Boyner İndirim Kuponu ile Vintage Tasarımlar

Kampanyalar

Boyner İndirim Kuponu ile Vintage Tasarımlar için yorumlar kapalı

boyner indirim kodu

Moda noktasında kadınların tercihleri sürekli olarak değişiklik göstermekte bu açıdan tekstil ve konfeksiyon firmaları da farklı ürünlerle kadın müşterilerini mutlu etmek için elinden geleni yapmaya çalışmaktadırlar. Trendlerin her geçen gün değişim ve dönüşüm yaşadığı düşünüldüğünde günümüzde son dönemin en popüler olan ürünleri genellikle vintage tasarımlar. Bu ürümlere ulaşmanın en ucuz yolu da boyner indirim kuponu kullanmaktan geçiyor. Aslında 19. yüzyılın giyim tarzı olan vintage dediğimiz akım özellikle 1960’lı yıllarda kendisini tekrar göstermiş, çok şık ve zarif olan dekoratif tasarımlarla kadın modasında uzun bir süre trend halinde devam etmiştir. Daha sonra modern çizgilerin yansıtıldığı kıyafetlere yerini bırakmakta olan vintage son üç dört yıldır tekrar trend haline gelerek özellikle kadın giyim alanında kendisini hissettirmeye başladı.

boyner indirim kuponu

Bu akımın yaygınlaşmasına yardımcı olan etkenlerden biri de boyner indirim kuponu fırsatları. Bu tasarımın en dikkat çekici tarafı naturel olan dokunun sürdürülmesi ve renkler noktasındaki canlılık. Gerek sonbahar kış, gerekse ilkbahar yaz modasında kadın vintage tasarımlarında zarafet ön plana çıkartılıyor. Bu tarzın en önemli özelliklerinden birisi de farklı ve zıt renklerin kombine edilmesi. Dolayısıyla turkuaz olan bir bluzla beraber bir anda kırmızı ayakkabıları görebiliyoruz. Bu noktada internette çok geniş alternatifler bulunduğundan dolayı kadın vintage ürünlerinde tercih açısından geniş seçeneklere yer verilmektedir. Boyner her sezon tüm trendleri takip edebileceğiniz modelleri müşterilerine sunuyor. Yaygın mağaza ağının yanı sıra boyner.com.tr sitesinden de istediğiniz ürünü alabiliyorsunuz. Ayrıca müşterilerine düzenli olarak boyner indirim kodu sunarak alışverişleri canlandırmayı da başarıyor. Tüm bunların sonucu olarak da site her ay binlerce ziyaretçi topluyor.

boyner kelebek indirimi

Yeni Trend Asimetrik Doku

Kadınlar tarafından bu sezon oldukça beğenilmekte olan vintage ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi de asimetrik bir dokuyu bünyesinde taşımaları. Özellikle pantolon noktasında kısa tutulmakta olan paçalarla beraber bel ve basen kısmında daha geniş olan ürünlere yer veriliyor. Aynı uygulama etek kısmında da devam ettirilmekte ve genellikle diz altında tutulan eteklerde uzun olan bluzlar ön plana çıkartılmaktadır. Böylece bu tasarımlar genellikle bünyesinde güzel bir kontrastı barındırmaktadır. İlkbahar ve yaz modasında yine boyner indirim kuponu avantajlarıyla canlı renkler ön plana çıkartılırken çiçekli ve puantiyeli olan salaş giysilere yer verilecek. Ayrıca bel noktasında iri düğmeler ve her model için kuşak gibi bağlayıcı olan çözümler etek kombinlerinde tercih edilecek. Böylece alt ve üst giyimin birbirini bütünlemeyip zıt bir görünüm oluşturduğu ancak bu haliyle de son derece şık durduğu tartışılmaz bir gerçek. Gelecek sezonun öne çıkan unsurlarından birisi de tercih edilecek olan ayakkabıdır. Ayakkabı noktasında genellikle yüksek olan topuklar ön plana çıkartılırken tek renkli ve canlı dokulu olan stilettolar bu tasarımları bütünleyecek. Fiziksel giyim mağazalarında vintage ürünlerden birkaç tane bulunabilirken Boyner kampanya ve kelebek indirimlerinde sınırsız alternatif kadınlar için satın alınmayı bekliyor.