Kategori: “Çekilişler”

İnternet Alışverişinde Elektronik Ürünler

Çekilişler

İnternet Alışverişinde Elektronik Ürünler için yorumlar kapalı...

elektronik cihazlar için indirim kuponu ve kampanyalar

İnternet alışverişi denildiğinde pek çok kişinin aklına ilk gelen şey elektronik aletler ve sistemlerdir. Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişler onlarca farklı sektörde ve alanda yapılsa bile elektrikli aletler ve elektronik ürünler hala daha ilk sırada yer alır. Birçok kişi satın aldığı elektronik ürünleri internet üzerinden satın alır. Satın alınan ürünlerle ilgili geniş bir ürün aralığı mevcuttur. Elektronik ürünler denildiğinde akla ilk gelenler evlerde kullanılan ürünlerdir. Beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, televizyonlar, ses ve görüntü sistemleri gibi pek çok sistem elektronik aletlerin en çok tercih edilenlerinden olarak değerlendirilir. Bu aletler önceleri sadece elektrikli alet olarak değerlendirilirken günümüzde sahip oldukları teknoloji ile elektronik alet statüsü kazanmıştır. Hemen her evde bulunan bu eşyalar günlük işlerimizin neredeyse tamamını gerçekleştirebilirler. Bu ürünleri indirim kuponu kullanarak uygun fiyata internetten almak mümkün.

Son Teknolojiye Sahip Cihazlar

Elektronik aletler denildiğinde en önemli faktör teknolojidir. Bilgisayarlar elektronik ürünlerin en karmaşık olanlarındandır. Bilgisayar teknolojisi günümüzde o kadar ilerleme kaydetmiştir ki insanlar yaşanan ilerlemeye şaşırmaktan başka bir şey yapamaz. Bilgisayar sistemlerinin küçülmesi ile birlikte sahip olduğu güç de dikkat çekicidir. İlk üretildiklerinde oda büyüklüğünde olan sistemler şimdi cebe sığabilecek küçüklüğe erişmiştir. Masa üstü bilgisayarlar en popüler sistemler olarak kullanılmaya devam eder. Evlerde ve iş yerlerinde neredeyse her alanda karşımıza çıkan masa üstü bilgisayarlar ile oyun oynamak, yazılım yapmak ve makine yönetmek gibi birçok işlem gerçekleştirilebilir. Daha mobil olmayı sevenler için ise diz üstü ya da tablet bilgisayarlar tercih edilebilir. Bu teknolojiler masa üstündeki kadar etkin kullanılmasa da işlem olarak aynılarını gerçekleştirebilir. Özellikle tablet bilgisayarlar çok daha kullanışlı ve az yer kaplaması ile öne çıkar.

cep telefonu indirim kuponu fırsatları

Akıllı Telefon Teknolojisi

Elektronik ve teknolojik ürünler arasında neredeyse herkesin cebinde ya da çantasında taşıdığı akıllı telefonlar da bulunur. Akıllı telefonlarda kullanılan teknolojileri birçok kişiye bundan on sene önce sorsak, bu kadar ilerlemeyi hayal dahi edemezlerdir. Ancak bugün gelinen noktada akıllı telefonlar bilgisayar teknolojilerine göre farksız özelliklere sahiptir. Hatta cepte bile taşınabilir olması ile daha avantajlı olarak görülür. Göz ile açılan ekran, el hareketleri ile yapılabilen işlemler ve benzeri birçok özellik akıllı telefonları dikkat çekici hale getirmiştir. Ekran kalitesi, yüksek çözünürlükte fotoğraf çekebilme ve pek çok aletin yapabildiği işlemleri tek başına yapabilmesi gibi özellikler ile de akıllı telefonlar çok işlevsel ürünlerdir. Genç yaşlı herkes iletişim ile birlikte bu özellikleri ile akıllı telefonları severek kullanır.

