforun tadını çıkarmak kalıyor.

İnternette Üç Büyüklerin Formaları Rekor Kırıyor

Haberler

İnternette Üç Büyüklerin Formaları Rekor Kırıyor için yorumlar kapalı...

galatasaray forması

Futbol, Türkiye’de özellikle erkekler tarafından çok yoğun bir şekilde fanatizm ile desteklenen bir spor. Futbol denince Türkiye’de akla gelen ilk 3 takım ise Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe olarak bilinen üç büyükler. Yaklaşık 100 yıldır aralarında bulunan rekabet ile birlikte şampiyonluk yarışını sürekli olarak sıcak tutan ve her sene Türkiye kupası, Türkiye Süper Lig’i ve Avrupa kupaları noktasında birbirleriyle rekabet yarışı içerisinde bulunan bu takımlar, transfer noktasında da her sene büyük sansasyonlar yaratıyor. Özellikle Avrupa liglerinden dünyaca ünlü oyuncuları transfer eden takımlar, Türkiye’de bu oyuncuların formaları ile ilgili olarak da büyük bir rekabet sağlıyor.

3 büyük takımdan birinin taraftarı olan kişiler online alışveriş yöntemlerinde spor gereçleri kategorisinde yer alan ürünler arasında genellikle bu takımların formalarını tercih ediyorlar. Özellikle dünyaca ünlü oyuncuların bu takımlarda forma giymesi ile beraber satışa sunulan lisanslı takım formaları ve özel markalar tarafından üretilen ürünler büyük bir online alışveriş pazarı oluşturuyor. Çoğu zaman yaz aylarında sezon başında veya yılbaşında gerçekleşen sezon ortası transferlerinde üretilen yeni formalar ile birlikte rekor derecede online satış işlemleri gerçekleştirilirken taraftarlar 3 büyüklerin formaları konusunda yoğun bir talep gerçekleştiriyor. Özellikle süper lif finalinin yaklaşmaya başladığı şu dönemde matematiksel olarak şampiyonluk garantisi elde eden takımın formalarında satış patlaması yaşanacak. Şu anki puan durumuna baktığımızda ya Galatasaray forması, ya Beşiktaş forması ya da Fenerbahçe forması bu patlamaya şahitlik edecek gibi görünüyor. Bu formalar şampiyonluk turunu yaşayacak şanslı taraftarların üzerlerindeki yerini alacak ve futbol tarihine şahitlik edecekler.

fenerbahçe forması

Evinizde Spor İçin İnternetten Alışveriş Yapabilirsiniz

Spor yapabilmek için genellikle açık ortamlarda oluşturulmuş özel alanları veya stadyumlar, kapalı spor salonları ve havuzlar gibi alanlar ile spor salonlarını tercih edebilirsiniz. Farklı bir seçenek olarak evinizde kendinize ait ortamda spor aletleri ve spor gereçleri ile birlikte günlük spor aktiviteleri gerçekleştirmek istediğinizde belirli ihtiyaçlarınız oluşacaktır. Evinizde spor yapmak için ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı malzemeyi bu site üzerinden rahatlıkla tercih ederek online alışveriş yöntemiyle satın alabilirsiniz. Gerek elektrikli spor aletleri ile evinizde spor yaparken, gerekse pilates, jimnastik, fitness veya koşu egzersizleri için ihtiyaç duyduğunuz spor giyim ürünleri ve aksesuarları site üzerinden temin edebiliyorsunuz.

beşiktaş forması

Spor gereçleri noktasında en özel ürünler arasında yer alan tenis gibi farklı spor dallarının gerçekleştirilmesi için ihtiyaç duyulan raket ve tenis topu gibi ürünler, spor çantalar, boks yastıkları, boks eldivenleri, scooterlar veya ağırlık aletleri gibi farklı ürünleri bu siteler üzerinden temin edebiliyorsunuz. Çok daha uygun fiyatlı ve geniş markalar üzerinden sunulan ürünler ile birlikte online alışveriş sırasında avantaj sağlarken aynı zamanda yaşadığınız şehirde kolaylıkla bulamayacağınız ürünleri de bu siteler üzerinde bulabiliyorsunuz.

