Blog

İndirim Kuponu Pazarında Rekabet Kızışıyor

Haberler

İndirim Kuponu Pazarında Rekabet Kızışıyor için yorumlar kapalı...

Dünyada online indirim kuponları on yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürüyor. Amerika’da ortaya çıkan bu akım yıllar içinde tüm dünyaya yayıldı. O günlerden bu yana, global çaptaki en büyük temsilcilerinden biri Amerikan retailmenot sitesidir. Hala dünya kupon kodu sektörünün lideri konumundadır.

Türkiye’de kuponla alışveriş 2012 yılında boy gösterdi. O sene birkaç firmanın uyguladığı bu sistem 2020 yılına geldiğimizde neredeyse her web sitesi tarafından kullanılıyor. Online alışveriş siteleri, kullanıcılarına ekstra indirimler kazandıracak bu kod girme alanını genellikle sepet sayfalarına yerleştiriyorlar. Orada indirim kuponu kullanabileceğinin farkına varan kullanıcılar dönüşüm gerçekleştirmeye teşvik ediliyor. Böylece sepeti terk etme oranlarında da ciddi bir düşüş görülüyor.

Ülkemizde kurulan ilk indirim kodu sitelerinden biri tikokupon şu an aktif değil. Sonrasında indirimkodu.com ve birkaç Türk kupon sitesi daha kuruldu. 2014 yılının başlarında Hollanda, Almanya, Hindistan, Rusya ve Polonya menşeli indirim kuponu siteleri geldi. Şu an Polonyalı Picodi ve oncecouponatime dışında hiçbiri faaliyetlerini devam ettirmiyor. Bu siteler kendi ülkelerinde kurulup, sonrasında dünyanın birçok ülkesine yayılıyorlar.

İndirim kuponu pazarında artık birçok oyuncu var ve rekabet oldukça kızıştı. Web siteleri birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içindeler. Bu pazara en son katılan kupon.net ise farklı bir stratejiyi benimsemiş. Aynı yurt dışı menşeli firmaların yaptığı gibi o da öncelikle Türkiye’de büyüyecek ve sonrasında dünyaya açılacak. Rekabet güzeldir, herkesi diri ve çalışkan tutar diyen kupon.net yöneticileri, bu sitenin yurt dışında çok büyük işler yapacağını ve ülkeye döviz girişi konusunda çorbaya bir tuz ekleyeceğini söylüyor. Biz de kendilerine bu önemli yolda başarılar diliyoruz.

Glovo Türkiye Tutar mı?

Haberler

Glovo Türkiye Tutar mı? için yorumlar kapalı...

glovo türkiye yorum

Glovo 2015 yılında İspanya’nın Barselona şehrinde kuruldu. Yaklaşık 3 yıl gibi bir sürede 15 ülkede 60’dan fazla şehre yayıldı. Bir mobil sipariş uygulaması olan Glovo, aynı zamanda bir pazar yeri gibi de çalışıyor. Kullanıcılar bulundukları şehirde istedikleri ürünleri sipariş edebiliyor veya başkalarına gönderebiliyor. Şu anda market ve restoranlar ana kategorileri oluşturuyor. Uygulamada ayrıca “Ne İstersin?” butonu da bulunuyor. Bu butona tıklayıp ihtiyacınız olan, fakat uygulamada bulunmayan bir ürünü de sipariş edebiliyorsunuz. Bunların dışında uygulama kurye hizmeti de veriyor. Yani paketlerinizi aynı şehirdeki farklı bir adrese gönderebiliyorsunuz. Glovo Türkiye ise geçen ay İstanbul ofisini açarak faaliyetlerine başladı. İstanbul’un çeşitli noktalarındaki billboard ve reklam panolarında glovo promosyon kodu içeren reklamlarını görmüşsünüzdür.

Glovo Nedir ve Nasıl Çalışır?

Glovo mobil cihazlara yüklenen bir sipariş uygulamasıdır. Uygulamayı yüklediğinizde lokasyonunuzu alıyor ve çevrenizdeki restoran veya marketlerden sipariş verebileceğiniz ürünleri gösteriyor. Siz de bu ürünler içinden istediklerinizi seçiyorsunuz. Eğer varsa glovo promosyon kodu girip kredi kartı bilgilerinizi veriyorsunuz. Sipariş ver dediğinizde size en yakın motokurye haritada beliriyor ve onun saniye saniye nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Kurye siparişinizi alıyor ve kapınıza getiriyor. Kurye geldiğinde siparişinizi kontrol ediyor ve size göstereceği cihazın ekranına imzanızı atıyorsunuz. İşte Glovo İstanbul ofisi o anda kredi kartınızdan belirtilen ücreti çekiyor.  Ürünlerin fiyatının üzerine 4,9TL’lik kurye ücreti geldiğini de hatırlatalım. Eğer sipariş aşamasında uygun bir glovo indirim kodu kullanırsanız toplam ücret markete gidip kendinizin almasına göre daha ucuza gelebiliyor bile.

Glovo İstanbul Sipariş Tecrübemiz

Biz de ülkemize gelen bu yeni uygulamayı deneyelim ve tecrübelerimizi kullanıcılarımızla paylaşalım istedik ve ilk siparişimizi verdik. İstanbul’un Levent bölgesine uygulamayı açtık ve Market butonuna tıkladık. Ekranımıza sadece Carrefour ve altında da kategoriler çıktı. Daha çok yeni olduğu için diğer marketlerin olmaması kabul edilebilir bir durum. Kişisel Bakım kategorisi altında 2 farklı markanın birer erkek deodorant modelini sepete attık. Yaklaşık fiyatları birinin 14TL, diğerinin 18TL, toplam 32TL’ydi. İlk siparişlerde geçerli, 30TL ve üzeri alışverişleri 20TL ucuzlatan glovo indirim kuponu olan “SELAM” kodunu da girdik. Siparişimize 4,9TL’lik kurye ücreti de eklenince 36,5TL’lik toplam ücretten 20TL’lik kupon indirimi düştü ve yaklaşık 16,50TL’lik bir tutar erkana geldi. Biz de bu tutarı onayladık ve siparişi verdik.

Siparişi vermemizin ardından motosikletli kuryenin her an nerede olduğunu gördük. Yarım saat içinde siparişimiz geldi. Gelen kurye 2 üründen sadece 14TL değerindeki 1 adedini bulabildiğini ve Glovo tarafından sadece bu ürünün ücretinin çekileceğini söyledi. Bu durumda:

  • Normal şartlar altında o siparişi teslim almaz ve geri gönderirdik. Çünkü 30TL ve üzeri alışverişlerde geçerli glovo promosyon kodu indiriminden yararlanmak için toplam tutarı 30TL’nin üzerinde tutmuştuk ve ürünlerden biri geldiği için kupondan yararlanamayacaktık.
  • Kuryenin getirdiği o ürün de yanlıştı! Erkek modeli sipariş etmemize rağmen kadın modeli gelmişti.
  • Sipariş ettiğimiz ürünlerden herhangi birinin bulunamaması ve siparişimizin eksik geleceği durumlarda Glovo’nun bunu bize önceden bildirmesi gerekir. Yoksa kapıdan geri çevrilen çok sipariş olacaktır.

Bu bir deneme alışverişi olduğu için hiç itiraz etmeden hem eksik, hem de yanlış gelen o siparişi teslim aldık. Kurye gider gitmez cep telefonuna bankadan bir mesaj geldi ve kredi kartımızdan 32TL çekildiği yazıyordu. Bu çok saçmaydı, çünkü:

  • 1 ürün gelmesine rağmen 2 ürün bedeli 32TL çekildi.
  • İndirim kuponu kullandığımız için, 2 ürün bedeli bile çekilseydi 16,50TL olması gerekirdi. Zaten o bedele onay vermiştik.