Tek Tıkla İstediğin Çiçek Sevdiğinin Ellerinde

Çekilişler

Tek Tıkla İstediğin Çiçek Sevdiğinin Ellerinde için yorumlar kapalı...

online çiçek siparişi

Teknolojinin gelişmesi insanların hem faydasına hem de zararına oldu. Hayatının kolaylaşması aslında en büyük faydalarından biri. İnternetin teknoloji ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan internet siteleri özellikle çalışan kişilerin zaman bulamayarak alışverişe çıkması sorununa engel olmuş ve bireyin internet üzerinden alışveriş yapılması sağlanarak sorun ortadan kaldırılmıştır. İnternetin gelişmesi ayakkabı, elbise gibi ürünler dışında mobilya ve teknolojik alet alışverişine kadar vardı. Bununla da yetinmeyen sektör insanların çiçek siparişlerini de internet üzerinden rahatlıkla vermesini sağlayarak bu durum da dahi kolaylıklar yaşamasını sağladı. Online çiçek siparişi günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan bir yöntem. Tek tıkla istenilen çiçeğin sipariş edilmesi her durumda kolaylıklar getirerek hasta ziyaretinde gece vakti çiçekçi aranmasını engellemiş, tebrik mesajlarının özel ve sürprizli olmasını sağlamıştır. Ayrıca güvenilir internet siteleri üzerinden gerçekleştirilen online çiçek siparişi her açıdan avantajlı. Öncelikle uygun fiyatlar önemli bir etken. Bunun dışında müşteriler canlı ve sağlam çiçeği istediği notla birlikte güzel bir tasarım vazo ile sevdiği kişiye hediye edebiliyor. Ayrıca insanların vakit ayırıp da çiçekçi aramasını engeller ve zamandan tasarruf sağlar.

hediye alternatifleri ve indirimler

Online Çiçek Siparişi İle Yetinmeyen İnternet Siteleri

Günümüzde online çiçek siparişi verilen internet sitelerini incelediğimizde bu sitelerde sadece çiçek siparişinin verilmediğini görürüz. Son dönemlerde oldukça popüler olan meyve sepetleri, çikolata sepetleri gibi yiyecek sepetlerinin de sipariş verildiğini yahut kişiye özel hediye kategorisinin mevcut olduğunu da görebiliriz. Eğlenceli ve özel hediye paketleri gibi kategoriler de barındıran bu internet siteleri kişilerin sadece bir şeyle sınırlı kalmasına izin vermez ve tercih yapabileceği bol seçenek sunar.

Böylece birey sadece bir çiçek ile değil hediye sepetleri ile de özel suprizler yapabilmektedir. Son zamanlarda kişiye özel hediye kategorisinin de popülerleşesi ile birlikte kişiye özel kalem, dolma kalem, kolye gibi ürünlerin artması da sevdiklerinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilir.

Online çiçek siparişi için oluşturulan internet siteleri her şehre hatta ve hatta bazen yurtdışına dahi çiçek siparişi götürebiliyor. Bu durumda çiçeğin teslim süresi uzunluğa göre değişiklik gösterse de en fazla 3-4 gün içerisinde çiçek yahut diğer hediye ve meyve sepetleri herhangi bir bozulma ya da yıpranma göstermeden teslim edilebiliyor.

Bu internet sitelerinin güvenilir olması oldukça önemli. Günümüzde internet üzerinden gerçekleşen alışverişler kişilerin kredi kartı bilgilerine sahip olabileceğinden dolayı kullanıcıların her konuda dikkatli olması gerekir.

Mutfaklar Teknoloji İle Daha Bir Lezzetli Hale Geliyor

Çekilişler, Fırsatlar, Haberler

Mutfaklar Teknoloji İle Daha Bir Lezzetli Hale Geliyor için yorumlar kapalı...

mutfak gereçleri için indirim kuponu

Türkiye’de geleneksel lezzetlerin oluşturulması için hanımların her gün saatlerini harcadığı mutfaklar, el yordamıyla ve mekanik olarak kullanılan ürünlerin tercih edildiği bölgeler olarak kullanılıyor. Örneğin, lezzetli bir salata yapabilmek için birçok sebzeyi, meyveyi ve otları karıştırarak michelin yıldızlı restoranlardaki gibi farklı bir tarif oluşturabilirsiniz. Bu tarifi gerçekleştirirken uzun bir süre boyunca her malzemeyi teker teker temizlemeniz, seçmeniz, yıkamanız ve doğramanız gerekebilir. Fakat günümüz teknolojisinin sunmuş olduğu apayrı imkanlar sayesinde mutfaklarınızda hazırladığınız lezzetleri daha pratik ve hızlı bir şekilde ortaya koyabiliyorsunuz. Çok basit olarak görülen doğrama robotları dahil olmak üzere mutfaklarda tahmin edilemeyecek kadar önemli kolaylıklar oluşturan cihazlar her gün yenilenerek sunuluyor.

