Gittigidiyor İndirim Kuponu Nasıl Kazanılır?

İndirimler

Gittigidiyor İndirim Kuponu Nasıl Kazanılır? için yorumlar kapalı

gittigidiyor indirim kuponu

Gittigidiyor 2001 yılında yayın hayatına başladı. 10 yıl içinde inanılmaz bir şekilde büyüyerek 2011 yılında dünya e-ticaret devi Ebay çatısı altına girdi. Ebay’in de gücüyle aradan geçen 7 yıl sonra aylık ortalama 60 milyon ziyaret gerçekleştirilen dev bir online alışveriş platformu haline geldi. 80 milyonluk ülkede bu rakamlar gerçekten inanılmaz. Gittigidiyor kampanya ve özel promosyonlarıyla da adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle gittigidiyor indirim kuponu kodları her zaman çok aranıyor ve çok konuşuluyor.  Forumlarda, sosyal medyada her gün binlerce kişi bu kuponları bulmak için çaba sarf ediyor. Peki gittigidiyor indirim kuponu nasıl kazanılır?

Öncelikle bu kuponların neden bu kadar değerli olduğundan bahsedelim. Bunun için Türkiye’nin internet kullanımı hakkındaki istatistiklerine bakmak yeterli olabilir. Ülkemizde 2017 yılı itibarı ile ortalama 48 milyon internet kullanıcısı bulunuyor. Bunların yaklaşık 40 milyonu interneti her gün düzenli olarak kullanıyor. Bu kullanıcıların %50’sinin ayda en az 1 kere online satın almak için ürün araması yaparak bir internet mağazasını ziyaret ettiği ve bunlarında %40’ının satın alma işlemi gerçekleştirdiği düşünülüyor. 2017 yılında Türkiye’de 30 milyar TL’lik satış hacmi yakalandı. Bu rakamlar sonucunda şu görülüyor ki 30 milyon kişinin online alışveriş yaptığı bir ülkede ayda 60 milyon ziyaret almak gerçekten de inanılmaz bir başarı.

Bu başarının arkasında birçok neden var tabi ki. Gittigidiyor kampanya ve indirimleriyle aradığımız bir ürünü oldukça uygun fiyata bulabiliyoruz. Güvenli alışveriş ve geniş ödeme seçenekleriyle kolay bir şekilde satın alabilmemizi sağlıyor. Üzerine belirli dönemlerde gittigidiyor indirim kuponu fırsatları da sunuyor. Gittigidiyor indirim kodu kazanmak aslında zor bir şey değil. Siteyi düzenli takip etmek yeterli. Farklı zamanda gerçekleştirilen kampanyalara katılarak bu kuponları kazanmak mümkün. Örneğin 1 hafta süresince belli bir tutarın üzerinde alışveriş yapanlar, belirli tutarda indirim kuponu kazanabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus ise gittigidiyor indirim kuponu süreleri. Çünkü kazanılan kuponların kullanım süresi kısıtlı oluyor. Eğer bu süre içinde kuponu kullanmazsanız geçerliliğini yitiriyor.

gittigidiyor indirim kodu

Online satış yapan birçok marka düzenli olarak indirim kuponları yayınlıyor ve bu kuponlara ulaşmak oldukça kolay. Sosyal medya veya kupon sitelerinden rahatça bu markaların kodlarını temin edebilirsiniz. Fakat konu gittigidiyor gibi dev bir site olunca durum biraz değişiyor. Diğer e-ticaret sitelerinden farklı olarak gittigidiyor indirim kodu çok sık bulunabilir kuponlardan değil. Örneğin n11 neredeyse her gün farklı indirim kuponları yayınlıyor. Kuponların birçoğunu sitesinin ana sayfasında da yayınladığı için ulaşmak da çok kolay. İşte gittigidiyor indirim kuponu kodunu değerli kılan ve çok konuşulmasını sağlayan da bu zor ulaşılabilir olması.

