Ev Dekorasyonunda Son Moda

Haberler

Ev Dekorasyonunda Son Moda için yorumlar kapalı...

ev dekorasyonu modelleri

Yeni yılın dekorasyon modasına göz atarak eviniz en modern ve şık bir hale kolaylıkla getirebilirsiniz. İç mekan trendlerini inceleyerek evinizde değişim yapmak için acele edin. Yeni sezonda özellikle kısa ayaklı mobilyalar ön plana çıkıyor. Ev dekorasyon mobilya malzemelerinde boyalı cam, mermer, lake ve ahşap beraber kullanılmaktadır. Farklı malzemelerin uyumuna bayılacaksınız. Aynı renkler farklı malzemelerden oluşan mobilyalar sayesinde evinizde huzurla oturacaksınız. Sezonda özellikle gri tonlarının ön plana çıktığı görülüyor. Güncel mobilya seçimleri için sizler de gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Siyah ve parlak renk tonlarını da tercih ederek iddialı dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Koyu renkleri tercih etmiyorsanız beyaz ve bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Işıklı aydınlatmalar vazgeçilmez parçalardan biridir. Ayaklı lambalar oldukça beğenilmektedir. Mermerle tasarlanmış sarkıt aydınlatmalar fazlasıyla beğenilmektedir. Kişiliğinizi gösteren sıcak ve şık mobilya seçimleri yapabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli mobilya tercihi yaparak uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

aydınlatma ürünleri ve indirimler

Ev Dekorasyonu İçin Mobilya Seçimi

Ev dekorasyonu oluştururken abajur seçimine özen göstermelisiniz. Sanatsal yorumlar sayesinde dekorasyonda mükemmel bir şıklık oluşturulmaktadır. 3d baskı yöntemleri de tercih edebilir ve istediğiniz desenleri derinin üzerine bastırabilirsiniz. Bu sayede çarpıcı tarzlar elde edebilirsiniz. Farklı dokulara sahip mobilyalardan yana seçimler yapmalısınız. Metal tonlarını mobilyalarda bu sezon sık sık görebilirsiniz. Popüler tercih yapmak istiyorsanız sizler de grilerin yanına sıcak renklerde tamamlamalar düşünebilirsiniz. Grinin yanı sıra gold renk tonlarını da popüler olmakta. Sıcak tonları seviyorsanız özel tasarımlar tercih edebilirsiniz. Klasik, modern, avangarde, country gibi birçok farklı tasarımda tarzınızı yansıtan modellerden yana seçimler yapabilirsiniz. Evin tüm odalarını isterseniz uyumlu isterseniz de birbirinden farklı şekillerde dekore edebilirsiniz. Halı ve perde seçimi de doğru dekorasyon için büyük önem taşır. Renk uyumu yakalamanız gerekir. Mutfak dolaplarına kadar bir evin dekorasyonunda seçimler oldukça önemlidir. Işık alamayan yerler için açık renk tonları tercih etmelisiniz.

Tablo detayı her eve ayrı bir görünüm kazandırmaktadır. Modern tablolar tercih ederek salon dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Evinizi dekore etmek için gerekli zamanı ayırmalısınız. Bu sayede kusursuz görüntüler kolaylıkla ortaya çıkarılmaktadır. Sade ve klasik tasarım seviyorsanız beyaz mobilyalardan yana seçim yapabilirsiniz. Aynı tonlara yakın ya da kahve tonlarında kitaplık tercihi yaparak sadeliği koruyabilirsiniz. Ayrıca son dönemlerde vintage ahşap mobilyalar yoğun ilgi görmeye başladı. Farklı tasarımlar yaratmak istiyorsanız vintage parçaları kullanabilirsiniz. Şık dekorasyonları oldukça uygun fiyatlara gerçekleştirmek için vakit kaybetmeyin.