Örneğin, Güneydoğu Anadolu mutfağının önemli bir lezzeti olan çiğ köfte, genellikle bölgede el yordamıyla yoğrulan ve hazırlanan bir lezzet olarak bilinir. Fakat günümüzde birçok elektronik ve elektrikli aletler üreten firmalar yeni sistemle piyasaya çıkardıkları çiğköfte yoğurma makinesi sayesinde Anadolu’nun her yerinde bu lezzetin mutfaklara girmesini sağlıyor. Online alışveriş yöntemleri sayesinde internet sitelerinde çok kolay bir şekilde ulaşabildiğiniz bu ürünü alternatif markalar arasından, taksitli ve garantili bir şekilde rahatlıkla satın alabiliyorsunuz.

ev aletleri için indirim kodu

Temizlik Yapmak İçin Önce Online Alışveriş

Mutfaklarda farklı lezzetlerin oluşturulması ve kolaylığın elde edilmesi için teknolojinin imkanlarından yararlanılması gibi bayanlar tarafından ev temizliğinde de aynı olanaklardan yararlanabiliyor. Mutfak teknolojileri gibi ev temizliği içinde üretilen teknolojiler, hanımlar için büyük bir kolaylık oluşturuyor. Örneğin yeni bir sistem olarak üretilmiş olan buharlı temizleyici makineler daha önceki yıllarda sanayi tesislerinde ve işletmelerde kullanılırken artık evlerde de çok basit bir şekilde kullanılabilir bir hale geliyor. Türkiye’de farklı beyaz eşya markalarının ürettiği bu makineler halı, parke zemin, ahşap zemin, mermer ve karo taş gibi birçok zeminde buharın etkisiyle temizlik sağlıyor.

Bu gibi makinelerin ev ortamında kullanılmasına farklı bir örnek olarak çok basit ve klasik olarak görülen ütüler içinde yeni teknolojilerle alternatifler üretiliyor. Anadolu’nun hangi şehrinde bulunursanız bulunun Türkiye genelinde üretilmiş tüm ürünlere online alışveriş üzerinden indirim kuponu kullanarak uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Bu sayede çok yüksek teknolojilerle üretilmiş olan bu kaliteli ütüler gibi ürünleri internet üzerinden satın alabiliyorsunuz. Kendini temizleme gibi özel teknolojilere sahip olan bu ütüler sizin sadece buhar teknolojisiyle bile elbiselerinizdeki en sert kırışıklıkları bile gidermenizi sağlayabiliyor. İnternet üzerinde n11, gittigidiyor veya hepsiburada gibi online alışveriş siteleri bu ürünlere çok kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Tabi sizlere de bu konforun tadını çıkarmak kalıyor.

O Parfüm Bu Sitede Olabilir

Çekilişler, Fırsatlar, İndirimler, Kampanyalar

O Parfüm Bu Sitede Olabilir için yorumlar kapalı...

Parfüm, yüzyıllardır kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında olmuştur. Parfümler, hem daha temiz bir cilde sahip olmak hem de çevreye daha etkili bir şekilde yaklaşabilmek için kullanılan bakım ürünler. Eski dönemlerde Avrupa üzerinden dünyaya doğru yayılan parfüm kullanımı özellikle Fransa topraklarında çok daha yoğun ve etkili bir hal almıştı. Ülkede çok büyük ün kazanan parfüm üreticileri büyük bir sanatçı olarak görülmüş ve şöhret elde etmişlerdi. İlerleyen dönemlerinde Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye doğru uzanan parfüm, Türkiye’de farklı şekillerde kullanılan esans ve kokuların yerini de geçme başlamış ve Türkiye’de de bir popülerlik kazandı.

Kadınlar için en önemli konulardan biri olan parfüm büyük hassasiyetler gösterilerek seçilen bir ürün. Parfüm seçiminde en önemli noktalardan birisi kokusunun test edilmesi olsa da günümüzde online alışveriş noktasında parfüm ve kozmetik ürünlerinin satışları çok yüksek noktalara ulaştı. Özellikle bayan müşteriler tarafından internet üzerinden ithal parfüm markalarının ürünleri sıklıkla satın alınıyor. Bu durum sanal alışveriş metotlarının farklı bir kullanım yolu olarak ülkemizde daha yoğun hale gelmesini sağlıyor. Ülkemiz piyasasında var olmayan veya orijinal olduğuna güvenilmeyen parfüm ürünleri için internet üzerinden güvenilir ürünler sunan ve en sık tercih edilen siteler kullanılıyor.