Sonrasında bu durumu Glovo müşteri hizmetlerini arayıp bildirelim dedik. Uygulamaya girdik ve “Bize Ulaşın” butonuna tıkladık fakat Glovo telefonu bulamadık. İnternet sitelerine girdik, Google araması yaptık ama hiçbir yerde telefon numarası yazmıyordu. Sosyal medya hesaplarına da girdik ve orada telefonlarının olmaması ile ilgili şikayetleri gördük ve anladık ki gerçekten de Glovo’nun arayabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası yok! Buna şaşırdık, çünkü bu devirde mahalledeki kombi tamircisi bile kendisine bir müşteri hizmetleri numarası açıp başına birini oturtuyor. Global bir markanın nasıl bir müşteri hizmetleri telefonu olmaz diyerek uygulamanın “Bize Ulaşın” bölümünden onlara bu sorunla ilgili mesaj yazdık.

Konu ile ilgili bir mesaj gelir diye bekledik fakat o gün hiç mesaj gelmedi. Ertesi gün oldu ve öğlene kadar bekledik fakat hala bir yanıt alamadık. Biz de Glovo Facebook adresine girdik ve oradan durumu anlatan bir mesaj ve faturanın resmini gönderdik. Çok kısa bir zaman içinde Facebook üzerinden yolladığımız mesaja bir cevap geldi. Yazan arkadaş bizden mail adresimizi istedi ve siparişi kontrol edeceğini söyledi. Bir süre sonra şöyle bir cevap yazdı:

“Siparişinle ilgili yaşadığın olumsuz deneyimden dolayı çok üzgünüz.

Glovo için bu kabul edilemez bir durumdur. Bu nedenle ödemiş olduğun ücretin tamamının geri ödemesinin yapıldığını belirtmek isteriz. Bankana bağlı olarak geri ödemenin 5-10 iş günü içinde hesabına yansıyacağını belirtmek isteriz.

Hizmetimizi geliştirmek ve bunun tekrarlanmasını önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsin!”

Bu gerçekten de Global çapta faaliyet gösteren Avrupa merkezli bir markanın vermesi gereken bir cevap. Türkiye’ deki birçok firmada bunu göremesek de, Avrupa’lı markalar kullanıcılarını herhangi bir sorunla karşı karşıya bıraktıklarında, hemen özür dilemenin yanında ya o ürün veya hizmetin bedelini almıyorlar, ya da kullanıcılarına bedava ürün/hizmet hakkı tanıyorlar. İyi yönetilen Türk markalarının bazılarında da son dönemde bu yapılıyor.

Glovo Yorumlarımız ve Sonuçlar

1) Glovo uygulamasında bazı yapısal sorunlar olduğunu gördük.

– Girdiğimiz kuponun uygulanmaması,

– Siparişimizdeki ürünlerin bazılarının tedarik edilememesi durumunda haber verilmemesi,

– Siparişin eksik gelmesine rağmen tam ücret çekilmesi gibi.

2) Uygulamanın operasyonel sorunları olduğunu gördük.

– Kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaştıklarında dertlerini dinleyecek ve sorunlarını çözecek yetkili kişilerin bulunduğu bir müşteri hizmetleri hattının bulunmaması büyük eksiklik.

– Mevcut müşteri hizmetleri mesaj hattı sorunlara hızlı bir şekilde dönüş yapamıyor.

Bu sorunların dışında Facebook’tan bize hızlı dönüş yapılması çok başarılıydı. Fakat global bir markanın facebook müşteri desteğini, mükemmel çalışan bir müşteri hizmetleri hattının ve mesaj servisinin yanında ek bir hizmet olarak sunması gerekir. Firma ile tek iletişim yolu facebook olmamalı.

Sonuç olarak Glovo Türk halkına, yemek siparişlerinde Yemeksepeti uygulamasını, market siparişlerinde Getir uygulamasını değil de, kendilerini tercih etmeleri için bir fayda vadetmeli. Bunu ya daha ucuz ya da daha kaliteli hizmet sunarak başarması gerekiyor. Uzun vadede fiyat konusunda bu daha köklü markalarla rekabet edebilmesi zor görünüyor. O yüzden pazarda tutunabilmesi için hem hizmet kalitesini, hem de uygulama içindeki firma sayısını artırması gerektiğine inanıyoruz.

İnternet Alışverişinde Elektronik Ürünler

Çekilişler

İnternet Alışverişinde Elektronik Ürünler için yorumlar kapalı...

elektronik cihazlar için indirim kuponu ve kampanyalar

İnternet alışverişi denildiğinde pek çok kişinin aklına ilk gelen şey elektronik aletler ve sistemlerdir. Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişler onlarca farklı sektörde ve alanda yapılsa bile elektrikli aletler ve elektronik ürünler hala daha ilk sırada yer alır. Birçok kişi satın aldığı elektronik ürünleri internet üzerinden satın alır. Satın alınan ürünlerle ilgili geniş bir ürün aralığı mevcuttur. Elektronik ürünler denildiğinde akla ilk gelenler evlerde kullanılan ürünlerdir. Beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, televizyonlar, ses ve görüntü sistemleri gibi pek çok sistem elektronik aletlerin en çok tercih edilenlerinden olarak değerlendirilir. Bu aletler önceleri sadece elektrikli alet olarak değerlendirilirken günümüzde sahip oldukları teknoloji ile elektronik alet statüsü kazanmıştır. Hemen her evde bulunan bu eşyalar günlük işlerimizin neredeyse tamamını gerçekleştirebilirler. Bu ürünleri indirim kuponu kullanarak uygun fiyata internetten almak mümkün.

Son Teknolojiye Sahip Cihazlar

Elektronik aletler denildiğinde en önemli faktör teknolojidir. Bilgisayarlar elektronik ürünlerin en karmaşık olanlarındandır. Bilgisayar teknolojisi günümüzde o kadar ilerleme kaydetmiştir ki insanlar yaşanan ilerlemeye şaşırmaktan başka bir şey yapamaz. Bilgisayar sistemlerinin küçülmesi ile birlikte sahip olduğu güç de dikkat çekicidir. İlk üretildiklerinde oda büyüklüğünde olan sistemler şimdi cebe sığabilecek küçüklüğe erişmiştir. Masa üstü bilgisayarlar en popüler sistemler olarak kullanılmaya devam eder. Evlerde ve iş yerlerinde neredeyse her alanda karşımıza çıkan masa üstü bilgisayarlar ile oyun oynamak, yazılım yapmak ve makine yönetmek gibi birçok işlem gerçekleştirilebilir. Daha mobil olmayı sevenler için ise diz üstü ya da tablet bilgisayarlar tercih edilebilir. Bu teknolojiler masa üstündeki kadar etkin kullanılmasa da işlem olarak aynılarını gerçekleştirebilir. Özellikle tablet bilgisayarlar çok daha kullanışlı ve az yer kaplaması ile öne çıkar.

cep telefonu indirim kuponu fırsatları

Akıllı Telefon Teknolojisi

Elektronik ve teknolojik ürünler arasında neredeyse herkesin cebinde ya da çantasında taşıdığı akıllı telefonlar da bulunur. Akıllı telefonlarda kullanılan teknolojileri birçok kişiye bundan on sene önce sorsak, bu kadar ilerlemeyi hayal dahi edemezlerdir. Ancak bugün gelinen noktada akıllı telefonlar bilgisayar teknolojilerine göre farksız özelliklere sahiptir. Hatta cepte bile taşınabilir olması ile daha avantajlı olarak görülür. Göz ile açılan ekran, el hareketleri ile yapılabilen işlemler ve benzeri birçok özellik akıllı telefonları dikkat çekici hale getirmiştir. Ekran kalitesi, yüksek çözünürlükte fotoğraf çekebilme ve pek çok aletin yapabildiği işlemleri tek başına yapabilmesi gibi özellikler ile de akıllı telefonlar çok işlevsel ürünlerdir. Genç yaşlı herkes iletişim ile birlikte bu özellikleri ile akıllı telefonları severek kullanır.

Bebek Ürünlerinde İndirim için Ebebek Promosyon Kodu!

