İndirim Haberleri

Tatil Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İndirimler

Tatil Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır? için yorumlar kapalı

tatil sepeti indirim kodu

Bundan 14 yıl önce, 2004 senesinde kurulan Tatil Sepeti, Türkiye’nin en büyük turizm portalıdır. Bugün 17 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile hayal edilen tatilleri ayağınıza getirir. Bunu yaparken tatil sepeti indirim kodu nasıl kullanılır sorusunu soranların sayısı da oldukça fazla. Sebebi basit, herkes en uygun tatili yakalamak istiyor. Tatilsepeti.com ’a üye yaklaşık 20 seyahat acentesi var. Siz herhangi bir otel aradığınızda tatil sepeti bu acentaların en uygun fiyatlı olanını karşınıza çıkarır. Ödemenizi yapar ve satın alırsınız. Böylelikle tek tek turizm firmalarının sitelerinden fiyat karşılaştırması yapmanıza gerek kalmaz. Peki bu platformun size zaman kazandırırken para da kazandırabileceğiniz biliyor muydunuz? İşte bunun için tatil sepeti indirim kodu kullanmalısınız. Siteden bir otel arattınız ve fiyatını beğenerek rezervasyon yaptıracaksınız diyelim. Önce tarih aralığını girip müsaitlik durumuna bakıyorsunuz. Sonra konaklama yapacak kişilerin bilgilerini girip devam et butonuna tıklıyorsunuz. Bir sonraki ödeme sayfasında tatil sepeti kampanya kodu diye ekstra indirim elde edebileceğiniz bir alan çıkacak. İşte bu alana gireceğiniz kupon rezervasyon tutarınızı ucuzlatabilir. Tatil sepeti, site üyelerine, sosyal medya takipçilerine, sürekli kullanıcılarına bazen bu kuponlardan gönderiyor. Ayrıca bu sitedeki tatil sepeti mağazasına girerek tüm kupon ve kampanyalarını tek sayfada da inceleyebilirsiniz. Kuponu aldıktan sonra tek yapmanız gereken ilgili kutucuğa girmek. Toplam fiyatın anında ucuzladığını siz de göreceksiniz.

tatil sepeti kampanya kodu

Tatil İşlemlerinizi Online Olarak Kısa Sürede Halledin

Uzun zamandır çalışma temposu içeresinde bulunan, insan kalabalıklarından sıkılan, kendine ait hoş ve dinlenebileceği bir zaman geçirmek isteyenler için tatil vakti gelmiş demektir. Tatil her insanın bir sene içerisinde belirli bir müddetçe, kendini dinlemesi, üzerindeki yorgunluğu atması ve vücudunu dinlendirmesidir. Pek çok otel, hotel, pansiyon, tatil köyü bu konuda hizmet veriyor. İnsanlar tatil ihtiyaçlarını karşılamak için hem seçenekler, hem de bütçe bakımından bu tatil mekânları arasından seçimlerini yapıyorlar. Bu konuda araştırma yapan kişilerin ilk başvurdukları yer tatil sepeti sitesi. Pek çok tatil beldesinin kendi online sitesi veya tek bir platform üzerinde toplanan pek çok tatil beldesi listeleri mevcuttur. Tatilsepeti.com, tatilcilere erken rezervasyon fırsatı, uygun rezervasyon imkânı, online kiralama hizmeti, sundukları hizmetlerin listesi, tatil mekânının resimlerini ve yorumlarını sunar. Kredi kartı veya banka kartları ile rezervasyonlarınızı kısa süre içerisinde tatil sepeti indirim kodu ile uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Tatil mekânlarının günümüz çağına uygun olan bu sistemleri pek çok internet kullanıcısı tercih etmektedir. Bu sayede hem zamandan hem de bütçe hesabından tasarruf sağlanmış olunmaktadır.

Tatile gitme planı yapan kişilerin kalacakları yeri ayarlamadan önce, internetten ilk halletmeleri gereken nokta yolculuk biletleri. Bu konuda uçak, otobüs, tren, gemi vb. pek çok ulaşım seçeneği mevcut. Ve hepsinin de internet üzerinden bilet satışları yapılıyor. Üstelik en uygun fiyatlar dâhilinde. Çoğu kişi tatil uçak biletini aylar öncesinden alarak, ciddi oranlarda tasarruf edebilir.

erken rezervasyon otelleri

Tatil Biletleriniz Bir Tık Uzağınızda

Tatil beldelerinde olduğu gibi, ulaşım biletlerini sağlamak için markaların tek tek online bilet satışı yaptıkları resmi siteleri bulunmakta veya tatil sepeti gibi tek bir platform üzerinden pek çok markanın biletlerinin satışı sağlanmaktadır. Etkili ve rahat bir tatil için, hem otel rezervasyonlarınızı hem de biletlerinizi tatilsepeti.com üzerinden kolaylıkla almanın mutluluğunu yasayabilirsiniz.

İnternet üzerinden alınan biletler ile gişeden alınan biletler arasında fark bulunmamaktadır. Hatta internet ortamından yapan rezervasyonlar ve alınan seyahat biletlerinin daha fazla avantajlı yanları bulunur. İlk olarak daha ucuzdurlar. Çünkü tatil sepeti indirim kuponu kullanma fırsatı bulunur. Gişe biletleri gibi iptal edilebilir ve para iadesi istenebilirler. Zaman ve mekâna bağlı kalmaksızın onlara sahip olabilirsiniz. Biletlerinizin e-mail adresinizde kopyasını saklayabilirsiniz. Destek almak istediğiniz noktalarsa müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. En önemlisi de bir bilgisayar karşısında kısa sure içerisinde tüm tatil planınızı hazırlayıp, tüm bilet ve rezervasyon işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bilgi çağının en önemli icatlarından biri olan bu uygulamalarsan faydalanmak için hala hiç geç değil.