İndirim Kuponları ile Piyasadan Çok Daha Uygun Fiyatlar

Dijital ortamda kullanılabilen indirim kuponları, fiziksel mağazalarda bulunan ürünlerin çok daha uygun fiyatlarla alınabilmesini sağlıyor. Türkiye genelinde onlarca yerli ve yabancı marka tarafından üretilen parfüm ve kozmetik ürünleri toplu stoklamalar sayesinde internet üzerinde çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Bu sayede hem toplu alımlar yapabilen müşteriler hem de peşin veya kredi kartıyla ödeme gibi kolaylıklara da sahip olarak alışveriş yapılabiliyor.

Kozmetik ürünleri arasında olan güzellik maskeleri, kremler, makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ve bebek kozmetiği ürünleri kapsamında onlarca farklı markanın satışa sunmuş olduğu ürünler için online alışverişler ile düzenlenen kampanyalar ve indirim kodları müşteriler için büyük bir avantaj oluşturuyor. Bu avantajların elde edilmesi için e-ticaret siteleri tarafından sunulan telefon uygulamaları, bilgisayar uygulamaları ve gerçekleştirilen reklamlar günümüzde Türkiye genelinde tüm insanların faydalandığı olanaklar arasında. Kimi zaman marketlerde ve mağazalarda satılan bir ürünün %50 gibi bir indirimler online olarak satılması yoğun talepler oluştururken kullanıcılar bu gibi kampanyalar ve indirim kuponu kodlarıyla güncel bir şekilde sanal alışveriş işlemlerini sağlıyorlar.

N11 indirim kuponu ile Bekarlar Günü Fırsatları

Çekilişler, Fırsatlar, İndirimler

N11 indirim kuponu ile Bekarlar Günü Fırsatları için yorumlar kapalı...

n11 indirim kuponu

Çin’de Single’s Day olarak adlandırılan Bekarlar Günü her yıl 11 Kasım tarihinde kutlanıyor. Online alışverişler açısından yılın en önemli günü kabul edilen bu özel 24 saat içinde geçen sene yaklaşık 18 Milyar USD tutarında alışveriş yapılmış. Bu tutarın ortalama 12 Milyar civarı ise Alibaba sitesinden gerçekleşmiş. Amerika’dan dünyaya yayılan Black Friday çılgınlığı ise her sene 24 Kasım’da yaşanıyor. Bir süre öncesine kadar e-ticaret sektöründe yılın en önemli günü kabul edilen Black Friday artık bu ünvanını kaybetmeye başladı. Çin’de ortaya çıkan bekarlar günü tüm dünyaya hızla yayılıyor ve bu yıl Kara Cuma’yı sollayacağa benziyor.  Bu ay sonu raporlarından sonuçları inceleyeceğiz fakat ülkemizde durum ne gelin ona bakalım.

Türkiye de globalleşen dünya düzeninde bu özel günlerin furyasına uydu ve böyle dönemlerde birçok marka büyük indirim kuponu, kampanya ve promosyonlar düzenliyor. 11 Kasım gününe özel bu fırsatlar günler öncesinden reklamlarda dönmeye başlıyor. Bunun en iyi örneğini n11.com gösterdi. Neredeyse 1 aydır 11.11’e özel indirim kuponu dağıtan sitede o gün uygun fiyata otomobil bile alabileceksiniz. Neredeyse her kategoriden ürünün ucuza alınabileceği bu tarihte, daha önceden hesabınıza yüklediğiniz n11 indirim kuponu kullanılabilecek ve almayı düşündüğünüz ürün daha da ucuzlayacak. Alışverişlerin tavan yapmasının beklenildiği n11 sitesi belli ki bunun için yüksek bir reklam bütçesi ayırmış.

111 Volkwagen’de Büyük İndirim

Sitenin ortaklarından biri herkesin bildiği gibi Doğuş Grubu. Grup aynı zamanda Volkswagen’in Türkiye genel distribütörü olunca çapraz satış gibi kampanyalarında birçok farklı kategoriye ait ürünleri kullanabiliyor. Mesela 11 Kasım’da 111 adet Volkswagen Golf’ü çok büyük bir indirimle satacaklarını duyurdular. Bu tarz bir e-ticaret sitesinde otomobil satışı yapılması konusunda n11 ülkemizde bir ilk oldu. Türkiye’nin en çok kullanılan alışveriş sitelerinden biri olduğu düşünüldüğünde, bu kampanyasının kulaktan kulağa hızla artarak herkesin dilinde olması da şaşırılacak bir sonuç değil.