Kampanyalar

Bebek Ürünlerinde İndirim için Ebebek Promosyon Kodu! için yorumlar kapalı...

ebebek promosyon kodu

Eskiden bebekleri dışarı çok fazla çıkarmama durumu vardı. Bebeğin dışarı çıkarıldığında hasta olacağı gibi bir korku olduğundan dolayı çoğu anne bebeğinin 40’ının dolmasını evde beklerdi. Günümüzde ise bu durum anne bebek ürünlerinin yardıma koşması ile de değişti. Önceden tanınmayan çoğu imkân şuanda tüm bebeklere ve annelere tanınıyor durumda. Üstelik ebebek promosyon kodu ile indirimli fiyata. Özelikle de bebeğinizi taşımaya yarayan birbirinden farklı taşıma eşyaları bu durumda anne ve bebeğin ihtiyacını büyük ölçüde karşılıyor. Aynı zamanda battaniye ve polar giysiler gibi bebek giysilerin üretimi ile de bebekler dışarıda artık üşümüyor ve doya doya doğanın tadını çıkartabiliyor. Tüm bu saydığımız eşyalara ulaşmak, almakta ebebek indirim kodu kullanımıyla çok kolay. Artık internet üzerinden dahi anne bebek ürünlerinin alışverişini yapabilir ve en ekonomik fiyatlarla bu eşyalara kavuşabilirsiniz.

Ebeveynler bebeklerinin ve kendilerinin ihtiyacı olabilecek her türlü eşyayı artık onlar doğmadan önce hazırlamaya özen gösteriyorlar. Özellikle de bu eşyaları tamamlamak için en uygun fiyatlı ama en kaliteli olan ürünleri araştırıyor ve bunun sonucunda ebebek promosyon kodu indirimleriyle eksikliklerini tamamlıyorlar. Peki, en uygun anne bebek ürünlerini nereden bulabilirler? Evet, bu soruyu birden fazla ebeveyn kendisine ve çevresine soruyor durumda. Eskiden mağaza mağaza dolaşılarak yapılan alışverişlerin yerini artık online alışveriş siteleri aldı. Anne bebek ürünlerinde de ebebek sitesi kendilerini gösteriyor ve ebeveynlere en uygun fiyat garantisi ile en kaliteli ürünleri ulaştırıyor. Online alışveriş konusunda artan bilinçlenme ile birlikte ebeveynler artık online alışveriş yapmaya korkmuyor ve doya doya isteklerini, ihtiyaçlarını alabiliyorlar. Üstelik ebebek bilinenin aksine tek bir ödeme seçeneği de sunmuyor. Dilerseniz kredi veya banka kartı kullanabilir, dilerseniz de kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik ebebek indirim kodu ve kredi kartına taksitlendirme avantajları bile bulunduğundan dolayı en hesaplı anne bebek ürünlerini buralardan temin edebiliyorsunuz.

ebebek indirim kodu

Üstelik Geri İadesi ve Değişimi de Mümkün!

Anne bebek ürünlerini aldınız, peki gelen ürün hoşunuza gitmedi veya bebeğinize uygun olduğunu düşünmüyorsunuz, ne yapacaksınız? Hiç boşuna dert etmenize gerek yok. Ebebek sitesinin sizlere sağlamış olduğu güzelliklerden biri de ücretsiz ürün iade etme özelliği olmaktadır. Bu sayede ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde iade edebilir, değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Üstelik anne bebek ürünleri konusunda online alışveriş sitelerinde, mağaza da bulamayacağınız binlerce ürünü de bulabilirsiniz. Ebebek belirli bir limitin üzerinde sizlere bedava kargo hizmetini de sunduklarından dolayı avantajları asla bitmemektedir.

Aradığınız Kişisel Bakım Ürünleri İndirim Kuponları ile Daha Ucuz!

Haberler

Aradığınız Kişisel Bakım Ürünleri İndirim Kuponları ile Daha Ucuz! için yorumlar kapalı...

ucuz kozmetik alışverişleri

Kişisel bakımın hem görünüş hem de sağlık açısından önemli olduğunu biliyorsunuz öyle değil mi? Öyle ki bay bayan herkesin kişisel bakımına özen göstermesi gerekir. Durum böyle olunca takdir edersiniz ki bu konuda birçok ürüne ihtiyaç duyulacaktır. Vücut bakımı için ayrı ağız bakımı için ayrı olan ürün gereksinimlerine uygun fiyata sahip olmanın yolu ise indirim kuponlarının kendisi olacaktır. Nemlendiriciler, duş jelleri, en hoş kokuları bünyesinde barındıran şampuanlar, diş macunu ile fırçaları tabi bir de diş ipleri kişisel bakım çerçevesinde indirim kodlarıyla ucuza alınabiliyor. Peki, sizleri bekleyen sadece söz konusu ürünler midir? Tabi ki değildir. Bakıldığında makyaj ürünlerine yönelik birçok ürün de güzelliğiniz ve kişisel bakımınız için ihtiyaç duyacaklarınız arasında yer alacaktır. Öyleyse kişisel bakımınıza dair ihtiyaçlarınızı belirleme ve indirim kuponu kullanarak kapınıza çağırma vakti.

doğal güzellik sırları

Online Alışverişlerle İhtiyaçları Ertelemeye Artık Gerek Yok!

Alışverişlerinizi güven çerçevesinde yaparken aradığınız ürünleri hiç zorluk yaşamadan kapınızda bulmak sizce de mükemmel bir rahatlık değil mi? O halde özetle online alışverişleri tarif ettiğimizi söyleyebiliriz. İnternet alışverişleri söz konusu olunca indirim kuponlarından bahsetmemek olmaz tabi ki.  Kupon kodu kullanarak ihtiyacınız olan şeyleri indirimli fiyata satın alabilirsiniz. Kozmetik dünyasının içerisinde yer alan tüm ürünler e-ticaret sitelerinin sunduğu çeşitlilik ve ekonomik fiyat farklılıkları ile yanınızda oluyor. Öyleyse kişisel bakım içerisinde söz konusu olabilecek ürün ihtiyaçlarınız için endişelenmeyin; aksine hemen şimdi alışverişe başlayın ne dersiniz? Yumuşacık dokusuyla dikkat çeken göz farlarınızdan banyo ürünlerinize, liflerinizden hoş kokulu sabunlarınıza ve aslında sayılabilecek daha birçok ürüne ulaşmanız çok kolay olacakken sizler neden kişisel bakımlarınızı erteleyesiniz ki?

Cildinizin daha sağlıklı daha bakımlı dolayısıyla da daha canlı görünebilmesi kişisel bakımınızla mümkün olacakken aranızda solgun ve bakımsız bir görünüme sahip olmak isteyen yoktur değil mi? Hayat enerjinizi tamamen değiştirebilecek olan güzellik ürünleri ile aynaya bakıp kendinize olan güveni tazelemek istemez misiniz? Öyleyse cildinize zararı olmayan yüz temizleyicilere, besleyicilere, gözenek açıcılara, aknelerin önüne geçen dolayısıyla da cilt bozukluklarını ekarte eden ürünlere bir an önce sahip olun. Zira vücudunuzdaki nem dengesinin korunabileceği, olası kırışıklıkların önleyiciliği, pürüzsüzlüğün ilacı ve dahası, kişisel bakım ürünlerinde karşınıza çıkacaktır. Düşünsenize bakımınız için bu kadar kolaylık tarafınıza sunulmuşken sizler nasıl bakım yapacağım diye düşünmeyecek ve sadece istediğiniz ürünü beğenip bir tık yardımıyla kapınıza getirtebileceksiniz. Sizce de bu kadar rahatlık yanınızda olurken bu rahatlığın tadını çıkarmak gerekmez mi? O halde indirim kuponlarıyla kişisel bakım alışverişlerini artık ertelemeyin.