Bakımlı Görünmek Artık Çok Daha Kolay

Kampanyalar

Bakımlı Görünmek Artık Çok Daha Kolay için yorumlar kapalı

kişisel bakım ürünleri

Kadınların birçoğunun en büyük korkularından biri yaşlanmak. Yaşın ilerlemesi kaçınılmaz olsa da, kadınlar bunu saklayabilmenin yollarını arıyor ve belirtileri gizlemek mümkün olursa yaşlanmayacaklarını, yalnızca yaş alacaklarını düşünüyorlar. Bunu sağlamak için de sağlık ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların bir dizi bakım ürünü bulunuyor. Eski dönemlerde bakım denilince belki temizlik kokan bir sabun yeterliydi. Ancak bugün her ihtiyacımız için ayrı bir ürün bulmak mümkün. Kişisel temizlik için ayrı, nemlendirme için ayrı, yaşlanma izlerini önlemek ya da gizlemek için ayrı ürünler piyasaya sürülüyor. Kadınların daha bakımlı ve havalı görünmek amacıyla başvurdukları makyaj ürünleri ise farklı bir kategoriyi oluşturuyor.

Bazı durumlarda bu ürünlerin hepsi için farklı mağazalara gitmeniz gerekebilir. Zira her bir ihtiyacınız için farklı bir markanın ürünü sizin için daha yararlı olabilir. Üstelik her geçen gün yeni bir madde keşfedilerek kozmetik ürünlerde bu maddenin olumlu etkilerinden yararlanılarak üretilen yeni ürünler çıkarılması da söz konusu. Bu durumda en son çıkan ürünleri takip etmek ve cildinizin ya da vücudunuzun ihtiyacı olan ürünleri almak için özel bir zaman ayırmanıza ve mağazaları gezerek vakit kaybedip yorulmanıza gerek yok. Online alışveriş kolaylıklarından kişisel bakım sektörü ürünleri için de yararlanabilirsiniz. Hediyesiyle birlikte satılan ya da internet alışverişine özel indirim kuponları ile daha uygun fiyattan satılan ürünleri alarak bütçenize de olumlu etkide bulunabilirsiniz.

erkek kozmetik setleri fiyat

Yalnızca Tıraş Olmak Bakımlı Olmaya Yetmiyor

Eskiden bakım ve kozmetik denilince yalnızca kadınlar akla gelirdi. Erkeklerin tıraşlı olması ve temiz kıyafetler giymesi yeterli görülürdü. Oysa bugün, temiz, gidilen yere uygun ve bedenle uyumlu kıyafetler giymek önemini halen korusa da işler farklı. Erkekler de en az kadınlar kadar bakımına özen gösteriyor ve bunun için kozmetik ürünler kullanmaktan çekinmiyor. İnternet üzerinden erkeklere özel nemlendirme ve koruma sağlayan ürünlere kolayca ulaşılabiliyor. Tıraş malzemeleri, ağız bakımı için diş macununa ek olarak temizlik ve güzel koku ile ferahlık veren ürünler, cildi nemli ve canlı tutacak losyon ve kremler, saç bakımı için çeşitli sorunları gidermek üzere özel olarak üretilen şampuanlar, erkeklerin satın alabileceği bakım ürünleri arasında yer alıyor. Bakım ürünü olarak çeşitli teknolojik aletlere de online alışveriş fırsatları ile ulaşılabiliyor. Bakımlı erkekte aranan bir başka özellik de güzel kokması. Değişik markaların parfümlerine de internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede girdiğiniz ortamda hoş kokunuzla akıllarda yer edebilirsiniz.

Online Alışverişin Gözdesi İdefix İndirim Kuponu

İndirimler

Online Alışverişin Gözdesi İdefix İndirim Kuponu için yorumlar kapalı

idefix indirim kuponu

Bilgisayar ve internetin hayatımıza girmesi ile birlikte ülkemizde ticaret anlayışı başta olmak üzere pek çok şey değişti. Öyle ki, nüfusun önemli bir oranı alışveriş için e-ticaret sitelerini tercih ediyor. Bunun arkasında ürüne daha hızlı ulaşma, ekonomik olma, internet üzerinden yapılan alışverişlerin giderek daha güvenli hale gelmesi gibi pek çok husus yatıyor ancak konumuz bu değil. Konumuz online alışverişlerde yurdum insanının hangi ürünlere ilgi gösterdiği ve idefix indirim kuponu kodlarının alışverişleri nasıl ucuzlattığı. E-ticaret sitelerinin alışveriş istatistiklerine bakılacak olursa, ülke olarak teknolojik ürünlere ilgimiz büyük. Örneğin daha çok bir kitap satış sitesi olarak bilinen idefix bile kitaplardan sonra en çok elektronik kategorisinde ürün satıyor. Bu kategoride hangi ürünlere daha çok talep olduğu konusu ise bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin talep noktasında diğer bölgeleri geride bıraktığını söyleyebiliriz. Toplam talep değerlendirildiğinde ise Marmara’nın ardından İç Anadolu ve Ege Bölgeleri geliyor. Bu noktada idefix indirim kuponu kullanımı bölgesel bir farklılık göstermiyor. Yani her bölgeden müşteriler bu kuponları kullanıyor. Peki, en çok hangi ürünler internet üzerinden satın alınıyor. Bu kategoride online alışverişin öne çıkan ürünü sinema filmleri. Filmler her bölgede ortak talep gören ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Satın alınan film türleri tabi ki çok çeşitli. Bazı kullanıcılar bilim kurgu filmleri tercih ederken, bazı kullanıcılar ise komedi filmlere yönelebiliyor. İstanbul, Ankara ve Bursa gibi illerde özellikle filmlere ilgi büyük.