Site neredeyse 1 aydır belirli günlerde indirim kuponları yayınlıyor. Bu kuponları üye hesaplarına tanımlayanlar ayın 11’inde istediklerini kullanabilecek. Kupon kodları farklı alışveriş limitlerinde farklı oranlarda indirim sunuyor. Almayı düşündüğünüz şeylerin yaklaşık fiyatlarını biliyorsanız ona yaklaşık olan limitlerdeki indirim kodlarını hesaplarınıza tanımlamanızı öneririz. Bu şekilde gün gelip çattığında maksimim indirimi alabilirsiniz.

Kalemi de Kağıdı da İnternetten Alabilirsiniz

Çekilişler, Fırsatlar, Haberler

Kalemi de Kağıdı da İnternetten Alabilirsiniz için yorumlar kapalı...

ofis malzemeleri

Ofisler, işletmelerin veya bireysel çalışan uzmanların tüm işlerini yürüttükleri en uygun çalışma alanları. Bu ortamlarda kullanılan mobilyalar ve makineler kadar önemli olan diğer ayrıntılardan biri de ofis gereçleri. Bu eşyalar yazma, çizme, not alma, dosyalama, zarflama ve bölümlendirme gibi birçok işleve sahip ürünlerdir. Genel olarak ofis ürünleri satışı yapan mağazalardan veya kırtasiyelerden temin edilen bu gereçler belirli alternatiflere sahip ve fiyatları belirlenmiş ürünlerdir. Alternatifler arasında bulunan Türkiye’nin sayılı markaları ile anlaşmalı olan yerel işletmeler müşterilerine çok daha farklı kullanım sunabilecek ve değer oluşturabilecek ürünler sunamayabilirler. Bu nedenle bu ürünlerin satın alınması noktasında tercih edilecek yöntem online alışveriş yöntemidir.

ofis sandalyesi

Günümüzde internet üzerinden yoğurttan elbiseye kadar her şey alınabildiği gibi ofisler için ihtiyaç duyulan tüm malzemeler de satın alınabilir. Çünkü yerli veya yabancı olarak ofis ürünleri üreten firmalar internet üzerinden denizaşırı ülkelere dahi ulaşabildiklerini bildiklerinden dolayı bu yöntemle ürünlerini pazarlamayı seçiyorlar. Sadece ofis ihtiyaçlarına odaklanmış avansas ve ofix gibi siteler de mevcut. Bu sitelerde tüm ürünler piyasadan daha uygun fiyata satın alınabilir. Bir hesap açarak firma ismi, vergi numarası gibi alanları doldurduktan sonra her siparişiniz için sepetinizdeki ürünler en kısa sürede faturanızla birlikte adresinize teslim ediliyor. İhtiyaçlar gün geçtikçe artan ve değişen bir özelliğe sahip olduğundan dolayı ülkemizde üretilmeyen ve çok uzak ülkeler tarafından satışa sunulan ürünler de internet üzerinden online alışveriş ile temin edilebiliyor.

ofis mobilyaları

Rengarenk ve Farklı Tasarımlarıyla Ofis Gereçleri

İşletmelerde veya bireysel kullanımlarda ihtiyaç duyulan tüm ofis gereçleri için klasik çizgilerle üretilmiş eşyalar kullanılması bazı kişiler için çalışma noktasında verimliliğin düşmesine neden olur. Özellikle tasarımcılık veya hayal gücüne bağlı olan diğer iş kollarında alternatif tasarımlara sahip ürünlerin kullanılması yaratıcılığı arttırdığından dolayı önemli bir yer tutmaktadır. Çok basit bir örnek olarak herhangi bir kalem modelinin klasik türleri yerine farklı renkler ve tasarımlarla üretilmiş çeşidi bir tasarımcı için çok değerli olabilir. Türkiye piyasasında alternatif bir şekilde temin edilemeyen bu ürünler online alışveriş sayesinde yurtdışı üzerinden de kolayca bulunabiliyor.

Bazı küçük kentlerde yerel işletmeler tarafından müşterilere sunulmayan alternatif ofis ihtiyaçları amacıyla da internet üzerinden daha fazla ürüne ulaşmak mümkündür. Binlerce çeşit ürünü stoklarında barındıran online alışveriş siteleri sayesinde bu gibi kentlerde bulunamayacak ofis ihtiyaçları kolay ödeme yöntemleri sayesinde de satın alınabiliyor.