Amazon Promosyon Kodu ile İndirimli Alışveriş

İndirimler

Amazon Promosyon Kodu ile İndirimli Alışveriş için yorumlar kapalı...

amazon indirim kodu

Türkiye’de en hızlı şekilde büyüme gösteren sektörlerden biri e-ticarettir. Yani ülkemiz global online alışveriş devleri için cazip bir pazar. Bunun son örneğini Amazon ile yaşadık. Eylül 2018’de ülkemize girerek amazon.com.tr üzerinden satışlarına başladı. Daha önce Amazon Amerika ve sonra da Almanya üzerinden bazı ürünleri alabiliyorduk fakat bu çok sınırlı bir alışveriş olanağı sağlıyordu. O dönemde de amazon promosyon kodu kullananların sayısı az değildi. Fakat ülkemizde resmi faaliyetlerine başlamasının ardından amazon indirim kodu ve kampanyalarını araştıranların sayısında inanılmaz bir artış oldu. Siteye takip edenler zaten markanın en büyük rekabet avantajının fiyatlar olduğunu bilir. Tüm dünyada perakende sektörünün lideri olarak tanınmasının başlıca nedeni de budur. Amazon girdiği pazarları adeta bir canavar gibi yiyip yutuyor. Ülkemizde de hepsiburada ve gittigidiyor gibi sitelerin bu anlamda işi zorlaştı. Bu rekabetçi ortamda daha çok çaba sarf etmeleri gerekiyor.  Çünkü uygun fiyatlar sunan bu site ayrıca amazon indirim kodu olanağı da sağlıyor. Bu kodları kullananlar alışverişlerinde ekstra indirimler elde edebiliyor.

Bununla birlikte Amazon’un sadakat programları da var. Üyelerine çeşitli kampanya ve promosyonlar düzenlerken, amazon hediye kartı ile alternatif bir mutluluk da sunuyor. İstediğiniz kişilere amazon hediye kartlarından alabilirsiniz. Teslimat konusunda da dünya ile ilkleri tanıştıran Amazon, Amerika’ da drone ile teslimat gibi inovasyon çalışmaları da yürütüyor. Çok yakında üstümüzde Amazon kolileri taşıyan dronelar görürseniz şaşırmayın.

amazon promosyon kodu

Artan internet siteleri ve online alışveriş ortamları sayesinde özellikle kadınlar elektronik alışverişe yönelmiş durumda. Bunda hem markaların açmış olduğu internet sitelerinin hem de sunmuş oldukları pek çok ürünün etkisi oluyor. Peki, bu alışveriş ortamında kadınların payı ne kadar? Kadınların elektronik yolla alışveriş yapmaya başlamaları ile bu sektörden elde edilen karlar da artış gösterdi. Önemli olan nokta ise Anadolu’ daki okuma yazma sayısı artan, internet kullanmayı öğrenen kadınların sayısı arttıkça bu ticaretin de artış göstermesidir. Kadınların okuma-yazma öğrenmesinin bir faydası da burada ortaya çıkmaktadır. İnternet kullanımını öğrendikçe, bu siteleri kullanma sayısı artmış ve büyük orada değişmeler yaşanmıştır. Kadınların internetten alışveriş yapıyor olması çok önemli bir konu iken, internetten alışveriş yapan erkeklerin oranları da kadınlara yakın seyretmektedir. Amazon Türkiye sitesinde de bu oranın benzer şekilde olacağı bekleniyor.

Kadınların internet sitelerinden beklentisi ürün çeşitliliği, güzel tasarımları, kaliteli ürünler ve uygun fiyatlardır. Aynı durum erkekler için de gerçekleşmekte olup, özellikle fiyat karşılaştırması yaparak alacağı ürüne karar veren pek çok erkek bulunuyor. İstatistikleri her sene hesaplanmakta olunan bu oranlarda meydana gelen bu artışta dikkat çeken reklamların da etkisi bir hayli fazla. Çoğu marka kendi internet sitesinin reklamını yine internet ortamında veya TV’lerde vermekte ve bu sayede de kendi isimlerini daha fazla duyurma imkânı elde edebiliyorlar. Markaların yapmış olduğu reklamlar gerçekleri yansıtmakla birlikte, insanları indirimlerden ve avantajlardan da haberdar ediyorlar. Amerika’da amazon promosyon kodu indirimlerini takip edenlerin sayısının yüzbinleri bulması da bunun bir kanıtıdır.

amazon türkiye sitesi

Online Alışverişte Sosyal Medya Dönemi

Kadınların ve erkeklerin online alışveriş sitelerinden en büyük beklentilerinden biri de hızlı erişilebilirlik oluyor. Bu konuda da siteler kendilerini en iyi tanıtacakları ve erişimi kolaylaştıracakları ortam olarak sosyal medyayı tercih ediyorlar. E-ticaret siteleri kendi resmi Instagram sayfalarından yeni kreasyonlarını tanıtabiliyor ve kolay ulaşılabilir linkler ile takipçilerini hemen internet sitesi alışverişine yönlendirebiliyorlar. Bu sayede kişiler, beğendileri ürüne kısa zaman içerisinde ulaşabiliyorlar. İnternetten alışverişe sıcak bakmayan insanları bile alışverişe yönlendiren bu sayfaların resmi sayfalar olması çok önemlidir. İstatistiklere bakıldığında sosyal medya sayfalarından, markaların online alışveriş sitelerine yönelen cinsiyet grubu genellikle kadınlar oluyor. Erkekler ise genellikle aradıkları ürünleri tek tek araştırmakta ve ürün karşılaştırması yapmaktadır. Bu konuda kadınların internet sitelerine ulaşmaları daha hızlı ve daha fazla alışveriş yapmaları mümkün oluyor. İnternetten alışverişin bilgi çağına uygun ilerleyiş biçimi ise çoğu müşterinin tebriğini kazanıyor.

Kampa Gidenler Oltasını İnternetten Alıyor

Fırsatlar

Kampa Gidenler Oltasını İnternetten Alıyor için yorumlar kapalı...

olta malzemeleri fiyatları

Yıl boyunca Anadolu’nun farklı şehirlerinde iş hayatı, gündelik hayat, stres ve ekonomik sıkıntılarla boğuşan ve sürekli para biriktirerek yaz aylarında yapacağı tatil seyahatlerini planlayan kişiler, özellikle sahil kentlerini tercih ediyor. Denizin enginliğini, serin havaları, iyot kokusu, akşam meltemleri, yakamozlar ve mehtap ışığı altında eşsiz manzaralar insanların hayallerini süslüyor. Günler, haftalar hatta aylar boyunca beklenen bu programın gerçekleştirilmesi için önceden biletler satın alınıyor, otel rezervasyonları yapılıyor ve tüm ihtiyaçlar satın alınarak hazırlıklar tamamlanıyor.

Bu hazırlıklar gerçekleştirilirken, sahil semtlerinde dinlenmek için ve denizin keyfini yaşamak için yolculuk yapacak insanlar özellikle denizin en keyifli etkinliklerinden biri olan balık tutmak için de oltaya ihtiyaç duyuyor. Fakat Erzurum, Diyarbakır, Tokat ya da Siirt gibi bir şehirde yaşayan insanlar olta satın almak istediğinde yaşadıkları şehirde istedikleri nitelikte ve kalitede bir oltaya sahip olamıyor. Bu noktada online alışveriş yöntemleri sayesinde istediğiniz oltayı en rahat şekilde ve en kaliteli şekilde satın alabiliyorsunuz. Deniz gezileri ve programları için ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli eşyalardan biri olan oltalar, farklı niteliklerde ve farklı kullanım özellikleri ile internet üzerinden hızlı bir şekilde satışa sunuluyor.

kamp malzemeleri fiyatları

Oltanın Yanında Çadır Olmazsa Olmaz

Bazı insanlar oteller, konaklama tesisleri ya da yazlık konutlarda kalmak yerine denize daha yakın konumda bulunmak için deniz kenarında kamp kurmayı tercih edebiliyor. Ve elbette ki kamp kurabilmek için en önemli ihtiyaçlarından biri olan çadırın da satın alınması gerekiyor. Her ne kadar çadır, olta kadar her memlekette bulunamayacak ve online alışveriş ile en rahat şekilde alınacak bir eşya olmasa da yine de deniz kenarında kullanabileceğiniz dayanıklı ve büyük bir çadırı internet üzerinden daha rahat olabiliyorsunuz.