Evmanya İndirim Kodu ile Dekorasyon Önerileri

Haberler, İndirimler, Kampanyalar

Evmanya İndirim Kodu ile Dekorasyon Önerileri için yorumlar kapalı...

evmanya indirim kodu

Günümüzde insanlar sadece kendi giyimlerine önem vermiyorlar. Refahın artmasıyla birlikte artık yaşadıkları yerlerin de güzel ve özenli görünmesi için çaba sarf ediyorlar. Bu da mobilya sektörünü ve ev dekorasyonunun gelişmesini sağladı. Böylece evmanya indirim kodu kullanımının da önemi artmış oldu. Moda evlerimize de sirayet ederek birbirinden farklı akımların oluşmasını sağlamakta. Her dönem değişen dekorasyon akımlarına takılmaktan ziyade, insanlar kendi evinin artılarını ve eksilerini bilerek kendi tercihlerine göre bir ev dizayn ettiğinde, evler modern, ferah ve fresh gözükecektir. Bunun için bizlere ev dekorasyonu hakkında birtakım önerilerde bulunuluyor. Bunlar neler mi?

evmanya kampanya koduÖncelikle evinizi tanıyın. Modaya ayak uydurmanın ve giydiklerimizin bizde güzel durmasını sağlamanın en önemli adımı nasıl kendi bedenimizi tanımaksa, ev dekorasyonunda evin ferah ve modern görünebilmesi için kişi öncelikle evini tanımalı ve evinin avantajları ile dezavantajlarını oldukça iyi tanımalıdır. Örneğin küçük ve dar pencereleri olan evlerde nasıl uzun perdeler kullanılmamalıysa, oturma odası dar ve küçük olan yerlerde de dekorasyonun tamamlanması için seçilecek biblo gibi parçalar büyük ve çok fazla tercih edilmemelidir. Burada evmanya indirim kodu kullanarak doğru tercihler uygun fiyata yapılabilir. Bu iki durumda da bireyler aksini gerçekleştirdiğinde ev yahut oda boğucu bir havaya sahip olacaktır ve enerjisi kaybolacaktır.

Evini tanıyan kişiler dezavantajları avantajlara dönüştürebilir. Örneğin güneş görmeyen bir oda kapalı bir renk yerine daha açık ve göz yormayan renklerle boyanmalı ve aydınlatması büyük olup göz yorucu olmamalıdır. Elbette ki dekorasyon parçaları da evin tamamlanması için oldukça önemli olacaktır. Bunların tercihinde evmanya sitesindeki modellerle de insanlar doğru seçimler yapabilir.

Doğru Parçalarla Fresh Evler

İfade ettiğimiz üzere doğru parçalar evi ferah ve modern gösterecektir. Fakat kişilerin yanlış tercihleri en güzel evi evmanya tablo ve halıdahi yorucu ve çekilmez bir hale getirebilir. Evimizi tanıdıktan ve asıl eşyaları doğru tercih ettikten sonra sıra dekorasyonun tamamlanması için alınması gereken ürünlere gelir. Bunlar tablo, vazo, biblolar, çerçevelikler olabilir. Evmanya’ da birbirinden farklı birçok çeşit ve model bulunmaktadır. Tercihimizi nasıl yapmalıyız?