Hayalinizdeki Ayakkabıya İnternetle Kavuşun

Çekilişler, Fırsatlar, Kampanyalar

Hayalinizdeki Ayakkabıya İnternetle Kavuşun için yorumlar kapalı...

ayakkabı indirim

Özellikle kadınların çok severek yaptığı alışverişlerden biri olan ayakkabılar artık sizlere daha kolay bir yoldan ulaşmanın imkânını buldu. İnternet siteleri üzerinden birbirinden çeşitli ayakkabıya hiç zahmet çekmeden ulaşabilirsiniz. İnternetten ayakkabı mı alınırmış! Demeyin. Tüm online alışveriş siteleri ayakkabıların numara bilgilerini, malzeme bilgilerini, esneklik veya açma paylarını dahi sitelerine ekleyebiliyorlar. Üstelik online siteler üzerinden yaptığınız alışverişlerde gelen üründen memnun kalmadığınız takdirde ürünü geri iade edebiliyor veya ürün değiştirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu nedenle ‘’internetten ayakkabı mı alınırmış’’ diyenlere siz hiç aldırmayın garantili ve faturalı olan alışverişinizi devam ettirin.

ayakkabı modelleri

İnternetten Ayakkabı Alınırmış mıymış?

Üstelik internet üzerinden mağazalarda bulamayacağınız kadar fazla çeşide rastlayabilirsiniz. Bu sayede seçim yapmanız zor gibi görünse de aslında hayallinizde canlandırdığınız ayakkabıların modeline de ulaşmanız bir o kadar kolaylaşacaktır. Mağazalardan elde edemeyeceğiniz indirimdeki ayakkabıları, e-ticaret sitelerinde ayakkabı numaranıza uygun bir şekilde bulabilirsiniz. Örnek mi? Trendyol ve Morhipo gibi birçok markayı bünyesinde bulunduran sitelere bir göz atın. O beğendiğiniz pahalı markaların modellerini trendyol indirim kodu ile piyasadan çok daha ucuza alabilirsiniz. Üstelik çoğu zaman kargo ücreti de ödemeden. Yine aynı şekilde Boyner’in iştiraki olan morhipo.com sitesinin kampanyalarını incelemekte yerer var. Orada da büyük indirimler ve morhipo hediye çeki fırsatları var. Burada tüm bu sitelerin ve daha yüzlercesinin indirim kodları sizin için bedava yayınlanır.

ayakkabı kampanya

Ayakkabıların seçimi yapılırken eklemlerin genişliği, kemik yapısı ve eklem dolgunluğu gibi nedenler büyük rol oynar. Ayağınızın tabanı, üst kısmı ve parmaklarınızın ayakkabıyı giydiğinizde hiçbir şekilde baskı görmemesi gerekir. Bu ayağınızdan daha büyük bir beden seçmeniz anlamına da gelmez. Özellikle gençlerde yetişme çağında ayaklar büyümekte ve bu büyüme ayakkabılar ile ayak arasında sürtünmelere neden olmakta ve ayakta nasırlaşmalara yol açmaktadır. Bu nedenle ayakkabılarınızın seçiminizi ergenlik döneminde biraz daha rahat modellerden yana kullanabilirsiniz. Her zaman ayaklarınızı sıkmayan fakat bolda bırakmayan, tam olarak ayağınızda uygun ayakkabıları seçmelisiniz. Alışveriş sitelerinde ayak numaraları da genel standartlara uygun numaralar olduğundan (aksi takdirde siteler ayakkabıların açıklamasında ‘’bir beden büyük alınmasını’’, ‘’bir beden küçük alınmasını’’ tavsiye etmektedir) ayakkabılarınızın ayağınıza uyum sağlaması %90 dolaylarındadır. Aksi takdirde ister ayakkabınızı geri gönderip ayağınıza uygun olan bedenini isteyebilir veya mağazanın kendi işletmesine giderek değişim veya iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ucuz ayakkabı

Yazlık sandalet alışverişlerinizden kışlık bot alışverişlerinize kadar geniş ve zengin bir yelpaze ile sizlere sunulan modellerle hayalinizin ayakkabısı ile karşılaşmanız işten bile değil. Günümüzde artık Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden de oldukça fazla e-ticaret işlemleri gerçekleştiriliyor. Yalnız bu gibi sosyal medya sitelerinin hepsine güvenilmemelidir. Özellikle fazla takipçisi var diye alışveriş yapmanızı sağlayan ve kredi kartı bilgilerinize ulaşan hesaplarda bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle işletme hesabı olan ve yasal fatura kesen, güvenilir gözüken Instagram hesaplarını tercih etmelisiniz.

Aral İthalat Soruşturması Neleri Değiştirecek?