Neyse ki gittigidiyor indirim kuponu kazanmanın başka yolları da var. Mesela banka kampanyaları. Farklı bankaların kredi kartları ile yapılan anlaşmalar sonucunda yine belirli alışveriş limitlerinin üzerinde harcama yapıldığında gittigidiyor indirim kodu kazanılabiliyor. Bunun için de yine gittigidiyor sitesini ve kullandığınız kredi kartının sahibi olan bankanın kampanyalarını takip etmeniz gerekiyor. Özellikle Bonus kartla ortak düzenlenen gittigidiyor kampanya indirimlerinin sıklığı epey fazla. Bu kampanyalar genellikle belirli tutarda alışveriş yapıldığında bonus kazanılması şeklinde oluyor. Örneğin şu anda Şubat ayı sonuna kadar geçerli 100TL bonus kampanyası var. Bu tür kampanya dönemlerinde siteye olan talebin arttığı gözlemleniyor. Gittigidiyor sitesinde en çok aranan ürün cep telefonları. En çok arama yapılan kategori ise elektronik ürünler.

gittigidiyor telefon kampanyaları

Elektronik Ürünler İçin En Doğru Adres Gittigidiyor

Hayatı kolaylaştıran ve birçok farklı meslekte gündelik işleri daha pratik bir hale getiren elektronik ürünler, hem iş yerlerinde hem de ev ortamında ihtiyaç duyulan eşyalar haline geldi. Bu eşyalar evlerde kullanılan tost makinesi, kahve makinesi, ütü, fön makinesi veya işyerlerinde kullanılan ölçüm aleti, hassas terazi, saç düzleştirici ve şarj aleti gibi ürünler olabilir. Bu tür ürünler hayatı daha kolay bir hale getiren eşyalardır. Mesela günümüzde cep telefonu veya bilgisayar olmadan bir hayat düşünebiliyor musunuz?

Sayılan birçok farklı sınıftaki elektronik ürünü satın alabilmek için günümüzde en doğru adres Gittigidiyor. Çünkü örnek olarak almak istediğiniz bir fön makinesi için piyasada bulunan onlarca farklı markanın mağazasını teker teker gezmek veya teknolojik marketler üzerinde ürün araştırması yapmak yerine Gittigidiyor’da bir araştırma yaptığınızda tüm ürünleri çok kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ürün puanları ve daha önce alanların yorumları da ürünle ilgili fikir sahibi olmanızı kolaylaştırır.

Gittigidiyor’daki alışverişlerde almak istediğiniz elektronik ürünler için uygun fiyatlarla karşılaştığınızda memnuniyetle alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Markaların gittigidiyor sitesine özel düzenledikleri kampanyalar, mağazalarda veya piyasada bulunan işletmelerde görülen indirimli fiyatlara göre çok daha avantajlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Hele gittigidiyor indirim kuponu kodunuz varsa bu indirimin miktarı daha da artar.

gittigidiyor indirim kampanyası

Tüm Teknolojik Ürünler Tek Çatı Altında

Teknolojik ürünler genellikle kullanılan akıllı cep telefonları, evlerde kullanılan LED televizyonlar, tablet bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar gibi farklı kategorilerdeki ürünlerdir. Bu ürünler günümüzde hem ev kullanımında bireysel olarak tercih edilen hem de işyeri kullanımlarında önemli bir yere sahip olan ürünlerdir. Şu da bir gerçek ki bu ürünler olmadan hayatlarımızı devam ettirmemiz artık oldukça zor. Sürekli bir şekilde gelişen teknolojiyi takip ederek farklı ihtiyaçları karşılayan teknolojik ürünlerin elde edilmesi için internet bize yetiyor. Gerek sosyal medya ortamlarında gerek internet üzerindeki teknolojik haber sitelerinde paylaşılan bilgilerle birlikte gelişen teknolojileri takip eden kullanıcılar, yeni çıkan elektronik ürünleri satın alma noktasında da yine interneti tercih ediyor. Böylece en doğru ve güncel bilgiye kolayca ulaşırken, en uygun elektronik ürün fiyatları da araştırılabiliyor.

Örnek olarak sürekli bir şekilde değişim gösteren ve her gün onlarca farklı modeli üretilen akıllı cep telefonları için yaşanılan şehirde imkanlar kısıtlı olabilir veya yeni üretilmiş bir model şehrinize gelene kadar uzun bir süre geçebilir. Bu gibi bir noktada o ürünü satın almak istiyorsanız hiç beklemeden Gittigidiyor’dan sipariş verebilirsiniz. Çünkü gittigidiyor telefon kategorisinde de en rekabetçi fiyatları sunuyor.