idefix kitap kampanyaları

Oyun Dünyasına Girenler Talebi Artırıyor

Elektronik ürünler denilince bir zamanlar aklımıza yalnızca televizyon ve bilgisayar geliyordu. Ancak bu ürünlerle ilişkili yan ürünler de online alışverişte günümüzde sıkça talep edilen kategoriler arasında yerlerini almış. Bu konuda üzerinde en fazla durulması gereken kategori ise oyunlar. Zira dünya geneliyle paralel olarak ülkemizde de oyun pazarının büyümesi ve gelişmesi ile birlikte, oyun aksesuarları da büyük ölçüde internet üzerinden temin edilmeye başlandı. Oyun severler de aynı şekilde idefix indirim kodu vasıtasıyla beğendikleri oyunu teknoloji marketlere göre daha ucuza alabiliyor. Profesyonel oyuncular için bu iş biraz daha masraflı.

Sıradan bir bilgisayarla her oyunu oynamak mümkün olmadığından oyun kurmaya ve oynamaya olanak veren bir bilgisayar temin ediliyor ya da mevcut bilgisayarın özellikleri oyuna uyacak şekilde yükseltiliyor. Oyun bilgisayarı olarak adlandırılan modelleri üreten Monster Notebook ve MSI gibi markalar var. Diğer popüler markalar da yine oyun bilgisayarları üretiyor. Oyun dünyası ile ilişkili olarak satın alınan ürünler arasında mouse ilk sırada yer alır. Bu ürünü de klavye ve diskler ile işlemci, ekran kartı ve ram çeşitleri izliyor. Zira gelişmiş bir ekran kartınız yoksa diğer özellikler yetersiz kalabilir. Çünkü yeni nesil oyunların gelişmiş grafikleri güçlü ekran kartları istiyor. Gaming bilgisayarları ile aksesuarlarının oyun maliyetini aşıyor olması, kullanıcıların ihtiyaç duydukları ürünleri parçalar halinde internet üzerinden uygun fiyata satın almaya yöneltiyor.

Ofisinizi İnternet Üzerinden Düzenleyin

Haberler

Ofisinizi İnternet Üzerinden Düzenleyin için yorumlar kapalı

ofis ekipmanları indirimleri

Ofislerin insanların mesleklerine göre uygun bir şekilde düzenlenmiş olması, gerçekleştirdikleri çalışmalardan daha verimli ve pozitif sonuçlar ortaya çıkan bir şekilde hareket etmelerini sağlıyor. Bu nedenle oluşturulan ergonomik ve konforlu bir ofis ortamı tüm mesleklerde önemli bir yer kazanmıştır. Ofisin rahat bir kullanıma sahip olması için ofis mobilyalarından duvar renklerine, ışıklandırmadan teknolojik imkanlara ve ofis gereçlerine kadar her şey özenle seçilmiş ve birbirine uygun olmalıdır. Bu amaçla yapılabilecek tüm uygulamalar ve kullanılacak eşyaların alışverişi, alternatif ve daha ekonomik ürünlere ulaşmak amacıyla indirim kuponu kullanılarak internet üzerinden yapılabilir. Online alışveriş metoduyla satın alınan her şeyin çok rahat bir şekilde alternatifler arasında seçilebilmesi ve daha uygun fiyatlı olması aynı zamanda bireysel ve kurumsal işletmeler için de ekonomik ve zevkli bir durum oluşturuyor.

İnternet üzerinden yapılan alışverişler günümüzde birçok insan tarafından en çok tercih edilen alışveriş modeli olmaktadır. Ofisler için ihtiyaç duyulabilecek tüm kırtasiye malzemeleri, düzenleyici malzemeler ve yardımcı malzemeler Avansas veya Ofix gibi siteler üzerinden satın alınabilirken çok kolay sipariş yöntemleri ile temin edilebiliyor. İşletmelerin A’dan Z’ye ofiste ihtiyaç duydukları tüm gereçler için her markanın farklı modellerdeki ürünleri arasında rahat bir şekilde seçim yapılabilmesi ve tüm siparişlerin bir arada temin edebilmesi de büyük bir avantaj sağlıyor. Bu sitelerden sadece kırtasiye ve elektronik ürünler değil, ofisinizde ihtiyaç duyabileceğiniz temizlik malzemelerine ve çay şekerine kadar her şey bulunabilir. Tüm ihtiyaçların tek fatura ile satın alınabilmesi muhasebe departmanları için de bir kolaylık.

uygun fiyatlı ofis gereçleri

Sınırsız İmkanlar İle Online Alışveriş

Ofislerde ihtiyaç duyulan onlarca farklı eşya arasında kimi zaman olmazsa olmaz ürünler var olduğu gibi kimi zaman da bulunduğunda fayda gösterebilecek ürünler vardır. Alternatifler arasında bulunan geniş kapsamlı ürünler sayesinde herhangi bir ofis gereci noktasında çok klasik ve sıklıkla kullanılan bir ürünün temin edilebilmesi gibi bu gerecin çok daha farklı tasarıma sahip ve alternatif bir türü de temin edilebiliyor. Örnek olarak mimarlık ofislerinde bayan mimarlar için yaratıcılıklarını daha geniş çerçevelere ulaştırmak ve daha zevkli bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla çok farklı tasarımlara sahip kalemlikler, makaslar, bant kesiciler, zımbalar ve kartlıklar gibi birçok ürün bulunuyor. Ya da bir yazıcı markasının kartuşuna alternatif olarak o yazıcı ile uyumlu daha ucuz markasız bir model alınabiliyor.