Fiyat konusunu ele aldığımızda evmanya indirim kodu bize yardımcı olacaktır. Şöyle ki, sitede bu bahsedilen tamamlayıcı ürünler piyasadan daha uygun fiyata bulunabiliyor. Üzerine satın alma aşamasında kullanacağınız evmanya indirim kuponu ile alışverişinizi daha ucuza tamamlayarak ekstra tasarruf etmiş olacaksınız. Gelelim uyum konusuna. Ana hatlarını belirlediğimiz evimizde çeşitli dekorasyon ürünlerini tercih ederken kullanılacak odayı ve içerisindeki eşyaları baz almalıyız.  Örneğin odada canlı renkler kullanmışsak yahut yoğun desen bulunmaktaysa bu durumda odamızda çok fazla aksesuara gerek yoktur. İlle bulunmasını istiyorsak bir çerçeve veya küçük bir vazo yeterlidir. Odamız genişse ve minimalize bir haldeyse bu durumda büyük parçalar tercih ederek görünümün güzelleşmesini sağlayabiliriz. Evin takıları olarak adlandıracağımız bu parçaları tercih ederken elbette ki renk uyumuna dikkat etmeyi de unutmamalıyız.

Sanal Alışverişlerde İkinci El Fırsatları

Haberler

Sanal Alışverişlerde İkinci El Fırsatları için yorumlar kapalı...

ikinci el telefon fiyatları

Geçmişte sadece birkaç tane eşya ile yetinen insanlık günümüzde her geçen gün artış göstermekte olan ihtiyaçları sebebiyle pek çok unsura ihtiyaç duymaktadır. Bundan dolayı yeni bir eşya almak isteyen, yeni bir makineye ihtiyaç duyan, teknolojik bir ekipmana sahip olmak isteyen pek çok kişi sıfır olan ürünlerin fiyatlarını gördüğünde bundan vazgeçebiliyor. Halbuki günümüzde ikinci el alım satımı internet üstünden de kolaylıkla yapılabilmekte, böylece ikinci el eşya noktasında geniş alternatifler internet platformunda online alışveriş kolaylığıyla ve ekonomik fiyatlarla sunulabilmektedir. Üstelik son derece güvenilir bir şekilde yapılmakta olan ikinci el alım satımlarında ürünlerin gerçek değerinden tüketiciye ulaştırılması da son derece kolay olmaktadır. İnternette 2. el eşya alım satımının en büyük avantajlarından birisi görsellerle beraber ürünün teknik detaylarına da yer verilmesidir. Ayrıca internet sitelerinde yer alan karşılaştırma robotları sayesinde fiyat, kalite, üretim yılı, teknik detayları bakımından almayı düşünmüş olduğunuz ikinci el ürünü karşılaştırarak hatasız bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

ikinci el araba fiyatları

İkinci El Online Alışveriş

Online alışveriş konseptinde sunulmakta olan ikinci el ürünlerin oldukça geniş olduğunu görebilmekteyiz. Özellikle teknolojik aletlerin 2. el olarak internet platformunda satışı ön plana çıkan bir uygulama. Hatta sahibinden.com ve benzeri sitelerde garantili ve faturalı bir şekilde ikinci el teknolojik ürünler bulabilmeniz de mümkün. Cep telefonu, televizyon, ses sistemi gibi teknolojik olan ürünler genellikle her sene yenilenir, yeni modeller çıkınca pek çok kişi trend olan ürünü alabilmek için elindeki kullanışlı ve garanti olan ürünü internette satışa sunar. Ayrıca internetten ikinci el satışında sadece teknolojik aletlerle sınırlı kalmayan firmalar ikinci el araba alım satımı noktasında bile internet alışveriş opsiyonunu kullanabilmektedir. Hatta giderek yaygınlaşmakta olan bu yöntem sebebiyle araç alım satımlarında ikinci el uygulamalar galerilerden internet platformuna taşınmış durumda. İnternetten araç alım satımının en önemli avantajlarından birisi ise karşılaştırma imkânının bulunması ve alternatif genişliğinin olmasıdır. Fiziki olan mağazalarda ve galerilerde birkaç araçla sınırlı kalan konsept internette binlerce araçla karşınızda sıralanır. Eğitim noktasında kullanılmakta olan kitaplar, ev eşyaları, dekorasyon ürünleri, bahçe işlerinde kullanılan alet ve edevatlar, spor gereçleri gibi neredeyse bütün kategorilerde ikinci el ürünler artık online alışveriş konsepti içerisine girmiş görünüyor. Ayrıca pek çok firmanın seri sonu satışları, defolu olan ürünlerinin uygun fiyatlara tüketiciye sunulması yine internet üstünden sık karşılaştığımız uygulamalar arasında yer alıyor.