Çekilişler, Haberler

Aral İthalat Soruşturması Neleri Değiştirecek? için yorumlar kapalı...

bilgisayar oyunları

PC, PlayStation, Xbox gibi farklı platformlarda en fazla oynanan oyunların üretimini ve dağıtımını yapmakta olan en büyük firmaların Türkiye’deki dağıtımcısı konumunda bulunan Aral İthalat’a karşı geçtiğimiz dönemde Rekabet Kurumu tarafından bir soruşturma açılmıştı. Aralarında popüler müzik ve elektronik marketlerinde yer aldığı büyük mağazaların içinde yer aldığı bu soruşturma mağazaların dağıtımcı Aral İthalat ile arasındaki oyun ve benzeri ürünlerin satış fiyatlarının belirlemesi noktasındaki hukuk dışı uygulamaları içeriyordu. Rekabet Kurumu mağazalarda satılmakta olan oyunlarla ilgili olarak Aral İthalat ile birlikte mağazalara da belirli oranlarda ceza verilmesine karar verdi. Fiyat rekabetini ortadan kaldıran uygulamalarından dolayı ceza alan mağazalara karşı uygulanan yaptırımlar beraberinde başka durumları da ortaya çıkarması şüphesiz bekleniyor.

Activision’dan Codemasters’a, Disney’den EA’ya, KONAMI’den SEGA’ya, Warner Bros’tan UBISOFT’a kadar çok sayıda oyun üreticisinin Türkiye’deki dağıtımcısı olan Aral İthalat’ın soruşturmasının detaylarının internet siteleri aracılığı ile açık bir şekilde paylaşılmasının ardından pek çok kullanıcı söz konusu dağıtımcı ve mağazalara karşı tavır alma noktasında birleşmiş görünüyor.

konsol oyunları

Soruşturmaya Tüketicilerin Tepkisi Ne Olacak?

Soruşturma içinde yer verilen mağazalar ile dağıtımcı Aral İthalat arasındaki yazışmaların açık bir şekilde tüketicilerin aldatılmasına yönelik bilgiler içermesi ve hatta oyunların olması gereken fiyatlarının bir anda karşılıklı anlaşmalar sonucunda iki katına kadar gelebilecek rakamlara çıkması tüketicilerin dağıtımcıdan ve mağazalardan uzaklaşmasına sebep olacak. Başka satın alma alternatifleri üzerinde tüketicilerin gidebileceği çok sayıda yer bulunmuyor. Bu noktada ilk akla gelen yerler online alışveriş siteleri oldu.

Soruşturmanın detaylarında görüldüğü kadarı ile dağıtımcı ile mağazalar arasındaki fiyat rekabetinin önüne geçen durumların daha çok oyunların mağaza satışı ile ilgili olduğu ortaya çıkmıştı. Bu yönüyle tüketiciler oyun satın almak için online alışveriş sitelerini kullanarak kendileri için ideal rakamlarda satış yapmakta olan firmaları tercih edebilir durumdalar. Ancak unutulmaması gereken noktalardan biri de ithalatçıların Steam ve benzeri platformlara da fiyatlar konusunda çeşitli baskılar yapması. Yani tüketiciler ilerde alternatif bir satın alma platformu olarak gördükleri yerden de beklentilerini karşılayan fiyatları göremeyebilirler. Yine de yurtdışı kaynaklı satış yapan online alışveriş siteleri bile bu noktada tüketicilerin alternatif olarak değerlendirebileceği yerlerden olacak. Özellikle alternatif satış sitelerinin birkaç oyunu paket halinde satışa sunduğu kampanyalı fiyatlarını tüketiciye sunması dağıtımcıların etkisinin daha da azalmasının önünü açabilecek.

Parfümlerin Dünyası!

Çekilişler, Fırsatlar, Kampanyalar

Parfümlerin Dünyası! için yorumlar kapalı...

kozmetik ürünleri

İşe giderken, okula giderken, bir misafir geldiğinde, özel günlerde ve aslında her dışarı çıktığınızda sıklıkla kullandığınız mis gibi kokuları ile etrafınızdaki herkesi etkilediğiniz parfüm seçenekleri günümüzde online alışveriş siteleri ile daha uygun fiyatlara sunuluyor. Örneğin en ucuz kozmetik ürünleri n11 kupon indirimleriyle satın alınabilir.