Gerçekleştirilen işe ve meslek dalına göre değişkenlik gösteren ofis gereçleri arasında sumen takımları, kalemlikler, masa saatleri, çöp kovaları, hesap makineleri, masaüstü düzenleyiciler, klasörlükler ve defterler gibi onlarca tür alternatif bulunuyor. İlginç ve zevkli tasarımlar arayan ofis personelleri veya sahipleri internet üzerinde araştırma yaparak bu gereçleri temin edip daha farklı ve zevkli ofis tasarımları gerçekleştiriyorlar. Tüm bu ürünlerin satın alınmasında gerek yerli gerek ithal ürünler arasından seçim yapılabilir.

Tchibo İndirim Kodu ile Hediye Alternatifleri

Fırsatlar

Tchibo İndirim Kodu ile Hediye Alternatifleri için yorumlar kapalı

tchibo indirim kodu

Tchibo dünyanın sayılı kahve üreticilerinden biri. Bunu zaten herkes biliyor. Fakat tchibo mağazasına gittiğinizde sizi kahveden çok daha fazlası bekler. Bir de bakarsınız ki kahve makinalarının yanında giyim, iç giyim, oyuncak, spor ve ev bahçe ürünleri duruyor. Şaşırmayın çünkü bu farklı bir konsept. Tchibo her ay değişen konsepti ve yenilenen ürünleriyle müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Bu ürünleri internetten tchibo indirim kodu ile daha ucuza almak da zekice bir alternatif olabilir. Siz de birçok ürüne daha önce başka bir yerde rastlamadığınızı düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizde haksız da sayılmazsınız. Çünkü tchibo indirim kodu kullanılarak satın alınabilecek ürünler gerçekten de çok orijinal. Kendinize bir pijama takımı beğenebilirsiniz. Çocuğunuz için bir ayakkabı veya çıkmayı planladığınız tatil için bir valiz. Neredeyse yok yok. Online alışveriş sitesinin tercih edilmesinin sebebi ne olabilir peki? Tabi ki tchibo hediye kuponu indirimleri bu noktada kararlara yön verici rolde. Sitede kahveler ve kahve makinaları en çok satan ürün grubu. Bundan sonra gelen kategori ise ev, yaşam ve mobilya.

tchibo kahve makinesi ve mutfak ürünleri

Yuvanıza Tchibo Dokunuşları

Evimiz; uzun uzun zaman geçirdiğimiz, rahat hissettiğimiz yegâne yer, yuvamız… Yaşadığımız yerin bize ait olduğunu hissetmek mutluluğumuzu ve huzurumuzu büyük ölçüde etkiliyor. Sizin seçiminiz olan duvar boyası, o duvarlara asılan tablolar, çerçevelerdeki fotoğraflar, yaşadığınız yeri benimsemede ve o dört duvarı yuva yapmada hepsi ayrı ayrı önem taşır. Bomboş duvara asacağınız, hoşunuza giden bir poster bile yaşadığınız yeri sevmenize yetebilir. Her şeyini tamamıyla sizin seçtiğiniz, sizin zevkinize yönelik bir eve girdiğinizde yabancı hissetmezsiniz. İşte tchibo indirim kodu ile tüm bunları ucuza almak artık çok kolay.

Yaşadığımız yer kimliğimizi yansıtır. Seçtiğimiz mobilyalar, dekorasyon ürünleri, halılar, perdeler hepsi birbirini tamamlar. Bu eşyaları bir tchibo mağazasına gidip hepsini incelemeye çalışmak, tek tek bulmak, birbirine uydurmaya çalışmak zevkli olsa da bir hayli yorucudur ve fazlasıyla zaman alır. Tchibo’da gezerken hangi mobilyanın nerede olduğunu unutmak, mobilyanın fiyatlarını karıştırmak da eklenince ev dekorasyonu bir yerden sonra can sıkıcı olmaya başlıyor. Bu tarz can sıkıcı durumlar tchibo sitesinde en aza iniyor. Fiyat karşılaştırması yapmak kolaylaşıyor, en son çıkan ürünlerden daha erken haberdar olunabiliyor. Buna ek olarak dünyanın her yerinden sizi yansıtacak mobilyayı ve dekorasyon ürünlerini bulmak çok kolay hale geliyor. Ayrıca eşya bakarken kaybedilebilecek onca zamandan ve tchibo indirim kodu kullanarak paradan tasarruf etmek de bir avantaj haline geliyor.

tchibo online alışveriş kampanyaları

Tchibo Online Alışveriş Fırsatları

Online alışveriş yaparken karşımıza binlerce ürün çıkıyor bu da bize kıyaslama ve en iyisini seçebilme şansını veriyor. Bunun yanında almak istediğiniz ürünü farklı alışveriş sitelerinde farklı fiyatlarla görebiliyor, ücreti düşük olanı alıp fazlasıyla kar edebiliyorsunuz. Bunlara ek olarak online mağazalar yedi yirmi dört ulaşılabilir olduğundan herhangi bir zaman kısıtlamasına maruz kalmıyorsunuz. Yani gecenin bir vakti istediğiniz mobilyayı tchibo indirim kuponu ile online alışveriş sayesinde sipariş edebiliyorsunuz. Sizden önce o ürünü alıp kullanmış birinin yorumlarına ulaşabiliyor, ürünün negatif ve pozitif yanlarını görebiliyorsunuz. Böylelikle alıp almama konusunda daha sağlıklı karar vermenizi sağlıyor ve yapılacak alışveriş sonucu boşa gidebilecek bir harcamadan kaçınmanıza yardımcı olabiliyor. Aldığınız mobilyaların ne zaman elinize ulaşacağını bilmek, dekorasyon ürünlerini taşıma derdinden kurtulmak da tchibo sitesinin olumlu yönlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Evinizin dekorasyonu için aradığınız ilginç ve orijinal mobilya ve aksesuarların da bulunması ve alınması kolaylaşıyor. Uzun zamandır aradığınız eşyayı birden karşınızda görmeniz ve bir tıkla alabilecek olmanın verdiği sevinç de cabası. Tchibo gibi güvenli bir alışveriş sitesini kullandıktan sonra hiçbir problemle karşılaşmadan istediğiniz ürünü, zaman kaygısı gütmeden, indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