Modanisa İndirim Kodu ile Abiye Şıklığı

Haberler, İndirimler

Modanisa İndirim Kodu ile Abiye Şıklığı için yorumlar kapalı...

modanisa indirim kodu

Şıklık kelimesi ile doğrudan orantılı olan abiyeler trend olma özelliği ile de dikkat çekerken online alışveriş kolaylığı ile sizler için binlerce seçeneğini Modanisa bir arada getiriyor. Bununla da kalmayıp modanisa indirim kodu ile uygun fiyata satın alma fırsatı sunuyor. Özel günler hayat içerisinde her gün yaşanan sıradan günlerden değilse sizce de bu günlere hak ettiği özeli ve değeri göstermek gerekmez mi? Doğum günleri için ayrı şıklıkta yıldönümleri için ayrı şıklıkta sünnet, nişan, düğün vb. günler için de ayrı şıklıklarda abiyeleri bu günlerde tercih etmek istemez misiniz? İşte abiyelerin işlevi tam olarak bu olacaktır.

modanisa abiye modelleriÖzel günlerinizde istediğiniz renkler hatta renk tonları ile istediğiniz modeller, kesimler, uzunluklar kısacası aradığınız modanisa abiyeler yanınızda olacaktır. Öyleyse online alışverişlerle gece gündüz, evde işte okulda ve aslında elinizin altında internet olduğu her vakitte karşınıza çıkan abiyeler arasından araştırma vaktiniz sizce de gelmedi mi? Üstelik abiyelerde bu senenin trendi olan modellerin en farklı kombin seçenekleri ile karşınıza çıkarıldığı ölçüde gönül rahatlığı ile modadan da uzak kalmayacak şekilde araştırmanızı yapabilirsiniz. Bunun için çok fazla harcama yapmak istemeyenlere de modanisa indirim kodu kullanmasını önerebiliriz. O halde özel günlerinizi özel kılmak için ilk fırsatta modanisa elbise modellerini inceleyin ve aradığınız abiyeleri kolaylıkla bulmanın yüzünüzü güldürmesine izin verin.

Tesettür Abiyelerin Modadaki Yeri!

Son zamanlarda tesettür abiyelerin trendleri fazlasıyla merak edilmektedir. Her geçen zaman farklı farklı modellerle sizleri karşılayan tesettür abiyeler bu sezon tulumlu seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Dantel detaylarının da dikkat çektiği tesettür abiyelerle kuğu gibi görünmek mümkün oluyor. Tabi seçiminiz olan abiyenin üzerinizdeki duruşu, vücut tipiniz ile uygunluğu, renginin teninize yakışıyor olması ve dahası gibi birçok ölçütün de bu noktadaki önemi en az abiyelerin trend olması kadar göz önüne alınması gereken durumlardan olacaktır. Peki, bu nasıl mümkün olacak? Tabi ki de modanisa indirim kuponu ile her aradığınızı kolayca bulabileceğiniz bol çeşitlilik arasından araştırma yaparak. Bel ve omuzlardaki işlemeleri ile abiyelere şıklık katan detaylar da tıpkı dantellerde olduğu gibi güncelliğini ortaya koymaktadır. Peki, ya tesettür abiyelerde dikkat çeken renkler? İşte bu ölçüde gold rengi, dikkat çekiciliğini her daim korumakta olan bordo, asilliğini hiçbir zaman kaybetmeyen siyah, yumuşak renklerin gözdelerinden biri olan bebe mavisi, gecelerin vazgeçilmez rengi fuşya ve zümrüt yeşilinden bu noktada söz edilebilir. Fiyatlara gelinirse de tıpkı model ve renklerde olduğu gibi bu konuda da indirim ararsanız modanisa kupon kodu fırsatlarının yanınızda olacağını bilmeniz gerekir. Bu anlamda kullanıcılarına her daim avantaj sağlayan site ev ekonomisini de düşünüyor. En büyük tesettür giyim platformu olmasına şaşmamak lazım. Gerek kullanıcı dostu site yapısı, gerek se uygun fiyatları ve göz kamaştıran modelleri ile her gün binlerce kadının uğrak yeri olmayı başarmış durumda. O halde siz de modanisa abiye modelleri arasında kendinizi kaybetmeye hazırlanın.