İnternet, insanların online alışverişler yöntemi sayesinde her istedikleri ürüne en kolay şekilde ulaşmasını sağlayan ve dünyanın daha rahat bir yer haline gelmesini sağlayan sistemlerden birini sunuyor. Bu sayede tatil seyahatlerini gerçekleştirmek isteyen insanlar, öncelikle bilet alışverişi, konaklama rezervasyonları ve tur programları gibi seçeneklerden faydalanabiliyor. Bu alışverişler sayesinde program temelini oluşturan kişiler, ihtiyaç duyacakları olta, çadır, mayo, palet ve deniz gözlüğü, çanta, valiz, terlik, şort, gömlek, tişört, güneş gözlüğü, güneş kremi, şampuan ve şapka gibi istedikleri her ihtiyacı internetten satın alabiliyor. Yani tam olarak programlı bir gezinin sağlanabilmesi için A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlar internet üzerinden rahatlıkla satın alınabiliyor.

Yalıspor İndirim Kodu için Tek Adres

İndirimler

Yalıspor İndirim Kodu için Tek Adres için yorumlar kapalı...

yalıspor indirim kodu

Alışverişlerde alınan malın orijinal marka olması ve bu sayede kaliteli oluşu oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çakma ürünler satın almak o ürünlerin oldukça kalitesiz ve dayanıksız olması sebebiyle ürünün çok kısa sürede yıpranmasına ve bozulmasına sebebiyet verecektir. Bu nedenle alışverişlerinizde mutlaka almak istediğiniz ürünün orijinal olup olmadığını kontrol edin. Özellikle spor malzemeleri konusunda alınan ürünlerin orijinal olması daha büyük bir öneme sahip. Spor malzemeleri genellikle kullanım aşamasında oldukça fazla yıpranma riskine sahiptir. Bu sebeple spor yapmak için satın alınacak ekipmanların tamamen orijinal olması ve dolayısıyla kaliteli, dayanıklı malzemelerden imal edilmiş olması oldukça büyük bir önem taşıyor. Bu konuda yalispor.com sitesi oldukça başarılı. Birçok spor markasının ürününü tek çatı altında toplayan site aynı zamanda oldukça uygun fiyatlar sunuyor. Bu fiyatları yalıspor indirim kodu ile ekstra ucuzlatma fırsatı da var. Online alışveriş aşamasında ödeme sayfasına geldiğinizde karşınıza çıkan yalıspor indirim kuponu kutucuğuna gireceğiniz kodla harcama tutarına ek indirimler uygulanır.

yalı spor indirim kuponu

Firma internet sitesi üzerinden müşterilerine sunmuş olduğu ürünlerin arasına en yeni spor malzemelerini de koymayı unutmadı. Bu sayede müşteriler spor yapmak için ihtiyaç duydukları her türlü malzemeyi internet sitesinin geniş ürün yelpazesi içerisinde oldukça kolay bir şekilde bulabilme imkanını yakalamıştır. Siz de yalıspor internet sitesini ziyaret ederek site üzerinde bulunan tamamen orijinal ürünler arasından ihtiyacınız olanı seçebilir, daha etkili bir spor deneyimine sahip olabilirsiniz. Markanın tüm indirim kuponlarını ise bu sitede bulabilirsiniz.

yalı spor outlet ürünler

En Uygun Spor Ürünleri Satın Alma Yöntemi

Yalıspor yapmış olduğu internet üzerinden satışlar ile müşterilerinin ilgisini cezbetmeye devam etmektedir. Firma tarafından gerçekleştirilen satış işlemleri kapsamında müşteriler en ekonomik fiyat avantajları ile en kaliteli ürünleri satın alabilmenin ayrıcalığını yaşamaktadır. Bu sayede müşteriler ihtiyaç duydukları her türlü ürünü internet sitesinde bulabilmekte ve bu ürünleri yalıspor indirim kodu ile ekonomik bir şekilde satın alarak bütçelerini zorlamadan bu alışverişlerini tamamlayabilmektedir. Hizmet sektörünün altın kurallarından bir tanesi olan ekonomiklik kuralının da böylelikle firma tarafından göz ardı edilmediğini görmüş olmaktayız. Firma sahip olduğu deneyim sayesinde internet alışveriş sisteminde de oldukça başarılı bir yer edinmeyi başarabilmiştir. Sektördeki uzmanlığı sayesinde oldukça başarılı bir şekilde bu yeni sektöre adapte olabilmiş olan yalıspor, sektöre getirmiş olduğu yeniliklerle de sektörün gelişmesine büyük katkıda bulunmuştur. Özellikle ürün satışında gerçekleştirilen yenilikler, yeni ürün kategorilerinin satışa sunulması gibi özelliklerin internet sitesine kazandırılması neticesinde firma rakipleri arasında sarsılmaz bir yere sahip olmayı oldukça kolay bir şekilde başarmıştır. Siz de hiç vakit kaybetmeden deneyimin getirdiği başarıyı ve kaliteyi test etmek için yalispor.com sitesini ziyaret edebilir, site üzerinde bulunan geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Son Moda

Haberler

Ev Dekorasyonunda Son Moda için yorumlar kapalı...

ev dekorasyonu modelleri

Yeni yılın dekorasyon modasına göz atarak eviniz en modern ve şık bir hale kolaylıkla getirebilirsiniz. İç mekan trendlerini inceleyerek evinizde değişim yapmak için acele edin. Yeni sezonda özellikle kısa ayaklı mobilyalar ön plana çıkıyor. Ev dekorasyon mobilya malzemelerinde boyalı cam, mermer, lake ve ahşap beraber kullanılmaktadır. Farklı malzemelerin uyumuna bayılacaksınız. Aynı renkler farklı malzemelerden oluşan mobilyalar sayesinde evinizde huzurla oturacaksınız. Sezonda özellikle gri tonlarının ön plana çıktığı görülüyor. Güncel mobilya seçimleri için sizler de gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Siyah ve parlak renk tonlarını da tercih ederek iddialı dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Koyu renkleri tercih etmiyorsanız beyaz ve bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Işıklı aydınlatmalar vazgeçilmez parçalardan biridir. Ayaklı lambalar oldukça beğenilmektedir. Mermerle tasarlanmış sarkıt aydınlatmalar fazlasıyla beğenilmektedir. Kişiliğinizi gösteren sıcak ve şık mobilya seçimleri yapabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli mobilya tercihi yaparak uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

aydınlatma ürünleri ve indirimler

Ev Dekorasyonu İçin Mobilya Seçimi

Ev dekorasyonu oluştururken abajur seçimine özen göstermelisiniz. Sanatsal yorumlar sayesinde dekorasyonda mükemmel bir şıklık oluşturulmaktadır. 3d baskı yöntemleri de tercih edebilir ve istediğiniz desenleri derinin üzerine bastırabilirsiniz. Bu sayede çarpıcı tarzlar elde edebilirsiniz. Farklı dokulara sahip mobilyalardan yana seçimler yapmalısınız. Metal tonlarını mobilyalarda bu sezon sık sık görebilirsiniz. Popüler tercih yapmak istiyorsanız sizler de grilerin yanına sıcak renklerde tamamlamalar düşünebilirsiniz. Grinin yanı sıra gold renk tonlarını da popüler olmakta. Sıcak tonları seviyorsanız özel tasarımlar tercih edebilirsiniz. Klasik, modern, avangarde, country gibi birçok farklı tasarımda tarzınızı yansıtan modellerden yana seçimler yapabilirsiniz. Evin tüm odalarını isterseniz uyumlu isterseniz de birbirinden farklı şekillerde dekore edebilirsiniz. Halı ve perde seçimi de doğru dekorasyon için büyük önem taşır. Renk uyumu yakalamanız gerekir. Mutfak dolaplarına kadar bir evin dekorasyonunda seçimler oldukça önemlidir. Işık alamayan yerler için açık renk tonları tercih etmelisiniz.