2018-2019 Moda Trendleri Şekillendi

Kampanyalar

2018-2019 Moda Trendleri Şekillendi için yorumlar kapalı

maskülen giyim modası

2018 ile beraber yeni bir yıla girdik. 2018 yepyeni bir yıl ve yepyeni trendler ile karşımıza çıkıyor. Bu yılda, her yıl olduğu gibi yeni tasarımlar ve eğilimler ortaya çıktı. En çarpıcı tasarımlar, farklı modeller ve efsane renkler bu seneyi canlandırmaya geliyor. Bu sene ki yönelimlerin daha çok kürklü tasarımlar, bohem tarzı kıyafetler ve rahatlık üzerine olduğunu görüyoruz. Peki bu senenin modası ne olacak? Hangi renkler yoğunlukta olacak? 2018-2019 sonbahar-kış, ilkbahar-yaz koleksiyonları neler? Bizi neler bekliyor öğrenmeye hazır mısınız? Hadi başlayalım o halde.

Her yıl farklı bir moda akımı hayatımıza girmektedir ve moda sever birçok kadın bu akımların peşinden gitmekte, bu akıntıya ayak uydurmaktadır. Rüzgar gibi geçen New York Moda Haftası başta olmak üzere, modanın önde gelen markaları tasarımlarını podyumlara serince bu sene ki fırtınanın yönü belli oldu. Son yıllarda sıkça karşımıza çıkan geçmiş yıllara dönüş modası bu yılda hayatımızda olacak. Her yıl karşımıza çıkan akımlarda çevremizdekilerden mutlaka ”bizim zamanımızda da vardı bu etekler, bu pantolon bende de vardı, tekrar mı moda olmuş?” tarzı cümleler duymuşuzdur. İşte geçmiş yıllara dönme modasının etkisiyle, modada da bir dejavu hissi yaratılıyor. Bu akımın izinden giden bir diğer akım ise maskülen modası. Bu trendi bu sene en çok takım elbiselerde göreceğiz

renkli çorap modası ve aksesuar

Maskülen tarzın en fazla ön planda olan kıyafetleri blazer ceket takımı ve pantolon kombinleridir. Bu sene de geçen senelerde olduğu gibi hakim olan renk nude renklerdir.

Bu yılın trend renklerine gelirsek. Bu kış diğer senelere göre çok daha canlı ve renkli geçecek gibi görünüyor. Bizi böyle düşündüren şey tutkunun rengi kırmızı. Koyu renklere bu sene ara veriyoruz ama kırmızının modası hiç bitmiyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kırmızı podyumlarda olacak. Bunlar dışında hardal sarı, pembe, mor gibi renklerde kırmızının peşinden gidecek.

Renkli çorap modası! Özellikle açık topuklu ayakkabılar ile giyilen renkli çoraplar bu sene de ve uzun yıllar hayatımızda olacak gibi. Bu yılın çorap modasında da renk renk, taşlı ve simli çoraplar var. Bu çorapları neyle kombinlerseniz kombinleyin, size şık ve farklı bir hava katacaktır. Birde çorap demişken file çoraplardan bahsetmeden geçmek olmaz. Bu senenin olmazsa olmazı file çoraplar. İster kot pantolonlarınız altına, ister elbiselerinizle match edin. Her türlü harika görüneceksiniz!

oversize kaban modelleri

Ve tabi ki üste 5 beden büyükmüş gibi görünen oversized kazaklardan bahsetmeden geçmek olmaz. Oversized üst modası bu sene bizlerle. Mağazalarda gördüğünüz kazaklar da ya da sizin bedeniniz de bir problem yok. Olay tamamen kazaklarda. Depresyon kazağı diyebileceğimiz ama aslında dünyanın en rahat kazaklarından olan bu kazaklar ile hem rahat hem tarz görünebilirsiniz.

Son olarak tabi ki kadife modasından da bahsetmemek olmazdı. Geçen yıl hayatımıza giren bu akımın, bu yılda izlerini göreceğiz. Hem spor tarzı, hem şık tarzı ile bu senenin vazgeçilmez parçalarından olacak.

Size En Uygun Parfümü Nasıl Seçebilirsiniz?

Haberler

Size En Uygun Parfümü Nasıl Seçebilirsiniz? için yorumlar kapalı

parfüm seti fiyatları

Güzellik sırlarından biri de parfümlerdir. Sadece güzel giyinmeniz, cilt bakımı yapmanız ya da makyaj-saç stiliniz sizi güzel yapmaz. Hepsi bir bütündür ve bunlardan en etkilisi de parfüm seçiminizdir. Parfüm hem kadınlar hem de erkekler için her gün kullanmaktan vazgeçemedikleri bir ürün. Görünüşünüz her ne kadar etkili olsa da bilimsel olarak kanıtlanmıştır ki unutulamayan şeylerden biri de kişilerin kokusudur. Çok hassas olan insan burnu çiçek kokusu, anne kokusu ya da parfüm kokusu gibi güzel kokuları kaydediyor. Yani koku hafızanız göz hafızanız da çok daha gelişmiştir. Bu durumda hoş kokularla insanların karşısına çıkmak önemli.

Parfüm almada en kolay ve uygun yollardan birisi de online alışveriş siteleri. Online alışverişle aradığınız her marka ve kokuya ulaşabilirsiniz. Ürün detaylarıyla da ilgili önbilgilere ulaşmanızda sanal alışveriş çok yaralıdır. Ayrıca normal parfüm mağazalarından alacağınız fiyatın çok daha altında, bütçenize uygun indirim ve kapmayanlarda online alışverişle mümkün olmaktadır. Farklı fiyat aralılarıyla her bütçeden kişiye uygun seçenekleri karşılaştırmalar yaparak alma imkânına sahip olabilirsiniz.