Media Markt İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Haberler, İndirimler

Media Markt İndirim Kodu Nasıl Alınır? için yorumlar kapalı...

media markt indirim kodu nasıl alınır

Yaklaşık 50 yıl önce Almanya’da kurulan Media Markt, dünya genelimde 65 binden fazla çalışanıyla yaklaşık 900 milyon müşteriye hizmet veriyor. 2007 yılında Türkiye’ye giren marka, 2013 senesinde online alışveriş sitesini de kullanıma açtı ve media markt indirim kodu ile düşük fiyatları internetten de müşterilerine sunmaya başladı. Teknoloji marketler içinde en çok ziyaret edileni olup, bu başarının haklı gururunu yaşıyor. Media Markt telefon ve bilgisayardan tutun da, küçük ev aletleri ve oyun konsollarına kadar tüm elektronik ürünleri uygun fiyata bulabileceğiniz bir platform.

Siteye ilk girdiğinizde zaten günün fırsat ürünlerinden fiyatların ne derece ucuz olduğunu görebiliyorsunuz. Kolay kullanımlı bir menüsü var ve en üstte kategoriler başlığı altında tüm alt kategoriler yer verilmiş. Dilerseniz arama barından belirli bir markanın modelini yazarak da aklınızdaki ürünü bulmak mümkün. Ürün sayfasında fiyatıyla birlikte kullanıcı yorumlarını da inceleyebiliyorsunuz. Ürünü sepete attıktan sonra da sıra media markt indirim kodu kullanmaya geliyor. İşte bu yapacağınız işlemle alışverişinizi biraz daha ucuzlatabiliyorsunuz. Bunun zor bir işlem olduğunu sanmayın, gerçekten çok basit.

Media Markt indirim kuponu alabileceğiniz birkaç farklı kanal var. İlki sitenin kendisi. Siz de bir üyelik oluşturduğunuzda e-mail bültenine üye olabilirsiniz. Böylece tüm media markt hediye çeki ve indirim kodları size mail yoluyla ulaşır ve siz de alışveriş yapacağınız zamanlarda güncel kodunuz varsa kullanabilirsiniz. Diğer yol ise facebook, twitter, instagram gibi ağlardan Media Markt’ı takip etmek. Böylece indirim kuponu paylaşımı yapıldığında ilgili kodu rahatça kullanabilme şansınız olur. Diğer yol ise kupon siteleri. Bazen sitede veya sosyal kanallarda paylaşılmayan özel media markt indirim kuponu kodlarını yayınlayan bu sitelere girerek tüm kodları ücretsiz alabilirsiniz. Bazen kapalı devre indirim kuponu kampanyaları yapıldığından o özel sayfalara direkt mediamarkt.com.tr üzerinden erişim sağlanamıyor. İşte o sayfalara bahsettiğimiz indirim kuponu sitelerinden tıklayarak gitmek tek çare. Kuponunuzu aldığınızda da ödeme sayfasına girerek indiriminizi anında alabilirsiniz.