Tablo detayı her eve ayrı bir görünüm kazandırmaktadır. Modern tablolar tercih ederek salon dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Evinizi dekore etmek için gerekli zamanı ayırmalısınız. Bu sayede kusursuz görüntüler kolaylıkla ortaya çıkarılmaktadır. Sade ve klasik tasarım seviyorsanız beyaz mobilyalardan yana seçim yapabilirsiniz. Aynı tonlara yakın ya da kahve tonlarında kitaplık tercihi yaparak sadeliği koruyabilirsiniz. Ayrıca son dönemlerde vintage ahşap mobilyalar yoğun ilgi görmeye başladı. Farklı tasarımlar yaratmak istiyorsanız vintage parçaları kullanabilirsiniz. Şık dekorasyonları oldukça uygun fiyatlara gerçekleştirmek için vakit kaybetmeyin.

Tek Tıkla İstediğin Çiçek Sevdiğinin Ellerinde

Çekilişler

Tek Tıkla İstediğin Çiçek Sevdiğinin Ellerinde için yorumlar kapalı...

online çiçek siparişi

Teknolojinin gelişmesi insanların hem faydasına hem de zararına oldu. Hayatının kolaylaşması aslında en büyük faydalarından biri. İnternetin teknoloji ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan internet siteleri özellikle çalışan kişilerin zaman bulamayarak alışverişe çıkması sorununa engel olmuş ve bireyin internet üzerinden alışveriş yapılması sağlanarak sorun ortadan kaldırılmıştır. İnternetin gelişmesi ayakkabı, elbise gibi ürünler dışında mobilya ve teknolojik alet alışverişine kadar vardı. Bununla da yetinmeyen sektör insanların çiçek siparişlerini de internet üzerinden rahatlıkla vermesini sağlayarak bu durum da dahi kolaylıklar yaşamasını sağladı. Online çiçek siparişi günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan bir yöntem. Tek tıkla istenilen çiçeğin sipariş edilmesi her durumda kolaylıklar getirerek hasta ziyaretinde gece vakti çiçekçi aranmasını engellemiş, tebrik mesajlarının özel ve sürprizli olmasını sağlamıştır. Ayrıca güvenilir internet siteleri üzerinden gerçekleştirilen online çiçek siparişi her açıdan avantajlı. Öncelikle uygun fiyatlar önemli bir etken. Bunun dışında müşteriler canlı ve sağlam çiçeği istediği notla birlikte güzel bir tasarım vazo ile sevdiği kişiye hediye edebiliyor. Ayrıca insanların vakit ayırıp da çiçekçi aramasını engeller ve zamandan tasarruf sağlar.

hediye alternatifleri ve indirimler

Online Çiçek Siparişi İle Yetinmeyen İnternet Siteleri

Günümüzde online çiçek siparişi verilen internet sitelerini incelediğimizde bu sitelerde sadece çiçek siparişinin verilmediğini görürüz. Son dönemlerde oldukça popüler olan meyve sepetleri, çikolata sepetleri gibi yiyecek sepetlerinin de sipariş verildiğini yahut kişiye özel hediye kategorisinin mevcut olduğunu da görebiliriz. Eğlenceli ve özel hediye paketleri gibi kategoriler de barındıran bu internet siteleri kişilerin sadece bir şeyle sınırlı kalmasına izin vermez ve tercih yapabileceği bol seçenek sunar.

Böylece birey sadece bir çiçek ile değil hediye sepetleri ile de özel suprizler yapabilmektedir. Son zamanlarda kişiye özel hediye kategorisinin de popülerleşesi ile birlikte kişiye özel kalem, dolma kalem, kolye gibi ürünlerin artması da sevdiklerinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilir.

Online çiçek siparişi için oluşturulan internet siteleri her şehre hatta ve hatta bazen yurtdışına dahi çiçek siparişi götürebiliyor. Bu durumda çiçeğin teslim süresi uzunluğa göre değişiklik gösterse de en fazla 3-4 gün içerisinde çiçek yahut diğer hediye ve meyve sepetleri herhangi bir bozulma ya da yıpranma göstermeden teslim edilebiliyor.

Bu internet sitelerinin güvenilir olması oldukça önemli. Günümüzde internet üzerinden gerçekleşen alışverişler kişilerin kredi kartı bilgilerine sahip olabileceğinden dolayı kullanıcıların her konuda dikkatli olması gerekir.

Penti indirim kodu ile Tatil Alışverişlerinizi Ucuzlatın

Kampanyalar

Penti indirim kodu ile Tatil Alışverişlerinizi Ucuzlatın için yorumlar kapalı...

penti indirim kodu

Konu mayo, bikini ve iç giyim olduğunda ilk akla gelen markalardan biridir Penti. Kurulmuş olduğu 1984 yılında sadece kadın çorabı üreten marka, yıllar içinde iç giyim, ev ve plaj giyimi alanında da kendini geliştirerek çok konuşulan kreasyonlar hazırladı. Online satışları penti indirim kodu ile gelişti. Plaj grubunda penti mayo ve bikinileri çok tutuluyor. Özellikle penti bikini modellerinin alt ve üstlerinin değiştirilerek farklı modellerle kombin yapılabilmesi hayatımızda bir ilkti. Fiyat politikasının tüm gelir düzeyindeki çalışanlar tarafından ulaşılabilir olması ve üzerine penti kupon kodu indirimleri, markanın ürünlerinin çok geniş kitleler tarafından tercih edilmesini sağladı. Bu fırsatları değerlendirenler alışverişlerinden ettikleri tasarrufu tatil harcamalarında kullanabiliyor.

penti bikini modelleri

Tatil Yapmanın Daha Uygun Yolu

Tatil sezonu geldi, soğuk ve yorucu geçen kışın ardından çoğu kişinin tatile çıktığını, çıkmayanların da planlarını çoktan yaptığını görüyoruz. Ülkemizde genelde 3 aylık bir zaman diliminin içinde kendine yer bulan tatil dönemi için neredeyse yılın diğer tüm ayları plan yaparak geçiyor. Yaklaşan yaz mevsimi ile birlikte çalışanların kendilerini deniz ve doğa ile iç içe bir ortama atma isteği de artıyor. Tatil denince de akla ilk gelen genelde deniz turizmidir. Doğa gezintileri, egzotik seyahatler ve kültür gezileri de yapılabilir. Ancak yılın yorgunluğunu denize girmeyen atamayanlar için tatil demek deniz demektir. Tatil öncesi birtakım ihtiyaçların da giderilmesi gerekir. Denize girerken ihtiyaç duyulabilecek her şeyin önceden temin edilmesi beklenir. Haftalar öncesinden alışverişler ve tüm hazırlıklar tamamlanır. Mayo, terlik, çanta, şapka, güneş kremi ve diğer aksesuar ve eşyalar önceden hazır bulundurulur. Plaj modası anlamında tüm ailenin ihtiyaç duyduğu ürünleri penti indirim kodu avantajıyla tek adreste bulmak isteyenlerin vazgeçilmezi ise markanın online alışveriş sitesidir.

penti mayo modelleri

Tatil Ürünlerinde Online Alışveriş Seçeneği

Tatile gitmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz hazırda bulundurmanız gerekir. Bu size ne sağlar? Gittiğiniz yerin satış fiyatları bulunduğunuz ortamdan, internet sitesinden veya piyasa değerinden daha yüksek olabilir. Ayrıca aradığınız her şeyi ihtiyacınız olduğu anda bulamayabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi ve ilki mayo ve plaj eşyalarıdır. Tatil gününe kadar çalışıyor ve alışveriş yapma şansı bulamıyorsanız kendinizi zorlamanıza gerek yok. Penti’nin online alışveriş sitesini açıp mayo ve plaj eşyaları satın alabilirsiniz. Üstelik site üzerinden alışveriş yapmanın penti kupon kodu kullanabilme gibi bir avantajını da yakalamış olacaksınız. Yılın trendlerini iş koşuşturmacası içinde takip edemeyebilirsiniz. Penti size bu ürünleri yeni ürün kategorisinde sunacağı için tatilde trend out olmaktan kurtulmuş olacaksınız.

