ETS Tur İndirim Kodu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Fırsatlar, Kampanyalar

ETS Tur İndirim Kodu Kullanmanın Avantajları Nelerdir? için yorumlar kapalı...

ets tur indirim kodu

Tatil yapmanın lüks değil, hak ve önemli bir dinlenme aracı olduğu son yıllarda daha net bir şekilde ortaya çıkmıştır. Özellikle kolay ulaşılabilir olması sebebiyle pek çok kişi artık tatil planlarını internette hizmet vermekte olan siteler üstünden yapıyor. İnternetten ets tur indirim kodu kullanarak tatil planı yapmanın pek çok avantajı bulunuyor. Bunların en başında ets sitesinden tatil planı yaptığınızda daha ekonomik fiyatlara tatilinizi gerçekleştirebilmeniz gelir. Çünkü öncelikle erken rezervasyon imkânları size sunulacaktır. Yaz tatili için kış döneminde veya kışın yapacak olduğunuz bir tatil için yazdan rezervasyon yaptığınızda bazen yarı fiyatına bile tatil imkânına ulaşabilmektesiniz. Ayrıca rezervasyon sırasında ets indirim kodu ile fiyatları daha da ucuzlatabiliyorsunuz. Bu çok basit bir işlem. Siteye girip tatilinizi yapacağınız lokasyon veya oteli, sonra da planladığınız tarih aralığını girdiğinizde sizin için en ucuz otel fiyatları listeleniyor. Bir otele tıkladığınızda ona ait tüm odların fiyatları karşınıza çıkar. Dilediğiniz odayı seçtiğinizde toplam tutarı görürsünüz. Tutarın hemen altında ets tur indirim kuponu alanı yer alır. İşte o alana girilen bir kod toplam tutarın anında ucuzlamasını sağlar. Siz indirimli güncel fiyatı aynı ekranda görür ve o fiyat üzerinden ödemenizi yaparsınız. Yani online pazarlık edip ekstra indirim almak gibi bir şey.

ets indirim kodu ve erken rezervasyon

İnternet ortamında tatil planları yapmanın önemli bir avantajı ise tematik anlamda daha geniş alternatiflere ulaşabilmenizdir. Kış turizminde kayak yapmaktan hoşlananlar için internette pek çok kış turizm merkezi yer alır. İnternette otellerin sportif etkinlikleri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Eğer yaz turizminden hoşlanıyorsanız sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir tarafında tatil yapabileceğiniz egzotik ülkeleri dahi tatil firmalarının konseptinde yer almaktadır. Ayrıca sizin için tatil spor demekse ekstrem sporların yer aldığı, dağcılık organizasyonlarının bulunduğu, bungee jumping, trekking gibi sporlara yer verilen değişik konseptlerdeki tatile internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Konaklama Alanıyla İlgili Detaylı Bilgiler İnternette

Tatil programlarında en çok dikkat edilmesi gereken meselelerin başında konaklama alanlarının kalitesi gelir. ETS Tur platformunda kullanıcı yorumları, müşteri memnuniyet puanlamaları gibi birtakım ölçütler yer almaktadır. Bunları okuyarak rezervasyon yapmayı düşündüğünüz otel veya pansiyon ile ilgili detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak otellerin tanıtım videoları ve detaylı resimleri de yer alır. Bunun da avantajı çok büyük. Mesela siz kum plajı olan bir otel arıyorsunuz diyelim. Birçok otel tanıtım sitesi öyle açılardan resimler gösteriyor ki plajın kum mu yoksa çakıl mı olduğunu anlayamıyorsunuz. Telefon açıp tek tek sormak da vakit kaybı. Oysa ki ETS Tur size otellerin yalın ve anlaşılır görüntülerini sunar. Siz de böylece aklınızdaki otelle ilgili daha gitmeden birçok fikir edinmiş olursunuz.

ets tur kampanyaları ile ucuz tatil

Ayrıca ETS en fazla sayıda otel alternatifinin bulunduğu sitelerden biri. Mavi bayraklı plajlardan hoşlananlar için özel tercihler bulunurken bebek dostu, çevre dostu, çocuk dostu gibi önemli olan etiketlere sahip olan otellerde rezervasyon yaptırma fırsatı size tanınacaktır. Hatta gençlerin kafa kafaya verip tatil yapmak için genç dostu oteller devreye girerken golf, voleybol, tenis gibi sporlardan hoşlananlar için de farklı temalara yer veren konaklama alanları bulunmaktadır. Sağlık turizmi altında özellikle termal tesisler, spor tesisleri ön plana çıkarken ileri yaş dostu oteller diye anılmakta olan farklı tatil konseptleri de yine ETS sitesinde size sunulacaktır. Böylece ets tur indirim kodu ile tatil rezervasyonu yaptırdığınızda hem daha ekonomik fiyatlarla tatilinizi yapabilirsiniz hem de her zevke ve her yaşa hitap eden farklı çözümlerle tematik uygulamalara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.