70’li Yılların Efsanesi Kot Koton İndirim Kodu ile Geri Döndü

Haberler, Kampanyalar

70’li Yılların Efsanesi Kot Koton İndirim Kodu ile Geri Döndü için yorumlar kapalı

koton indirim kodu ve promosyonlar

Özellikle son 10-15 yıldır kot pantolon giymek veya kot montları denemek adeta moda severler için utanılacak bir hale gelmiş durumdaydı. Hatta bazı hazır giyim ve konfeksiyon markaları kot üretmemeyi bir övünç meselesi saymaktaydı. Fakat son bir iki yıldır giderek artmakta olan kot trendi koton indirim kodu ile 2018 yılında adeta zirveye vurmuş durumda. Kot sadece pantolon formatında değil ceket mont ve daha pek çok giyim unsurunda beğenilmeye devam ediyor. 2018 yılı için tasarlanmış olan modellere göz atıldığında kot kumaşı tekrar trend hale gelecek gibi görünüyor. Bu noktada birbirinden farklı ve çarpıcı olan tasarımlar da ön plana çıkartılıyor.

koton mont modelleriKot denilince akla gelen ilk ürün tabii ki pantolondur. Kot pantolonlar bay ve bayan formatında 2018 yılında da sıra dışı tasarımlarla piyasada bulunacak. Bu tasarımları yeni sezon kreasyonunda oldukça sık kullanan Koton mont ve elbiseler, bizlere yüzlerce alternatif sunuyor. Online alışverişlerde de koton indirim kodu aracılığıyla daha ucuza satın alma fırsatı yarattı. Yırtık kot pantolon modasının devam edeceği 2018 yılı için üretilmekte olan modellerde renk alternatifi de oldukça geniş tutuluyor. Parçalı veya yamalı olan modeller bu yılın trendleri arasında yer alıyor. Özellikle şerit halinde yer alan yamaların kotun ana zeminiyle kontrast oluşturacak şekilde konuşlandırılması ile birlikte dikkat çeken bir tasarım ve salaş bir görünüm ortaya çıkartılıyor. Özellikle bayanların 2018 yılındaki kot tercihi daha çok geniş kesimli ve düşük belli olan kot pantolonlar olacak.

Sokaklarda Kot Ceket Modası

Özellikle seksenli yıllarda adeta vazgeçilmez olan kot ceket tekrar sokaklara geri dönüyor. Sadece erkekler için değil koton elbise modelleribayanlar için de birbirinden zarif tasarımların yer almış olduğu kot ceketler Koton’da daha çok slim fit formatında üretiliyor. Böylece vücudu saran kot ceketleriyle Koton,  şık bir sokak modasını da vadediyor. Ayrıca bayan giyiminde renk alternatifi oldukça geniş tutulurken beyaz renkli olan kot ceketler kış modası için oldukça sıra dışı tasarımlara imkân tanımış. Koton erkek kot pantolon ve kot ceketinde ise 2018 yılında daha çok siyah ve mat olan modeller ön plana çıkartılmış. Bu modellere özel koton promosyon kodu üretilmesi de bekleniyor. Ayrıca çeşitli taşlarla ve metal olan düğmelerle süslenmiş olan erkek kot ceketler bir taraftan kışkırtıcı ve güzel bir görünüme sahip olurken diğer taraftan da klasik bir havayı yansıtacak. Bu yıl kot pantolonların üstüne daha çok gri renkli olan sweat shirtler ve penyeler tercih ediliyor. Böylece kot pantolonun ve ceketin ortaya koymuş olduğu salaş ve sportif görünüm gri renk ile beraber tolere edilerek bir taraftan marjinal bir çizgi yakalanıyor diğer taraftan da sokak modasına farklı bir yorum katılıyor.