Sitenin “fırsat köşesi” kategorisini takip edebilirsiniz. Böylece Penti’nin kendine özel ve uygun fiyatlı ürünleri ile bir stil oluşturabilirsiniz. Site üzerinden beğendiğiniz tüm ürünleri takip edebilir kendinize bir tarz yaratabilirsiniz. Online alışveriş için yapmanız gereken tek şey penti.com’a üye olmaktır. Üyelik sonrası kategoriler arasında gezinmeye başlayabilirsiniz. Plaj kategorisini tıkladığınızda tüm tatil ürünleri karşınıza çıkacaktır. İç giyim gibi diğer kategorilerin altında aradığınız daha özel eşyaları bulabilirsiniz.

Lidyana İndirim Kodu Modayı Nasıl Etkiliyor?

İndirimler

Lidyana İndirim Kodu Modayı Nasıl Etkiliyor? için yorumlar kapalı...

lidyana indirim

Devir internet devri! Artık hayatımızın çoğu internette geçiyor. Hem evde, hem işte, hem de tatilde hep online kalıyoruz. Konu alışveriş olduğunda da dijitalin geleneksele oranı sürekli artıyor. Lidyana.com gibi online alışveriş siteleri de sürekli büyüyor. Peki lidyana indirim kodu modayı nasıl etkiliyor bilen var mı? Öncelikle hayat toplumun geneli için zor. İnsanlar ay sonu faturalarını ödeme peşindeler. Durum böyle olunca ekstra masraflara da bütçe ayırmak zorlaşıyor. Ama özellikle iş hayatındakiler ve gençler bulundukları ortama uyum sağlamak için o sezonun trend ürünlerini giymeliler. Bu noktada lidyana indirim kodu etkileri hissedilmeye başlar. Diyelim ki yaz geliyor ve sezon bir şeyler almak istiyorsunuz. Ama önünüzde bir tatil de var ve o tatil için de para ayırmanız gerekiyor. Para harcamadan alışveriş yapılabilseydi ne süper olurdu diye düşünüyorsunuz ama o da olmuyor. O zaman indirimlerin peşine düşmelisiniz.

Online alışveriş bunun için uygun platform. Çünkü popüler markalara ait ürünleri ucuza almak kolay. Ama  bu da size yetmiyor ve daha fazla indirim istiyorsunuz. O zaman sizin de lidyana indirim kuponu kullanma vaktiniz gelmiş. Lidyana’da birçok markanın ürünlerini bir arada bulmak mümkün. Siteye özel indirimli fiyatlar da cabası. Bunun üstüne beğendiğiniz modelleri sepete atıktan sonra, ödeme aşamasından önce ekstra bir indirime hayır diyemeyenler lidyana indirim kodu aramaya geçiyor. Bulacağınız güncel bir indirim kuponu alışverişinizi sepet adımında tekrar ucuzlatır ve siz de ödemenizi bu fiyattan yaparsınız. Kupon kodu sistemi temiz ve pratik bir çözüm. Kuponu gir, indirimi al mantığıyla çalışır. Söz konusu lidyana sitesi olunca da çok fazla kupon kodu bulmak mümkün. Peki size bir maliyeti var mı? Para açısından hiçbir maliyeti yok. Zaman bakımından da sadece birkaç saniyenizi alır. Siz lidyana indirim kodu alıp siteye uygulayınca indirim anında tutara yansıyor.

lidyana kampanya kodu

Lidyana’da Neler Var?

Sürekli yenilenen Lidyana kreasyonları sayesinde siz de tarzınızda yenilik yapabilirsiniz. Kusursuz seçimlerle dış görünüşünüze hak ettiği şıklığı verebilir ve gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Koyu renklerin yanı sıra açık ve canlı tonlar bu sezon bolca tercih edilmekte. Kırmızı, yeşil, gri renklerini seviyorsanız bu yıl sizin yılınız olacak. Sade renkler seviyorsanız da özellikle bej tonlarını bu sezon fazlasıyla kullanabilirsiniz. Doğal renklerin canlı renklerle buluştuğu kıyafetler sayesinde en güncel görünümlere ulaşabilirsiniz. Solmuş yaprak rengi ve baharat renkleri ile en güncel kombinleri oluşturmak mümkün. Lacivert ve kahve tonları geçen sezon daha çok tercih edilse de bu sezon da önemini koruyor. Payetli elbise, karışık desenler, kazak ve çorap kombinleri, kamuflaj deseni, püsküller fazlasıyla tercih edilmekte. Ayrıca çiçek desenlerini pantolon ve bluzlarda Lidyana’da sık sık görebilirsiniz. Desenlerden hoşlanıyorsanız özel tasarımlı ceketlere de göz atabilirsiniz. Baskılı kıyafetlerle şıklığı yakalamak oldukça kolay olacak.

lidyana elbise ve aksesuar modelleri

Bu Yaz için Çarpıcı Seçimler

İçinde bulunduğumuz yaz aylarında birbirinden farklı renkler ve modeller ortaya çıkmaya başladı. Salaş tshirtler seviyorsanız bu sezon rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çiçekli elbise ve etekleri tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Ayrıca çizgiler de sezonda ön plana çıkıyor. Birçok farklı renkten oluşan çizgi desenli parçaları tercih ederek güncel şıklık oluşturabilirsiniz. Haki en çok ilgi gören moda renklerden biri… Beyaz bluzlar üzerinde yazı olan modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Sarı, turuncu, kırmızı gibi birçok farklı renkte yüksek bel şortlar sıcak havaların modası. Dilerseniz kot şort ve eteklere de ulaşmanız da mümkün. Nakış seviyorsanız bu sezon her istediğiniz modelini bulabilirsiniz. Kıyafetler adeta hem spor hem de klasik ayakkabılarla uyum sağlayabilecek özellikte. Böylece rahatlıkla şık kombinler oluşturabilirsiniz. Kış aylarında sıkça tercih edilen kadife bahar aylarında tshirtlerde karşımıza çıkmakta. Açık ve koyu tonların birleşiminden oluşan ürünler sayesinde isterseniz sade isterseniz de abartılı görünümler elde edebilirsiniz. Büyük beden giyimi özellikle hırka ve kazaklarda ön planda… Marjinal görünmek istiyorsanız büyük beden kıyafetler tercih ederek tarz olabilirsiniz. Takım kıyafetleri de tercih ederek farklı görünümlere imza atabilirsiniz. Modanın hızına yetişmek için acele ederek alışverişlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede oldukça kısa sürede birçok ürüne ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.