 media markt indirim kuponu kodu ile ucuz telefon ve bilgisayarlar

Teknolojik Ürünler Media Markt’da Çok Daha Ucuz

Bütün hayatı değiştirip şekillendirmekte olan internet özellikle alışveriş alışkanlıklarını da değiştirdi. Ancak hala bazı kesim tarafından uzak durulmakta olan internet alışverişinde birinci sırayı her zaman teknolojik ürünler alır. Zaten kendisini oluşturmakta olan teknolojik ürünler için internet alışverişinden daha doğal bir uygulama olamaz. Bu noktada media markt teknoloji mağazası kaliteli uygulamalarla beraber akıllı telefon çözümleriyle daha geniş bir kitleye hitap eder. Bundan dolayı teknolojik ürünlerin satın alınması noktasında en uygun fiyatlar her zaman Media Markt’da yer alır. Her geçen gün yeni bir dijital aletin, makinenin veya ürünün çıktığı günümüzde sürekli olarak bu ürünleri takip edebilmek için Media Markt en uygun markaların başında. Ayrıca internet mağazacılığında kira, çalışan, elektrik ve diğer sarfiyatlar olmayacağından dolayı kar marjı daha düşük tutulur ve bu aradaki rakam indirimli ürün olarak tüketiciye yansıtılır. Bundan dolayı aynı ürünü mağazasında daha yüksek fiyatlara satın alabilirken internetten çok daha uygun fiyatlara satın almanız her zaman mümkün olmaktadır. Özellikle teknolojik ürünler noktasında çeşitliliği ve alternatifin çok olduğu düşünüldüğünde media markt indirim kodu kullanarak online alışveriş sitesinden satın alması çok daha uygun olacaktır. Bu noktada akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayarlar ilk sırada yer alır. Neredeyse her markanın onlarca farklı akıllı telefon ürünü bulunuyor. Amiral gemi diye nitelendirmekte olan ürünler çıktığında korner mağazalardakine göre her zaman daha ucuz fiyatlarla mediamarkt.com.tr’den bu ürünleri almak sizin için daha kolay olacaktır. Ayrıca bazı ürünler hiçbir şekilde fiziki mağazalara gelmezken internet üstünden satın almak mümkün olabiliyor.

media markt hediye çeki indirimleri

Satın Alırken Karşılaştırma Kolaylığı

Fiziki olan mağazalarda teknoloji ürününü satın almak istediğinizde genellikle birkaç tane detayın yer aldığı etiketle bilgilendirilmek durumunda kalırsınız. Media Markt sitesinden herhangi bir elektronik ürünü satın almak istediğinizde aradığınız bütün detaylara bir tıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca pek çok dijital ürünü satmakta olan internet mağazasında, satın almayı düşündüğünüz kategorideki ürünleri karşılaştırma seçeneği yer almaktadır. Böylece aynı anda iki, üç ve daha fazla ürünü karşılaştırarak teknik detaylar üstünden size uygun olanı bulmanız daha da kolaylaşacaktır. Akıllı televizyonlar, LCD televizyonlar, görüntüleme sistemleri, ses sistemleri gibi pek çok unsurda dikkat edilmesi gereken onlarca farklı detay bulunur. Teknik detaylar olduğu gibi donanımsal detaylar da iyi bilinmelidir. Ayrıca fiyat bakımından ürünlerin kategorize edilmesi sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece filtreleme sistemleri devreye girerek teknolojik olan ürünlerin aranan detaylarda en uygun fiyatlara istediğiniz marka bazında sınırlandırılması da mümkün olacaktır.

2018 İlkbahar-Yaz Moda Trendleri

Haberler

2018 İlkbahar-Yaz Moda Trendleri için yorumlar kapalı...

2018 ilkbahar yaz moda trendleri

Kış aylarının sona ermekte olduğu bugünlerde trend avcılarını tatlı bir telaş sardı. Kesimi nasıl olmalı, renk seçimi, kumaş tercihi, aksesuarlar ve daha birçok soru. Gelin hep birlikte 2018 ilkbahar-yaz moda trenlerine bir bakış atalım.