Parfüm alırken size uygun olduğunu karar vermek için birkaç ipucuna dikkat etmelisiniz. Cilt tipiniz parfüm seçiminizi etkileyecektir. Örneğin yağlı bir cildi olan kişiler daha fazla koku salgılarlar. Bu nedenle böyle kişiler su bazlı parfümler tercih etmelidirler. Ağır kokular yerine daha hafif ve ferah kokular almalıdırlar.

parfüm markaları hangileri

Sigara içen kişilerde de parfüm seçimi çok önemli. Sigara ve nikotinden kaynaklı ağır bir koku olacağı için bunu dengelemek için hafif kokuları seçmelidirler. Bir diğer etki ise tükettiğimiz besinler. Et ya da baharat tükettiğimizde vücudumuz çok daha ağır kokular salgılamaktadırlar. Buna uygun olarak yine soft ve ferahlatıcı kokular ilk tercih olmalıdır. Örneğin okyanus kokusu içeren parfümler tercih edilebilir.

Her ne kadar bu sadece bir genelleme olsa da koyu tenli kişilerin daha yağlı bir cilde sahip olması nedeniyle daha yoğun kokular, açık ten rengi olan kişilerin ise daha hafif kokular tercih etmesi gerektiği düşüncesi hakim. Kişiliğiniz de parfüm seçiminizde etkilidir. Daha sakin, neşeli, gizemli gibi genel ruh haliniz seçiminizde etkili olacaktır. Önerilebilecek kokular; vanilya, yasemin, sandal, bergamot gibi kokular her ortamda kullanılabilirler. Gül, zambak, çikolata, tarçın, tütün, hindistan cevizi gibi kokular ise herkes tarafından hoşlanılmayacağı ağır kokular olduğu için ortama göre karar verebilirsiniz. Tüm bu parfümlerin seçimlerinde online alışverişte tüm seçeneklere ulaşıp karşılaştırarak en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Dior, Davidoff, Hugo Boss, Armani, Burberry, Tom Ford, Creed ve daha birçok markanın ürünlerine ulaşmanın en ucuz yolu internet. Yarım saatlik boş bir zamanınızda bile kısa bir araştırmayla kullandığınız parfümün hangi sitede daha ucuza olduğunu bulabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz tarihte teslim edilmek üzere anında siparişinizi de oluşturabilirsiniz. Bu da paranızın cüzdanınızda kalmasını sağlar.

Mavi İndirim Kodu ile Trendleri Kaçırmayın

İndirimler

Mavi İndirim Kodu ile Trendleri Kaçırmayın için yorumlar kapalı

mavi jeans indirim kodu

Modanın sürükleyici tarafına yetişemeyenlerden misiniz? Her yeni sezon yeni ürünlerle karşımıza çıkan markaların hızına yetişmek sizi zorlamasın. O zaman mavi indirim kodu ile alışveriş yapmayanlardansınız demektir. Ülkemizi gururla temsil eden dünyaca ünlü Mavi Jeans, her sezon fark yaratan tasarımları ile dönemin trendlerine yön veriyor. Tabi buna yetişmek için şüphesiz bütçenin kapısını aralamak gerek. Bu noktada bütçenin ağzını kısmaya yarayan bir fırsat var. Bu fırsat mavi hediye çeki kodu indiriminden başkası değil. Çok özel tasarımlardan istediğinizi seçip sepete atıktan sonra gireceğiniz mavi indirim kodu tutarı ucuzlatarak paranızın bir kısmının cebinizde kalmasını sağlıyor. Böylece giyiminiz için çok para harcamamış oluyorsunuz.

Giyim konusunda online alışverişi tercih ederek dünyaca ünlü markalara da ulaşabilirsiniz. Bunun için web siteleri sizlere yüzlerce seçenek sunuyor. Oturduğunuz yerden alışveriş yapmak gibi bir seçeneğiniz var artık. Yorulmadan, vaktinizi boşa harcamadan üstelik aradığınız her şeyi bulabilmeniz için artık en doğru seçenek, sanal alışveriş seçeneğidir.

Modanın nabzını tutmak ve yeni ürünlerle trendleri yakalamak için dilediğiniz ürüne bir tıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik çevrenizdeki sınırlı sayıdaki seçenekleri incelerken zamandan kaybetmiş olacaksınız. Aradığınızı bulamadığınızda yaşadığınız hayal kırıklığı da eklenince bütün mağazaları evinize getiren online alıveriş sitesinde karar kıldığınızı fark edeceksiniz. Böylelikle iş hayatınızdan kalan vakitleri sosyal aktivitelerinize harcamış olacaksınız. Hatta birlikte çok fazla zaman geçirememenizden şikayetçi olan ailenize de mutluluk sağlarsınız. Alışveriş için günlerce mağaza dolaşmak artık eskilerde kaldı. Şimdi yeni seçeneğiniz olan mavi indirim kodu avantajlarının tadını çıkarıp en yeni ürünlere uygun fiyata ilk siz sahip olabilirsiniz.

mavi jeans hediye çeki kodu indirimleri

Yeni Trend Mom Jeanler

Sezonun modası mom Jeanler. Son zamanlarda Normcore akımının da etkisiyle mom jeanlere dönüş başladı. Bir çeşit 90’lara dönüş tarzı olan bu yeni pantolon modellerine mavi hediye çeki kodu ile indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Günümüzün hızlı ve aktif hayat tarzına en çok ayak uyduran modelleri online olarak araştırıp, satın alıp birkaç gün içinde teslim alabilirsiniz. Üstelik bütün bu alışveriş işlemleri bunca kolaylığın yanında size ekonomik olma şansı da tanıyor. Hem oturduğunuz yerden alışverişinizi tamamlıyorsunuz ve bunun için hiçbir efor sarf etmenize gerek kalmıyor hem de en yeni ürünleri daha ucuza satın alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz ürünler adresinize kadar gelirken size sadece ürününüzü kapıdan teslim almak düşüyor. Yapacağınız işlemler yalnızca web sitesi üzerinden geniş ürün yelpazesini incelemek ve seçim yapmak ve sonunda mavi indirim kodu kullanmak. Ayrıca modayı yakından takip edemiyorum diye üzülenlerdenseniz yeni ürün kategorisinde küçük bir gezinti yapabilirsiniz. Böylece iş hayatında en yoğun dönemlerinizde bile yılın moda ürünlerine ulaşabileceksiniz.