Spor Yapmayı Sevenler İçin Gerekli Her Şey

Fırsatlar

Spor Yapmayı Sevenler İçin Gerekli Her Şey için yorumlar kapalı...

spor ürünleri indirimler

Spor yapmak insanlar açısından sağlık, eğlence ya da meslek olarak değerlendirilebilir. Günün yorgunluğunu üzerinden atmak, zinde kalmak ya da zayıflamak gibi birçok sebeple insanlar spor yapar. Bunlara ek olarak sporu profesyonel olarak yapan da pek çok kişi bulunuyor. Sporu meslek olarak yapanlar ya da diğer insanlar mutlaka spor ürünleri alarak kullanırlar. Bu yönü ile spor ürünleri denildiğinde akla çok farklı ürünler gelir. Bu ürünler arasında spor aletler, ağırlıklar, sporcu besinleri, taraftar ürünleri ve diğer sporcu kıyafetleri gelir. Sporun nasıl ve nerede yapıldığına göre de spor ürünleri değişiklik gösterir. Özellikle doğa sporlarını yapmayı sevenler için özel olan seçenekler diğerlerine göre çok daha farklıdır.

spor aletleri bisiklet

Spor Aletleri

Sporcu ürünlerin arasında en çok kullanılan spor aletleridir. Spor aletleri kapalı ya da açık ortamlarda spor yapabilmek için kullanılan aletlerdir. Ağırlıklı olarak açık alanda kullanılan bu aletlerin özel bazı çeşitlerini açık alanda da kullanmak mümkündür. Spor aletleri denildiğinde akla ilk gelen bisikletlerdir. Kondisyon bisikleti olarak da adlandırılabilen bu aletler evde ya da spor salonu gibi yerlerde kondisyonu sağlamak için kullanılır. Kardiyo yapmak için ideal araçlardır. Dikey ya da yatay seçeneklere sahip olan bisikletler amatör ya da profesyonel sporcular tarafından çalışmak için değerlendirilir. Eliptik dönme özelliğine sahip olan modeller ise daha yüksek kalori yakımı sağlayabilir. Fakat dizinde problem olanlar için önerilmez çünkü pedal çevirmek dizdeki sağlık problemini tetikleyerek artırabilir. Diğer çok kullanılan spor aleti olarak koşu bantları akla gelir. Evden ya da spor salonundan çıkmadan koşu yapmaya imkân tanır. Bunları yanı sıra ağırlıklar, kürek çekme aletleri ve benzeri kondisyon aletleri spor için kullanılabilir.

sporcu besinleri indirim

Sporcu Besinleri ve Kıyafetleri

Spor ürünlerin içinde önemli yer tutan seçenekler olarak kıyafetler ve özel besinler bulunur. Sporcu besinleri özellikle ağır sporlar ile ilgilenen kişiler için gerekli görülen gıdalar arasında yer alır. Vücut geliştirme gibi sporları yapanlar diğer sporculara göre farklı şekilde beslenmesi gereken kişilerdir. Yaptıkları sporun sonucunu daha iyi alabilmek ve spor yapacak güce sahip olabilmek için protein tozu, karbonhidrat ve özel enerji veren gıdaları tüketmeleri gerekir. Yoksa kas yakımı ile karşılaşılabilir. Antreman sonrası kaslardaki kılcal yırtıkların iyileşmesi için de besin takviyelerine ihtiyaç duyulur. Bu konuda sağlık unsurları dikkate alarak ekstra gıda tüketimi yapılmalıdır. Mutlaka bir profesyonele danışılması tavsiye edilir. Spor ürünleri arasında kıyafetler de önemli bir yer tutar. Yapılan sporun daha rahat şekilde yapılabilmesi için uygun kıyafetler seçilmelidir. Teri emen ve bedenin nefes almasını sağlayan kıyafetler de sağlık açısından gerekli kıyafet türleridir. Ayakkabılar rahat şekilde yürümek ve koşmak için önem verilmesi gereken ürünler arasında sayılır. Burada sayılan ürünlerin tamamını internet sitelerinden temin edebilirsiniz. Sanal alışverişinizde kullanacağınız indirim kuponu ve varsa hediye çekleriyle ekstra tasarruf da edebilirsiniz.

Vatan İndirim Kodu Elektronik Ürün Taleplerini Şekillendirdi!

Kampanyalar

Vatan İndirim Kodu Elektronik Ürün Taleplerini Şekillendirdi! için yorumlar kapalı...

vatan bilgisayar indirim kodu

Hayatımızın her alanında yoğun bir şekilde kullanmakta olduğumuz ürünler için online alışveriş olanaklarını değerlendirirken özellikle bazı sektörlerde, sektöre yönelik olarak etkilerinin büyük oranda etkileşime sahip olarak şekillendiği görülmeye başlandı. Vatan indirim kodu kullanarak uygun fiyata elektronik ürünler almak bunlardan biri. Araştırmalara göre daha önce internetten alışverişin ilk yaygınlaşmaya başladığı yıllarda alışveriş yapan kişilerin fiyatların daha uygun olmasını birinci sıraya koyarak sanal alışveriş platformlarını daha fazla deneyimlemesi söz konusu olurken artık online alışverişin sağladığı diğer kolaylıkların da burada etkili olduğu ortaya kondu. Özellikle söz konusu elektronik ve teknolojik ürünler olduğunda tüketicilere son derece rahat ve kolay bir şekilde deneyimleme fırsatı veren online alışveriş büyük bir avantaj sağlıyor. Mesela bir laptop alacaksınız. Bunun için birçok site gezdiniz ve sununda Vatan Bilgisayar size en uygun modeli sundu. Öncelikle sitenin garantili ürünler satması büyük avantaj. Ardından fiziksel mağazalarının da olması gerektiğinde mağazaya gidip yüz yüze konuşabilme avantajı da sağlıyor. Satın alma aşamasında vatan indirim kodu ile mevcut fiyatın altında bir ücret ödeme fırsatı var. Satış sonrasında ise müşteri hizmetleri ile memnuniyetin devamı sağlanıyor. Taksitli ödeme imkanı da bulununca ihtiyacınız olan pc veya notebooku Vatan’dan rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Türkiye’nin e-ticaret pazarında etkin rol oynayan firmaların hemen hemen hepsi tarafından gözlenen indirim kuponları online alışveriş alışkanlıklarına hitap eden bir çizgiyi de ortaya koyuyor. Elektronik ve teknolojik ürünlere olan talep davranışlarının değişmesindeki en büyük farklılığın ise e-ticaret sitelerinin bu tür ürünlere karşı geliştirmiş oldukları projelerin olumlu etkilerinin yansımalarının görülmesinden söz ediliyor. e-ticaret verilerine bakıldığında toplamda 19 milyon rakamlarında seyir eden kayıtlı kullanıcı sayısının 2018 sonu itibarıyla 20 milyonu bulması ve şu anda bu rakamın da üzerine çıkması çok farklı sektörde online alışverişin ilk sırada tercih edildiğini ortaya koyuyor.

vatan bilgisayar kampanya kodu

Online Alışveriş Siteleri Büyümeye Devam Edecek!

Geliştirilen projelerle birlikte elektronik ve teknolojik ürünlerin üstünlüğü ortadan kalkmadan yapı market, cep telefonu ve aksesuarları, evcil hayvan ürünleri gibi ürünlerde yüksek satış rakamlarına ulaşılan e-ticarette ilerleyen dönemde müşterilerin beklentilerine göre bu ortamın tepki şekillerinin de değişeceği belirtiliyor. Tüketiciler için artık iyi bir alternatif olmasının önüne geçerek alışveriş yapmanın ilk adresi olarak görülmeye başlanan internet, artık sadece vatan bilgisayar indirim kodu ile uygun fiyatla alışveriş yapmak isteyenlerin değil aynı zamanda kaliteli ürünlere ulaştığından emin olmak isteyenler tarafından da kullanılmak isteniyor. Her ne kadar yapılan araştırmalar Türkiye’deki tüketim alışkanlıklarında e-Ticaret sitelerinin seçilmesinde ürünlerin fiyatlarının uygun olması sebebiyle alışveriş yapmayı ilk sırada gösteriyor olsa da ürünlere karşı beslenen kalite beklentisinin de bu sıralamada hızla yukarılara tırmandığı görülüyor.

Göstergelerin hızla olumlu yönde ilerlemesine devam edilmesi beklenen sektör içinde hem e-Ticaret firmalarının hem de bunları tercih eden kişilerin sayısının artması beklenerek online alışveriş sitelerinin büyümeye devam etmesi bekleniyor. Tüketicilerin ürünleri ayrıntılı inceleyebilmek, ürünleri daha önce kullanan kullanıcıların yorumlarını değerlendirmek ve ürünler arasında karşılaştırma yapmak için e-ticarete rağbet göstermesi daha hızlı bir şekilde gerçekleşecek.