1v1y İndirim Kodu ile En Tarz Ayakkabı Modelleri

İndirimler, Kampanyalar

1v1y İndirim Kodu ile En Tarz Ayakkabı Modelleri için yorumlar kapalı

1v1y indirim kodu

Ayakkabı seçimi hemen hemen herkes için büyük önem taşır. En tarz kombinleri yaratmak için de ayakkabı seçimi ve modeli oldukça önemlidir. Modaya önem veriyorsanız çıkan yeni ayakkabı modellerine göz atarak en şık ve en güncel tarzlardaki ayakkabılara 1v1y indirim kodu ile uygun fiyata sahip olabilir ve bu sayede harika kombinleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Beyaz spor ayakkabı modelleri düz ve sade tercih edenler tarafından oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. 1v1y sitesinde bu yaz beyaz ve altın sarısından oluşan ayakkabı modellerinin de oldukça ön plana çıktığı görünüyor. Taşlı babet modelleri de özelikle siyah ve sarı renklerinde öne çıkmaktadır. Hem spor hem de klasik tarzın birleştiği modeller de bu sezon oldukça ilgi görecek. Sizler de bu tarz ayakkabılardan yana seçimler yaparak tarzınızdan söz ettirebilirsiniz. Üstelik artık 1v1y indirim kodu kullanarak bunun için çok fazla para harcamanıza da gerek kalmayacak.

1y1v indirim kuponu

Kelebek desenli modelleri sezona damgasını vuran ayakkabılar arasında yer alıyor. Pudra renginde topuklu modeller birçok kadın tarafından bu sezon eteklerle kombinlenecek. Ayrıca sezon bitiminde 1v1y indirim kuponu ve ek kampanyalarla öne çıkan sivri topuklu çizmeleri de ucuza alabilirsiniz. 2017 yışında çokça gördüğümğz  şık ve kibar tasarımlarda olan çizme ve bot modellerini de tercih edebilirsiniz.

Yeni sezona geçtiğimiz şu günlerde şık giyinmeye özen gösteriyorsanız 1v1y’ deki taşlı ayakkabı modellerinden yana da seçim yapabilirsiniz. Özellikle 2018 yılında taşlı modeller oldukça ön plana çıkacak. Dilerseniz jakarlı ya da kadife modellerden yana tercihler yaparak ayakkabı şıklığına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunlar ve çok daha fazlası için 1v1y.com sizi bekliyor.

ayakkabı modelleri 2018

Yeni Sezonda Öne Çıkanlar

Önümüzdeki yaz trendleri hakkında bilgilenmek için birçok kişinin 1y1v olarak telaffuz ettiği ama aslında doğrusunun 1v1y olduğu o meşhur siteye göz attık. 1v1y sitesini incelediğimizde karşılaştığımız birkaç nokta şunlar. Eski yılların esintilerinin görüldüğü ayakkabılarda yaz sezonunda birbirinden farklı tasarımlar sezonda ön plana çıkıyor. Blok topuklar sezona adeta damgasını vuruyor. Renkli topukların kullanımı renklerden hoşlananların oldukça beğenisini alacak. Taşlı ve parlak çizmeler mat tarz sevmeyenler için oldukça uygun olacak. Sarı ve altın renkli ayakkabılar oldukça ön plana çıkıyor. Püskül seviyorsanız bu sezonda püsküllü çizmelerden yana tercihler yapabilirsiniz. Yine bunun için de 1v1y indirim kodu alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Klasik renklerin yerine 1v1y sitesinde bu sezonda neon renkler ayakkabı modasında ön planda. Bu nedenle ışık gibi yanan ayakkabılardan yana seçimler yapmayı düşünebilirsiniz. Böylece oldukça tarz ve modaya uygun görünümler elde edebilirsiniz. Neon renkleri tercih etmek istemeyenler siyah beyaz klasik ayakkabıları da seçebilir. 2018 sezonu için çorap çizmeler de ön planda olacağa benziyor. Jakarlı çizmeler de sezona damgasını vuracak. Eğimli topuklar bu sezon da trend olarak karşımıza çıkıyor. Sivri burun ve yüksek topuklar birçok kişinin vazgeçilmezi olacak. Parlaklığın ve çiçek desenlerinin ön plana çıktığı ayakkabı modasına ayak uydurarak etkileyici görünmek için vakit kaybetmeyin.