Parfümler önce içerisinde bulunduğu şişeleri ile sonra da kokuları ile sizleri etkiler. Kokusu güzel olsa da şişesini beğenmeyip satın almayan çok sayıda insan var. Aynı şekilde şişesinin güzel olup kokusunun beğenilmediği parfümleri de kimse satın almaz. Ama tabi ki parfüm seçiminde en önemli faktör kokudur. Bu kişiden kişiye değişir. Çünkü her koku her ciltte aynı etkiyi yaratmaz. İster çiçeksi kokusu olan kendinizi çiçek bahçesinde hissedeceğiniz parfümler, isterseniz odunsu kokulardaki parfümlerle doğa ile iç içe olduğunuzu hissedin. Dilerseniz de meyveli kokuları ile içinize çekmeye doyamayacağınız modelleri seçin, tercih tamamen sizin.

kozmetik indirim

Eğer alacağınız parfümün marka ve modelini belirlediyseniz artık önemli olan onu en uygun fiyata bulabilmektir. Bunun için de en uygun ortam internet. Şunu özellikle belirtelim ki bakacağınız online alışveriş siteleri için 1. kural güvenilir olmalarıdır. Daha az para vermek için sahte parfüm satanların tuzağına düşmeyin. Popüler ve güçlü siteler arasından bir tercih yapmanızda fayda var. Eğer hepsiburada veya gittigidiyor gibi büyük siteleri tercih ederseniz işinizi garantiye almış olursunuz. Ucuza getirmek için yine gittigidiyor indirim kuponu kullanılabilir. Böylece hem uygun fiyata, hem de orijinalliği garanti ürün alırsınız. Kozmetik alışverişlerinde mizu, lidyana, gibi güvenilir siteler de kullanılabilir.

ucuz parfüm

Sevdiklerinizi Mutlu Etmek İster Misiniz?

Hediye almak sanıldığı kadar kolay bir şey değildir. Öyle ki hediye alacağınız kişiler her zaman çok iyi tanıdığınız kişiler olmayabilir. Ya da tanıdığınız fakat hediye konusunda kararsız kalabileceğiniz kişiler de olabilir. Tabi önemli olan alacağınız kişiden ziyade hediyeliğin niteliğidir.

Seçimlerinizde hediyeyi alacağınız kişiyi iyi tanımaktan ziyade kaliteli, görünümü ile şık, içerik olarak da etkileyici olan ürünleri tercih etmelisiniz. Tüm bu özelliklere uyum sağlayan, birbirinden şık şişeleri ile çekiciliği yakalayabildiği gibi, kokusuyla da büyüleyebilen parfümler hediye için biçilmiş kaftandır. Hem bakıldığında parfümü de sevmeyen yoktur zaten öyle değil mi? Ne kadar dış görünüme önem vermem diyenler olsa da işin aslı tüm insanların kendini beğendirme arzusuna sahip olduğudur. Yani alacağınız parfüm hediyesini beğenmeyen kimse olmaz. Öyleyse sevdiklerinizi mutlu etmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Şahane Bir Yazı Olsun

Çekilişler, Fırsatlar, Haberler, Kampanyalar

Şahane Bir Yazı Olsun için yorumlar kapalı...

İndirim kuponu ve kampanyalarının peşinden koşarken birdenbire ne zamandır bloğumuzu ihmal ettiğimizi fark ettik; açıp baktık ki ne görelim; yazdığımız yazıların bir bölümü zaman denen zımpara makinasının durmaksızın çalışan pistonlarının öğütücülüğüne dayanamayıp katı halden önce sıvı hale dönüşmüşler ve önden derelere, oradan nehirlere akmış, sonra ver elini Marmara, ardından Ege, Akdeniz, Cebelitarık derken okyanusa ulaşmışlar. Bir diğer bölümününse suyu ısınıp buhar halinde gezegenimizi çevrelemek üzere göğe yükselmişler. Yani blogdaki tüm yazılarımız, taşıdıkları haber değerleriyle birlikte uçup gidince, evrendeki var ile yok arasındaki gizli boyutta kaybolmuşlar.

O halde bizim yapacağımız iş basit. Şimdi hemen kolları sıvayıp yepyeni ve süper ilgi çekici yazılarla bloğumuzu tekrar ayağa kaldıracağız. Hatta sadece bloğu ayağa kaldırmak ne demek; buraya yazacağımız yazılarla tüm Türkiye’yi ayağa kaldırmamız işten bile değil. Çünkü bu blogda indirim ve fırsatlardan bahsedeceğiz; kampanya ve promosyonların altını çizeceğiz; hem pratik bilgiler vereceğiz hem de keyiflendireceğiz. Hazırla bavulları Türkiye; seninle interneti gezmeye çıkıyoruz.