Bu sezon modaya yön veren ürünlerde rahatlık ve salaşlık göze çarpıyor. Yeni sezon ürünlerin en hızlı yerini aldığı alışveriş ortamları online alışveriş siteleridir. Yılın trendleri, eski ve yeni ürünler kategoriler hâlinde sizlere sunulur ve rahatça seçim yapmanız sağlanır. Ayrıca online alışverişin diğer bir avantajı da sizlere kombin örnekleri sunmasıdır. Herhangi bir mağazada asılı duran kıyafetler size fikir vermezken online mağazalarda seçtiğiniz ürünleri mankenin üzerinde kombin hâlinde görürsünüz. Böylece bir bütün olarak tüm parçaları temin etme şansınız doğar.

Unutulmaz Tatiller İçin Online Tatil Paketleri

Fırsatlar, Kampanyalar

Unutulmaz Tatiller İçin Online Tatil Paketleri için yorumlar kapalı

online tatil paketleri indirimler

Bütün bir yıl çalışıp yılın yorgunluğunu atmak isteyen pek çok kişi tatil planları yapmaya başladı bile. Ülkemizde tatil denilince genellikle akla yaz tatili gelse de aslında çok farklı alternatif tatil programları yer alıyor. Sadece deniz ve kumsal arasında sıkışıp kalmak istemeyen pek çok kişi alternatif tatil planları için internete müracaat eder. Neredeyse bütün turizm firmaları ve tatil organizatörleri internette hizmet veriyor. İnternet platformunda farklı ve alternatif olan tatil programlarını indirim kuponu kullanarak uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Özellikle yaz tatili için kış döneminde yapacak olduğunuz rezervasyonlarda ekstra indirimler de size sunulacaktır. Aynı şekilde kış tatili adına sonbaharda rezervasyon yaptırırsanız çok daha uygun fiyatlara yurtdışında bile tatil yapabilirsiniz. Üzerine bir de indirim kodu eklendi mi seyahatinizi çok ucuza getirebilirsiniz. Zaten yurtiçindeki tatil programlarında gezilecek ve görülecek olan yerler az çok bellidir. Ancak tatil programını ekonomik fiyatlarla yurt dışında yapmak isteyen birçok kişinin internette iyi bir araştırma yapması gerekir. Böylece neredeyse yurt içinde yapılacak olan fiyatlarla yurtdışı tatili gerçekleştirilebilir.

egzotik tatil turları ve kampanyalar

Uygun Fiyatlı Egzotik Tatil Programları

Özellikle yurt dışında tatil yapmak istiyorsanız size paket programlar halinde hizmet verecek olan tatil.com, Tatil Sepeti, ETS Tur, Pronto Tur gibi firmalar internette bulunuyor. Tatil yapacak olduğunuz yerin belirlenmesi için geniş alternatifler sunulmaktadır. Dünyanın uzak ucundaki coğrafyalar, egzotik ülkeler, farklı ekstrem tatil programları bu firmalar tarafından paket olarak sunulacaktır. Üstelik bir çoğunda indirim kuponu fırsatları da var. Bu şekilde bir tatil organizasyon firması ile iletişime geçmek en makul olan fikir. Çünkü tatil paketleri satın aldığınızda gidiş dönüş seyahati ücreti, barınma alanı, yemek ücretleri dahi seyahate çıkmadan önce programlanmış halde size sunulur. Böylece alanında deneyimli, kaliteli organizatörlerin sunmuş olduğu tatil paket programları ile birlikte dünyanın dört bir tarafında farklı ülkeleri görme şansına erişmiş olacaksınız. Ayrıca internetten mutlaka tatil kararınızı vermeden önce bu gibi sitelerdeki kullanıcı yorumlarına da göz atmanız gerekir. Kullanıcı yorumları birinci ağızdan tatilin konseptini, tatil mekanını, konaklama alanını ve yemekleri değerlendireceğinden dolayı size fikir verecektir.

avrupa tatili fiyatları

Bu sebeple henüz gitmemiş olduğunuz bir coğrafyayla, ülkeyle, tatil beldesi ile ilgili fikirleri edinerek kendinize ve ailenize uygun olan tatil konseptini belirleyebilirsiniz. Ayrıca tatil formatı noktasında da çok farklı alternatifler yer almaktadır. Tarih turizmi, din turizmi, ekstrem sporlar turizmi gibi çeşitli alternatif tatil konseptleri internette yer alıyor. Safari turlarının bulunduğu tatiller olduğu gibi kuzey ışıklarını izleyebileceğiniz ekstrem tatil programları da uygun fiyatlarla sunulabilmektedir. Bu sebeple tatil programı yapmayı düşünüyorsanız mutlaka internette hizmet veren tatil firmalarını incelemeli, indirim kuponu kullanmalı ve alternatif tatil programlarına açık olmalısınız. İşte uygun tatillerin ve tabi ki cüzdanınızın akıllı anahtarları bunlar.

