Ayakkabı Alışverişinde Flo İndirim Kodu Trendi

İndirimler

Ayakkabı Alışverişinde Flo İndirim Kodu Trendi için yorumlar kapalı

flo indirim kodu avantajlar

Alışveriş üzerine pek çok araştırma yapılmış ve bu araştırmalar sonucunda kadınların alışveriş yapmayı çok sevdikleri ve en çok alışveriş yapmaktan hoşlandıkları kategorilerin başında ise ayakkabılar olduğu tespit edilmiştir.

Kadınların ayakkabılar konusundaki zaafı erkeklerin futbol zaaflarına benzetilebilir. En çok satan kadın ürünleri arasında da ayakkabılar yer alıyor. Alışverişlerde en çok kullanılan ucuzlatma aracı ise flo indirim kodu olarak görülüyor. Kadınlar giyim eşyası bakımından ayakkabıdan sonra ise en çok parfüm, iç çamaşırı, güneş gözlüğü ve korse satın alıyorlar. Diğer alışveriş tercihleri arasında ise sırayı, ruj, nemlendirici, çanta aksesuarları ve cüzdanlar yer alıyor. Fakat tabii ki ayakkabılar açık ara farkla birinci sıraya oturmuş durumda. Kadınlar mağaza alışverişini çok sevmelerine rağmen, sevdikleri bir ürünü bulmak ve almak için en az 3-4 mağaza dolaşıyorlar.

flo indirimleri

Peki, bu durum onları zorlamıyor mu? Evet zorluyor. Pek çok kadın mağaza mağaza gezmekten sıkıldığında ve yorulduğunda yalnızca gezdiği mağazalarda en beğendiği ürünü satın alıyor. Ayakkabı konusunda ise parasından daha fazla markası ve kalitesi önemli rol oynuyor. Bu noktada mağazalardan daha fazla seçenek sunan FLO online alışveriş sitesi tam anlamıyla kadınlar için melek konumunda. Alışveriş merkezlerinde gezinerek asla bulamayacağı pek çok marka ayakkabı modelini FLO’da bulabiliyorlar. Üstelik flo indirim kodu ile daha uygun fiyatlar dâhilinde.  Hal böyle olunca internetten satın alınan ürün sayılarının mağazalardan alınanlara oranı sürekli artıyor.

flo kampanya kodu indirimleri

Online Alışverişlerle Ayakkabı Almak Çocuk Oyuncağı

İnternetten ayakkabı almak her ne kadar zorlu gibi görünse de FLO bu noktada her model için gerekli açıklamalar ve ürün özelliklerine yer veriyor. Alacağınız modelin  ayağınıza uyuşmadığı durumlarda değişim veya iade hakkını müşterilerine sunuyor. Tabi ki FLO’dan sadece kadınlar alışveriş yapmıyor. Bu noktada yapılan araştırmalar erkeklerin daha çok online alışveriş yaptığını tespit etti. Erkekler bu noktada satın almak istedikleri ayakkabıların ilk olarak fiyatlarını göz önünde bulunduruyorlar. Bunu göz önünde bulunduran site sürekli olarak flo kampanya kodu indirimleri sunuyor. Örneğin; Tüm ayakkabı ürünlerinde kargo bedava veya 50 TL, 100 TL üzeri kargo bedava, bir alana ikincisi %50 gibi indirim kodları sunarak pek çok ayakkabı alıcısını kendisine çekmeyi başarıyor. Bu indirim kuponu ve avantajlar özellikle kadınlardaki ayakkabı çılgınlığını daha çok arttırsa da onlar bu durumdan şikâyetçi olmuyorlar ve bir ürün alacakken ikincisini %50 indirimle almak onların bir hayli hoşuna gidiyor. FLO ve tüm e-ticaret sitelerinin indirim kodu ve fırsatlarından haberdar olmak için indirimvekuponu.com sitesine üye olabilir ve böylece tüm yeni kuponların haftalık e-bülten ile mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.