Bu sezonda kesimlerden ziyade renkler ve kumaş dokuları gündemde. Olabildiğince doğal renklerin yoğunlaştırılmasıyla oluşan farklı bir renk skalası mevcut. İşte sezona damgasını vuracak renkler. Sıcak sarı, parlak ve acı kırmızı, turunçgil tonları, gökyüzü mavisi, romantik pembe, ultraviyole mor, arcadia yeşili, çikolata kahve ve lavanta tonları. Kumaşlara gelince; olabildiğince desensiz ve renklerle zenginleştirilmiş bir kartela mevcut. İlla desenli severim diyenler içinse boyuna çizgili ve puantiye seçenekleri sunulmuş. Şifon, tül, payetli kumaşlar, denim ve plastik görünümlü kumaşlarda piyasada yerini aldı.

2018 moda renkleri belli oldu

İlkbaharın gözde seçimi iki parçadan oluşan tonaton ve görkemli takım elbiseler. Pantolonlu takımlarda kullanımı biraz zor olsa da pileli pantolonlara oldukça sık rastlanacak. Etek tercih edenler içinse fırfırlı, asimetrik, balık kesim ön plana çıkıyor. Oldukça uzun, hatta elbise olarak bile kullanılabilecek tunikler, omuz ve göğüs dekolteli ince trikolar, gelişi güzel yırtık ve delikleri bulunan örme bluzlar, kolları volanlı ve düşük kollu beyaz gömlekler revaçta olacak. Hırka ve montlarda ödünç alınmış hissi veren overside parçalar mevcut. Trençkotlar İse oldukça çarpıcı. Klasikleşen trençkot anlayışı yerle bir oldu desek, yeridir. Beden kumaşından çalışılmış farklı cep, kemer ve manşet ayrıntılarıyla, asimetrik kesim kullanılmış etek uçlarıyla, görmeye alışkın olmadığımız düğme ve nakışlarla süslü trençkotlar bizi bekliyor.

Yaz seçimlerinde ise gece şıklığında kullandığımız payetler her yerde. Özellikle transparan ve rüzgarın esintisinden uçuşan elbise ve bluzlar oldukça feminen. Bohem ruhunu yansıtan sütyen kesimi baz alınarak hazırlanan büstiyerler tek başına da kombin içinde de kullanıma çok uygun. Olmazsa olmazlarımızdan kot şortların yanı sıra bisikletçi taytları revize edilerek gündelik kullanıma sunuluyor.

2018 ayakkabı modelleri ve çoraplar

Şıklığımızın tamamlayıcısı olan ayakkabı, çanta ve kemerlerdeki durum oldukça iddialı. Bahar aylarında diz üstü ve kare topuklu rengarenk çizmeler şıklığınıza şıklık katacak. Yaz aylarında ise farklı bir akım geliyor; çoraplarla kombinlenmiş sandaletler. Biliyorum hayalinizde ilk canlanan görüntüler oldukça itici. Birçok firmanın özenle hazırladığı çorapları gördüğünüzde eminim fikriniz değişecek. Çoraplar üzerinde yok yok; payetler, taşlar, nakışlar, püsküller…..

Çantalarımızda ise durum biraz daha sakin. Bir zamanların çok kullanılan bel çantaları geri geliyor. Biraz daha güncellenmiş her tarza hitap eden modeller var; troklusundan deriye, taşlısından payetliye. Çantalarımız bu sezon oldukça küçük ama hiç endişelenmeyin çift çanta modası yolda. Kemerler önemli tamamlayıcı aksesuarlarımızdan biri. Özellikle bele bir kaç tur dolanarak kullanılan ince, plastik ve deri görünümlü uzun kemerler kullanımda olacak. Yani bu sezon bizi rahat, şık, sportif ve feminen bir tarz bekliyor. Şimdiden iyi alış-verişler.

