2018-2019 Moda Trendleri Şekillendi

Kampanyalar

2018-2019 Moda Trendleri Şekillendi için yorumlar kapalı

maskülen giyim modası

2018 ile beraber yeni bir yıla girdik. 2018 yepyeni bir yıl ve yepyeni trendler ile karşımıza çıkıyor. Bu yılda, her yıl olduğu gibi yeni tasarımlar ve eğilimler ortaya çıktı. En çarpıcı tasarımlar, farklı modeller ve efsane renkler bu seneyi canlandırmaya geliyor. Bu sene ki yönelimlerin daha çok kürklü tasarımlar, bohem tarzı kıyafetler ve rahatlık üzerine olduğunu görüyoruz. Peki bu senenin modası ne olacak? Hangi renkler yoğunlukta olacak? 2018-2019 sonbahar-kış, ilkbahar-yaz koleksiyonları neler? Bizi neler bekliyor öğrenmeye hazır mısınız? Hadi başlayalım o halde.

Her yıl farklı bir moda akımı hayatımıza girmektedir ve moda sever birçok kadın bu akımların peşinden gitmekte, bu akıntıya ayak uydurmaktadır. Rüzgar gibi geçen New York Moda Haftası başta olmak üzere, modanın önde gelen markaları tasarımlarını podyumlara serince bu sene ki fırtınanın yönü belli oldu. Son yıllarda sıkça karşımıza çıkan geçmiş yıllara dönüş modası bu yılda hayatımızda olacak. Her yıl karşımıza çıkan akımlarda çevremizdekilerden mutlaka ”bizim zamanımızda da vardı bu etekler, bu pantolon bende de vardı, tekrar mı moda olmuş?” tarzı cümleler duymuşuzdur. İşte geçmiş yıllara dönme modasının etkisiyle, modada da bir dejavu hissi yaratılıyor. Bu akımın izinden giden bir diğer akım ise maskülen modası. Bu trendi bu sene en çok takım elbiselerde göreceğiz

renkli çorap modası ve aksesuar

Maskülen tarzın en fazla ön planda olan kıyafetleri blazer ceket takımı ve pantolon kombinleridir. Bu sene de geçen senelerde olduğu gibi hakim olan renk nude renklerdir.

Bu yılın trend renklerine gelirsek. Bu kış diğer senelere göre çok daha canlı ve renkli geçecek gibi görünüyor. Bizi böyle düşündüren şey tutkunun rengi kırmızı. Koyu renklere bu sene ara veriyoruz ama kırmızının modası hiç bitmiyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kırmızı podyumlarda olacak. Bunlar dışında hardal sarı, pembe, mor gibi renklerde kırmızının peşinden gidecek.

Renkli çorap modası! Özellikle açık topuklu ayakkabılar ile giyilen renkli çoraplar bu sene de ve uzun yıllar hayatımızda olacak gibi. Bu yılın çorap modasında da renk renk, taşlı ve simli çoraplar var. Bu çorapları neyle kombinlerseniz kombinleyin, size şık ve farklı bir hava katacaktır. Birde çorap demişken file çoraplardan bahsetmeden geçmek olmaz. Bu senenin olmazsa olmazı file çoraplar. İster kot pantolonlarınız altına, ister elbiselerinizle match edin. Her türlü harika görüneceksiniz!

oversize kaban modelleri

Ve tabi ki üste 5 beden büyükmüş gibi görünen oversized kazaklardan bahsetmeden geçmek olmaz. Oversized üst modası bu sene bizlerle. Mağazalarda gördüğünüz kazaklar da ya da sizin bedeniniz de bir problem yok. Olay tamamen kazaklarda. Depresyon kazağı diyebileceğimiz ama aslında dünyanın en rahat kazaklarından olan bu kazaklar ile hem rahat hem tarz görünebilirsiniz.

Son olarak tabi ki kadife modasından da bahsetmemek olmazdı. Geçen yıl hayatımıza giren bu akımın, bu yılda izlerini göreceğiz. Hem spor tarzı, hem şık tarzı ile bu senenin vazgeçilmez parçalarından olacak.