D&R İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

Fırsatlar, İndirimler

D&R İndirim Kuponu Nasıl Alınır? için yorumlar kapalı

d&r indirim kuponu

Yıl 1997 ve Doğan Medya Grubu tarafından ilk D&R mağazası Erenköy’de açıldı. Yıllar içinde herkes tarafından benimsendi ve bugün 150’den fazla mağazaya sahip. Bununla beraber online alışveriş sitesinden de satış yapıyor. Sitede kullanılabilecek d&r indirim kuponu nasıl alınır diye merak edip Google araması yapanlar da hiç az değil.  Bunun sebebi basit aslında. Evet bir d&r mağazasına gittiğinizde sevdiğiniz yazarların kitaplarını inceleyebilir, beğendiğiniz müzisyenlerin albümlerine göz atabilir, çocuğunuza oyuncak bakabilir veya elektronik ürünler arasında kaybolabilirsiniz. Böylece güzel vakit geçirir ve eğlenirsiniz.  Öte yandan özellikle büyük şehirlerde o mağazaya ulaşmak için trafiğe girecek veya yoğun çalışma temposundan vakit bulamayacaksınız. İşte 2. durumda olanlar için d&r sitesi büyük kolaylık. Bilgisayarınızın başından tüm d&r ürünlerini inceleyebilir, yorumları okuyabilirsiniz. Sitenin bir artısı da d&r indirim kuponu ile istediğiniz ürünü mağazadan daha ucuza alabiliyor olmanız. Söz konusu ürün her ne ise onu mağazalarda sadece etiket fiyatı üzerinden satın alabilirsiniz. Fakat online alışveriş sitesine girip ürünü sepete attığınızda sizi özel bir fırsat daha bekliyor. Sepette yer alan d&r indirim kodu kutucuğuna tıklayıp oraya gireceğiniz bir kupon sayesinde anında tutarı ucuzlatabileceksiniz. Bu kuponlar için internete arama yapıp vakit kaybetmenize de gerek yok. Sizler için tüm d&r indirim kuponları burada toplanıyor ve siz de istediğinizi bedava kullanabiliyorsunuz. İster bir Elif Şafak kitabı alın, isterseniz de bir Sezen Aksu albümü hiç fark etmez. Bu indirim kuponlarını tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz.

d&r kitap indirimleri

Elektronik Ürün Alımında D&R’ı Takip Edenler Kazanıyor!

Tüketiciler açısından son dönemlerde daha rahat bir satış yapma imkanına sahip olmasından dolayı tercih edilen ve hemen hemen her elektronik mağazasının sahip olduğu online alışveriş siteleri üreticiler için de büyük avantajlara sahip oluyor. Söz konusu elektronik alanı ve teknolojik ürünler olduğunda ise en çok dikkat çeken konu uygun fiyatlarla satın alınabilecek ürünler oluyor. Teknoloji ve elektronik ürünlerin satışını gerçekleştiren mağazalarda bulunan ürünlerin fiyatları satışın mağazadan gerçekleşmesine gelene kadar arada geçen çok sayıda aracı sebebiyle çok yüksek rakamlarda olabilmektedir. Oysa D&R’ın online alışveriş sitesinde hem standart fiyatlarda çok uygun rakamlarla alışveriş yapma imkanı sağlanabilmekte hem de d&r indirim kuponu ve sitenin yapmış olduğu kapsamlı kampanyalardan yararlanarak indirimli elektronik ürünlere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Ayrıca d&r mağazası müşterilerini bir sonraki alışverişlerinde tekrar kendisini tercih etmesi için çeşitli yöntemlerle cazip teklifler sunmak adına kendine bağlayabiliyor. D&R mağazasına bağlı olarak geliştirilen bu yöntemler sitede bulunan profil giriş yollarının takip edilmesinin sonrasında kişinin kendi hesabı üzerinden işlem yapması ya da mağazaya ait bir fırsat kartına sahip olması şeklinde gerçekleşebiliyor. Son dönemlerde kullanım sıklığı giderek artan elektronik sektöründeki online alışveriş olanakları değerlendirilerek bu tür ürünlerin alımından kazançlı çıkılabilir.

d&r mağazaları istanbul ve izmir

Ürünler Hatalı Çıkar ya da Bozulursa Ne Yapılıyor?

Uygun fiyatlarla alışveriş yapma, çok sayıda markaya ait ürün arasından istenilen özelliklere uygun bir model bulabilme gibi çok yönlü faktörlerle değerlendirildiğinde, tamamen avantajlı olan online alışverişten bazı tüketiciler çeşitli güvensizlikler sebebiyle uzak durabiliyor. Bunların başında ise yapılan alışverişler sonucunda ürünlerin hatalı ya da bozuk çıkması geliyor. Bu noktada online alışveriş yapılan mağazanın güvenilirliğine ve kurumsallığına dikkat ederek hareket etmek gerekir. Kurumsal yapıya sahip d&r gibi markaların hemen hemen hepsi satış sırasında garanti ve iade kapsamındaki tüm koşulları müşterileri ile paylaşarak hizmet verdiğinden, buralardan güvenli alışveriş yapılabilir. Bunun yanı sıra internet satışları için belirlenmiş olan yasal kurallar çerçevesinde de istenilen değişiklikler ve iade işlemleri mağazalara bağlı kalmaksızın gerçekleştirilebilmektedir. Çoğu zaman kişilerin kargo yöntemiyle satın almayı tercih ettiği bu ürün alımlarında yine aynı kargo yöntemini kullanarak ürünlerin iadesini ve garanti kapsamındaki tamir işlemlerini yaptırması da söz konusu olmaktadır. Bütün bu özellikleri ile kullanımı her geçen gün daha da artan online alışveriş hizmetlerinden yararlanıp daha kolay bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Page 1 of 71 2 3 7