Vintage & Retro Giyim

Haberler, Kampanyalar

Vintage & Retro Giyim için yorumlar kapalı...

vintage giyim modelleri

Kökeni 19. yüzyıla dayanan vintage moda akımı, tarih boyunca yüzyıllara ait stil ve kombinleri yansıtan bir akımdır. Şuanda olduğu gibi eskiye dönüş modası tarih boyunca hep vardı ve sürekli kendini tekrarladı. Bu akımın bir farklı çeşidi ise Retro’dur. Retro kelimesinin latince anlamı ”eskiye doğru” yani ”geçmişe ait, geçmişe yönelik” demektir. Retro ile Vintage arasındaki fark ; Retro geçmişte moda olan bir akımın, daha sonra günümüzde tekrar moda olmasına denir. Vintage ise belli bir dönemi yansıtan özel geçmişten kalan tek parçalardır. Örnek olarak eskiden moda olan halka küpelerin tekrar moda olması ise retrodur. Ama o elimizde olan geçmişten kalan bir halka küpe olsaydı Vintage olurdu. 20. yüzyıl öncesinden kalan kıyafetler vintage olarak tanımlanır. Günümüzde orjinal vintage ürünler bulmak oldukça zordur. Çünkü bir kıyafetin yıpranmadan aynı kalabilmesi için çok kaliteli malzemeden üretilmesi ve çok iyi bakılması gereklidir. Üstelik bu üzerinden onlarca yıl geçmiş bir kıyafet ise ekstra bir özen ister. Bu nedenle orjinal vintage ürünler özenle muhafaza edilmiş, kaliteli kumaştan üretilmiş ürünlerdir. Mesela 1950’lerden sonra üretilen vintage ürünler, özellikle küpeler ve şapkalar en uygun fiyata bulunabilinecek ürünlerdir. Takılar ve süslemeler arasından ise vintage seven koleksiyonerlere kaptırılmamış ürünler hala bulunabilir. Örneğin binlerce dolar eden 1980’ lerden kalan Chanel bir çantayı düşünelim. Çok güzel korunmuş bu çantanın başarısının arkasında ki sır nedir sizce ?

retro giyim modelleri

Tabiki çok kaliteli ve standartların üzerinde malzemelerden yapılması. Chanel söz konusu sonuçta, daha aşağı bir şey bekleyemezdik. Peki bu vintage ürünleri nasıl tanıyabiliriz? Bir ürünün vintage olduğunu nasıl anlarız? Eğer bu işlere ilgi duyuyorsanız bu yazı tam size göre. Eğer siz de püf noktalarını bilirseniz gördüğünüzde büyülendiğiniz bir çantanın ilk görüşte hangi döneme ait olduğunu anlayabilirsiniz. Nasıl mı?  Hadi açıklayalım.

– 1910’ların modası hafif, yumuşak siluetler, büyük şapkalar ve kısa saçlarla tanımlanıyor. Elbise uzunluğu ayak bileğinden yukarıya doğru kısalmaya başladı. Etekler kalçalarda genişti ve ayak bileğine doğru daraldı. Ayakkabıların yüksek, topukları vardı. Kadınlar genellikle gün boyunca bot ve akşamları ayakkabı giyerlerdi. Şapka olarak geniş kenarlı ve büyük şapkalar tercih edilirdi.

– Moda tarihinin en şık dönemlerinden biri: 1920’ler. Great Gatsby dönemi olarak adlandırılıyor. En çok sevilen öykülerden Great Gatsby’nin muhteşem bir kadroyla sinemaya tekrar uyarlanması sayesinde bu seneler parlak geçiyor. Aksesuarlı dalgalı ve yapışık saçlar bu dönemi tam yansıtıyor. 20’ler demek ihtişam ve parıltı demek. Bu döneme kürk ve otrişleri eklemeden olmaz.

– Kadınların kim ne der diye düşünmedikleri o özgür ruhlu dönemler. 70’ler demek  uzun paçalı ispanyol pantolonlar demek, 90’lı yılların trendi olarak bilinen ama aslında kökeni 70’lere dayanan choker kolye demek. Uzun elbiselerin, tulumların, düğmeli eteklerin ve platform topuk ayakkabıları her şeyle kombinledikleri o güzel seneler demek.